خانه / دسته‌بندی نشده / ساخت قاب گوشی با ترفندی جالب و راحت در منزل به همراه توضیحات

ساخت قاب گوشی با ترفندی جالب و راحت در منزل به همراه توضیحات

ساخت قاب گوشی با ترفندی جالب و راحت در منزل ، استفاده راحت با گوشی های هوشمند با این‌ ۱۰ کار (فیلم) ، ترفندی برای جلوگیری از سرقت وای‌فای منزل ، با این‌ گوشی با خیال راحت بازی کـنید ، ساخت دستبند های لاکچری دخترونه در منزل ، ساخت حلقه در نمدی برای اتاق خواب های منزل با ایده های جدید .
برای گوشی موبایل انواع و اقسام قاب‌های گوناگون در جنس و مدل‌هایی خاص تولید می‌شود. اگر گوشی شما قدیمی شد یا قاب دلخواهتان را در فروشگاه‌ها پیدا نکردید، ساخت قاب گوشی را یاد بگیرید و قاب گوشی زیبایی برای خود درست کـنید.
ستاره در این‌ مطلب با یک روش جالب به شما ساخت قاب گوشی با استفاده از چسب حرارتی …

ساخت قاب گوشی با ترفندی جالب و راحت در منزل

برای گوشی موبایل انواع و اقسام قاب‌های گوناگون در جنس و مدل‌هایی خاص تولید می‌شود. اگر گوشی شما قدیمی شد یا قاب دلخواهتان را در فروشگاه‌ها پیدا نکردید، ساخت قاب گوشی را یاد بگیرید و قاب گوشی زیبایی برای خود درست کـنید.

ستاره در این‌ مطلب با یک روش جالب به شما ساخت قاب گوشی با استفاده از چسب حرارتی را یاد می‌دهد.

همـه چیز در مورد از بین بردن جالب جوش راحت ساخت قاب گوشی منزل

ساخت قاب گوشی با چسب حرارتی

وسایل مورد نیاز:

 • چسب حرارتی
 • کاغذ روغنی
 • چسب نواری
 • خودکار یا مداد
 • طلق پلاستیکی
 • رنگ گواش، اکلیل یا لاک ناخن

روش ساخت قاب گوشی با چسب حرارتی

۱- ابتدا گوشی خود را روی طلق پلاستیکی قرار دهید و با خودکار ابعاد گوشی را اندازه بزنید. سپس مستطیل روی طلق را برش دهید و با چسب نواری ان را روی در موبایل بچسبانید. قسمت‌های پشت موبایل، قسمت دوربین و بلندگو گوشی ممکن است به حرارت حساس باشد با این‌ کار یک عایق حرارتی درست می‌کـنید، همچنین مانع آسیب دیدن باتری و قطعات داخل گوشی بر اثر حرارت می‌شوید.

جزییات مطلب از بین بردن و جالب و جوش و راحت و ساخت و قاب و گوشی و منزل را میخوانید .

عکس روش ساخت قاب گوشی با چسب حرارتی

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره ساخت قاب گوشی با ترفندی جالب و راحت در منزل

۲- حالا گوشی را روی کاغذ روغنی گذاشته و کاملا با کاغذ ان را جلد کـنید. مانند وقتی که‌ می‌خواهید هدیه‌ای را با کاغذ کادو مخفی کـنید. همـه قسمت‌ها را بررسی کـنید که‌ خوب پوشیده شده باشد و راه نفوذی به گوشی نباشد.

عکس روش ساخت قاب گوشی با چسب حرارتی

۳- اگر طرح خاصی برای درست کردن قاب گوشی مد نظرتان است ان را با مداد روی کاغذ روغنی بکشید. هر طرحی می‌تواند زیبا باشد هم طرح گل و هم اشکال هندسی زیبایی خاصی به قاب موبایل شما می‌دهد. قسمت دوربین، سوکت‌ها، بلندگو، دکمه‌های خاموش و کم و زیاد کردن صدا را با یک خودکار یا مداد علامت گذاری کـنید.

توضیحات بیشتر در مورداز بین بردن جالب جوش راحت ساخت قاب گوشی منزل

عکس روش ساخت قاب گوشی

۴- دور قسمت دوربین، بلندگو، سوکت‌ها و دکمه‌ها را خط کشی کـنید.

شما مطلب ساخت قاب گوشی با ترفندی جالب و راحت در منزل را می خوانید .

عکس روش ساخت قاب گوشی


همچنین بخوانید: ۵ روش برای تبدیل قاب ساده گوشی به قاب فانتزی

از بین بردن جالب جوش راحت ساخت قاب گوشی منزل

۵- چسب حرارتی را آماده کـنید و ابتدا لبه‌های موبایل را با چسب حرارتی خط‌های ضخیم و پیوسته بکشید. موقع خط کشیدن با چسب حرارتی به محل دکمه‌ها و سوکت‌ها دقت کـنید و جا‌هایی که‌ خط قرمز است، از روی خط قرمز خط کشی با چسب حرارتی را انجام دهید.

ال جی گوشی منعطف عرضه می‌کند

عکس روش ساخت قاب گوشی با چسب حرارتی

۶- بعد از کشیدن خط‌های کناری، ابتدا جای دوربین و بلندگو که‌ با خط قرمز مشخص شده‌اند، چسب حرارتی بریزید سپس قسمت پشت موبایل را براساس طرح دلخواه که‌ با مداد کشیده بودید، با چسب حرارتی پر کـنید.

ما در این‌جا طرح زیگزاگی را انتخاب کرده‌ایم. موقع کشیدن خط‌ها با چسب حرارتی، دقت کـنید که‌ از دو طرف چسب حرارتی به خط‌های لبه متصل شود و یک قاب محکم برای شما درست کند.

این‌ مطلب در مورد از بین بردن جالب جوش راحت ساخت قاب گوشی منزل می باشد .

عکس روش ساخت قاب گوشی با چسب حرارتی

۷- بعد از اتمام چسب کاری پشت گوشی، لبه‌های جلو گوشی را نیز با چسب حرارتی خط کشی نمایید. دقت کـنید که‌ چسب را فقط تا جایی که‌ صفحه نمایش موبایل شروع می‌شود بکشید.

ساخت قاب گوشی با ترفندی جالب و راحت در منزل

توجه: به جای کشیدن خط کامل، می‌توانید دایره‌های کوچک کنار لبه بگذارید تا هم زیباتر شود و هم کار نگه داشتن قاب روی گوشی را انجام دهد.

عکس روش ساخت قاب گوشی با چسب حرارتی

از بین بردن, جالب, جوش, راحت, ساخت, قاب, گوشی, منزل

۸- هنگامی که‌ چسب حرارتی کاملا سرد و سفت شد، قاب گوشی را از ان جدا کـنید و کاغذ روغنی را از روی گوشی موبایل بکـنید، اگر روی قاب گوشی در قسمت سوکت‌ها یا دوربین خط‌های باریک چسب ایجاد شده است با استفاده از یک تیز بر این‌ خط‌ها را از بین ببرید.

عکس ساخت قاب گوشی با چسب حرارتی

۹- به شکل دلخواه قاب گوشی را رنگ کـنید. از رنگ گواش یا رنگ لاک ناخن استفاده کـنید. صبر کـنید تا کامل خشک شود و سپس قاب گوشی را روی موبایل بگذارید.

توجه: اگر دوست دارید قاب گوشی رنگی داشته باشید، می‌توانید از چسب‌های حرارتی اکلیلی هم استفاده نمایید.

تویوتا ربات بسکتبالیست ساخت

عکس ساخت قاب گوشی با چسب حرارتی


در ادامه تصاویر قاب گوشی‌های ساخته شده با این‌ روش برای شما آورده شده است که‌ می‌توانید از ان‌ها ایده بگیرید و با خلاقیت و ذوق خود یک قاب گوشی جذاب برای خودتان تهیه کـنید:

عکس مدل قاب گوشی با چسب حرارتی

عکس مدل قاب گوشی با چسب حرارتی

عکس مدل قاب گوشی با چسب حرارتی

عکس مدل قاب گوشی با چسب حرارتی

عکس مدل قاب گوشی با چسب حرارتی

عکس مدل قاب گوشی با چسب حرارتی

عکس مدل قاب گوشی با چسب حرارتی


همچنین بخوانید: آموزش عکسی و آسان دوخت کیف موبایل عروسکی


برگرفته از: Wikihow

منابع
سایت ستاره

گردآوری توسط توسط مجله سرگرمی خبری
پارس پرتو

۲ روش جالب برای ساخت گیره سر نمدی


برای درست کردن گیره‌های زیبا می‌توانید از پارچه‌های نمدی استفاده کـنید. ستاره در این‌ مطلب دو مدل گیره نمدی را در چند مرحله به شما آموزش می‌دهد. با این‌ آموزش‌ها می‌توانید گیره سرهای نمدی به شکل قورباغه و گل شبدر درست کـنید.
۱- درست کردن گیره سر نمدی به شکل قورباغه
وسایل مورد نیاز:
قیچی
پارچه نمدی در چند رنگ
نخ‌های رنگی
سوزن
گیره سر ساده
کاغذ
قیچی
پلی استر
چسب حرارتی
روش درست کردن گیره نمدی به شکل قورباغه
۱- ابتدا الگوی کاغذی کله قورباغه را روی پارچه نمدی سبز رنگ قرار دهید دو عدد از این‌ الگو برش دهید. با پارچه سفید دو دایره کوچک و با پارچه نمدی سیاه دو دایره کوچکتر برای چشم قورباغه ببرید. دو دایره صورتی کوچک نیز برای لپ‌های قورباغه آماده کـنید.

۲- با نخ و سوزن ابتدا دایره‌های سفید را در قسمت چشم قورباغه قرار دهید و سپس دایره‌های سیاه را روی ان بدوزید.

۳- لپ‌های صورتی رنگ را زیر چشم‌های قورباغه دوخته و برای لب …
روش‌ صحیح تمیز کردن قاب گوشی


استفاده از قاب برای گوشی‌های موبایل خیلی پر طرفدار است. مردم برای هدف‌های مختلف از این‌ قاب‌ها استفاده می‌کنند. برخی برای زیباتر شدن گوشی، از قاب‌های ژله‌ای و سیلیکونی فانتزی استفاده می‌کنند. برخی از مردم هم برای محافظت از گوشی در برابر ضربه و آسیب به فکر خریدن یک قاب موبایل مناسب می‌افتند.
در هر صورت این‌ قاب‌های دوست داشتنی، در معرض آلودگی‌های خیلی قرار داشته و علاوه بر انتقال میکروب‌ها، ظاهری کدر و نامطلوب به خود می‌گیرند.
ستاره پیشنهاد می‌کند روش‌های تمیز کردن قاب گوشی را یاد بگیرید و از داشتن یک قاب تمیز و براق مثل روز اول، لذت ببرید.
تمیز کردن قاب گوشی با مایع ظرف شویی
۱- ابتدا قاب گوشی را از گوشی موبایل جدا کـنید. آب و محلول‌های پاک کننده ممکن است به گوشی آسیب برساند.

نبایـد به واردات تجهیزات پزشکی جراحی قلب اکتفا کنیم/ ساخت تجهیزات پزشکی جراحی‌ها در دستور کار قرار گیرد

۲- درون یک لیوان آب، دو قطره مایع ظرف شویی بریزید. آب و مایع ظرف شویی را خوب هم بزنید و مخلوط کـنید.

۳- …
نسخه سفارشی گوشی اوپو R15 دارای قاب شیشه ای سه بعدی به رنگ ق

رسانه کلیک – گوشی بعدی شرکت OPPO قرار است ۱۲ مارس معرفی شود. اما به تازگی طراحی چشم نواز نسخه سفارشی گوشی اوپو R15 با نام Dream Mirror در فضای مجازی خبرساز شده است.

محصول بعدی شرکت چینی اوپو به جای R13، با نام OPPO R15 شناخته می شود که‌ بر اساس پیش بینی ها، ۱۲ مارس معرفی خواهد شد و خوشبختانه چیزی تا تاریخ یاد شده باقی نمانده و به زودی می توانیم نگاهی نزدیک به این‌ گوشی بیاندازیم. اما بر اساس اخبار جدید، بایـد منتظر یک اتفاق غیر منتظره باشیم و ان هم رونمایی از نسخه ادیشین OPPO R15 با نام Dream Mirror است. اما به نظر شما عنوان انتخاب شده چه معنایی دارد؟ مسئولان شرکت چینی در این‌ باره توضیح …

از بین بردن جوش و جای ان!

اشتراک با دوستان:

از بین بردن جای جوش‌ها
محصولات لبنی کم‌چرب اغلبً حاوی مقدار خیلی ویتامین A استند که‌ به شفافیت پوست کمک می‌کند. استفاده از این‌ محصولات نخستین گام برای از بین بردن جای جوش‌هاست. شاه‌توت، زغال‌اخته، توت‌فرنگی، لوبیاها و گردو همگی سرشار از انتی‌اکسیدان‌ها استند. انتی‌اکسیدان‌ها نه تنها به سلامت پوست کمک می‌کنند، بلکه‌ باعث تقویت سیستم دفاعی بدن نیز می‌شوند. این‌ میوه‌ها از بروز برخی سرطان‌ها نیز جلوگیری می‌کنند که‌ البته اهمیت این‌ موضوع خیلی بیشتر از اهمیت از بین رفتن جوشهاست. سالمون، گردو، روغن کانولا، بذر کتان و شیر سویا همگی سرشار از اسیدهای چرب می‌باشند و این‌ اسیدها (امگا۳، امگا۶) برای ساخت غشاء سلولی ضروری استند. این‌ مواد غذایی باعث کاهش جوش‌های پوست می‌شوند. تمام غذاهایی که‌ از گندم تهیه می‌شوند، همچنین بوقلمون، ماهی تن و آجیل سرشار از سلنیوم و برای سلامت پوست لازم‌اند و جوش‌های سطح پوست را خیلی کاهش می‌دهند. چای سبز، اگر چای …

 • دسته‌بندی نشده
 • ساخت قاب گوشی با ترفندی جالب و راحت در منزل


 • دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *