خانه / دسته‌بندی نشده / تلگرام اطلاعات کاربران ایـرانی را از کشور خارج کرد! به همراه توضیحات

تلگرام اطلاعات کاربران ایـرانی را از کشور خارج کرد! به همراه توضیحات

تلگرام اطلاعات کاربران ایـرانی را از کشور خارج کرد! ، تلگرام اطلاعات کاربران ایـرانی را از کشور خارج کرد ، تلگرام مکلف به ارائه اطلاعات کاربران به نهادهـای امنیتی کشور روسیه شد ، دسترسی آسان سیا به اطلاعات کاربران تلگرام ، امنیت اطلاعات کاربران شبکه‌ هـای اجتماعی ایـرانی تقویت شـود ، ممانعت تلگرام از دسترسی به اطلاعات کاربران .

رسانه کلیک – معاون مرکز ملی فضای مجازی با اشاره به توقف استقرار سرورهـای تلگرام گفت: قرار بود تلگرام اطلاعات کاربران ایـرانی را در کشور خودمان نگهداری کند، اما اطلاعات را از …

تلگرام اطلاعات کاربران ایـرانی را از کشور خارج کرد!

رسانه کلیک – معاون مرکز ملی فضای مجازی با اشاره به توقف استقرار سرورهـای تلگرام گفت: قرار بود تلگرام اطلاعات کاربران ایـرانی را در کشور خودمان نگهداری کند، اما اطلاعات را از کشور خارج کرد.

به گزارش کلیک به نقل از مهر؛ عباس آسوشه معاون مرکز ملی فضای مجازی با بیان ایـنکه‌ تلگرام به تعهدات خود عمل نکرد، عنوان کرد: تصمیم گرفتیم امکانات CDN را که‌ فقط برای کاهش هزینه‌ هـایش استفاده می‌ کرد از ان بگیریم و در اختیار پیام‌ رسان‌ هـای داخلی بگذاریم.

همه چیز در مورد اطلاعات ایـرانی پرسپولیس تلگرام جام خارج کاربران کشور گنجینه ملی

معاون فناوری اطلاعات مرکز ملی فضای مجازی با تأکید بر ایـنکه‌ تلگرام به تعهدات خود عمل نکرد، اظهار کرد: از انجا که‌ ایـن کار را انجام نداد، اطلاعات کاربران ایـرانی را از کشور خارج کرد و از امکانات ما فقط برای کاهش هزینه‌ هـای خود استفاده می‌ کرد، تصمیم گرفتیم ایـن امکانات را به جای تلگرام در اختیار پیام‌ رسان‌ هـای داخلی قرار دهیم.

معاون فناوری اطلاعات مرکز ملی فضای مجازی تصریح کرد: تلگرام در ارتباطات اولیه از سرورهـای اروپایی خود برای ارتباط کاربران ایـرانی استفاده می‌ کرد و از CDN هـای مستقر در ایـران فقط برای کانال‌ هـای پربازدید بهره می‌ برد.

جزییات مطلب اطلاعات و ایـرانی و پرسپولیس و تلگرام و جام و خارج و کاربران و کشور و گنجینه و ملی را میخوانید .

به گفته آسوشه قرار بوده تلگرام اطلاعات کاربران ایـران را در کشور خودمان نگهداری کند.

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره تلگرام اطلاعات کاربران ایـرانی را از کشور خارج کرد!
Tags: تلگرامسرورهـای تلگرامفضای مجازیمرکز ملی فضای مجازیپیام‌ رسان‌ هـای داخلیکاربران ایـرانی تلگرام

منابع
سایت کلیک

افزایش نفوذ ایـران در کشور سوریه در صورت خروج آمریکا از ایـن کشور

گردآوری توسط توسط مجله سرگرمی خبری
پارس پرتو

توضیحات بیشتر در مورداطلاعات ایـرانی پرسپولیس تلگرام جام خارج کاربران کشور گنجینه ملی

تلگرام اطلاعات کاربران ایـرانی را از کشور خارج کرد

منابع
سایت جام جم

گردآوری توسط توسط مجله سرگرمی خبری
پارس پرتو
تلگرام اطلاعات کاربران ایـرانی را به اسرائیل و آمریکا می‌فروش

به نقل از سایت ستاره و به گزارش پارس تلگرام اطلاعات کاربران ایـرانی را به اسرائیل و آمریکا می‌فروشد! و رئیس سازمان پدافند غیرعامل گفت: تلگرام نظام جدید برنامه ریزی کرده که‌ قرار است تعویض و مدل جدیدی از ارتباطات را رونمایی کند که‌ ایـن مدل به احتمال زیاد خارج از کنترل ما خواهد بود تا جایی که‌ امکان فیلتر هم احتمالا وجود نخواهد داشت.
 

سردار غلامرضا جلالی رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور در سخنرانی خود در جمع مدیران کل پدافند غیرعامل استان هـای  سراسر کشور در سالن شهید آبشناسان سازمان پدافند غیرعامل  با اشاره به اعتراضات و آشوب هـای اخیر در کشور گفت: ایـن یک حادثه امنیتی و مدرن است و باید ابعاد ان شناسایی شده و توطئه ها خنثی شـود.عوامل ایـن حادثه یک مثلث سه ضلعی بود . ضلع اول فضای مجازی، ضلع دوم بستر و زمینه مشکلات اقتصادی و ضلع آخر تهدیدهـای دشمن است که‌ باید هر …
مشکلات دانشجویان ایـرانی خارج از کشور دغدغه مسئولان است/ برگز

مرتضوی گفت: یکی از رویکردهـای برگزاری همایش هـای دانش آموختگی در حوزه هـای پزشکی و پیرا پزشکی تعامل با دانشجویان برای تشکیل شرکت‌هـای دانش بنیان  است.
حجت الاسلام ابو محمد مرتضوی رئیس دبیرخانه نهاد مقام معظم رهبری در امور دانشجویان ایـرانی خارج از کشور در گفت و گو با خبرنگار  حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛ اظهار کرد: یکی از رویکردهـای همایش دانش آموختگان ایـرانیان خارج از کشور تعامل بیشتر با فارغ التحصیلان دانشگاهی خارج از ایـران است.
وی ادامه داد: یکی از رویکردهـای برگزاری همایش هـای دانش آموختگی در حوزه هـای پزشکی و پیرا پزشکی تعامل و ارتباط بیشتر با دانشجویان برای تشکیل شرکت‌هـای دانش بنیان در حوزه هـای مربوطه است.
مرتضوی عنوان کرد: ایـن همایش سبب می شـود تجربه‌هـای دیگران در اختیار فارغ‌التحصیلان ایـرانی خارج از کشور گذاشته شـود و راهکارهـای کارآفرینی  در داخل کشور به انها معرفی می شـود.
وی با اشاره به ایـنکه‌ باید ارتباط دانشجویان ایـرانی خارج از …

نحوه گرفتن ویزای مراکش

یازده جام در گنجینه ملی پرسپولیس

آی‌اسپورت – مهدی رستم پور: درفش سرخ‌فام را جوانمردی به نام على عبده افراشت. بنیانگذار باشگاهی که‌ پرطرفدارترین تیم ایـران است. او، پسران فرهیخته‌اش، یکی رمان‌نویس و مدرس نویسندگی خلاق و دیگری چهره جهانی در تئاتر، و هیچ‌ یک از اعضای خاندانش، سهمی از اموال خانوادگی و منافع تیم نبردند.
۱- جام اول را آلن راجرز به پرسپولیس هدیه داد؛ بالاتر از ۸ تاج. پس از تعلیق و انحلال شاهین و دارایی، تاج تهران بود با تاج نوشهر، رشت، گناباد، مسجدسلیمان، سنندج، اهواز، که‌کیلویه. «تاج هشت‌ پَر» از سراسر ایـران به فرماندهی سپهبد خسروانی، تسلیم در برابر ارتش سرخ‌ نو رسیده.
۲- جام دوم، باز راجرز و ایـن بار بی باخت. برترین پرسپولیس تاریخ. به شکوهمندی پرسه‌پولیس سنگ‌نبشته‌ها. چه تقارنی! نخستین جام تخت جمشید روی نام باستانی خودش نقش بست. مسابقاتی که‌ شش‌ماهه به پایان رسید و شامل شش گل تاریخی سرخ‌پوشان در …

  • دسته‌بندی نشده
  • تلگرام اطلاعات کاربران ایـرانی را از کشور خارج کرد!


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *