خانه / اخبار / «لوکی» خواهان نقش‌هـای بیشتری در دنیای مارول شد به همراه توضیحات

«لوکی» خواهان نقش‌هـای بیشتری در دنیای مارول شد به همراه توضیحات

«لوکی» خواهان نقش‌هـای بیشتری در دنیای مارول شد ، ترامپ: به جمهوری‌خواهان بیشتری نیاز داریم ، عکس های کاپیتان مارول درحال آموزش نظامی منتشر شد ، جانسون: غرب باید برای حل بحران‌هـای خاورمیانه دخالت بیشتری بکند ، راه مقاومت برای آزادی قدس شریف با قوت بیشتری ادامه خواهد یافت ، چگونه عشق بیشتری دریافت کنیم؟ .
گیمفا: تام هیدلستون (Tom Hiddleston) می‌گوید کاپیتان بریتانیا (Captain Britain) و گالاکتوس (Galactus)، کاراکترهـایی از دنیای مارول استند که‌ او مضاف بر کاراکتر لوکی (Loki)، خواهان نقش‌آفرینی در قالب ان‌هاست. از زمانی که‌ ایـن بازیگر انگلیسی در سال ۲۰۱۱ با حضور در فیلم Thor «تور» وارد دنیای سینمایی مارول شد، نزدیک …

«لوکی» خواهان نقش‌هـای بیشتری در دنیای مارول شد

گیمفا: تام هیدلستون (Tom Hiddleston) می‌گوید کاپیتان بریتانیا (Captain Britain) و گالاکتوس (Galactus)، کاراکترهـایی از دنیای مارول استند که‌ او مضاف بر کاراکتر لوکی (Loki)، خواهان نقش‌آفرینی در قالب ان‌هاست. از زمانی که‌ ایـن بازیگر انگلیسی در سال ۲۰۱۱ با حضور در فیلم Thor «تور» وارد دنیای سینمایی مارول شد، نزدیک به یک دهه می‌گذرد. او در ابتدا برای نقش تور، خدای رعد تست داد اما رقابت برای تصاحب ایـن نقش را به کریس همسورث (Chris Hemsworth) واگذار کرد. او نهـایتا توانست با به‌دست آوردن نقش لوکی، که‌ خیلیی ان را یکی از برترین تبهکاران سری‌فیلم‌ها می‌دانند وارد مجموعه‌فیلم «تور» شود. 

ایـن بازیگر ۳۷ ساله ایـن نقش را چهار بار دیگر تکرار کرد، از ایـن میان می‌توان به فیلم‌هـای The Avengers «انتقام‌جویان» و Avengers: Infinity War «انتقام‌جویان: جنگ ابدیت» اشاره کرد. با توجه به ایـن‌که‌ شانس زنده ماندن کاراکتر او در بلاک‌باسترهـای پیش روی شرکت مارول اندک است، طرفداران ممکن است هیدلستون را در نقشی متفاوت در دنیای سینمایی مارول ببینند، البته اگر ایـن موقعیت برای او فراهم شود.

همه چیز در مورد آمریکا حمله سوریه مجدد همزمان

 

جزییات مطلب آمریکا و حمله و سوریه و مجدد و همزمان را میخوانید .

 

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره «لوکی» خواهان نقش‌هـای بیشتری در دنیای مارول شد

در نشستی تبلیغاتی با Collider برای فیلم «انتقام‌جویان: جنگ ابدیت»، از هیدلستون پرسیده شد که‌ در کنار کاراکتر لوکی، خواهان بازی در قالب چه کاراکترهـایی است. هیدلستون پس از مدتی فکر، ایـن پرسش را با یک پرسش پاسخ داد:

آیا کاپیتان بریتانیا موجود است؟ آیا کاراکتر جذابی است؟ ظاهرا موجود است.

نقش مردم و تولیدکـنندگان در حمایت از کالای ایـرانی

او در ادامه اضافه کرد:

توضیحات بیشتر در موردآمریکا حمله سوریه مجدد همزمان

کاراکتری که‌ در زمان کودکی دوست‌اش داشتم گالاکتوس بود. آیا کسی می‌تواند در قالب دو شخصیت از دنیای کتاب‌هـای مصور ظاهر شود؟ کریس ایوانز (Chris Evans) ایـن کار را کرده است.

 

شمـا مطلب «لوکی» خواهان نقش‌هـای بیشتری در دنیای مارول شد را می خوانید .

هیچ‌چیز غیرممکن نیست، جاش برولین (Josh Brolin) در دو نقش اصلی از دنیای سینمایی مارول ظاهر شده که‌ در یک هفتـه اکران خواهند شد. بنابرایـن اگر هیدلستون بازیگر ایده‌آلی برای ایفای نقش گالاکتوس یا کاپیتان بریتانیا است، طرفداران حضور او را در ان دو نقش خواهند پذیرفت.

 

آمریکا حمله سوریه مجدد همزمان

 

اگرچه با توجه به محبوبیت او در ایفای نقش لوکی، ممکن است دیدن او در قالب یک کاراکتر متفاوت در یک فیلم ابرقهرمانی دیگر کمی برای مردم دشوار باشد. بنابرایـن شخصیت‌پردازی او باید به شکل قابل ملاحظه‌ای متفاوت با کاراکتر لوکی باشد تا ایـن‌گونه، قیاس میان ایـن دو کاراکتر به حداقل برسد.

سال گذشته گزارشاتی منتشر شد مبنی بر ایـن‌که‌ استودیوی مارول قصد دارد فیلم «کاپیتان بریتانیا» را در قالب دنیای سینمایی مارول عرضه کند. از ان زمان تاکنون هیچ بیانیه‌ی رسمی‌ای در ایـن باره منتشر نشده است اما ایـن عدم تأیید به ان معنا نیست که‌ کوین فایگی (Kevin Feige) و تیم‌اش علاقه‌ای به ساخت چنین پروژه‌ای ندارند.

ایـن مطلب در مورد آمریکا حمله سوریه مجدد همزمان می باشد .

منبع:ScreenRant

منابع
سایت برترینها

«لوکی» خواهان نقش‌هـای بیشتری در دنیای مارول شد

گردآوری توسط توسط مجله سرگرمی خبری
پارس پرتو

آمریکا, حمله, سوریه, مجدد, همزمان
نقش ویتامین‌هـای گروه B در سلامت شمـا

بازیگر نقش «راکی» ترامپ را وادار به عذرخواهی کرد

خبرگزاری فارس به نقل از واشنگتن تایمز: دونالد ترامپ پس از گذشت حدود صد سال از «جک جانسون» مشت‌زن فقید سیاهپوست بخاطر ظلم‌هـایی که‌ دولت وقت آمریکا به او کرده عذرخواهی کرد. جانسون شخصیت مشت‌زن مقابل «سیلوستر استالونه» در فیلم «راکی» نیز بوده است.

ترامپ گفت: پیرو تماس و پیگری سیلوستر استالونه بابت ظلمی که‌ صد سال پیش دولت آمریکا در حق «جک جانسون» مشت‌زن سنگین‌وزن سیاه‌پوست کرده رسما عذرخواهی می‌کنم.
ترامپ در مورد ایـن عذرخواهی گفت: «سیلوِستِر استالونه» با من تماس گرفت و جریان «جک حانسون» مشت‌زن سنگین‌وزن جهان را که‌ اولین مشت‌زن سیاه‌پوست نیز بود برایم تعریف کرد. دادگاه‌ها و آزار و اذیت‌هـای او خیلی بوده و زندگـی‌اش بغرنج و بحث‌برانگیز بوده است. مقامات پیش از من برای عذرخواهی رسمی اقدامی نکرده‌اند و حال من بطور تمام و کمال از ایـن ورزشکاری که‌ در حق او ظلم‌ها شده، در مقام ریاست …
رابرت دنیرو هرگز نقش ترامپ را بازی نمی‌کند

خبرگزاری مهر به نقل از فاکس نیوز: رابرت دنیرو بازیگر افسانه ای سینما که‌ خیلیی از نقش هـای مهم تاریخ سینما را ایفا کرده و همواره به دنبال حضور در نقش هـای جدید است اعلام کرد که‌ نقشی وجود دارد که‌ او هرگز ان را بازی نخواهد کرد.

دنیرو در پاسخ به پرسش یکی از مخاطبان در برنامه ی گفتگوی روز شنبه جشنواره ترایبکا مبنی بر ایـن که‌ حضور در چه نقشی را نخواهد پذیرفت گفت که‌ نقش دونالد ترامپ را ایفا نخواهد کرد.
در روزهـای گذشته ایـن اولین بار نیست که‌ بازیگر «پدرخوانده ۲» با نظرات و انتخاب نقش هـایش سیاسی رفتار کرده است او در هفتـه اخیر در قسمتی از برنامه «پخش زنده شنبه شب» به نقش رابرت مولر نیز بازی کره بود.
در ایـن برنامه دنیرو ۷۴ ساله و بردلی کوپر ۴۳ ساله مقابل یکدیگر نشستند و در مورد تجربیات متفاوت …
دوایـن جانسون در نقش مأمور سابق FBI

سرطان پستان در زنان، نقش عوامل ژنتیکی

ایـران آرت: یونیورسال پیکچرز و لجندری پیکچرز پوستر رسمی جدیدی از فیلم آسمان‌خراش با بازی دوایـن جانسون، را منتشر کرده‌اند. در ایـن پوستر شاهد آویزان بودن جانسون از آسمان خراش ایـن فیلم استیم که‌ تلاش می‌کند تا خود را از سقوط نجات دهد.

به گزارش زومجی، ایـن پوستر ظاهرا ادامه اولین پوستر ایـن فیلم است که‌ بهمن سال گذشته منتشر شده بود. در بهمن سال گذشته، یونیورسال اولین تریلر فیلم Skyscraper را منتشر کرد که‌ در ان شاهد اولین عکس های رسمی ایـن فیلم بودیم. شمـا در ادامه می‌توانید ایـن پوستر را مشاهده کـنید:

فیلم “آسمان‌خراش” داستان ویل شخص با بازی دوایـن جانسون را که‌ مامور سابق FBI و رئیس سابق تیم نجات گروگان‌ها است، روایت می‌کند که‌ در حال حاضر وظیفه رهبری تیم امنیتی برج‌ها را بر عهده دارد. او اکنون رئیس بخش امنیت بلندترین برج جهان در کشور چین شده است و …

آمریکا برای حمله مجدد به سوریه مهیا می شود

همزمان گزارش‌ها حاکی از تلاشهـای تازه در شورای امنیت سازمان ملل متحد است تا یک تحقیقات مستقل درباره ادعاها درخصوص استفاده سوریه از سلاح شیمایی مورد بررسی قرار گیرد.
 

 
آمریکا، انگلیس و فرانسه که‌ روز گذشته به اهدافی در سوریه حمله کردند پیش‌نویس قطعنامه‌ای را در ایـن باره در ایـن شورا منتشر کردند.کشور روسیه تاکنون تحقیقات مستقل در ایـن زمینه را وتو کرده است.ایـن پیش‌نویس همچنین خواستار گزارشی از سوی سازمان منع استفاده از سلاحهـای شیمیایی ظرف مدت سی روز شده است. ایـن سازمان یک هفتـه پیش گروهی را برای تحقیق درباره حمله شیمایی در دوما به ایـن منطقه اعزام کرده است.به گزارش بی.بی.سی ایـن تحولات کمی پس از ان صورت گرفته است که‌ آمریکا به همراه انگلیس و فرانسه “قلب برنامه تسلیحات شیمیایی” حکومت سوریه را هدف قرار داده و می‌گویند ان را “فلج” کرده‌اند.همزمان تلاش کشور روسیه در شورای امنیت سازمان ملل متحد برای محکوم کردن ایـن حملات ناکام مانده …

  • اخبار
  • «لوکی» خواهان نقش‌هـای بیشتری در دنیای مارول شد


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *