خانه / دسته‌بندی نشده / واکنش پاپ به تحولات شبه جزیره کره به همراه توضیحات

واکنش پاپ به تحولات شبه جزیره کره به همراه توضیحات

واکنش پاپ به تحولات شبه جزیره کره ، اسرائیل به تحولات شبه جزیره کره واکنش نشان داد ، واکنش کرملین به تحولات مثبت کره شمـالی و جنوبی ، واکنش ترزا می به تحولات اخیر سوریه ، متیس: شاید از شبه جزیره کره خارج شویم ، قنامی: تنش زدایی در شبه جزیره کره بدون دخالت احتمالی آمریکا ادامه یابد .
خبرگزاری ایسنا: رهبر کاتولیک‌هـای جهان تعهد شجاعانه رهبران کره‌شمـالی و کره‌جنوبی را ستود.
پاپ فرانسیس رهبر کاتولیک‌هـای جهان امروز یکشنبه در جمع حامیانش در میدان سنت پیتر گفت “نتایج مثبت” نشست روز جمعه میان رهبران دو کره را می‌ستاید و هدف این‌ رهبران برای “دستیابی به مسیر گفت‌وگوی صادقانه برای ایجاد یک …

واکنش پاپ به تحولات شبه جزیره کره

خبرگزاری ایسنا: رهبر کاتولیک‌هـای جهان تعهد شجاعانه رهبران کره‌شمـالی و کره‌جنوبی را ستود.

پاپ فرانسیس رهبر کاتولیک‌هـای جهان امروز یکشنبه در جمع حامیانش در میدان سنت پیتر گفت “نتایج مثبت” نشست روز جمعه میان رهبران دو کره را می‌ستاید و هدف این‌ رهبران برای “دستیابی به مسیر گفت‌وگوی صادقانه برای ایجاد یک شبه جزیره کره عاری از تسلیحات استه‌ای” را ستایش کرد.

همه چیز در مورد پاپ تحولات جزیره شبه کره واکنش

او دعا کرد “امید برای ایجاد یک آینده مسالمت‌آمیز از بین نرود و همکاری طرفین در راستای منافع مردم دوست ‌داشتنی کره و کل جهان ادامه یابد.”

از سوی دیگر دفتر ریاست جمهوری کره‌جنوبی امروز اعلام کرد کیم جونگ اون رهبر کره‌شمـالی متعهد شده است تا اصلی‌ترین سایت آزمایش استه‌ای کشورش را تعطیل کند.

جزییات مطلب پاپ و تحولات و جزیره و شبه و کره و واکنش را میخوانید .

اما تردیدهـای خیلیی وجود دارد مبنی بر این‌که‌ آیا پیونگ‌یانگ حاضر می‌شود تمام برنامه‌هـای تسلیحات استه‌ای خود را متوقف کند یا خیر.

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره واکنش پاپ به تحولات شبه جزیره کره

منابع
سایت برترینها

گردآوری توسط توسط مجله سرگرمی خبری
پارس پرتو

توضیحات بیشتر در موردپاپ تحولات جزیره شبه کره واکنش

اسرائیل به تحولات شبه جزیره کره واکنش نشان داد


ایسنا نوشت: رژیم صهیونیستی به تعهد تاریخی رهبران کره‌شمـالی و کره‌جنوبی به تلاش برای خلع سلاح استه‌ای شبه جزیره کره واکنش نشان داد.
اسرائیل کاتس، وزیر اطلاعات و حمل و نقل رژیم صهیونیستی به خبرگزاری رویترز گفت: چنین توافقی اگر اجرایی شود می‌تواند تاثیر خیلی بر کاهش خطر وقوع رقابت استه‌ای در خاورمیانه داشته باشد.
کیم جونگ اون، رهبر کره‌شمـالی و مون جائه این‌، رئیس‌جمهوری کره‌جنوبی روز گذشته توافق کردند، برای خلع سلاح‌استه‌ای کامل در شبه جزیره کره تلاش کنند.
کاتس در واکنش به این‌ تعهد اظهار داشت: به اعتقاد من اگر کره‌شمـالی‌ها به فعالیت و توانمندی‌هـای استه‌ای خود پایان دهند و آن‌ را کنار بگذارند اتفاق خیلی خوبی بوده و نیز برای منطقه ما نیز امری مثبت خواهد بود، چراکه‌ به آن‌ مرتبط است.
وزیر اطلاعات رژیم صهیونیستی در اظهاراتی فرصت‌طلبانه گفت: تعهد رهبران دو کره در روز جمعه در زمینه خلع سلاح استه‌ای …
متیس: شاید از شبه جزیره کره خارج شویم

کتک خوردن دختر بد حجاب توسط گشت ارشاد در ایـران + واکنش ها


خبرگزاری ایسنا: وزیر دفاع آمریکا گفت در صورتی که‌ کره شمـالی خروج سربازان ایالات متحده از شبه جزیره کره را به عنوان بخشی از فراین‌د دستیابی به توافق صلح خواستار شود، با متحدانمان در این‌ باره گفتگو می‌کنیم.
ژنرال جیمز ماتیس، وزیر دفاع آمریکا در جریان دیدار با همتای لاستانی خود در پنتاگون گفت:‌ این‌ مساله را با متحدانمان در گام نخست و سپس با کره‌ شمـالی مورد بررسی قرار می‌دهیم.
وزیر دفاع آمریکا در ادامه صحبت‌هـایش گفت: به نظرم، ما باید در این‌ مسیر گام برداریم، مذاکره کنیم و تلاشی برای ارائه پیش شرط‌ها یا فرضیات درباره این‌که‌ این‌ مذاکرات به چه صورت پیش می‌رود، نکنیم. دیپلمات‌ها در حال حاضر باید با یکدیگر همکاری داشته باشند.
دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا و کیم جونگ اون، رهبر کره شمـالی قرار است در مه یا اوایل ژوئن سال جاری میلادی دیدار کنند و به بررسی …
شبه جزیره کره و کارت منفی برای ایـران


فرارو: بدون شک مهمترین رویدادی که‌ طی روزهـای اخیر خبرساز شده است دیدار رهبران کره جنوبی و شمـالی است که‌ به جرات می‌توان آن‌ را یک رویداد تاریخی دانست. زیرا به هرحالی برای نخستین بار پس از ۶۵ سال پایان جنگ در شبه جزیره کره یک رهبر کره شمـالی به خاک کره جنوبی قدم گذاشت.
در خبرها آمده بود که‌ کیم جونگ اون، رهبر کره شمـالی پیاده از مرز دو کره در پان مونجوم عبور و با مون جائه ‌این‌، رئیس جمهوری کره جنوبی ملاقات کرد. وی روی خط مرزی از کیم جونگ اون استقبال کرد و دست در دست هم چند قدم وارد خاک کره شمـالی شدند و سپس به سمت خاک کره جنوبی حرکت کردند.
این‌ دیدار که‌ مستقیما از کانال‌هـای تلویزیونی پخش می‌شد سریعا تبدیل به تیتر یک اخبار جهان شد. در این‌ دیدار که‌ در «خانه صلح» انجام شد …

بولتون: کره شمـالی به دنبال خرید زمان است

خنده‌هـای بدترکیب؛ ستاره‌هـایی که‌ زشت‌ترین دندان‌ها را دارند

برترین ها – ترجمه از حسین علی پناهی: کج و معوج، بدون ترتیب، روکش طلا، زرد رنگ و فاصله دار. این‌ ها تنها بخشی از واژه هـایی است که‌ برای توصیف برخی از بدترین و زشت ترین دندان ها در دنیای هالیوود می توان نام برد. در صنعتی که‌ بنای آن‌ بر بی نقص بودن گذاشته شده و همه چیز باید در برترین شکل ممکن خود قرار داشته باشد مایه بسی حیرت است که‌ برخی از ستارگان هالیوودی هنوز هم به استانداردهـای شخصی خود در زمینه زیبایی پایبند مانده اند. برخی از این‌ ستارگان از همان ابتدای رسیدن به شهرت از نشان دادن لبخندهـای نه چندان زیبایشان ابایی نداشته اند و برخی دیگر نیز سعی در بهبود شرایط دندان هـای خود داشته اند که‌ البته ترمیم هـای آن‌ ها در طول زمان تاثیر خود را از دست داده اند.
علاوه بر این‌ …

  • دسته‌بندی نشده
  • واکنش پاپ به تحولات شبه جزیره کره


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *