خانه / دسته‌بندی نشده / تنها ۴۰ درصد از بچه ها کار در پایتخت ایرانی استند به همراه توضیحات

تنها ۴۰ درصد از بچه ها کار در پایتخت ایرانی استند به همراه توضیحات

تنها ۴۰ درصد از بچه ها کار در پایتخت ایرانی استند ، ۶۶ درصد بچه ها ایرانی ۳ تا ۵ سال از موبایل و تبلت استفاده می‌ کنند ، بیماری‌های غیرواگیر، گریبانگیر جوانان/ چند درصد دختران و پسران ایرانی چاق استند؟ ، ۸۰ درصد کاربران فعال تلگرام، ایرانی‌ استند ، چه تعداد از بچه ها کار غیرایرانی استند؟ ، رسن: تنها ۴۰ درصد توانایی‌ام را نشان دادم .
معاون اجتماعی سازمان بهزیستی کشور گفت: شناسایی بچه ها کار و خیابانی سخت است اما طبق بررسی‌های انجام شده در کل کشور حدود ۵۰ درصد بچه ها کار، ایرانی‌ نیستند.۵۰ درصد بچه ها کار در کشور، غیرایرانی‌اندحبیب الله مسعودی فرید معاون اجتماعی سازمان بهزیستی گفت: اغلب بچه ها کار از خانواده ای با درآمد پایین استند بنابرایـن بایـد کاری کرد تا خانواده های فقیر، …

تنها ۴۰ درصد از بچه ها کار در پایتخت ایرانی استند

معاون اجتماعی سازمان بهزیستی کشور گفت: شناسایی بچه ها کار و خیابانی سخت است اما طبق بررسی‌های انجام شده در کل کشور حدود ۵۰ درصد بچه ها کار، ایرانی‌ نیستند.

۵۰ درصد بچه ها کار در کشور، غیرایرانی‌اند

حبیب الله مسعودی فرید معاون اجتماعی سازمان بهزیستی گفت: اغلب بچه ها کار از خانواده ای با درآمد پایین استند بنابرایـن بایـد کاری کرد تا خانواده های فقیر، خانم ها بدسرپرست و دارای فرزند معلول، کودک خود را برای تامین معیشت به بیرون نفرستند و بتوانیم ایـن خانواده‌ها را  حمایت کنیم.

همـه چیز در مورد ایرانی پایتخت تنها درصد کار بچه ها

چراکه‌ نگرانیم در صورت بروز رفتاهارجبرآمیز، برخی والدین ایـن بچه ها را به سمت کارگاه‌های زیرزمینی ببرند. کارگاه‌های کاری که‌ مجوز ندارند و قابل رویت هم نیستند.

از طرفی شناسایی بچه ها کار و خیابانی سخت است و با ایـن حال، وجود ۷۰ هزار کودک خیابانی برآورد می‌شود.

جزییات مطلب ایرانی و پایتخت و تنها و درصد و کار و بچه ها را میخوانید .

 نبایـد فراموش کنیم که‌ در تهران حدود ۶۰ تا ۷۰ درصدبچه ها کار غیرایرانی استند و در کل کشور حدود ۵۰ درصد بچه ها کار ایرانی‌ نیستند.

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره تنها ۴۰ درصد از بچه ها کار در پایتخت ایرانی استند

وی در مورد جذب و ساماندهی بچه ها کار گفت: در سه ماهه اول سال گذشته حدود ۱۲۰۰ کودک کار را جذب کرده‌ایم که‌ البته بسیاری از آن‌ها به خانواده بازگشته و تعداد کمی از آن‌ها به مراکز بهزیستی رفته اند.

در ماههای ابتدایی سال ۹۶، حدود ۱۶۰ کودک در مراکز شبه خانواده پذیرش شدند.ایـنها بچه ها کاری استند که‌ دارای خانواده‌های فاقد صلاحیت اند.

مراکز یاسر، شهدای افسریه و بعثت نیز مراکزی استند که‌ در استان تهران در جریان طرح جذب و ساماندهی بچه ها کار و خیابان، بچه ها را پذیرش کردند و در ایـن مراکز خدمات آموزشی، بهداشتی و یک وعده غذایی گرم به ایـن بچه ها ارائه می‌شود.

توضیحات بیشتر در موردایرانی پایتخت تنها درصد کار بچه ها

در تهران به طور میانگین سالانه حدود ۱۳۰۰ کودک خیابانی از خدمات ما بهره می‌گیرند که‌ ممکن است به مدت چند شبانه‌روز یا چند ماه در مراکز اقامتی ما نگهداری شوند.

۸ گام موثر تا منظم شدن

معاون اجتماعی سازمان بهزیستی کشور افزود: در حال حاضر ۳۸ مرکز روزانه و ۳۱ مرکز شبانه برای نگهداری از ایـن بچه ها طی سال‌های اخیر ایجاد شده، به‌طوری‌که‌ در یکی دوسال گذشته، ۶ هزار کودک کار و خیابان در مراکز شبانه و بیش از ۲ هزار و ۵۰۰ کودک در مراکز روزانه پذیرش شده‌اند.

شمـا مطلب تنها ۴۰ درصد از بچه ها کار در پایتخت ایرانی استند را می خوانید .

براساس اعلام سازمان ملل، بیش از ۱۵ درصد از نیروی کار جهان را ۵۴۱ میلیون کارگر جوان (۱۵ تا ۲۴ ساله) تشکیل می‌دهند از جمله ۳۷ میلیون کودک (۱۵ تا ۱۷ساله) که‌ در محیط‌های پرخطر مشغول به کارند. ایـن کارگران جوان به میزان ۴۰ درصد بیشتر از کارگران بزرگسال بالای ۲۵ سال از آسیب‌های غیرمرگبار محیط‌های کاری رنج می‌برند.


ایرانی پایتخت تنها درصد کار بچه ها

گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: farsnews.com


منابع
سایت سیمرغ

گردآوری توسط توسط مجله سرگرمی خبری
پارس پرتو

ایـن مطلب در مورد ایرانی پایتخت تنها درصد کار بچه ها می باشد .

با دیدن ایـن فیلم حتما پای کار ایرانی خواهید ماند! +فیلم

به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ همزمان با تحویل سال ۱۳۹۷ شمسی، مقام معظم رهبری در سخنانی سال جدید را سال حمایت از کالای ایرانی نام نهادند. اهمیت ایـن موضوع زمانی آشکار می‌شود که‌ کارخانه‌های داخلی به دلیل عدم حمایت مردم نتوانند بودجه لازم را کسب کنند، در نتیجه در رقابت با شرکت‌های مشابه خارجی عقب خواهند ماند و دیگر توان مقابله با کالاها و کیفیت محصولات رقیب را نخواهند داشت.
از طرفی اگر حمایت از کالاهای ایرانی صورت پذیرد، مشکلات بسیاری از جمله بیکاری قشر خیلی از مردم جامع رفع خواهد شد و شرکت های ایرانی نیز پس از مدتی قابلیت رقابت با محصولات مشابه خارجی را پیدا خواهند کرد.
در همین رابطه ویدئویی زیبا و تاثیرگذار در فضای مجازی دست به دست می‌شود که‌ تفاوت حمایت و عدم حمایت از کالاهای ایرانی را به خوبی به نمایش می‌گذارد. در ادامه ایـن ویدئو را …
مداخله آدمها غیر حرفه‌ای؛ تهدیدی جدی برای بچه ها اوتیسم/ ۶۰

آرامش پله نخست یادگیری بچه ها/ سهم دانش آموزان دختر تقریبا برابر با پسران

عضو هیئت دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی گفت: ۶۰ تا ۹۰ درصد اوتیسمی‌ها درگیر اختلال در پردازش حسی استند که‌ بایـد برای ایـن گروه‌ها مداخله زودهنگام و حرفه‌ای را در نظر داشته باشیم.
حجت‌اله حقگو عضو هیئت علمی گروه آموزشی کاردرمانی دانشگاه علوم بهزیستی و توان‌بخشی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛ درباره اختلالات رفتاری از جمله اسکیزوفرنی و اوتیسم اظهار کرد: در خصوص اختلالات رفتاری آمار صحیحی نداریم اما برخی بررسی‌های جهانی نشان می‌دهد ۶۰ تا ۹۰ درصد آدمها اوتیسم در پردازش حسی اختلال دارند.
عضو هیئت دانشگاه علوم بهزیستی و توان‌بخشی گفت: آدمهای که‌ در پردازش حسی اختلال دارند از نظر علت شناسی، مغز آن‌ها نمی‌تواند اطلاعات حسی را پردازش کند که‌ در آدمها اوتیسم نیز شاهد ایـن موضوع استیم و با استفاده از تحریکات حسی هدفمند و با مداخله کاردرمان‌گران می‌توانیم شاهد بهبود اختلالات رفتاری باشیم.
ایـن متخصص کاردرمانی اظهار کرد: مغز، همانند شخصی …
شیوع چاقی در بچه ها ایرانی

چاقی بچه ها چند سالی میشه که‌ به یه معضل تو جامعه و خانواده ها تبدیل شده که‌ کمتر خانواده ای پیدا میشه که‌ کودکش درگیر ایـن مشکل باشه و به فکر رفع چاقی فرزندش نباشه، چون تقریبا همـه ما با ایـن مسئله موافقیم که‌ هر چند کودک چاق دوست داشتنی و با مزه اس اما همین چاقی اگه از مرز خطر عبور کنه بایـد نگران آینده و حتی حال کودک بود!مشکلات روحی در بچه ها چاق!بچه های که‌ در چنین شرایطی قرار دارن، معمولا افت و خیزهای عاطفی و روانی رو تجربه میکنن که‌ از تمسخر سایر بچه ها سرچشمه میگیره، ایـن افت و خیزها حتی اعتماد به نفس اونا رو کاهش میده طبیعیه چون به طور پیوسته مورد تمسخر قرار میگیرن و همین مسئله برای کودک که‌ در حال رشد شخصیت است و نیاز به دیده شدن و درخشیدن داره به یک مشکل روحی تبدیل میشه و تا بزرگسالی همراهشه.چاقی …

ریشتر تنها ابزار اندازه گیری زمین لرزه نیست

پیام روحانی به مناسبت سقوط هواپیمای روسی

ایسنا: رئیس‌ جمهور در پیامی به «ولادیمیر پوتین» رئیس جمهوری فدراسیون روسیه، سانحه سقوط هواپیمای ترابری آن‌تونوف ۲۶ روسیه و کشته شدن تعدادی از اتباع ایـن کشور را تسلیت گفت. متن پیام حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی به شرح ذیل است: بسم الله الرحمن الرحیم جناب آقای ولادیمیر ولادیمیرویچ پوتین رئیس جمهوری فدراسیون روسیه سانحه سقوط هواپیمای ترابری آن‌تونوف ۲۶ فدراسیون روسیه که‌ موجب کشته شدن تعدادی از هموطنان شمـا شد، موجب تأسف و تأثر گردید. ضمن ابراز تسلیت و اعلام همدردی با جناب‌عالی و خانواده قربانیان ایـن سانحه، برای بازماندگان صبر و شکیبایی و برای جناب‌عالی سلامتی و موفقیت آرزومندم. حسن روحانی رئیس جمهوری اسلامی ایران

  • دسته‌بندی نشده
  • تنها ۴۰ درصد از بچه ها کار در پایتخت ایرانی استند


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *