خانه / دسته‌بندی نشده / اپل، هدست واقعیت مجازی و افزوده می‌سازد به همراه توضیحات

اپل، هدست واقعیت مجازی و افزوده می‌سازد به همراه توضیحات

اپل، هدست واقعیت مجازی و افزوده می‌سازد ، هدست واقعیت افزوده اپل زودتر از انچه کـه فکرش را بکـنید معرفی می‌شـود ، عرضه رسمی هدست واقعیت مجازی Oculus Go ، هدست واقعیت مجازی چیست؟ ، بهترین هدست‌هـای واقعیت مجازی موجود در بازار ، جای دادن اشیاء مجازی در پشت اشیای حقیقی در تکنولوژی واقعیت افزوده ممکن شد .
خبرگزاری مهر: گزارش هـای جدید نشان می دهد اپل مشغول تولید هدستی مجهز به فناوری هـای واقعیت مجازی و واقعیت افزوده اسـت.
گزارش هـای جدید نشان می دهد شرکت اپل مشغول تولید هدستی با فناوری هـای ARو VR اسـت. این‌ شرکت قصد دارد نمایشگر K۸ برای هریک چشمان طراحی کند کـه از …

اپل، هدست واقعیت مجازی و افزوده می‌سازد

خبرگزاری مهر: گزارش هـای جدید نشان می دهد اپل مشغول تولید هدستی مجهز به فناوری هـای واقعیت مجازی و واقعیت افزوده اسـت.

گزارش هـای جدید نشان می دهد شرکت اپل مشغول تولید هدستی با فناوری هـای ARو VR اسـت. این‌ شرکت قصد دارد نمایشگر K۸ برای هریک چشمان طراحی کند کـه از کیفیت بهترین تلویزیون هـای فعلی نیز بهتر اسـت.

همه چیز در مورد اشتغال اطلاعات افزوده ایجاد توسعه دستاورد فناوری مجازی هدست واقعیت واقعیت مجازی

این‌ هدست به رایانه یا موبایل متصل نمی شـود. به هرحال پروژه مذکورT۲۸۸ نام گرفته و هنوز در مراحل اولیه اسـت اما به نظر می رسد در ۲۰۲۰ عرضه می شـود. البته احتمال دارد اپل برنامه هـای تولید خود را نیز تغییر دهد.

از سوی دیگر این‌ شرکت از اظهار دراین‌ باره نیز خودداری کرد.

جزییات مطلب اشتغال و اطلاعات و افزوده و ایجاد و توسعه و دستاورد و فناوری و مجازی و هدست و واقعیت و واقعیت مجازی را میخوانید .

اپل پیش از این‌ نیز سراغ پروژه هـای کوچکتر واقعیت مجازی رفته بود. اما این‌ هدست کـه سرمایه گذاری بزرگ در واقعیت مجازی به حساب می آید.

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره اپل، هدست واقعیت مجازی و افزوده می‌سازد

منابع
سایت برترینها

گردآوری توسط توسط مجله سرگرمی خبری
پارس پرتو

توضیحات بیشتر در مورداشتغال اطلاعات افزوده ایجاد توسعه دستاورد فناوری مجازی هدست واقعیت واقعیت مجازی

عرضه رسمی هدست واقعیت مجازی Oculus Go

وبسایت سخت افزار – امیرحسین آریایی: طبق گزارشات هدست Oculus Go در کنفرانس توسعه F8 فیس بوک در اول مه ارائه خواهد شد. این‌ دستگاه در ماه اکتبر معرفی شد و قیمت ان ۱۹۹ دلار اعلام شد. این‌ شرکت در ماه ژانویه همکاری خود را با شیائومی اعلام و شروع کرد. اگر Oculus قیمت خود را حفظ کند، به طور قابل توجهی ارزان تر از Oculus Rift، کـه در سال ۲۰۱۶ با ۶۰۰ دلار راه اندازی شد، خواهد بود. با این‌ حال، برخی گزارش هـای اخیر ادعا کرده اند کـه نسخه ۱۹۹ دلاری با فضای ذخیره سازی ۳۲ گیگابایتی عرضه خواهد شد و انتظار می رود کـه نسخه ۶۴ گیگابایتی با قیمت بالاتری عرضه شـود.

پرطرفدارترین ترین زنان زیبای هالیوود در دنیای مجازی (عکس)

تاکون نه فیس بوک و نه Oculus هیچ نظری درباره این‌ موضوع نگذاشته اند، اما خبر اشتراک گذاری ان چند هفتـه اسـت کـه منتشر شده و جزییات …
کمپانی HTC پتنتی را از یک هدست واقعیت مجازی با قاب محافظ ثبت

به نقل از سایت دیجیاتو و به گزارش پارس کمپانی HTC پتنتی را از یک هدست واقعیت مجازی با قاب محافظ ثبت کرده اسـت و اسناد منتشر شده توسط سازمان جهانی مالکیت فکری حاکی از این‌ اسـت کـه کمپانی HTC پتنت یک هدست واقعیت مجازی موبایل را به ثبت رسانده کـه از کیس محافظتی مغناطیسی بهره می برد. این‌ کمپانی تایوانی پتنت اولیه این‌ گجت را در سال گذشته به اداره ثبت اختراعات ایالات متحده ارسال کرده اما به علت ابهام در توصیف دستگاه و نوآوری هـای ارائه شده در ان رد شد. با این‌ حال اصلاحات اعمال شده در پتنت منجر به ثبت ان در سازمان مذکور شده اسـت. این‌ پتنت کـه «سیستم لنز و ابزار جانبی» نام دارد …
هدست واقعیت مجازی چیست؟


یکی از دستگاه‌هـایی کـه امروزه در بازار بازی‌هـای ویدیویی و تماشای فیلم هر روز محبوب‌تر از گذشته می‌شـود، هدست‌ واقعیت مجازی یا VR اسـت. VR مخفف عبارت Virtual Reality یا همان واقعیت مجازی اسـت و فرد با اسـتفاده از این‌ تکنولوژی می‌تواند در شرایطی قرار بگیرد کـه شباهت خیلی زیادی به واقعیت دارد.  
واقعیت مجازی چیست؟
اصطلاح «واقعیت مجازی» یک واژه‌ی ترکیبی با دو مفهوم مختلف اسـت. منظور از «مجازی» این‌ اسـت کـه دنیایی کـه ما در ان قرار می‌گیریم توسط رایانه‌ها ساخته شده اسـت و موجودیت خارجی ندارد. یک دنیای مجازی کـه همانند دنیای این‌ترنت هیچ بعد خارجی ندارد و صرفا می‌توان ان را درون یکسری دستگاه‌هـای مشخص مشاهده کرد. اما این‌ کـه چرا به ان واقعیت مجازی می‌گویند به این‌ علت اسـت کـه برخلاف تجربه‌هـای قبلی همانند این‌ترنت ما در این‌ وضعیت دقیقا در نقش فوتبالیست اصلی داسـتان درون محیط بازی قرار می‌گیریم. مثلا در یک حالت عادی …

ستارگان مجازی (پنجشنبه ۱۶ فروردین ۹۷)

یکی از دستاوردهـای توسعه فناوری اطلاعات ایجاد اشتغال اسـت

به گزارش خبرنگار حوزه سیاسیون  گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ محمد جواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با انتشار پستی در صفحه این‌ستاگرام خود، ایجاد اشتغال برای جوانان فرهیخته را یکی از دست آوردهـای توسعه ی فناوری اطلاعات در کشور دانست.
محمد جواد آذری جهرمی با انتشار پستی در صفحه این‌ستاگرام خود نوشت:
“یکی از دست آورد‌هـای توسعه فناوری اطلاعات در کشور، ایجاد اشتغال برای جوانان فرهیخته کشور اسـت. کارآفرینان کشور نیازمند بازار‌هـای مناسب برای محصولات خود هستند و هدفگذاری و برنامه ریزی دولت‌ها برای رسیدن به شاخص‌هـای تحول دیجیتال، زمینه ساز ایجاد بازار برای این‌ فعالان محسوب می‌شـود.بنا بر مصوبه شورای عالی اشتغال و دستور رئیس محترم جمهور، برای رسیدن به اهداف ایجاد اشتغال در بخش فن‌آوری اطلاعات و رشد بهره‌وری در کشور، مقرر شد شاخص‌هـای  تحول دیجیتال در بخش‌هـای مختلف کشور تبیین و اعلام گردد.برای پیگیری این‌ مهم، امروز مهمان وزرای محترم بهداشت و نیرو بودم …

  • دسته‌بندی نشده
  • اپل، هدست واقعیت مجازی و افزوده می‌سازد


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *