خانه / اخبار سیاسی / واکنش محمدرضا عارف به خبر شهردار شدنش

واکنش محمدرضا عارف به خبر شهردار شدنش

واکنش محمدرضا عارف به خبر شهردار شدنش , کاریکاتور: واکنش عارف به استعفای نجفی! , واکنش سید محمود رضوی به خبر استعفای شهردار تهران , واکنش شهردار تهران به اجرای زنان و رقص در مراسم , واکنش منتفاوت سیدمحمود رضوی به استعفای شهردار + عکس , واکنش همسر مهناز افشار به ممنوع التصویر شدنش (عکس) .
خبرآنلاین: محمدرضا عارف به خبر انتخابش برای پست شهرداری تهران واکنش نشان داد.
این روزها گمانه زنی ها بر سر شهردار شدن عارف بسیار داغ است و جدال میان موافقین و مخالفین بالا گرفته است؛ علی‌رغم انکه برخی، او را بهترین گزینه می دانند، افرادی هم وجود دارند مانند صادق زیباکلام که محافظه کاری عارف را دلیلی بر عدم صلاحیتش برای این پست معرفی می کنند.
عارف اما خودش سکوت معناداری درپیش گرفته است که شاید نشانه رضایت باشد. محمدرضا عارف در حاشیه جلسه علنی امروز مجلس در گفت و گو با خبرآنلاین …

خبرآنلاین: محمدرضا عارف به خبر انتخابش برای پست شهرداری تهران واکنش نشان داد.

این روزها گمانه زنی ها بر سر شهردار شدن عارف بسیار داغ است و جدال میان موافقین و مخالفین بالا گرفته است؛ علی‌رغم انکه برخی، او را بهترین گزینه می دانند، افرادی هم وجود دارند مانند صادق زیباکلام که محافظه کاری عارف را دلیلی بر عدم صلاحیتش برای این پست معرفی می کنند.

همه چیز در مورد خبر شهردار عارف واکنش

عارف اما خودش سکوت معناداری درپیش گرفته است که شاید نشانه رضایت باشد. محمدرضا عارف در حاشیه جلسه علنی امروز مجلس در گفت و گو با خبرآنلاین علاوه بر تحلیلش درباره بحران اجتماعی موجود و انتقاد به شورای عالی اجتماعی نسبت به خبر شهردار شدنش واکنش نشان داد که مشروح آن در ادامه آمده است:

آقای عارف! سازمان برنامه دوره احمدی نژاد در زمان تدوین برنامه چشم انداز ۲۰ ساله هشدار داده بود که اگر رشد اقتصادی زیر ۵ درصد باشد ما با بحران عظیم اجتماعی روبه رو می شویم چرا این هشدارها جدی گرفته نشد و کار به اینجا رسیده بسیاری نسبت به بحران های فعلی اجتماعی احساس نگرانی می کنند؟ چرا کسی پاسخگو نیست؟

جزییات مطلب خبر و شهردار و عارف و واکنش را میخوانید .

ما رشد ۶ درصد هم دیده بودیم، این رشد بالای ۵ درصد که در برنامه پیش بینی شده بود برای آن بود که به کشور اول منطقه تبدیل شویم اما اینکه زیر ۵ درصد چه اتفاقی رخ دهد من چیزی نشنیده ام.

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره واکنش محمدرضا عارف به خبر شهردار شدنش

یعنی امروز که رشد اقتصادی ۳ درصد شده است، مشکلی نداریم و همه چیز خوب است؟ یعنی همه دولت ها درست عمل کردند؟

برون سپاری برخی خدمات به دفاتر پیشخوان دولت

نه ما در این زمینه عقبیم و در راستای سند چشم انداز حرکت نکردیم، توقع این است که دولت روحانی و مجلس جبران کنند.

اما این مشکل سالهاست که در کشور وجود دارد و این بی توجهی ها ما را در خطر ایجاد بحران های اجتماعی قرار داده است، نمی توان آن را انکار کرد، فکر می کنید برای حل این بحران ها چه اقدامی باید انجام شود؟

توضیحات بیشتر در موردخبر شهردار عارف واکنش

من وجود این بحران ها را تائید می کنم و باید به آنها توجه جدی شود. خوشبخانه شورای عالی اجتماعی تشکیل شده و امیدوارم بتواند این بحران ها مرتفع شود. البته ما هنوز خروجی جدی از این شورا ندیدیم و امیدواریم که این شورا جدی تر به کار بپردازد، اگر پیشنهادی برای شورای انقلاب فرهنگی یا مجلس دارند که باید به آن پرداخته شود.

چقدر برای ایجاد یک رضایت در میان مردم لازم است که دولت و حکومت به سمت اصلاح پیش بروند ؟

شما مطلب واکنش محمدرضا عارف به خبر شهردار شدنش را می خوانید .

ببینید در این زمینه ها که کار می شود اما در شرایط حاضر مطالبات مردم بیشتر معیشتی است و این باز می گردد به تعامل جدی دولت و مجلس که با یک هدف مشترک به سمت حل و فصل موضوعات پیش برود .

آقای عارف می گویند قرار است شما شهردار شوید؟ درست است؟

خبر شهردار عارف واکنش

من در این رابطه صحبتی نمی کنم.

یعنی سکوت علامت رضایت است؟ فکر نمی کنید طرح شهردار شدن شما و آقای محسن هاشمی نوعی نادیده گرفتن رای مردم باشد که پای صندوق های رای آمدند؟

واکنش کاربران به قهرمانی پرسپولیس +تصاویر

گفتم صحبتی نمی کنم.

این مطلب در مورد خبر شهردار عارف واکنش می باشد .

واکنش سید محمود رضوی به خبر استعفای شهردار تهران

به گزارش خبرنگار حوزه هنرمندان گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ در پی انتشار اخبار ضد و نقیض مبنی بر استعفای شهردار تهران که  در رسانه‌ها منتشر شد، سید محمود رضوی تهیه کننده سینما و تلویزیون  نسبت به این اتفاق به شیوه ای متفاوت وکنش نشان داد.این تهیه کننده با انتشار متنی در صفحه توئیترش با اشاره به نامه ای که برای حمایت از تبلیغات شهری فیلم لاتاری برای شهردار تهران ارسال کرده بود نوشت: قطعا تاکنون لاتاری تبلیغات شهری ندارد.گفتنی است؛ لاتاری روایتگر  داستان  زندگی جوانی به نام امیرعلی و نوشین   است. نوشین برای جبران بدهی های پدرش و به وعده یک دلال برای کار مدلینگ به دبی میرود و بعد از مدتی خبر فوتش را میاورند و امیرعلی به دبی میرود تا سر از راز مرگ معشوقش دربیاورد.
رضوی در توئیترش نوشت:”چه بد شانسی هستیم ما!نامه‌ای تقدیم آقای  نجفی کردیم برای حمایت در  تبلیغات شهری فیلم  لاتاری، یهو …

واکنش عراقچی به خبر طرح تحریم‌های تازه اروپا علیه ایران

عراقچی: اروپایی ها خواهان حفظ برجام و باقی ماندن لغو تحریم ها هستند.اصرار طرف های برجام خصوصا اروپایی ها بر حفظ  همه ابعاد آنعراقچی، معاون وزیر امور خارجه ایران پیش از عزیمت به تهران در فرودگاه وین، در ارتباط با برخی فضاسازی های تایید نشده از سوی رسانه های غربی در خصوص احتمال تحریم های جدید از سوی اروپایی ها علیه ایران گفت: آنچه اروپایی ها هم در ملاقات های دوجانبه و هم در جلسه کمیسیون مشترک برجام به صورت جدی مورد تاکید قرار داده و در بیانیه ها و اظهارات رسمی و عمومی خود هم منتشر کرده اند، این است که اکیدا خواهان حفظ برجام بوده و توجه دارند که منطبق با برجام، باید تمامی موارد لغو تحریم ها به قوت خود باقی مانده و ایران از مزایای لغو آنها منتفع باشد.اصرار طرف های برجام خصوصا اروپایی ها بر حفظ برجام، همانگونه که در بیانیه خانم اشمید نماینده اتحادیه …

واکنش نوبخت و جهانگیری به افزایش قیمت دلار

خبرگزاری ایسنا: سخنگوی دولت و معاون اول رئیس جمهور در مورد افزایش قیمت دلار طی روزهای اخیر توضیحاتی ارائه کردند.
سخنگوی دولت گفت: وضعیت فعلی بازار ارز قطعا برخلاف میل ما است و ما از تمام ظرفیت‌های نظام برای اصلاح بازار ارز استفاده خواهیم کرد و ان‌شاءالله وضعیت آن را به سمت تعادل می بریم.
محمدباقر نوبخت در گفت‌وگو با خبرنگاران در زمینه افزایش قیمت دلار طی روزهای اخیر اظهار کرد: وضعیت فعلی پول ما در زمینه ارز به هیچ وجه قابل قبول نیست قطعا این انتقاد به ما وارد است و باید همکاران ما در ارتباط این بازار تلاش بیشتری کنند؛ چراکه نیاز به یک سیاست وسیع‌تر از بانک مرکزی داریم که این سیاست‌ها اتخاذ شد و جلسات متعدد ستاد ویژه این موضوع با ماموریتی که جناب آقای رئیس‌جمهور به معاون اول خودشان دادند، تشکیل شد منتها جنبه خبری به خود نگرفته بود.
وی …

  • اخبار سیاسی

  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *