خانه / سرویس های دیگر / بازیگر معروفی که‌ گروگان گروه هـای تروریستی بود+ تصویر به همراه توضیحات

بازیگر معروفی که‌ گروگان گروه هـای تروریستی بود+ تصویر به همراه توضیحات

بازیگر معروفی که‌ گروگان گروه هـای تروریستی بود+ تصویر ، بازیگر معروفی که‌ گروگان داعش بوده است!+تصویر ، بازیگر معروفی که‌ تاکنون در هیچ فیلم سینمایی حضور نداشته است!+تصویر ، تحویل سلاح‌هـای سنگین گروه تروریستی جیش الاسلام به ارتش سوریه+ تصاویر ، «ابوزقول»سرکرده گروه تروریستی به هلاک رسید!+تصویر ، «ابوزقول» سرکرده گروه تروریستی به هلاک رسید!+تصویر .
به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان؛ محمد شعبان بازیگر سوریه‌ای در فیلم سینمایی «به وقت شام» به کارگردانی ابراهیم حاتمی کیا نقش «ماهر» یکی از سرسپرده هـای داعشی را ایفا کرده است. شعبان می‌گوید تجربه مواجهه واقعی‌اش با داعش به او در پرورش کاراکتر ماهر کمک خیلیی کرده است.

ایـن بازیگر جوان سوریه ای در یک گفتگوی کوتاه درباره …

بازیگر معروفی که‌ گروگان گروه هـای تروریستی بود+ تصویر

به گزارش

گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان؛ محمد شعبان بازیگر سوریه‌ای در فیلم سینمایی «به وقت شام» به کارگردانی ابراهیم حاتمی کیا نقش «ماهر» یکی از سرسپرده هـای داعشی را ایفا کرده است. شعبان می‌گوید تجربه مواجهه واقعی‌اش با داعش به او در پرورش کاراکتر ماهر کمک خیلیی کرده است.

من خودم گروگان داعش بوده‌ام/ آن‌ها صحنه اعدام را کارگردانی می‌کنند

ایـن بازیگر جوان سوریه ای در یک گفتگوی کوتاه درباره تجربه بازی خود در ایـن فیلم و همکاری با ابراهیم حاتمی کیا صحبت کرد.

*همکاری شما با گروه فیلمسازی «به وقت شام» برچه اساس صورت گرفت؟

جزییات مطلب آشنایی و آیا و بازیگر و پستان و تروریستی و خانگی و درمان و سینه و عفونت و تصویر و علائم و گروگان و گروه را میخوانید .

-پنج سال است در ایران زندگی می‌کنم و دانشجوی ترم هشتم رشته کارگردانی سینما در دانشگاه هنر استم و به زودی فارغ‌التحصیل می‌شوم. یکی از دوستانم که‌ در گروه بازیگردانی فیلم حاتمی کیا بود با من تماس گرفت و گفت برای یک فیلم به دنبال بازیگر عرب می‌گردند و کارگردان کار ابراهیم حاتمی‌کیا است. برای تست بازیگری نزد عوامل فیلم رفتم و خوشبختانه انتخاب و برای بازی به ایـن فیلم دعوت شدم.

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره بازیگر معروفی که‌ گروگان گروه هـای تروریستی بود+ تصویر

بیشتر بخوانید:

گفت‌وگوى خواندنى با بازيگر ديالوگ «چطوری ايرانی»+فيلم و عكس


*قبل از بازی در ایـن فیلم، ابراهیم حاتمی‌کیا را می‌شناختید؟

-وقتی در سوریه بودم تنها کارگردان ایرانی که‌ می‌شناختم مجید مجیدی بود و فیلم «آژانس شیشه ای» را دیده بودم و خیلی دوست داشتم ولی نمی‌دانستم که‌ کارگردان آن‌ ابراهیم حاتمی‌کیا است. وقتی به ایران آمدم با سینمای ابراهیم حاتمی‌کیا آشنا شدم و فیلم «آژانس شیشه‌ای» را باز هم تماشا کردم.

توضیحات بیشتر در موردآشنایی آیا بازیگر پستان تروریستی خانگی درمان سینه عفونت تصویر علائم گروگان گروه

*تجربه همکاری در «به وقت شام» چگـونه بود؟

-تجربه خیلی خوبی بود حتی می‌توانم بگویم از کلاس‌هـایی که‌ در دانشگاه برگزار می‌شوند مفیدتر و بهتر بود. پیش از ایـن نیز سر فیلمبرداری برخی آثار سینمایی رفته بودم اما وقتی به گروه فیلم «به وقت شام» پیوستم تازه فهمیدم کارگردانی یعنی چه. حاتمی‌کیا خیلی دقیق و حرفه‌ای است و در شلوغی صحنه‌هـای فیلم هم حواسش به جزیی‌ترین نکات است. وی به خوبی می‌داند از بازیگر چه می‌خواهد و عوامل فیلم را به درستی راهنمایی می‌کند. ایـن کارگردان با بازیگران و عوامل خیلی صمیمی و راحت است و حتی از من می‌پرسید که‌ فلان جمله را چطور بگویی راحت‌تری؟ یعنی پیشنهادپذیر است.

شما مطلب بازیگر معروفی که‌ گروگان گروه هـای تروریستی بود+ تصویر را می خوانید .

*خاطره ای از پشت صحنه ایـن فیلم دارید؟

-در زمان فیلمبرداری از سوریه خبر رسید که‌ پدرم در بستر بیماری است و من از آقای حاتمی کیا خواستم نقشم را تمام کند تا بتوانم نزد پدرم بروم. به هرصورت شرایط مهیا شد و من به سوریه رفتم و چندین ماه بعد برای اکران فیلم در جشنواره به تهران آمدم و همان روز در پردیس ملت آقای حاتمی‌کیا را دیدم و وی در آن‌ شلوغی و ازدحام بلافاصله از من پرسید محمد حال پدرت چطور است؟ که‌ برایم خیلی با ارزش بود.

آشنایی آیا بازیگر پستان تروریستی خانگی درمان سینه عفونت تصویر علائم گروگان گروه

*شما مواجهه واقعی با افراد داعشی هم داشته اید.

-بله همینطور است. من در محله‌ای زندگی می‌کردم که‌  گروه‌هـای تروریستی دیگر که‌ در ایران کسی نام‌شان را نشنیده و شناختی از آن‌ها ندارد حضور داشتند. چند سال قبل وارد محله‌ای شدم که‌ در آن‌ غریبه بودم و تروریست‌ها که‌ فکر کردند از طرفداران دولت استم مرا دستگیر کردند تا به عنوان گروگان نگه دارند و از خانواده‌ام پول بگیرند. ایـن مواجهه واقعی‌ام با گروهک تروریستی بود. همان زمان متوجه شدم اغلب اعضای گروهک‌هـای تروریستی خیلی کم هوش استند و هرآن‌چه به آن‌ها گفته می‌شـود باور می‌کنند. آن‌ها با کشتن مردم مشکلی ندارند و شقاوت خود را نوعی جهاد می‌دانند.

تصویر منتخب نشنال جئوگرافیک | فروش رنگین کمان

*مواجهه با داعش چقدر به شما در ایفای نقش یک داعشی کمک کرد؟

-وقتی در فیلم «به وقت شام» بازی می‌کردم حس کردم باز هم با داعش مواجهه دارم و سعی کردم همان چیزهـایی را که‌ دیده بودم در ایفای نقشم به کار گیرم.

ایـن مطلب در مورد آشنایی آیا بازیگر پستان تروریستی خانگی درمان سینه عفونت تصویر علائم گروگان گروه می باشد .

*به عنوان یک مخاطب و یک دانشجوی کارگردانی سینما وقتی برای اولین بار فیلم را در جشنواره دیدید دوست داشتید؟

-بله من ایـن فیلم را خیلی دوست دارم. تکنیک‌هـایی که‌ در ایـن فیلم استفاده شده خیلی عالی است. ایـن فیلم قبلا در استوری برد طراحی کامل شده بود که‌ ایـن اتفاق در سینمای ایران به ندرت اتفاق می افتد. آقای حاتمی‌کیا برای ثانیه به ثانیه فیلم طرح و برنامه داشت. کارگردانی ایـن فیلم فوق العاده بود و جایزه‌ای که‌ به آقای حاتمی‌کیا اعطا شد واقعا حق وی بود. نکته دیگری که‌ من خیلی دوست دارم ایـن است که‌ حاتمی‌کیا عنوان کرد بخش فنی و جلوه‌هـای ویژه فیلم را تماما با همکاری هنرمندان ایرانی تولید کرده‌ که‌ به نظرم خیلی با ارزش است.

بازیگر معروفی که‌ گروگان گروه هـای تروریستی بود+ تصویر

من خودم گروگان داعش بوده‌ام/ آن‌ها صحنه اعدام را کارگردانی می‌کنند

* آیا داعشی‌هـای فیلم حاتمی‌کیا به افراد واقعی در داعش شباهت دارند؟

آشنایی, آیا, بازیگر, پستان, تروریستی, خانگی, درمان, سینه, عفونت, تصویر, علائم, گروگان, گروه

-داعش و تفکر پلید آن‌ همان چیزی است که‌ در فیلم می‌بینید حتی برخی از صحنه‌هـای فیلم مو به مو بازسازی شده‌اند. برای مثال صحنه‌ای که‌ قرار است در پالمیرا سر اسیران را از بدن‌شان جدا کنند دقیقا در واقعیت اتفاق افتاده است. در فیلم می‌بینیم که‌ ایـن گروه یک کارگردان دارند که‌ صحنه‌هـای اعدام را کارگردانی می‌کند و ایـن دقیقا کاری است که‌ داعش انجام می‌دهد. برای ایـن گروه فیلمبرداری و نشر آن‌ در فضای مجازی خیلی مهم است.

جملات تصویری از سخنان آموزنده بزرگان و تصویر پروفایل از جملات زیبا و معنی دار

*آیا پس از اتمام تحصیلات تان درایران می مانید و فیلمسازی خواهید کرد یا به کشور خودتان بازمی‌گردید؟

-من از مردم ایران، مسئولان ایران و دانشگاهی که‌ با آغوش باز پذیرای من شد تشکر می‌کنم و دوست دارم در ایران بمانم و به فیلمسازی مشغول شوم اما آینده را نمی‌شـود پیش‌بینی کرد.

منبع: مهر

انتهـای پیام/

گفت و گوی خواندنی با بازیگر سوری «به وقت شام»

منابع
سایت خبرگزاری جوان

گردآوری توسط توسط مجله سرگرمی خبری
پارس پرتو

پایان اولتیماتوم به گروه تروریستی جیش الاسلام در دمشق/ شمارش


به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان؛ پس از ایـن که‌ گروه تروریستی جیش الاسلام به میانجی گری ها و فرصت به دست آمده برای خروج از غوطه شرقی دمشق پاسخ منفـی داد، عملیات ارتش سوریه علیه آن‌ان در حومه شهرک دوما از سر گرفته شد.
یک منبع میدانی در غوطه شرقی دمشق اعلام کرد: چند گروه از نیروهـای ارتش، گارد ریاست جمهوری و دفاع ملی با دهها خودروی زرهی، نفربر و تانک خود را به حومه شهرک دوما رسانده اند.
وی با بیان ایـن که‌ نیروهـای سوری خود را برای حمله به مواضع گروه تروریستی جیش الاسلام آماده می کنند، گفت: در صورتی که‌ تروریست ها به ادامه جنگ اصرار داشته باشند، نیروهـای سوری در گام نخست، پاکسازی شهرک الریحان را در دستور کار قرار می دهند.
بیشتر بخوانید: محاصره تروریست‌ها در غده سرطانی دمشق/چرا عربستان خروج تروریست‌ها از غوطه را خودکشی می‌داند؟ + تصاویر
ایـن منبع میدانی افزود: پس از آزادسازی شهرک …
چرا سران گروه تروریستی «جیش‌الاسلام» به جان یکدیگر افتادند؟+

تصاویر زیباترین زنان عرب به انتخاب مردم دنیا


به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان،تازه ترین خبرها از تحولات میدانی استان دمشق سوریه حاکیست، عملیات خروج آخرین گروه تروریستی از غوطه شرقی برای دومین روز متوالی از شهرک دوما ادامه همچنان ادامه دارد.
براساس اطلاعات به دست آمده، در دو روز گذشته، ۳۲ اتوبوس حامل عناصر تروریستی جیش الاسلام از شهرک دوما خارج شده اند و از طریق گذرگاه «الوافدین» به سمت شهر «جرابلس» در شمال شرق استان حلب انتقال داده شده اند.
یک منبع میدانی در مناطق تازه آزاد شده غوطه شرقی دمشق  اعلام کرد: تاکنون ۲ هزار و ۳۰۰ تن از عناصر تروریستی به همراه اعضای خانواده خود از شهرک دوما خارج شده اند و به سمت شهر جرابلس منتقل شدند.

خروج تروریست ها از شهرک دوما
ایـن منبع میدانی با بیان ایـن که‌ عناصر تروریستی تمامی سلاح هـای سنگین و اطلاعات مربوط به نقشه هـای تله هـای انفجاری کار گذاشته شده را در اختیار نیروهـای سوری قرار می …
«ابوزقول» سرکرده گروه تروریستی به هلاک رسید!+تصویر


به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان،نیروهـای مسلح مصر امروز چهارشنبه اعلام کرد که‌ در جریان تبادل آتش بین ایـن نیروها و «ناصر ابو زقول» سرکرده «گروه تروریستی سیناء»، وی به قتل رسید.
در بیانیه نیروهـای مسلح مصر آمده است که‌ نیروهـای ارتش سوم میدانی در جریان عملیات یورش به برخی مناطق کواستانی صعب‌العبور در مرکز سیناء، سرکرده «گروه تروریستی سیناء» به نام «ناصر ابوزقول» را به قتل رسانده و مقادیری اسلحه، بمب‌دست‌ساز و مهمات و دستگاه بی‌سیم از میان وسایل وی به دست آورده‌اند.
وبگاه الیوم‌السابع با اعلام ایـن خبر به نقل از سرلشگر «عادل العمده» مشاور آکادمی نظامی ناصر گزارش داد که‌ عملیات فراگیر در شمال و مرکز سیناء برای نابودی تروریست‌ها ادامه دارد و قتل ناصر ابوزقول آخرین هدف نیست.
ارتش مصر از بیش از دو ماه پیش اجرای عملیات نظامی علیه عناصر تکفیری وابسته به گروه‌هـای مسلح فعال در سیناء را آغاز‌ کرد که‌ از مهم‌ترین ایـن گروه‌ها …

عفونت پستان زنان، علائم تا درمان خانگی

آیا با عفونت سینه و پستان آشنایی دارید؟ از علائم آن‌ و راه حل هـای درمانی آن‌ چه می دانید؟علائم عفونت سینهعلائم عفونت سینه می تواند به طور ناگهانی شروع شده و ممکن است شامل موارد زیر باشد:– تورم غیر طبیعی– بزرگ شدن یک سینه نسبت به سینه دیگر– درد و حساسیت پستان– سوزش در هنگام تغذیه با شیر مادر– خارش– پستان گرم– تخلیه عصاره از نوک پستان– قرمزی پوست به شکل توده مانند و ایجاد گره هـای بزرگ لنفاوی در ناحیه زیر بغل و گردن– تب بیش از ۳۸٫ ۳ درجه سانتیگراد– احساسات ناخوشایـندهمچنین ممکن است علائم مربوط به بیماری آن‌فولانزا را هم قبل از بروز تغییرات در سینه تجربه کـنید. در صورت بروزترکیبی از ایـن علائم، با پزشک خود مشورت کـنید.علائم عفونت پستان ممکن است با سرطان التهابی پستان نیز درارتباط باشد که‌ یک بیماری نادر اما جدی است. ایـن نوع سرطان زمانی شروع می شـود که‌ …

  • سلامت زنان
  • بازیگر معروفی که‌ گروگان گروه هـای تروریستی بود+ تصویر


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *