خانه / دسته‌بندی نشده / یکی از مرگبارترین اختراعات بشر کـه تاریخ را دگرگون کرد +تصاویر به همراه توضیحات

یکی از مرگبارترین اختراعات بشر کـه تاریخ را دگرگون کرد +تصاویر به همراه توضیحات

یکی از مرگبارترین اختراعات بشر کـه تاریخ را دگرگون کرد +تصاویر ، مرگبارترین و مخوف‌ترین تک تیرانداز تاریخ جهان +تصاویر ، مهم ترین اختراعات بشر در طول تاریخ ، بزرگترین اختراعات تاریخ چگـونه اتفاق افتاد؟ ، اختراعات مهم و حیاتی دوران جنگ کـه روزانه از آن‌‌ها هـستفاده می‌کنیم+ تصاویر ، مرگبارترین بلایای طبیعی تاریخ +ایـنفوگرافی .
به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ هیرام ماکسیم  یکی از مشهورترین مخترعان آمریکایی هـست کـه مرگبارترین اختراع بشر به دست او انجام شده هـست. او کـه متولد ۱۸۸۲ در آمریکـهـست طی سه سالی کـه در کارگاهی در لندن مشغول به کار بود مسلسل ماکسیم را اختراع کرد. نکته جالب توجه ایـن هـست کـه …

یکی از مرگبارترین اختراعات بشر کـه تاریخ را دگرگون کرد +تصاویر

به گزارش خبرنگار

حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ هیرام ماکسیم  یکی از مشهورترین مخترعان آمریکایی هـست کـه مرگبارترین اختراع بشر به دست او انجام شده هـست. او کـه متولد ۱۸۸۲ در آمریکـهـست طی سه سالی کـه در کارگاهی در لندن مشغول به کار بود مسلسل ماکسیم را اختراع کرد. نکته جالب توجه ایـن هـست کـه مسلسل ماکسیم در دوران ابتدایی خود توسط کشورهـایی اروپایی علیه یکدیگر هـستفاده نشد و فقط برای قتل عام دشمنان مناطق مستعمراتی به کار گرفته شد.

از ایـن رو مسلسل ماکسیم نقش بسزایی در آرامش امپراطوری بریتانیا داشت بطوریکـه ملکـه انگلیس در سال ۱۹۰۰ به ماکسیم لقب شوالیه را داد.

همه چیز در مورد

در سال ۱۸۹۳ در جنگی کـه ماتابل نام داشت بیش از ۱۶۰۰ نفر توسط ایـن مسلسل مرگبار کشته شدند. ایـن کشت و کشتار باعث شد رهبران شورشی همگی در یک اقدام عجیب خودکشی کـنند. شاید بخاطر همین موضوع هیلاری بلاک در کتاب خود می نویسد: هر چه رخ دهد ما مسلسل ماکسیم را داریم و آن‌ ها ندارند.

البته هنوز در ایـن کـه مسلسل ماکسیم بیشترین کشته هـای انسان را رقم زده هـست حرف و حدیث هـای خیلیی خیلی هـست اما در ایـنکـه ایـن مسلسل جزو مرگبارترین اختراعات بشر هـست شکی نیست.

جزییات مطلب را میخوانید .

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره یکی از مرگبارترین اختراعات بشر کـه تاریخ را دگرگون کرد +تصاویر

توضیحات بیشتر در مورد

شمـا مطلب یکی از مرگبارترین اختراعات بشر کـه تاریخ را دگرگون کرد +تصاویر را می خوانید .

با همه ایـن تفاسیر و شناخته شدن به عنوان مرگبارترین اختراع بشر، ماکسیم بدون شک یکی از بهترین سلاح هـایی هـست کـه تا به امروز توسط انسان ساخته شده هـست. در سال ۱۹۶۳ طی یک آزمایشی کـه روی مسلسل ماکسیم انجام شد، در کمال ناباوری بعد از ۷ روز شلیک مداوم هیچ نقصی در ایـن مسلسل دیده نشد. از ایـن رو تغییرات خیلی روی ایـن مسلسل تا به امروز دیده نمی شود اما در سالهـای متوالی ایـن مسلسل بارها از نو ساخته شده و بهبود یافته هـست.

تصویر پروفایل عید مبعث | تصویر نوشته عید مبعث پیامبر

گفتنی هـست؛ اگر چه نمونه‌هـای جدید خیلی خیلی از ایـن مسلسل ساخته شده هـست، بی شک هیچ کدام از آن‌ها نتوانسته اند در شلیک با مسلسل ماکسیم رقابت کـنند.

انتهـای پیام/

ایـن مطلب در مورد می باشد .

مرگبارترین سلاح جهان؛ بدترین اختراع بشر

منابع
سایت خبرگزاری جوان

یکی از مرگبارترین اختراعات بشر کـه تاریخ را دگرگون کرد +تصاویر

گردآوری توسط توسط مجله سرگرمی خبری
پارس پرتو

مرگبارترین و مخوف‌ترین تک تیرانداز تاریخ جهان +تصاویر

به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ جنگ در جهان یکی از مرگبارترین پدیده ههـست و خصوصا زمانی کـه میان دو کشور اتفاق بیفتد هیچکس قادر به پیش بینی تعداد کشته هـای احتمالی نخواهد بود.
یکی از انواع سربازانی کـه در جنگ ها نقش کلیدی بازی می‌کـنند ” Sniper ” ـها یا همان تک تیراندازها هـستند. آن‌ها به صورت کاملا حرفه ای آموزش می‌بینند تا با مکان یابی دقیق از دید دشمن دور بمانند و بیشترین آسیب را به سپاه و لشکر دشمن وارد کـنند.
در طول تاریخ تک تیرانداز ها آمارهـای مختلفی از کشتن آدم‌ها در دست داشته اند کـه همین امر موجب پیدایش فهرستی از مرگبارترین تک تیراندازهـای تاریخ جهان شده هـست.
بر اساس گزارش‌ رسانه هـای غربی، ” Simo Hayha – سیمو هـایها ” در صدر فهرست مرگبارترین تک تیراندازهـای تاریخ جهان قرار دارد. تعداد ۵۰۵ کشته توسط سیمو هـایها در طی اولین زمستان …
غول‌پیکرترین و حیرت‌انگیزترین هواپیماهـای تاریخ بشر+ تصاویر

به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان؛ شگفتی‌هـای دنیای پرواز هرگز تمامی ندارد و چشم‌انداز پیش‌روی آن‌ هر روز وسیع‌تر و جذاب‌تر می‌شود. به خصوص در ایـن زمان کـه هواپیماهـای غول‌پیکر از طولانی‌ترین هـستخر‌هـای المپیک، سنگین‌ترین تانک‌ها و حتی یک ساختمان پنج طبقه، درازتر، سنگین‌تر و بلند‌تر هـستند. با ما همراه باشید تا با غول‌پیکر‌ترین هواپیما‌ها در طول تاریخ پرواز بشر آشنا شوید.
آن‌تونوف آن‌-۲۲۵ میریا (Antonov An-225 Mriya)

افتتاح رستوران لاله اسکندری و همسرش به نام طاقچه! تصویر

از ابعاد مختلف هواپیمای آن‌تونوف آن‌-۲۲۵ را بایـد بزرگ‌ترین هواپیمای دنیا دانست کـه تنها یک فروند از آن‌ ساخته شده هـست. مرکز طراحی آن‌تونوف در دهه ۱۹۸۰ در کشور اوکرایـن کـه آن‌ زمان بخشی از خاک اتحاد جماهیر شوروی محسوب می‌شد، طراحی و ساخت ایـن هیولای پرنده بارکش را انجام داد.
ایـن غول بالدار برای حمل فضا‌پیمای بوران شوروی طراحی و ساخته شد. فضاپیمای بوران را می‌توان نسخه روسی شاتل فضایی ایالات متحده، به علاوه راکت‌هـای تقویت‌کـننده انرجیا (Energia rocket boosters) به حساب …
تاریخ عرضه آپدیت اندروید اوریو برای گوشی‌هـای سامسونگ مشخص شد

به گزارش خبرنگار حوزه دریچه فناوری گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ در اواسط سال ۲۰۱۷ گزارش‌هـایی مبنی بر ارتقاء گوشی‌هـای :
Galaxy S7
Galaxy S7 edge
Galaxy A7 (2017)
Galaxy A5 (2017)
Galaxy A3 (2017)
شرکت سامسونگ به آپدیت جدید سیستم عامل اندروید یعنی اندروید ۸ اوریو به گوش می‌رسید و یک مرتبه هم زمان بندی دقیقی برای عرضه ایـن آپدیت مشخص شد، اما ایـن اتفاق تاکنون رخ نداده هـست و گوشی‌هـای سال ۲۰۱۷ سامسونگ هنوز از نسخه‌هـای پیشین اندروید بهره می‌برند.
اما در همین رابطه به تازگی یک منبع ترکی زبان، اطلاعات جدیدی منتشر کرده و در آن‌ تاریخ دقیق عرضه آپدیت اوریو ۸ برای پنج گوشی ذکر شده را مشخص کرده هـست.
بر اساس ایـن اطلاعات دو گوشی Galaxy S7 و Galaxy S7 edge در اواخر ماه می ( اواخر اردیبهشت ماه ) و سه گوشیGalaxy A7 (2017) و Galaxy A5 (2017) و  Galaxy A3 (2017) در اوایل ماه ژوئن ( اوایل خرداد ماه …

«محمد معافی» در سوریه شهید شد + تصویر

روایتی از تلاش ذوالنور برای رفع حصر/روایت یک خبرگزاری از تعیین برنده دربی پیش از بازی/اتفاقی عجیب برای مدیرعامل پرسپولیس در کنسرت پسرش/اختلاسگران را به بهانه مأموریت فراری می‌دهند/سلیمی نمین: اگر به عقب بازگردیم، باز هم به احمدی نژاد رأی می دهیم

تحولات در گذر هـست و خبر هیچ گاه متوقف نخواهد شد؛ خبر‌هـایی رسمی و گاه غیر رسمی؛ خبر‌هـایی کـه مورد توجه قرار می‌گیرد یا ممکن هـست همه به راحتی از کنار آن‌ بگذرند. رسانه‌هـای خبری هر یک به فراخور وابستگی جناحی خود، خبر‌هـایی را برجسته می‌کـنند و در مواردی هم از کنار آن‌ می‌گذرند. اگر خبر به‌ما‌هو خبر موضوعیت داشته باشد، وابستگی جناحی نبایـد در کمرنگ و پر رنگ منتقل کردن آن‌ تأثیری داشته باشد.
رصد‌خانه «تابناک»، جایی هـست کـه خبر‌هـایی گاه غیررسمی و گاه اخباری کـه مورد توجه قرار نمی‌گیرد، برای مخاطبان آماده می‌کند؛ خبر‌هـایی کـه گاه به ملاحظه جناح‌هـای سیاسی مورد توجه قرار نمی‌گیرند و گاه به علت کم توجهی رسانه‌ها به حاشیه می‌روند، ولی همین خبر‌ها، اخباری هـستند کـه مخاطبان را از پشت پرده جریانات سیاسی آگاه می‌کـنند. در رصدخانه، تیتر و خلاصه‌ای از مهم‌ترین اخباری کـه اطلاع از آن‌‌ها ممکن هـست برای مخاطبان مهم و قابل …

  • دسته‌بندی نشده
  • یکی از مرگبارترین اختراعات بشر کـه تاریخ را دگرگون کرد +تصاویر


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *