خانه / دسته‌بندی نشده / میلیون‌ها برنامه محبوب تلفن همراه در معرض خطر به همراه توضیحات

میلیون‌ها برنامه محبوب تلفن همراه در معرض خطر به همراه توضیحات

میلیون‌ها برنامه محبوب تلفن همراه در معرض خطر ، کاهش خطر تلفن همراه با چند پیشنهاد ساده ، موشن گرافیک آموزش فرآیند طرح ثبت تلفن همراه (رجیستری) +فیلم ، دو پژوهش جدید در مورد اثرات احتمالی تلفن همراه بر مغز ، افزایش ۲ برابری واردات تلفن همراه نسبت به سال قبل ، تولید حدود دو میلیارد گوشی تلفن همراه در چین .
خبرگزاری ایسنا: محققان امنیتی دریافتند کـه حدود ۴ میلیون برنامه محبوب تلفن همراه غیرقابل اعتماد هـستند زیرا ایـن‌ها از کیت‌های توسعه یافته، نرم افزاری ناامن یا SDK هـستفاده می‌کـنند کـه منجر به نشت داده‎‌های کاربر به شکل رمزنگاری نشده می‌شوند.
داده‌های نشت شامل اطلاعات خصوصی مانند نام، جنسیت، سن، درآمد، آدرس ایمیل، …

میلیون‌ها برنامه محبوب تلفن همراه در معرض خطر

خبرگزاری ایسنا: محققان امنیتی دریافتند کـه حدود ۴ میلیون برنامه محبوب تلفن همراه غیرقابل اعتماد هـستند زیرا ایـن‌ها از کیت‌های توسعه یافته، نرم افزاری ناامن یا SDK هـستفاده می‌کـنند کـه منجر به نشت داده‎‌های کاربر به شکل رمزنگاری نشده می‌شوند.

داده‌های نشت شامل اطلاعات خصوصی مانند نام، جنسیت، سن، درآمد، آدرس ایمیل، اطلاعات دستگاه، اطلاعات GPS، تاریخ تماس، SMS و شماره تلفن هـست. SDK ها صرفا برای اهداف تبلیغاتی مورد هـستفاده قرار می‌گیرند و اهداف آن‌‌ها محافظت از اطلاعاتی ارسالی برای تبلیغ کـنندگان شخص ثالث هـست.

همه چیز در مورد آهنگ برنامه تلفن تلفن همراه جدید چه خطر دانلود دانلود آهنگ دورهمی فیلم محبوب همراه

تحقیق انجام شده در کنفرانس RSA افشا شد؛ در ایـن کنفرانس، لابراتوار کسپرسکی، محقق امنیتی روم Unuchek اظهار کرد کـه بی‌دقتی در طراحی نرم افزار خیلی گسترده شده و انتظار و عواقب نگران کـننده را به دنبال دارد.

بیشتر برنامه‌های آیفون ایـن توانایی را دارند کـه عکس یا فیلم را خودکار ضبط کـنند. میلیون‌ها برنامه کاربردی شامل SDK ها شخص ثالث وجود دارند کـه منجر به افشای اطلاعات خصوصی، آلودگی‌های مخرب، باج خواهی و در برابر حملات سایبری مقاوم نباشند.

جزییات مطلب آهنگ و برنامه و تلفن و تلفن همراه و جدید و چه و خطر و دانلود و دانلود آهنگ و دورهمی و فیلم و محبوب و همراه را میخوانید .

ایـن واقعیت را نمی‌توان نادیده گرفت کـه برای بقای اکثریت وب سایت‌هایی کـه تجارت الکترونیک یا خدمات مبتنی بر برنامه را دارند، از تبلیغات هـستفاده می‌کـنند زیرا وب سایت‌هایی وجود دارند کـه تبلیغات رایگان انجام می‌دهند کـه ایـن باعث شده هـست مختل و نابود شدن وب سایت‌ها گردیده هـست.

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره میلیون‌ها برنامه محبوب تلفن همراه در معرض خطر

SDKs ثابت کرده هـست کـه یک ابزار عالی برای ادغام تبلیغات در برنامه‌های تلفن همراه هـست. ایـن ابزار توسعه داده شده معمولا توسط شخص ثالث به صورت رایگان ارائه می‌شود و می‌توانند اطلاعات کاربر اعتراضی را جمع‌آوری کرده کـه ایـن کار در تبلیغات هدفمند کمک می‌کند.

اصلاح یک میلیون بیمه شده غیرفعال در هم پوشانی با سازمان‌های بیمه‌گر

براساس اطلاعات سایت پلیس فتا، مشکل ایـن هـست کـه اگر به درستی SDK ها امن نباشد، داده‌های نمایش داده شده در برنامه‌های تلفن همراه به خطر افتاده و فایل های حساس کار به بیرون درز می‌کند.

به گفته محققان، آن‌‌ها هنگام ارزیابی، تعدادی از اطلاعات رمزگذاری شده در برنامه‌های دوستیابی با پروتکل HTTP شناسایی شده کـه همه آن‌‌ها به علت نداشتن SDK غیر امن هـستند، زیرا SDK ها می‌توانند داده‌ها را امن نگه دارند و فایل‌هایی کـه بدون رمزگذاری هـستند را به سرورهای خود انتقال دهند. اگر ایـن واقعیت را نادیده بگیریم، ایـن داده‌ها از طریق پروتکل HTTP انتقال داده می‌شوند، پس همواره اطلاعات خود را از وب سایت‌هایی دریافت کنید کـه دارای پروتکل HTTPS باشند.

توضیحات بیشتر در موردآهنگ برنامه تلفن تلفن همراه جدید چه خطر دانلود دانلود آهنگ دورهمی فیلم محبوب همراه

اطلاعات ارسال شده از طریق پروتکل HTTP نه امن و نه رمزگذاری شده هـستند. از ایـن رو، برنامه‌ها به راحتی اطلاعات خصوصی و محرمانه کاربر را سرقت نموده و با انواع جرایم ایـنترنتی مانند جاسوسی، سرقت هویت، حملات سایبری و غیره به کاربران سایبر آسیب پذیر می‌رسانند.

در گزارش محققان مشاهده شده هـست کـه برخی از تبلیغات شاید مخرب باشند و ایـن امکان وجود دارد کـه کاربران شاید برنامه‌هایی کـه دارای کد مخرب هـستند را دانلود کـنند کـه ایـن خیلی خطرناک هـست.
همچنین مشاهده شده هـست کـه میلیون‌ها کاربر در سراسر جهان از ایـن برنامه‌های موجود هـستفاده کرده کـه بیشتر داده‌های نشت داده شده شامل rayjump.com، mopub.com، tappas.net، appsgeyser.com و Nexage.com در دامنه‌های وب مخفی شده کـه در شبکـه‌های تبلیغاتی هـستفاده می‌شوند.

شما مطلب میلیون‌ها برنامه محبوب تلفن همراه در معرض خطر را می خوانید .

محققان آزمایشی کسپرسکی اعلام کردند کـه بیش از ۶۳ درصد از برنامه‌های تلفن همراه تا ژانویه ۲۰۱۸ از HTTP به HTTPs منتقل می‌گردند، اما تقریبا ۹۰ درصد از ایـن برنامه‌ها در فرآیندهای مختلف از پروتکل HTTP هـستفاده می‌کـنند کـه داده‌های رمزگزاری شده در ایـن برنامه‌ها از بین می‌رود.

محبوب تر شوید

به گفته کارشناسان، ‌ توسعه دهندگان بایـد برای مطلوب کردن داده‌های خود و رمزگذاری آن‌‌ها به طور کامل به پروتکل HTTPS متصل شوند. از ایـن طریق امنیت داده‌های تلفن همراه خود را ایجاد کرده و تجزیه و تحلیل اطلاعات خود را در دست بگیرید.

آهنگ برنامه تلفن تلفن همراه جدید چه خطر دانلود دانلود آهنگ دورهمی فیلم محبوب همراه

منابع
سایت برترینها

گردآوری توسط توسط مجله سرگرمی خبری
پارس پرتو

کاهش خطر تلفن همراه با چند پیشنهاد ساده

اثر سوء‌ میدان‌های الکترومغناطیسی بویژه میدان تلفن همراه به صورت فزایـنده نقش تخریبی در بدن، ارگانیسم‌ها، بافت‌ها، سلول‌ها و ماکروملکول‌های حیاتی مانندDNA، پروتئین‌ها و آن‌زیم‌ها دارد و بر اساس تحقیقات مشخص شده کـه میزان هـستفاده افـراد از تلفن همراه خیلی بیشتر از تلویزیون و کامپیوتر و لپ‌ تاب می باشد و میزان ساعات استفاده از آن‌ نیز به نسبت زیاد می باشد.
به گزارش خبرنگار سایت پزشکان بدون مرز، امروزه موبایل به علت امکانات متعددی کـه در اختیار استفاده کـنندگان قرار می دهد، ما را از خرید چندین نوع وسیله بی نیاز کرده هـست و تنها با خرید یک تلفن همراه می توان از خرید وسایل متعددی ماند ضبط صوت، دوربین عکاسی، دوربین فیلمبرداری و .. بی نیاز شد.
اما هـستفاده کـنندگان از تلفن همراه بایـد بدانند کـه مضرات تلفن همراه را نبایـد ساده تصور کـنند، بلکـه بایـد مضرات آن‌ را نیز بشناسند و با هـستفاده صحیح و مناسب از تلفن همراه، …
مجوز‌های کاربردی تلفن همراه چه ضرورتی دارند؟

خبرگزاری ایسنا: هنگام نصب هر یک از برنامه‌های کاربردی در تلفن‌های همراه، مجوزهای متعددی از کاربران گرفته می‌شود. اگرچه دریافت مجوز از طرف ایـن برنامه‌ها معمول هـست اما بایـد توجه داشت موافقت با ایـن مجوزها بدون رعایت احتیاط می‌تواند دردسرساز باشد. با توجه به تعدد ارائه برنامه‌های کاربردی اندرویدی و همچنین دانش اندک بیشتر کاربران سیستم‌عامل اندروید، بایـد در مورد خطرات احتمالی برنامه‌هایی کـه تهدیداتی را برای کاربران ایجاد می‌کـنند، اطلاع‌رسانی شود و برخی از ایـن مجوزها به نسبت از اهمیت بیشتری برخوردارند کـه بایـد در برابر قبول کردن آن‌ها محتاط‌تر بود. تعداد اندکی از مجوزهای برنامه کاربردی هـستند کـه بایـد درباره آن‌‌ها احتیاط لازم را به عمل آورد، البته ایـن بدان معنا نیست کـه ایـن نوع از مجوزها خطرناک هـستند، بلکـه تفویض ایـن نوع مجوزها ممکن هـست پیامدهای وسیعی برای کاربر به همراه داشته باشد و …
واردات قانونی بیش از ۳ میلیون و ۲۲۴ هزار دستگاه گوشی تلفن هم

سایه باج‌افزارها بر سر کاربران ایرانی/ خطر در کمین کاربران هـست!

رسانه کلیک – بر اساس آمار گمرک ایران، واردات موبایل طی سال ۹۶ به ۳ میلیون و ۲۲۴ هزار و ۶۱۷ دستگاه گوشی تلفن همراه رسیده هـست.
به گزارش کلیک به نقل از فارس؛ گمرک ایران از رشد ۱۰۸٫۵۶ درصدی واردات موبایل طی سال ۹۶ خبر داد و اعلام کرد: طی سال ۹۶ تعداد ۳ میلیون و ۲۲۴ هزار و ۶۱۷ دستگاه گوشی تلفن همراه به ارزش ۵۱۸ میلیون و ۲۶۵ هزار دلار به کشور وارد شده هـست (۱۱۹۰ میلیارد تومان گوشی همراه تا دی ماه وارد کشور شد).
گمرک ایران از امکانات و قابلیت های سامانه جامع گمرکی و پنجره واحد تجارت فرامرزی در اجرای طرح رجیستری خبر داد و اعلام کرد: با کمک بانک اطلاعاتی سامانه جامع گمرکی و پنجره واحد تجارت …

فیلم: دورهمی دیشب؛ علیرضا طلیسچی | دیشب در دورهمی چه گذشت؟ | دانلود آهنگ جدید علیرضا طلیسچی

برنامه دورهمی شب گذشته میزبان علیرضا طلیسچی خواننده جوان و محبوب بود. علیرضا طلیسچی از آهنگ “میرم پی کارم” در برنامه دورهمی رونمایی کرد کـه در ادامه مشاهده می فرمایید.
فیلم: دورهمی دیشب؛ علیرضا طلیسچیفیلم: دورهمی دیشب؛ علیرضا طلیسچی | دیشب در دورهمی چه گذشت؟ | دانلود آهنگ جدید علیرضا طلیسچیبرنامه دورهمی شب گذشته میزبان علیرضا طلیسچی خواننده جوان و محبوب بود. علیرضا طلیسچی از آهنگ “میرم پی کارم” در برنامه دورهمی رونمایی کرد کـه در ادامه مشاهده می فرمایید.play  playstoprepeatfull screen Update Required To play the media you will need to either update your browser to a recent version or update your Flash plugin.

  • دسته‌بندی نشده
  • میلیون‌ها برنامه محبوب تلفن همراه در معرض خطر


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *