خانه / دسته‌بندی نشده / ۱.۵ میلیارد یورو، ضرر آلمان از تحریم‌ها علیه روسیه به همراه توضیحات

۱.۵ میلیارد یورو، ضرر آلمان از تحریم‌ها علیه روسیه به همراه توضیحات

۱.۵ میلیارد یورو، ضرر آلمان از تحریم‌ها علیه روسیه ، تحریم جدید آمریکا علیه روسیه به خاطر سوریه ، چرا تحریم‌هـای آمریکا علیه روسیه به تعویق افتاد؟ ، ترامپ، قصد اعمال تحریم جدید علیه روسیه را ندارد ، تحریم‌هـای آمریکا علیه روسیه و واکنش مسکو ، اتهام‌زنی تند ترامپ علیه ایران و روسیه / فشار حداکثری علیه کره شمـالی .
خبرگزاری مهر: به نقل از اسپوتنیک، اتاق بازرگانی مشترک روسیه و آلمان، اعلام کرد کـه زیان شرکت هـای آلمانی فعال در روسیه از تحریم هـای آمریکا علیه مسکو، در بدترین حالت می تواند به ۱.۵ میلیارد یورو برسد.
بنابر بیانیه اتاق بازرگانی مشترک روسیه و آلمان، طبق نظرسنجی هـای صورت گرفته، زیان …

۱.۵ میلیارد یورو، ضرر آلمان از تحریم‌ها علیه روسیه

خبرگزاری مهر: به نقل از اسپوتنیک، اتاق بازرگانی مشترک روسیه و آلمان، اعلام کرد کـه زیان شرکت هـای آلمانی فعال در روسیه از تحریم هـای آمریکا علیه مسکو، در بدترین حالت می تواند به ۱.۵ میلیارد یورو برسد.

بنابر بیانیه اتاق بازرگانی مشترک روسیه و آلمان، طبق نظرسنجی هـای صورت گرفته، زیان کوتاه مدت در سال مالی کنونی می تواند به ۳۷۷ میلیون یورو برسد. شرکت کنندگان در نظرسنجی انتظار زیان ۱.۵ میلیارد یورویی را دارند.

همـه چیز در مورد آلمان تروریست دلیل روسیه ضرر عذرخواهی عراق عربستان علیه کشور میلیارد ورود

طبق ایـن بیانیه، یکی از اهداف مسافرت «آن‌گلا مرکل» صدراعظم آلمان به آمریکا، معاف شدن شرکت هـای بزرگ آلمانی کـه دارای روابطی با مقامات روسی و تجار موجود در لیست تحریمی آمریکا استند، از تحریم هـای دولت آمریکا است.

گفتنی است کـه آمریکا روز ششم ماه میلادی جاری، برخی از تجار و مقامات روسی و شرکت هـایی کـه توسط آن‌ ها کنترل می‌شود را تحریم کرد کـه نام «اولگ دریپاسکا» مدیر عامل شرکت گازپروم و برخی دیگر از مقامات عالی رتبه روس به چشم می خورد. تنها چند روز بعد ۳۸ مقام و تاجر دیگر روس نیز به تحریم ها اضافه شدند.

جزییات مطلب آلمان و تروریست و دلیل و روسیه و ضرر و عذرخواهی و عراق و عربستان و علیه و کشور و میلیارد و ورود را میخوانید .

منابع
سایت برترینها

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره ۱.۵ میلیارد یورو، ضرر آلمان از تحریم‌ها علیه روسیه

گردآوری توسط توسط مجله سرگرمی خبری
پارس پرتو

بیانیه مشترک انگلیس، فرانسه، آلمان و آمریکا علیه روسیه

خبرگزاری مهر: به نقل از روسیا الیوم، در بیانیه مشترک صادره از سوی انگلیس، آلمان، فرانسه و آمریکا در خصوص حادثه «سکریپال» آمده است: ایـن حادثه در واقع زیر پا گذاشتن حاکمیت انگلیس محسوب می شود. در ایـن بیانیه تاکید شده است: ما رهبران کشورهـای انگلیس، فرانسه، آلمان و آمریکا حمله علیه سرگئی سکریپال در انگلیس در تاریخ ۴ مارس ۲۰۱۸ را محکوم می کنیم. در ادامه ایـن بیانیه آمده است: در ایـن حمله از گاز اعصاب برای اهداف نظامی استفاده شده و ایـن همان گازی است کـه روسیه آن‌ را میسازد. ایـن حمله نخستین حمله با استفاده از گاز اعصاب در اروپا از زمان نبرد جهانی دوم به شمـار می آید. در ایـن بیانیه تاکید شده است: هرگونه اقدام در استفاده از چنین گازی از سوی طرفهـای دولتی درواقع نقض آشکار توافق نامه منع استفاده از سلاح …
تحریم هـای جدید آلمان بر علیه ایران به زودی

روسیه یک دیپلمات مجارستان را اخراج کرد

به نقل از سایت فان پاتوق و به گزارش پارس تحریم هـای جدید آلمان بر علیه ایران به زودی و

تحریم هـای جدید آلمان بر علیه ایران به زودی
تحریم هـای جدید آلمان
 

یک نشریه آلمانی نوشت کـه مقامات ایـن کشور در نظر دارند کـه به همراه دیگر کشورهـای اروپایی تحریم‌هـای تازه‌ای علیه ایران وضع کنند.
 

رایزنی آلمان برای اعمال تحریم تازه علیه ایران
نشریه آلمانی اشپیگل نوشت کـه اطلاعاتی در دست دارد کـه نشان می‌دهد، آلمان در نظر دارد تحریم‌هـای جدیدی علیه ایران اعمال کند. بر طبق اطلاعاتی کـه اشپیگل از مقامات دیپلماتیک در بروکسل به دست آورده است، آلمان مصمم است با متهم کردن ایران به اقدامات ثبات‌زدا در منطقه از جمله حمایت از دولت سوریه و حزب‌الله لبنان، اروپا را به تحریم ایران ترغیب کند.
علاوه بر ایـن، برلین قصد دارد تا شرکای اروپایی خود را تشویق کند کـه برنامه موشکی ایران را بیش از آن‌چه تاکنون مورد توجه بود، مدنظر قرار …
ترامپ، قصد اعمال تحریم جدید علیه روسیه را ندارد

خبرگزاری ایسنا: طبق گزارش‌ها، دونالد ترامپ اجرای طرح تحریم‌هـای مازاد علیه روسیه را کـه قرار بود به بهانه “ایفای نقش مسکو” در حمله شیمیایی ادعایی در سوریه اعمال شود، به دلیل ایـنکـه هنوز آمادگی ندارد متوقف کرده است.
روزنامه واشنگتن پست گزارش داد، دونالد ترامپ یکشنبه با مشاوران امنیت ملی آمریکا به بحث و رایزنی پرداخت و ایـن پس از آن‌ بود کـه نیکی هیلی، سفیر آمریکا در سازمان ملل متحد در برنامه سی‌بی‌اس گفت تحریم‌هـای مازاد به‌زودی اعمال می‌شود.
به گزارش پست، در حالی کـه تحریم‌هـای جدیدی در دست بررسی است، رئیس‌جمهوری آمریکا هنوز دستور اجرای آن‌ها را صادر نکرده است. بلکـه کاخ سفید در حالت “توقف” است و ترامپ تنها در صورتی تحریم‌هـای جدیدی علیه روسیه صادر می‌کند کـه مسکو در یک حادثه دیگر نقش داشته باشد و با آن‌، منافع آمریکا را تهدید کند.
کاخ سفید صبح دوشنبه بدون حمایت از …

فیسبوک در روسیه در صف فیلتر قرار گرفت

عذرخواهی عربستان از عراق به دلیل ورود ۵هزار تروریست به ایـن کشور!

ائتلاف دولت قانون در عراق از رژیم سعودی خواست تا به‌خاطر ارسال بیش از پنج‌هزار “تروریست سعودی” به عراق عذرخواهی کند.ائتلاف المالکی: عربستان برای ارسال ۵هزار تروریست به عراق عذرخواهی کندعباس الموسوی سخنگوی ائتلاف دولت قانون کـه ریاست آن‌ را نوری المالکی معاون اول رئیس جمهور عراق به‌عهده دارد، به شبکـه تلویزیونی السومریه نیوز گفت: “سیاست عراق در طول سالهـای گذشته رعایت حد وسط بوده است و ایـنکـه دوست اکثر کشورهـای جهان ــ بدون ورود به سیاست‌هـای جبهه‌بندی ــ باشد”. سیاست عراق در طول سالهـای گذشته حول محور دوستی با همگان براساس احترام به حاکمیت و منافع دوجانبه بوده است اما برخی کشورها اعتقادی به دوستی و شراکت ندارند بلکـه می‌خواهند در امور داخلی عراق دخالت کنند”.”ما شک و تردید زیادی درقبال دخالت جدید عربستان در عراق و تلاش‌ها(ی ریاض) برای دنبال کردن درهـای باز در قبال عراق خواه از طریق اعزام تیم ملی خود برای مسابقه (با تیم ملی عراق) …

  • دسته‌بندی نشده
  • ۱.۵ میلیارد یورو، ضرر آلمان از تحریم‌ها علیه روسیه


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *