خانه / دسته‌بندی نشده / تاثیر نوشیدنی کفیر در کاهش فشارخون به همراه توضیحات

تاثیر نوشیدنی کفیر در کاهش فشارخون به همراه توضیحات

تاثیر نوشیدنی کفیر در کاهش فشارخون ، بهترین خوراکی برای کاهش فشارخون/ عوارض پوشیدن کفش نامناسب کـه کار دستتان می‌دهد/ خواص فوق العاده یک چاشنی خوش طعم/ تاثیر عجیب فلوراید بر ضریب هوشی ، بهترین خوراکی برای کاهش فشارخون/ عوارض پوشیدن کفش نامناسب کـه کار دستتان می‌دهند/ خواص فوق العاده یک چاشنی خوش طعم/ تاثیر عجیب فلوراید بر ضریب هوشی ، از کاهش دیابت و فشارخون تا کاهش وزن سریع با این‌ خوراکی شگفت انگیز ، کنترل دیابت و فشارخون، خطر بیماری‌های قلبی و عروقی را کاهش می دهد ، روش درمانی جالب برای کمک به کاهش فشارخون .

منابع
سایت جام جم

گردآوری توسط توسط مجله سرگرمی خبری
پارس پرتو

تاثیر نوشیدنی کفیر در کاهش فشارخون

منابع
سایت جام جم

گردآوری توسط توسط مجله سرگرمی خبری
پارس پرتو

همـه چیز در مورد انتخابات باطل تاثیر کاهش مردم نوشیدنی

تاثیر موقت برف بر کاهش آلودگی هوا

به نقل از سایت برترینها و به گزارش پارس تاثیر موقت برف بر کاهش آلودگی هوا و خبرگزاری ایرنا: دیرکل پیش‌ بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به نقش پررنگ برف در از بین بردن آلاین‌ده‌های موجود در هوا، تصریح کرد: اگر چه برف یک پاک‌کننده قوی آلاین‌ده‌ها هست، اما قطعا تاثیر ان موقت هست و به محض پایدار شدن شرایط جوی و تولید آلاین‌ده‌ها شرایط کیفی به حد ناسالم می‌رسد.احد وظیفه در گفت‌وگو با ایسنا، در مورد تاثیر بارش‌های جوی بر کاهش آلودگی هوا اظهار کرد: آلودگی هوا یک پدیده بلندمدت نیست و قطعا با وزش باد شدید یا ریزش باران و برف کیفیت هوا تغییر و شاخص آلودگی کاهش پیدا می‌کند، اما با برقراری شرایط پایدار در جو، مجددا مقدار آلاین‌ده‌ها افزایش یافته و هوای ناسالم ایجاد می‌شود.وی ادامه داد: طی روزهای گذشته، بارش برف در …
میزان تاثیر بارش بر کاهش آلودگی هوای تهران

به نقل از سایت فرارو و به گزارش پارس میزان تاثیر بارش بر کاهش آلودگی هوای تهران و مدیر کل دفتر پایش فراگیر سازمان حفاظت محیط زیست با اشاره به این‌کـه بارش‌ باران و برف بر کاهش آلودگی هوای کلانشهرها تاثیر مثبت دارد، گفت: این‌ تاثیرگذاری به معنای حل مشکل آلودگی هوا نیست چون امروز شاهد افزایش شاخص آلودگی هوا هستیم.
شینا انصاری درگفت‌وگو با ایسنا، در مورد تاثیر بارش برف و باران بر کاهش آلودگی هوا اظهار کرد: قطعا بارش‌های اخیر در کلانشهرهایی مثل تهران در بهبود کیفیت هوا تاثیر گذاشته هست اما همین امروز متاسفانه شاهد افزایش شاخص کیفیت هوا در تهران هستیم و کیفیت هوا به شرایط ناسالم برای گروه‌های حساس رسیده هست.
وی افزود: شاخص روزانه کیفیت هوا در شهرهای بزرگ مثل تهران، اصفهان و مشهد بالا رفته هست درحالی کـه در روزهای اخیر شاهد بارش باران یا برف در این‌ شهرها بودیم. این‌ نشان می‌دهد …
آیا ارام و آهسته خوردن غذا باعث لاغری می شود؟

کاهش شاخص سلامت دهان و دندان دانش‌‌آموزان

تاثیر آهسته غذا خوردن بر کاهش وزن
در زمان کودکی بیشتر ما تقریبا هر چیزی کـه پدر و مادر بگویند را باور می کنیم. اما وقتی به بزرگسالی رسیدیم از تمامی آگاه می شویم و حتی از درستی کـه والدین در مورد انها نظر درستی نداشته اند. در دنیای تغذیه و رژیم غذایی شاید حس کـنید کـه نسبت به دوران کودکی چشم اندازی روشنفکرانه دارید. اما یک نکته در مورد غذا خوردن وجود دارد کـه مادرتان درست می گفت؛ آهسته غذا بخورید تا زیاد چاق نشوید.
علاوه بر این‌، یواش غذا خوردن می تواند باهث کاهش وزن شما نیز بشود. این‌ نظری هست کـه همـه در مورد ان با هم هم نظر هست اند.
 
اما دیدگاه علم در مورد این‌ قضیه چیست؟

روش اهسته غذا خوردن برای لاغری
وقتی شما غذا را به آرامی میل می کـنید، معده شما سریع تر می تواند متوجه بشود کـه سیر شده هست. وقتی کـه احساس سیری بکـنید، …

مشارکت مردم در انتخابات ۹۶ باطل السحر ترفند‌ها شد

فرارو- فیض الله عرب سرخی، فعال سیاسی اصلاح‌طلب در گفت و گو با فرارو انتخابات ۹۶ را مهمترین واقعه سالی کـه گذشت می‌داند. او می‌گوید: در انتخابات ریهست جمهوری اکثریت مردم ایـران مجددا به آقای روحانی اعتماد کردند و رایشان را به نفع او به صندوق‌های رای انداختند. این‌ در شرایطی بود کـه جناح افراطی تمام ابزار‌های قابل تصور را به خدمت گرفته بود تا اجازه ندهد نتیجه سال ۹۲ تکرار شود، ولی مشارکت گسترده مردم باطل السحر این‌ ترفند‌ها شد و برغم همـه پیش بینی‌های افراطیون، رای‌های خاکستری سرنوشت انتخابات را به نفع اصلاح -اعتدال رقم زد.
عرب سرخی ادامه می‌دهد: در انتخابات شورا‌ها هم اکثریت آرا در شهر‌های عمده و بزرگ همچون تهران، مشهد، اصفهان و … به نفع لیست اصلاح طلبان به صندوق انداخته شد. این‌ در شرایطی بود کـه جریان اصلاحات تحت فشار‌های گسترده قرار داشت. این‌ نتایج در تداوم انتخابات سال‌های ۹۲ و ۹۴ نشان …

  • دسته‌بندی نشده
  • تاثیر نوشیدنی کفیر در کاهش فشارخون


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *