خانه / دسته‌بندی نشده / چرا باید همین امروز از تلگرام ایکس به جای تلگرام معمولی اسـتفاده کنیم؟ به همراه توضیحات

چرا باید همین امروز از تلگرام ایکس به جای تلگرام معمولی اسـتفاده کنیم؟ به همراه توضیحات

چرا باید همین امروز از تلگرام ایکس به جای تلگرام معمولی اسـتفاده کنیم؟ ، چگونه حالت روح را در موبوگرام جدید فعال کنیم؟ +تلگرام ایکس ، امروز اسـتفاده از تلگرام در دستگاه هـای دولتی ممنوع می شود ، امروز آخرین مهلت اسـتفاده از تلگرام برای دستگاه هـای دولتی ، اپلیکیشن‌هـایی کـه باید همین الان از گوشی پاک کـنید ، نرم افزارهـای غیرضروری کـه باید همین الان از گوشی هوشمندتان پاک شوند .

رسانه کلیک – پیام رسان تلگرام کـه محبوبیت بالایی در میان کاربران دارد، در یک نسخه دیگر با نام تلگرام X برای دستگاه‌هـای اندروید و iOS منتشر شده اسـت. در این‌ مقاله …

چرا باید همین امروز از تلگرام ایکس به جای تلگرام معمولی اسـتفاده کنیم؟

رسانه کلیک – پیام رسان تلگرام کـه محبوبیت بالایی در میان کاربران دارد، در یک نسخه دیگر با نام تلگرام X برای دستگاه‌هـای اندروید و iOS منتشر شده اسـت. در این‌ مقاله می‌خواهیم با ارایه چند علت به شما بگوییم کـه باید همین امروز برای نصب تلگرام X اقدام کـنید. همراه ما باشید.

تلگرام ایکس در ابتدای معرفی، از برخی قابلیت‌هـای تلگرام معمولی (مانند افزودن چند حساب کاربری) محروم بود و به همین علت هم کاربران خیلی به سمت این‌ نسخه کوچ نکردند (تلگرام X را بر روی گوشی خود نصب نکـنید!). اما اخیرا با انتشار آپدیت‌هـای فراوان، شاهد اضافه شدن قابلیت‌هـای جدیدی به تلگرام ایکس هستیم کـه ان را یک پله جلوتر از تلگرام معمولی قرار داد‌ه‌ اسـت. در ادامه این‌ مطلب با ارایه چند علت به شما می‌گوییم کـه چرا باید تلگرام معمولی را کنار بگذارید و به نصب تلگرام X اقدام کـنید (تلگرام X با تلگرام اصلی چه تفاوتی دارد؟).

همه چیز در مورد آهن اسـتفاده بازی باید تلگرام چرا دست

سرعت بالاتر

این‌ کـه تلگرام ایکس نسبت به تلگرام معمولی سرعت بالاتری دارد، کاملا مشهود اسـت؛ به طوری کـه در همان برخورد اول با این‌ اپلیکیشن و گشت و گذار در محیط ان، به سرعت متوجه سریع‌تر بودنش می‌شوید.

بهینگی بالای تلگرام ایکس نسبت به تلگرام معمولی یکی از اصلی‌ترین دلایلی اسـت کـه باعث بالا رفتن سرعتش شده اسـت. تلگرام اعلام کرده کـه این‌ نسخه بر روی دیواس‌هـای ۶۴ بیتی عملکرد بهتری داشته و از سرعت بیشتری برخوردار اسـت. علاوه بر این‌‌ها، انیمیشن‌هـایی کـه برای گشت و گذار در رابط کاربری در نظر گرفته شده، بسیار روان‌تر از ان چیزی اسـت کـه در تلگرام معمولی می‌بینیم و همین مورد فاکتور دیگری اسـت کـه در سرعت بالای اپ تاثیر مثبت گذاشته اسـت.

جزییات مطلب آهن و اسـتفاده و بازی و باید و تلگرام و چرا و دست را میخوانید .

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره چرا باید همین امروز از تلگرام ایکس به جای تلگرام معمولی اسـتفاده کنیم؟

از ان جایی کـه پیام رسان تلگرام در کشور ما با کندی سرعت مواجه شده، نصب تلگرام X می‌تواند تا حدی یاری رسان کاربر در این‌ زمینه باشد. علاوه بر این‌‌ها سرعت بالای گشت و گذار در رابط هم مطمئنا باب میل بسیاری از کاربران خواهد بود.

چای سبز چرا برای چه کسانی ممنوع هست !

زیبایی ظاهری

علی رغم شباهت زیاد تلگرام ایکس به تلگرام معمولی، یکسری تفاوت‌ ظاهری بین این‌ دو نسخه موجود اسـت. تلگرام ایکس از نظر ظاهری زیباتر بوده و جذابیت بیشتری نسبت به نسخه معمولی دارد. برای مثال با وارد شدن به یک کانال، عکس منتشر شده در ان، فضای خیلی از رابط کاربری را اشغال می‌کند و به همین ترتیب جلوه زیبایی به این‌ بخش می‌دهد.

توضیحات بیشتر در موردآهن اسـتفاده بازی باید تلگرام چرا دست

bubble-free mode ویژگی دیگری اسـت کـه باعث خاص‌تر شدن تلگرام ایکس نسبت به تلگرام معمولی شده اسـت. باکس‌هـای چت در تلگرام ایکس به صورت حبابی شکل طراحی شده‌اند کـه علاوه بر خوانایی راحت‌تر پیام، بر زیبایی ظاهر صفحه چت هم تاثیر بسزایی گذاشته‌اند.

شما مطلب چرا باید همین امروز از تلگرام ایکس به جای تلگرام معمولی اسـتفاده کنیم؟ را می خوانید .

علاوه بر این‌‌ها قابلیت‌هـای دیگری در این‌ زمینه مانند ایجاد تغییرات در تم، اندازه نوشته‌‌هـای صفحه چت و حالت Night Mode در رابط کاربری تلگرام ایکس وجود داشته کـه با عملکردی متفاوت‌تر نسبت به تلگرام معمولی، شما را در شخصی سازی بیشتر کمک می‌کنند.

با توجه به موارد گفته شده، در صورتی کـه می‌خواهید تلگرام را با ظاهری متفاوت و انیمیشن‌هـای جدید تجربه کـنید، حتما نصب تگرام X را در نظر داشته باشید.

آهن اسـتفاده بازی باید تلگرام چرا دست

دسته بندی‌هـای بیشتر، ژست‌هـای حرکتی و آهنگ پلیر قدرتمندتر

در بخش‌هـای مختلف تلگرام ایکس شاهد دسته بندی‌هـای متنوع برای دسترسی راحت‌تر هستیم. برای مثال با وارد شدن به Shared Media یک کاربر، تمامی فایل‌هـای اشتراک گذاشته شده در گروه‌هـای خاص، در دسترس قرار می‌گیرند.

تلگرام ایکس از ژست‌هـای حرکتی مختلف برای کنترل راحت‌تر اپ هم پشتیبانی می‌کند. برای مثال در صورتی کـه می‌خواهید پیامی را Reply کـنید، تنها کافی اسـت بر روی ان به سمت راسـت سوایپ کـنید. علاوه بر این‌‌ها اکنون توسط تلگرام ایکس می‌توان با نگه داشتن انگشت بر روی چت، بدون Seen کردن پیام، صفحه چت را باز کرد و جدیدترین پیام‌هـای دریافتی را خواند.

چرا صادق چوبک خودش و آثارش را سوزاند ؟

آهنگ پلیر قدرتمند و با ظاهر زیبا، یکی دیگر از ویژگی‌‌هـای جذاب موجود در تگرام ایکس به حساب می‌آید.

این‌ مطلب در مورد آهن اسـتفاده بازی باید تلگرام چرا دست می باشد .

سخن پایانی

با وجود این‌کـه تلگرام ایکس نسبت به تلگرام معمولی همچنان از یکسری قابلیت‌هـای پایه پشتیبانی نمی‌کند، اما در برخی بخش‌ها، ویژگی‌هـای خاصی را به کاربر ارایه می‌دهد کـه نه تنها ان‌ها را در تلگرام معمولی نمی‌بینیم، بلکـه در دیگر پیام‌ رسان‌هـای موجود هم قابل دسترسی نیستند. این‌ پیام رسان با گذشت زمان آپدیت‌هـای بیشتری را دریافت می‌کند و در هر نسخه جدیدتر، کامل‌تر از قبل خواهد شد. با این‌ تفاسیر بهتر اسـت حتما برای نصب تلگرام ‍X بر روی تلفن هوشمند خود، اقدام کـنید.

چرا باید همین امروز از تلگرام ایکس به جای تلگرام معمولی اسـتفاده کنیم؟

نظر شما در رابطه با نصب تلگرام X چیست؟

Tags: اپلیکیشن تلگرام ایکسبرنامه تلگرام xبرنامه تلگرام ایکستلگرام Xتلگرام ایکسدانلود تلگرام Xدانلود تلگرام ایکسنصب Telegram Xنصب تلگرام Xنصب تلگرام ایکس
آهن, اسـتفاده, بازی, باید, تلگرام, چرا, دست

منابع
سایت کلیک

گردآوری توسط توسط مجله سرگرمی خبری
پارس پرتو

چرا باید در غذاها از فلفل اسـتفاده کرد؟

چرا باید در غذاها از فلفل اسـتفاده کرد؟

تبلیغاتادویه ها چیزی بین غذا و خوراکی هست اند و در هر دو دسته جای می گیرند. ادویه ها موادی هست اند کـه طبق نام شان جمع دوا گفته می شوند. به همین علت نیز خواص بسیار جالبی دارند کـه می توانند در درمان و پیشگیری از برخی بیماری ها موثر باشند و همچنین طعم و عطر غذا را بهبود بخشند. فلفل یکی از ادویه هـای پُر استفاده اسـت. اما آیا از خواص ان مطلع هستید؟
در این‌ مقاله شما می توانید با خواص درمانی فلفل ها آشنا شوید.

از قدیم، فلفل را به عنوان ضد آسم، ضد تب، درمان عفونت هـای دستگاه تنفسی، مشکل هضم غذا، مرهم و ضد سرطان شناخته می شده اسـت. ماده اصلی فلفل، کاپسایسین، دارای خاصیت محرک، ضد دردهـای عصبی موضعی، ضد ورم، ضد آرتریت و ضد روماتیسم اسـت. استفاده خوراکی فلفل، دارای خواص محرک گردش خون، انتی اکسیدانی و …
چرا باید از لوسیون بدن اسـتفاده کرد؟

سن بارداری با سونوگرافی، چرا هی تغییر میکنه؟

شاید جالب باشد کـه بدانید پوست بدن ما در هریک از فصول سال، رفتار و نیاز‌هـای متفاوتی دارد. مثلاً در فصول سرد سال چربی و آب پوست بدن، به علت تغییرات ساختاری در اسید‌هـای چرب بدن موجود در سطح پوست، کاهش می‌یابد؛ بنابراین‌ بسیاری از آدمها در طول این‌ فصل‌ها، خشکی پوست را تجربه خواهند کرد. از طرفی در فصول گرم هم به علت سیال شدن اسید‌هـای چرب، مقدار چربی پوست و از سوی دیگر میزان تعرق ان هم بالا می‌رود. به همین علت اسـت کـه می‌گوییم پوست بدن ما در طول فصول مختلف سال به انواعی از مراقبت‌ها نیاز دارد. یک راهکار ساده و در عین حال موثر برای نگهداری از پوست بدن در برابر خشکی و تعرق و انواع مشکلات مشابه اسـتفاده از لوسیون بدن اسـت. در تهیه اکثر لوسیون‌ها فرمولاسیون‌هـای مبتنی بر آب (بیش از ۸۵% آب) به کار گرفته شده اسـت؛ بنابراین‌ شما می‌توانید برای …
۵ حقیقت در مورد آهن

به نقل از سایت گل بانو و به گزارش پارس ۵ حقیقت در مورد آهن و غذاهـای غنی شده این‌ روزها ظاهراً مُد شده اند؛ انواع نان ها و پاسـتاهـای غنی شده نمونه هـایی از این‌ خوراکی ها هست اند. اما چرا باید بخواهیم کـه از این‌ نوع غذاها اسـتفاده کنیم؟ چون آهن برای حفظ سلامتی ضروری اسـت.

۱٫ تمام بدنتان به آهن نیاز دارد
ما برای ساختن هموگلوبین ِ گلبول هـای قرمزمان به آهن نیاز داریم. گلبول هـای قرمز، اکسیژن را از ریه ها به تمام سلول هـای بدن می رسانند. همچنین آهن برای رشد مغز کودکان و عملکرد مغز در تمام طول عمر ضروری می باشد.
۲٫ بیشتر آدمها به میزان کافی آهن دریافت نمی کنند
میزان توصیه شده آهن برای زنان، ۱۸ میلی گرم و برای مردان ۸ میلی گرم در روز اسـت. خیلی به ندرت پیش می آید کـه کسی آهن خیلی دریافت کند. زنان در معرض کمبود آهن هست اند …

نورافكن بازی با ذوب آهن را از دست داد

به نقل از سایت برترینها و به گزارش پارس نورافكن بازی با ذوب آهن را از دست داد و  خبرگزاری فارس: امید نورافکن با کارت زردی کـه در دقیقه ٤٠ بازی از کرمانشاهی گرفت دیدار آینده اسـتقلال مقابل ذوب آهن را از دست داد.دیدار ذوب آهن و اسـتقلال هفتـه آینده در اصفهان برگزار می شود.

شما پست نورافكن بازی با ذوب آهن را از دست داد را مطالعه کردید لطفا نظر خود را رجع به ان به ما بگویید

منبع خبر
برترینها

  • دسته‌بندی نشده
  • چرا باید همین امروز از تلگرام ایکس به جای تلگرام معمولی اسـتفاده کنیم؟


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *