خانه / سرویس های دیگر / بادبادک‌هـای آتشین؛ جدیدترین سلاح جوانان فلسطینی+ تصاویر به همراه توضیحات

بادبادک‌هـای آتشین؛ جدیدترین سلاح جوانان فلسطینی+ تصاویر به همراه توضیحات

بادبادک‌هـای آتشین؛ جدیدترین سلاح جوانان فلسطینی+ تصاویر ، سلاح جدید فلسطینی؛ بادبادک‌هـای آتشین بلای جان اشغالگران ، درگیری بین جوانان فلسطینی و نظامیان صهیونیستی در شهرهـای مختلف کرانه باختری ، کلافگی رژیم صهیونیستی از سلاح جدید و عجیب فلسطینی‌ها! +فیلم ، بلای وحشتناکی که‌ صهیونیست‌ها بر سر کودک فلسطینی آوردند! +تصاویر ، بازداشت یک زن معترض فلسطینی در مقابل چشم کودکانش+تصاویر .
به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان؛ روز ۳۰ مارس ۲۰۱۸، به مناسبت روز زمین در فلسطین، جوانان فلسطینی ساکن غزه حرکتی را علیه صهیونیست‌ها آغاز‌ کردند. ایـن اقدام جوانان فلسطینی حرکت دسته جمعی و مسالمت آمیز به سمت مرزهـای نوار غزه و سرزمین‌هـای اشغالی سال ۱۹۴۸، تحت عنوان تظاهرات بازگشت بود. از ان تاریخ تا کنون جوانان فلسطینی …

بادبادک‌هـای آتشین؛ جدیدترین سلاح جوانان فلسطینی+ تصاویر

به گزارش

گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان؛ روز ۳۰ مارس ۲۰۱۸، به مناسبت روز زمین در فلسطین، جوانان فلسطینی ساکن غزه حرکتی را علیه صهیونیست‌ها آغاز‌ کردند. ایـن اقدام جوانان فلسطینی حرکت دسته جمعی و مسالمت آمیز به سمت مرزهـای نوار غزه و سرزمین‌هـای اشغالی سال ۱۹۴۸، تحت عنوان تظاهرات بازگشت بود. از ان تاریخ تا کنون جوانان فلسطینی هر جمعه با همان عنوان اقدام به حرکت به سمت مرزهـای نامبرده می‌کـنند.

تظاهرات مسالمت آمیز فلسطینی‌ها از همان روز نخست، با پاسخ جنایتکارانه صهیونیست‌ها روبرو شد و تا کنون- که‌ کمتر از چهار هفتـه از ان می‌گذرد- سبب شهادت ۴۰ فلسطینی و زخمی شدن حدود پنج هزار نفر شده است. همین مسئله سبب شد تا جوانان فلسطینی نیز خاموش ننشینند و اقداماتی تلافی جویانه را علیه صهیونیست‌ها به کار گیرند. مؤثرترین اقدامی که‌ تا کنون از سوی جوانان فلسطینی به کار گرفته شده، استفاده از بادبادک‌هـای آتشین است.

بیان داستان از زبان دشمن
روزنامه عبری زبان «هاآرتص» هفتـه گذشته نوشت، بادبادک‌هـای کاغذی سبب آتش سوزی‌هـای متعدد در اطراف نوار غزه به ویژه شهرکِ «کیبوتس باری» شدند. ایـن روزنامه اشاره کرد مدتی است فلسطینی‌ها سلاح جدیدی را به کار گرفته‌اند که‌ همان فرستادن بادبادک‌هـایی کاغذی است که‌ با خود شیشه‌هـای مشتعل حمل می‌کـنند. موارد متعددی از تلاش برای ارسال ایـن بادبادک‌هـای آتشین به سمت سرزمین‌هـای اشغالی فلسطین که‌ در طول نوار مرزی غزه قرار دارند مشاهده شده است. ایـن روزنامه همچنین نوشت نیروهـای ارتش اسرائیل و دستگاه‌هـای امدادی از ساکنان یهودی مناطق نزدیک به نوار غزه خواسته‌اند هوشیار باشند و هرگونه آتش سوزی غیر عادی را سریعا به دستگاه‌هـای امدادی اعلام کـنند.

جزییات مطلب افتتاح و تئاتر و جدید و جدیدترین و جوانان و خانه و ساختمان و سلاح و عکس و فلسطینی و مرنام را میخوانید .

روزنامه صهیونیستی یدیعوت آحرونوت روز شنبه در سایت خود نوشت بادبادک کاغذی آتشینی- که‌ از غزه بلند شده بود- سبب آتش سوزی یک انبار کشاورزی در شهرک‌هـای اطراف غزه شد.ایـن روزنامه نامی از شهرک مذکور نیاورد. ایـن روزنامه نوشت ایـن آتش سوزی سبب خسارت جانی نشد، اما خسارت مالی بزرگی در انبار کشاورزی نامبرده به وجود آورد.

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره بادبادک‌هـای آتشین؛ جدیدترین سلاح جوانان فلسطینی+ تصاویر

مزیت هـای سلاح جدید فلسطینیان

سعید بشارات، تحلیلگر فلسطینی می‌گوید ارسال بادبادک‌هـای آتشین– که‌ از سوی صهیونیست‌ها «ابزار جدید ترور» نامیده شده و به تازگی وارد عرصه اعتراضات فلسطینیان شده است- به مسئله‌ای درآور برای اشغالگران تبدیل شده، ان هم در زمانی که‌ به سرعت به ابزاری سرگرم کـننده برای جوانان فلسطینی محاصره در نوار غزه تبدیل شده است. ایـن ابزار جدید سبب آتش سوزی‌هـای وسیع و خسارت‌هـای بزرگ می‌شود علاوه بر ایـنکه‌ نوعی رعب و وحشت را نیز بین شهرک نشینان مناطق تماس با نوار غزه ایجاد کرده است.

تندباد با سرعت ۶۳ کیلومتر در ساعت در ارومیه+فیلم/تصاویر

آغاز‌ راهی که‌ پایان ندارد
نکته مهمی که‌ ایـن کارشناس فلسطینی به ان اشاره می‌کند ایـن است که‌ به نظر نمی‌رسد اگر صهیونیست‌ها موفق شوند تظاهرات بازگشت را پایان دهند ایـن سلاح خاموش شود. بلکه‌ ایـن سلاح جدید عرصه جدیدی را گشوده است که‌ تا زمانی نامعلوم که‌ شاید زوال رژیم صهیونیستی باشد مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

توضیحات بیشتر در موردافتتاح تئاتر جدید جدیدترین جوانان خانه ساختمان سلاح عکس فلسطینی مرنام

بیشتر بخوانید:

خرابی‌هـای ناشی از حمله اسرائیل به غزه باعث ازسرگیری خشونت‌ها می‌شود پس حماس باید خلع سلاح شود!


سلاح غیر قابل ردیابی که‌ ضد ندارد
نکته مهم دیگر ایـن است که‌ ایـن سلاح جدید را نه گنبد آهنین و نه هیچ فناوری پیشرفته‌ای نمی تواند رد یابی کند یا مانعی برای ان ایجاد کند. کسی که‌ هدایت ان را در اختیار دارد کافی است در لحظه‌ای مناسب دست از هدایت ان بردارد، سلاح عمل کرده و نتیجه خود را حاصل می کند. ایـن در حالی است که‌ امکان متوقف کردن ان در هیچ یک از ایـن لحظه‌ها حتی اگر متوجه ان شوند نیز ممکن نیست. حال بماند که‌ اگر ایـن بادبادک‌ها در مناطقی سقوط کـنند که‌ نیروهـای ارتش حضور ندارند که‌ در ان صورت هرگونه که‌ بخواهند می توانند ان را در هر جایی بنشانند.

شما مطلب بادبادک‌هـای آتشین؛ جدیدترین سلاح جوانان فلسطینی+ تصاویر را می خوانید .

ارزان برای فلسطینیان و پرهزینه برای صهیونیست‌ها
از ان مهمتر ایـن است که‌ ایـن بادبادک‌هـای کاغذی با کمترین هزینه درست می‌شوند ولی در مقابل هزینه‌ای که‌ برای دشمن ایجاد می‌کـنند بسیار کلان و بزرگ است. اگر جوانان فلسطینی ایـن بادبادک ها روی سر نظامیان صهیونیست بنشانند ایـن سلاح میتواند سبب آتش سوزی در جمع نظامیان صهیونیست شود یا تجهیزات و محل حضور انها را با خطر آتش سوزی‌هـای وسیع روبرو کند.‌

تناسب اندام و تغییر ظاهر باور نکردنی مرد ۳۹ ساله بخاطر همسرش! عکس

ایجاد رعب و وحشت
همانگونه که‌ کارشناس فلسطینی در بالا اشاره کرد، به کارگیری ایـن سلاح- که‌ می‌تواند سبب آتش سوزی‌هـای وسیع شود- موجب ایجاد فضای رعب و وحشت بین ساکنان شهرک هـای یهودی نشین نزدیک غزه شده است. از سوی دیگر همین رعب و وحشت در میان نظامیان صهیونیست نیز می‌تواند به وجود آید چرا که‌ در یک لحظه سقوط یک شیشه آتشین توسط یک بادبادک می تواند به راحتی جان سربازان صهیونیست‌ها را به خطر بیندازد.

افتتاح تئاتر جدید جدیدترین جوانان خانه ساختمان سلاح عکس فلسطینی مرنام

جمع بندی
به کارگیری یک بازی کودکانه در مسیر مقابله با صهیونیست‌ها، نشان دهنده عمق روح مبارزه در فلسطینیان است. فلسطینیان با ابداع ایـن سلاح‌هـای جدید و به کارگیری هر وسیله‌ای در مسیر گرفتن حقوق مشروع و آزادی سرزمین شان نشان می‌دهند هیچ گاه حاضر به حضور صهیونیست‌ها در سرزمینشان و دادن یک ذره از خاک ان نیستند و ایـن روح مقاومت است که‌ در انها زنده است نه سازش و تسلیم.

منبع: تسنیم

انتهـای پیام/

بادبادک‌هـای آتشین؛ سلاح جدید فلسطینی‌ها

ایـن مطلب در مورد افتتاح تئاتر جدید جدیدترین جوانان خانه ساختمان سلاح عکس فلسطینی مرنام می باشد .

منابع
سایت خبرگزاری جوان

گردآوری توسط توسط مجله سرگرمی خبری
پارس پرتو

بادبادک‌هـای آتشین؛ جدیدترین سلاح جوانان فلسطینی+ تصاویر

کشف کارگاه ساخت سلاح تروریست‌ها در دوما+تصاویر

به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان،به تازگی کارگاه ساخت سلاح و مهمات تروریست هـای جیش الاسلام در شهر دوما سوریه کشف شده که‌ تصاویر ان را در ادامه مشاهده خواهید کرد.

منبع:مشرق
انتهـای پیام/
کشف کارگاه ساخت سلاح تروریست‌ها در دوما
کشف کارگاه ساخت سلاح و مهمات تروریست‌ها در سوریه+تصاویر

اجرای رقص و مرنام نوروز در گرجستان + تصاویر

به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان،به تازگی کارگاه ساخت سلاح و مهمات تروریست هـای جیش الاسلام در شهر دوما سوریه کشف شده که‌ تصاویر ان را در ادامه مشاهده خواهید کرد.

منبع:مشرق
انتهـای پیام/
کشف کارگاه ساخت سلاح تروریست‌ها در دوما
آماری تکان‌دهنده از دستیابی آسان کودکان و نوجوانان به سلاح د

به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان؛ گزارش نشریه مطالعات کودک و خانواده تیراندازی‌هـایی را که‌ در انها یک شخص مهاجم دست‌کم ۴ نفر را به ضرب گلوله کشته و نیز کشتار کودکان ۵ تا ۱۸ سال در مدارس آمریکا از سال ۱۹۴۰ را مورد بررسی قرار داده است.
ایـن تحقیق تیراندازی‌هـای دسته‌جمعی و نیز تیراندازی در دانشگاه‌هـای آمریکا را در بر نمی‌گیرد.
در ایـن گزارش آمده است: هیچ تیراندازی مرگباری تا سال ۱۹۴۰ که‌ در ان یک دانش‌آموز دبیرستانی پیش از اقدام به خودکشی مدیر منطقه و دو تن از معلمان و چند نفر دیگر را کشته است، مطابق با معیارهـای ایـن تحقیق وجود ندارد.
بر اساس ایـن گزارش دهه ۱۹۹۰ شاهد افزایش چشمگیری در تیراندازی در مدارس آمریکا بوده و ۳۶ نفر در ۱۳ مورد تیرانداری جان خود را از دست داده‌اند.

بیشتر بخوانید: کشوری که‌ تیراندازی‌هـای مرگبار و خونین در ان امری بسیار عادی است! + تصاویر
ایـن در حالی است …

افتتاح ساختمان جدید خانه تئاتر

خبرگزاری ایسنا: مرنام افتتاح خانه تئاتر شنبه ۲۵ فروردین ماه با حضور سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد، جمعی از هنرمندان ‌و مدیران تئاتر و هنری برگزارشد. بخشی از ایـن مرنام به اجرای چند قطعه نمایشی که‌ یکی از انها روایتی از شاهنامه و دیگری‌ هم نقشی از اتللو بود اختصاص داشت.

  • دسته‌بندی نشده
  • بادبادک‌هـای آتشین؛ جدیدترین سلاح جوانان فلسطینی+ تصاویر


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *