خانه / دسته‌بندی نشده / در کلاس آموزشی تروریست‌هـای داعش چه می‌گذرد؟ +فیلم به همراه توضیحات

در کلاس آموزشی تروریست‌هـای داعش چه می‌گذرد؟ +فیلم به همراه توضیحات

در کلاس آموزشی تروریست‌هـای داعش چه می‌گذرد؟ +فیلم ، دادگاه رسیدگی به اتهامات تروریست‌هـای داعش ، پیشنهاد ایجاد المپیاد نانو در سطح دانش آموزی/ ایجاد کلاس‌هـای آموزشی معلمان از تیرماه ، جزییاتی از جدیدترین جنایت تروریست‌هـای داعش در عراق+تصویر ، کشف ضرابخانه اختصاصی داعش +فیلم ، تزیین تخم مرغ سفره هفت سین به شکل که‌کشان + فیلم آموزشی .
به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان،اخیرا فیلمی از تروریست هـای داعشی به انتشار رسیده که‌ انها را  درون یکی از مساجد افغانستان به تصویر کشیده هست. 
بر دیوار پشت سر انها پرچمی سیاه نصب شده که‌ نام “حافظ سعید خان” فرمانده سابق گروه تروریستی داعش  در افغانستان، روی ان نوشته شده هست،کسی که‌ سال …

در کلاس آموزشی تروریست‌هـای داعش چه می‌گذرد؟ +فیلم

در کلاس آموزشی تروریست‌هـای داعش چه می‌گذرد؟+فیلمبه گزارش خبرنگار

حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان،اخیرا فیلمی از تروریست هـای داعشی به انتشار رسیده که‌ انها را  درون یکی از مساجد افغانستان به تصویر کشیده هست. 

بر دیوار پشت سر انها پرچمی سیاه نصب شده که‌ نام “حافظ سعید خان” فرمانده سابق گروه تروریستی داعش  در افغانستان، روی ان نوشته شده هست،کسی که‌ سال ۲۰۱۶ در “ولسوالی اچین” به هلاکت رسید.همچنین با توجه به ادامه نوشته هـایی که‌ روی ایـن پرچم دیده می شـود می توان متوجه شد که‌ ایـن تروریستها متعلق به “شاخه خراسان داعش” بوده اند.

همه چیز در مورد آموزشی السد پرسپولیس تمرینات چه خبر داعش سخت فیلم مقابله

فیلمی که‌ در ادامه مشاهده می کـنید، یکی از چند فایل ویدئویی بوده که‌ ماه آوریل در افغانستان کشف شده هست.گفته شده  تمرینات نظامی تروریستها که‌ درون ایـن فیلم ثبت شده مربوط به سال ۲۰۱۶ بوده اما به تازگی در رسانه هـای گوناگون به انتشار رسیده هست.

کد ویدیو

جزییات مطلب آموزشی و السد و پرسپولیس و تمرینات و چه و خبر و داعش و سخت و فیلم و مقابله را میخوانید .
دانلود

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره در کلاس آموزشی تروریست‌هـای داعش چه می‌گذرد؟ +فیلم

فیلم اصلی
توضیحات بیشتر در موردآموزشی السد پرسپولیس تمرینات چه خبر داعش سخت فیلم مقابله
آموزشی السد پرسپولیس تمرینات چه خبر داعش سخت فیلم مقابله

انتهـای پیام/

بیشتر بخوانید:

حمله موشکی به داعشی‌هـایی که‌ قصد گرفتن حجرالاسود را داشتند! +فیلم

ویدئویی تازه کشف شده از تمرینات نظامی داعشی درون مسجد

منابع
سایت خبرگزاری جوان

ایـن مطلب در مورد آموزشی السد پرسپولیس تمرینات چه خبر داعش سخت فیلم مقابله می باشد .

گردآوری توسط توسط مجله سرگرمی خبری
پارس پرتو

در کلاس آموزشی تروریست‌هـای داعش چه می‌گذرد؟ +فیلم
مصادره؛ ژن خوب و روسیاهی پرفروش‌ترین فیلم سال

فرزندت را در ازای چه مبلغی به جنگ داعش می‌فرستی؟؟!! +فیلم


به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ شهدای مدافع حرم جوانان جان برکف و دلیری بودند که‌ غیرتشان اجازه نداد دست آلوده حرامی‌ها به ضریح زینب کبری (س) برسد. بزرگمردان کوچکی که‌ با همان سنین اندک به درک والایی از جنگ و هستقامت رسیدند و چه زیبا شهادت را معنا کردند.  شهید مجید قربانخانی نیز یکی از همان شهدای ویژه خیلی جوانی هست که‌ برهستی دهستان شهادتش تأثیرگذار هست.
مجید قربانخانی جوان شرور کوچه پس کوچه‌هـای پایین شهر (محله یافت آباد)، که‌ شاید بارها مورد قضاوت خیلیی از بچه محل‌ها و همسایه‌ها واقع شد، امروز یکی از نامدارترین شهدای مدافع حرم هست. ایـن شهید جوان غیور متولد ۳۰ مرداد ۱۳۶۹ و تک پسر خانواده قربانخانی بود. مجید نیز همچون هم‌سن و سالان خود نقشه‌هـای خیلیی برای آینده و زندگـی شخصی خود داشت و طبق اظهارات پدرش از قضا از تمکن مالی خوبی نیز برخوردار بود. …
آخرین اقدام تروریست‌ها قبل خروج از دوما چه بود؟ +فیلم


به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، “دوما” آخرین شهر در غوطه شرقی بود که‌ تروریست هـای “جیش الاسلام” مقابل  شروط دولت  سوریه ، پس از تلاش هـای زیاد و بی ثمر سرانجام مجبور به ترک ان شدند.
سناریوی ساختگی مبنی بر حملات شیمیایی دولت سوریه در ایـن شهر ،آخرین دست آویزی بود که‌ تروریست‌ها به ان برای ماندن در ایـن منطقه هستراتژیک امید بسته بودند اما ایـن نقشه هم کارساز نشد.
با شدت یافتن عملیات تمام عیار ارتش سوریه عاقبت عناصر گروه تروریستی جیش الاسلام ناچار به تحویل تسلیحات خود شدند اما طبق گزارش پایگاه خبری ” التقريب” به گفته شخصی با نام “احمد الحسین” از جبهه مقاومت، عناصر ایـن گروه تروریستی قبل خروج از دوما برای ایـنکه‌ تمامی تسلیحات خود را به دست سوری ها نسپرند، تعدادی از انها را به آتش کشیدند.
در ادامه ویدئویی که‌ “روسیا الیوم” از تانک هـای شعله ور  در آتش که‌ توسط …
بهشتی که‌ داعش آرزوی ان را به گور خواهد برد! +فیلم

دانلود دوبله فارسی فیلم قلعه The Stronghold 2017


به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، با وجود ایـنکه‌ عناصر گروه تروریستی داعش در طول ایـن سالها برای دست درازی به حرم اسطوره مقامت و بردباری حضرت زینب(س) تمام نیروی خود را به کار گرفتند، کاری از پیش جنگند. راز ایـنکه‌ هنوز حرم بانو مانند نگینی درخشان در خاک سوریه می‌درخشد و تروریستها رویای نزدیک شدن به ان را به گور بردند چه می تواند باشد جز شجاعت و غیرت دلاورمردانی که‌ سر سپرده و جان بر کف در ایـن راه قدم گذاشتند.
اگر مدافعان حرم نبودند امروز حرم حضرت زینب(س) که‌ حرمت خاک سوریه و  قلب جامانده ایرانیان در انجهست چه وضعیتی داشت؟ آیا ایران به همین شکل امن و امان بود؟
چشمانتان را ببندید و تنها یک لحظه ایران را بدون مدافعان حرم تصور کـنید تا پاسخ تمام ایـن سوال ها مقابل دیدگانتان ظاهر شـود، به خاطر از خودگذشتگی انههست که‌ امروز ایـنجا بهشت تروریست ها نیست؛ بهشتی …

تمرینات سخت السد برای مقابله با پرسپولیس

خبرگزاری فارس: تیم فوتبال السد قطر آخرین دیدار خود را در گروه مقدماتی لیگ قهرمانان آسیا روز دوشنبه هفته آینده در ورزشگاه آزادی مقابل پرسپولیس برگزار خواهد کرد و به همین علت تمرینات ایـن تیم به صورت جدی در دوحه در حال برگزاری هست.
تمرینات ایـن تیم در روزهـای اخیر به صورت تاکتیکی، تکنیکی و بدنی اجرا می‌شـود و شاگردان فریرا در برترین کمپ قطر تمرینات خود را برای رویارویی با شاگردان برانکو در تهران برگزار می‌کنند.
شکل تمرینی تیم السد ایـن را نشان می‌دهد که‌ انها در سفر به تهران به هیچ عنوان قصد بازنده بودن را ندارند و بدنبال تساوی یا برد در ایـن بازی حساس هست اند تا بتوانند موقعیت خود را در صدر جدول حفظ کنند. شرایط مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا به گونه‌ای هست که‌ هم پرسپولیس و هم السد به دنبال صدرنشینی در روز پایانی ایـن گروه هست اند.
از …

  • دسته‌بندی نشده
  • در کلاس آموزشی تروریست‌هـای داعش چه می‌گذرد؟ +فیلم


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *