خانه / دسته‌بندی نشده / ترامپ: من جان‌کری نیستم کـه توافق‌هسته‌ای فاجعه‌بار ایران را امضا کنم به همراه توضیحات

ترامپ: من جان‌کری نیستم کـه توافق‌هسته‌ای فاجعه‌بار ایران را امضا کنم به همراه توضیحات

ترامپ: من جان‌کری نیستم کـه توافق‌هسته‌ای فاجعه‌بار ایران را امضا کنم ، ماکرون: ترامپ احتمالاً از توافق هسته‌ای ایران خارج خواهد شد ، ترامپ، توافق هسته‌ای ایران را دوست ندارد ، تکاپوی جهانی برای متقاعدکردن دونالد ترامپ به باقی‌ماندن آمریکا در توافق هسته‎ای با ایران ، ماکرون: نظارت بین‌المللی، پایبندی ایران به توافق هسته‌ای را ثابت کرد/ تصمیم ترامپ مخالف قوانین بین‌المللی اسـت ، عراق و ایران توافق سوآپ نفت کرکوک را امضا کردند .
ترامپ با حضور در جمع هوادارانش در میشیگان، درباره مختلفی از جمله تحولات شبه‌جزیره کره، انتقال سفارتخانه آمریکا از تل‌آویو به قدس و همچنین توافق برجام صحبت کرد.سفارتخانه آمریکا تا ۳ ماه آینده به قدس می‌رود«دونالد ترامپ» رئیس‌جمهور آمریکا بامداد یکشنبه با تکرار ادعاهـای بی‌اساس علیه ایران، بار دیگر توافق هسته‌ای ایران را خیلی بد و زیان‌بار توصیف کرد.ترامپ …

ترامپ: من جان‌کری نیستم کـه توافق‌هسته‌ای فاجعه‌بار ایران را امضا کنم

ترامپ با حضور در جمع هوادارانش در میشیگان، درباره مختلفی از جمله تحولات شبه‌جزیره کره، انتقال سفارتخانه آمریکا از تل‌آویو به قدس و همچنین توافق برجام صحبت کرد.

سفارتخانه آمریکا تا ۳ ماه آینده به قدس می‌رود

«دونالد ترامپ» رئیس‌جمهور آمریکا بامداد یکشنبه با تکرار ادعاهـای بی‌اساس علیه ایران، بار دیگر توافق هسته‌ای ایران را خیلی بد و زیان‌بار توصیف کرد.

همه چیز در مورد امضا ایران پیتزا ترامپ زبان طرز تهیه من

ترامپ طی سخنرانی در جمع هوادارانش در میشیگان، با بیان ایـنکـه یک کشور قوی با مرزهـای ایمن، قوی می‌شـود، مجددا بر ساخت دیوار مرزی با کشور مکزیک تاکید کرد.

وی همچنین گفت قرار بود به جای ایـن همایش، در ضیافت شام با خبرنگاران کاخ سفید شرکت اما بودن در جمع مردم میشیگان را ترجیح داد.

جزییات مطلب امضا و ایران و پیتزا و ترامپ و زبان و طرز تهیه و من را میخوانید .

رئیس‌جمهور آمریکا درباره افزایش هزینه‌هـای نظامی ایـن کشور گفت: «ارتش ما تهی،‌ فرسوده و در مشکل بود ولی ما اکنون جنگنده‌هـای جدید سفارش دادیم، همه چیز جدید سفارش دایدم. ما بودجه ۷۰۰ میلیارد دلاری را تصویب کردیم».

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره ترامپ: من جان‌کری نیستم کـه توافق‌هسته‌ای فاجعه‌بار ایران را امضا کنم

ترامپ با بیان ایـنکـه اجازه نمی‌دهد کشورهـای دیگر از آن‌ها سوءاسـتفاده کـنند، افزود: «قدرت، ما را خارج از جنگ هسته‌ای نگه می‌دارد، ما را به داخل آن‌ نمی‌کشاند».

وی با اسـتقبال از تحولات اخیر در کره جنوبی و کره شمالی، توضیح داد: «طی ۳ یا ۴ هفتـه آینده دیداری (با رهبر کره شمالی) خواهیم داشت و شبه جزیره کره بایـد خلع سلاح شـود».

رئیس‌جمهور آمریکا با بیان ایـنکـه برای رسیدن به توافق خلع سلاح هسته‌ای در شبه‌جزیره کره تلاش می‌کند، تاکید کرد: «اما من جان کری نخواهم بود کـه آن‌ توافق فاجعه‌بار و خیلی خیلی بد را با ایران امضا کنم».

توضیحات بیشتر در موردامضا ایران پیتزا ترامپ زبان طرز تهیه من

ترامپ درباره پرونده ارتباط دولت او با روسیه، گفت: «من از همه نسبت به روسیه سخت‌گیرتر هستم…وقتی جیمز کومی را از ریاسـت اف.بی.آی برکنار کردم، خدمت بزرگی به شما (مردم) کردم».

تیلرسون: زمان دیدار ترامپ و «اون» فرا رسیده اسـت

وی در ادامه با اعتراض از توافق‌هـای تجاری کـه آمریکا با کشورهـای دیگر دارد، تاکید کرد: «من رؤسای جمهور و سران پیشین کشورمان را به خاطر توافق‌هـای بد و زیان‌بار کنونی سرزنش می‌کنم».

شما مطلب ترامپ: من جان‌کری نیستم کـه توافق‌هسته‌ای فاجعه‌بار ایران را امضا کنم را می خوانید .

رئیس‌جمهور آمریکا درباره غرب آسیا نیز گفت: « ما ۷ تریلیون دلار در خاورمیانه خرج کردیم. می‌دانید برای چه؟ هیچی…ما سفارتخانه (آمریکا) را به اورشلیم (قدس) منتقل می‌کنیم».

ترامپ درباره زمان انتقال سفارتخانه از تل‌آویو به قدس، اضافه کرد: «سفیر ما در اسرائیل به من گفت کـه می‌توانیم طی ۳ ماه آینده سفارتخانه خود را در اورشلیم (قدس) افتتاح کنیم».

امضا ایران پیتزا ترامپ زبان طرز تهیه من

وی همچنین با اعتراض از جابجایی سفارتخانه آمریکا در بریتانیا، اظهار داشت: «برخی نابغه‌ها ساختمان سفارتخانه ما در لندن را به بهـای ناچیزی فروختند اما تاسیس ساختمان جدید ۱ میلیارد دلار هزینه برد… آن‌ها بوش و اوباما بودند».


گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: farsnews.com


ایـن مطلب در مورد امضا ایران پیتزا ترامپ زبان طرز تهیه من می باشد .

منابع
سایت سیمرغ

گردآوری توسط توسط مجله سرگرمی خبری
پارس پرتو

ترامپ: من جان‌کری نیستم کـه توافق‌هسته‌ای فاجعه‌بار ایران را امضا کنم

ماکرون: ترامپ احتمالاً از توافق هسته‌ای ایران خارج خواهد شد

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از رویترز، امانوئل ماکرون رئیس جمهور فرانسه روز چهارشنبه در سخنانی گفت: پیش‌بینی می‌کنم کـه دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا، ایالات متحده را از توافق هسته‌ای ایران خارج خواهد کرد، آن‌ هم بر اساس اظهارات قبلی وی.ماکرون در عین حال بر ایـن مسئله تأکید کرده اسـت کـه واقعاً نمی‌داند ترامپ قصد دارد در روز ۱۲ می چه تصمیمی درباره توافق هسته‌ای ایران بگیرد.ماکرون در یک کنفرانس خبری افزود: نمی‌دانم تصمیم آمریکا چه خواهد بود ولی تجزیه و تحلیل منطقی همه اظهارات قبلی رئیس جمهور آمریکا منجر نمی‌شـود کـه من معتقد باشم کـه او هر کاری را برای باقی ماندن در توافق هسته‌ای ایران انجام دهد.ایـن در شرایطی اسـت کـه ماکرون پیش از ایـن نیز ضمن اسـتقبال از پیشرفت‌هـای مهم و بزرگ در راهبردی، یک توافق جدید بر سر ایران را اعلام کرده اسـت کـه می‌تواند توافق فعلی را تکمیل کند.ماکرون …
خط و نشان هـای جدید ترامپ برای برنامه ی هسته ای ایران

طرز تهیه خوراک گوشت و سبزیجات

ترامپ با تکرار اظهارات ضد ایرانی خود گفت: در صورتی کـه ایران برنامه ی هسته ای خود را از سر بگیرد با مشکلات بزرگ‌تری مواجه خواهد شد.ایران در صورت از سرگیری برنامه هسته ای با مشکلات جدیدی رو به رو خواهد شددونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا پیش از دیدار با امانوئل مکرون رییس جمهور فرانسه در اظهاراتی هشدار آمیز گفت: اگر ایران برنامه‌ی هسته‌ای خود را از سر بگیرد با مشکلات بزرگ‌تری روبرو خواهد شد کـه پیش از ایـن با آن‌ مواجه نشده اسـت. وی‌بار دیگر توافق هسته‌ای ایران (برجام) را “فاجعه” و توافقی “احمقانه” خواند. ایـن چه توافقی اسـت کـه نه به برنامه موشکی ایران پرداخته و نه به سیاسـت‌هـای ایران در منطقه.ایـن در حالی اسـت کـه رهبران ارو‌پا و دیگر کشورهـای عضو برجام تاکید کرده اند کـه برجام از دیگر جدا اسـت.همچنین محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان نیز هشدار داد کـه در صورت خروج آمریکا از برجام …
برنامه ریزی ترامپ برای اعلان خروج آمریکا از توافق هسته ای

خبرگزاری آمریکایی آسوشیتدپرس گزارش داده مقام‌هـای دولت ایـن کشور در حال بررسی سناریوهـای مربوط به پس از خروج آمریکا از توافق هسته‌ای برجام هستند.آمریکایی‌ها سناریوهـای خروج از برجام را بررسی می‌کـنندآسوشیتدپرس گزارش داده مقام‌هـای آمریکایی با توجه به پیش‌بینی‌ناپذیر بودن اقدامات بعدی «دونالد ترامپ»، رئیس‌جمهور آمریکا در خصوص برجام در حال برنامه‌ریزی برای اعلان خروج آمریکا از ایـن توافق هسته‌ای هستند.آسوشیتدپرس نوشته هیچ‌کس دقیقاً نمی‌داند در مرحله بعدی چه اتفاقی خواهد افتاد و ایران چه واکنشی به آن‌ نشان خواهد داد. در حالی کـه کمتر از پنج هفتـه به ضرب‌الاجل دونالد ترامپ در خصوص برجام باقی مانده مقام‌هـای امنیت ملی آمریکا در حال بررسی سناریوهـای مختلف برای روز بعد از خروج ایـن کشور از برجام هستند.به گفته مقام‌هـای آمریکایی، دیپلمات‌ها و مشاوران غیررسمی دولت ترامپ کـه با آسوشیتدپرس گفت‌وگو کرده‌اند سناریوهـای در دست بررسی مواردی مانند نحوه معرفی خروج از برجام به عنوان راهبرد صحیح، میزان شدت عمل برای بازگرداندن …

نورمحمدی: پرسپولیس قهرمان شد ما بایـد بمانیم

طرز تهیه پیتزا زبان

وب سایت دونفره: اگه طرز تهیه یه خمیر پیتزای خوشمزه و با کیفیت رو بدونین اونوقته کـه میتونین انواع و اقسام پیتزا هـای خوشمزه با گوشت، مرغ و یا سبزیجات رو تو خونه بپزین در ایـن مطلب هم طرز تهیه پیتزای زبان رو براتون میذارم امیدورام تو خونه بپزینش و از طعم محشرش در کنار خانواده لذت ببرین.
مواد لازم :
خمیر پیتزا
زبان پخته
پیاز
زیتون
پنیر پیتزا
نمک و فلفل قرمز به مقدار لازم
مقدار مواد رو ذکر نکردم چون بستگی به مقدار خمیرتون و ایـنکـه پیتزا رو چقدر پر گوشت یا کم گوشت دوست دارین، داره.
مواد لازم برای تهیه سس پیتزا به ازای یک عدد پیتزا یک نفره
۲ قاشق غذاخوری سس قرمز
۲۰ گرم کره
۱/۲ قاشق مرباخوری زیره سیاه
۱/۲ قاشق چایخوری پودر فلفل قرمز
نمک به مقدار لازم

مراحل تهیه :
برای تهیه پیتزا زبان ابتدا بایـد زبان رو مزه دار کنیم پس زبان پخته رو ریش ریش …

  • دسته‌بندی نشده
  • ترامپ: من جان‌کری نیستم کـه توافق‌هسته‌ای فاجعه‌بار ایران را امضا کنم


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *