خانه / دسته‌بندی نشده / جان بولتون: ترامپ درباره خروج از برجام تصمیم نگرفته به همراه توضیحات

جان بولتون: ترامپ درباره خروج از برجام تصمیم نگرفته به همراه توضیحات

جان بولتون: ترامپ درباره خروج از برجام تصمیم نگرفته ، ترامپ هنوز تصمیمی برای خروج از برجام نگرفته است ، ترامپ هنوز تصمیمی برای خروج از برجام نگرفته ، تصمیم قطعی ترامپ؛ یا خروج از برجام یا امتیاز گیری از اروپا ، جان بولتون: ترامپ از برجام خارج می‌شود ، آمریکا و اسرائیل از عواقب تصمیم ترامپ درباره قدس علیه برجام استفاده می کـنند .
خبرگزاری فارس: «جان بولتون» مشاور امنیت ملی کاخ سفید اعلام کرد کـه دونالد ترامپ هنوز تصمیمی درباره خروج از توافق هسته‌ای با ایـران اتخاذ نکرده است.
از سوی دیگر، مایک پامپئو وزیر خارجه آمریکا در مسیر سفر پامپئو از ریاض به تل آویو به خبرنگاران درباره کره شمالی گفته کـه «من این‌طور …

جان بولتون: ترامپ درباره خروج از برجام تصمیم نگرفته

خبرگزاری فارس: «جان بولتون» مشاور امنیت ملی کاخ سفید اعلام کرد کـه دونالد ترامپ هنوز تصمیمی درباره خروج از توافق هسته‌ای با ایـران اتخاذ نکرده است.

از سوی دیگر، مایک پامپئو وزیر خارجه آمریکا در مسیر سفر پامپئو از ریاض به تل آویو به خبرنگاران درباره کره شمالی گفته کـه «من این‌طور فکر نمی‌کنم، کیم جونگ اون (رهبر کره شمالی) در حال نظاره کردن به توافق (هسته‌ای) ایـران باشد و بگوید من اگر انها (آمریکا) از توافق خارج شوند، دیگر با آمریکایی‌ها مذاکره و صحبت نخواهم کرد”».

همه چیز در مورد افزایش این‌ترنت برجام ترامپ تصمیم جان خروج درباره ظرفیت مدیرعامل

منابع
سایت برترینها

گردآوری توسط توسط مجله سرگرمی خبری
پارس پرتو

جزییات مطلب افزایش و این‌ترنت و برجام و ترامپ و تصمیم و جان و خروج و درباره و ظرفیت و مدیرعامل را میخوانید .
اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره جان بولتون: ترامپ درباره خروج از برجام تصمیم نگرفته

جان بولتون: ترامپ از برجام خارج می‌شود

خبرگزاری مهر: به نقل از نیویورکر، «جان بولتون» مشاور امنیت ملی آمریکا اعلام کرده است کـه به احتمال زیاد دونالد ترامپ رئیس جمهوری این‌ کشور از توافق هسته‌ای با ایـران خارج می شود.
بر اساس اعلام این‌ نشریه، مشاور امنیت ملی آمریکا هفتـه گذشته به سران فرانسه و آلمان اعلام کرده است کـه انتظار نداشته باشند با سفر به واشنگتن بتوانند ترامپ را از لغو توافق هسته ای با ایـران منصرف کـنند.
«جان بولتون» در این‌ باره گفته است: احتمال بسیار زیاد رئیس‌ جمهوری از توافق ایـران خارج می شود … اگر به من بود،‌ ۳ ماه قبل از ان خارج می‌شدم.
این‌ در حالیست کـه آژانس بین المللی انرژی اتمی تا کنون قریب به ده بار در گزارش های جداگانه خود پایبندی ایـران به توافق هسته ایِ ۱۴ جولای سال ۲۰۱۵ (۲۳ تیرماه ۱۳۹۴) موسوم به «برجام» را مورد تأئید قرار داده است. …
اظهار نظر بولتون درباره برجام در اولین مصاحبه رادیویی

حقایقی درباره دارو‌های تاریخ مصرف گذشته کـه نمی‌دانید

جان بولتون در اولین مصاحبه‌اش بعد از معرفی توسط رئیس‌جمهور آمریکا به عنوان مشاور امنیت ملی کاخ سفید گفت: تصور نمی‌کنم برجام اصلاح‌پذیر باشد.جان بولتون: تصور نمی‌کنم برجام اصلاح‌پذیر باشدجان بولتون کـه به تازگی از سوی دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا برای تصدی سمت مشاور امنیت ملی کاخ سفید معرفی شده در اولین مصاحبه‌ بعد از این‌ انتصاب درباره توافق هسته‌ای ایـران و گروه ۱+۵ (برجام) اظهار نظر کرد و در گفت‌وگو  با رادیو New York AM 970 درباره برجام گفت: کاملا با ارزیابی رئیس‌جمهور درباره این‌ توافق موافق هستم و تصور نمی‌کنم کـه این‌ توافق از طریق مذاکراتی کـه با اروپایی‌ها داشته‌ایم، اصلاح‌پذیر باشد.بولتون خاطرنشان کرد: گاهی باید با واقعیت روبرو شد و پذیرفت کـه این‌ توافق، همانطور کـه رئیس‌جمهور هم گفت، از همان ابتدا توافق بدی بوده است و بهتر نمی‌شود. او احتمالا اواسط “می” تصمیم نهایی‌اش را در این‌ مورد اتخاذ می‌کند. این‌ هم یکی دیگر از موضوعاتی …
اولین تصمیم ناگهانی ترامپ و جان بولتون

خبرگزاری ایرنا: شبکـه تلویزیونی سی ان ان اعلام کرد کـه این‌ شبکـه خبری دریافته است آمریکا بنابر توصیه جان بولتون مشاور امنیت ملی این‌ کشور، قرار است چند دیپلمات روس را از آمریکا اخراج کند.
سی ان ان افزود: البته شمار دقیق دیپلمات های روسی کـه قرار است از آمریکا اخراج شوند، هنوز مشخص نیست.
به گزارش انتخاب؛ این‌ رسانه آمریکایی ادامه داد: این‌ توصیه در پاسخ به مسمومیت جاسوس سابق کشور روسیه به همراه دختر وی در انگلیس صورت می گیرد.
سرگئی اسکریپال ۶۶ ساله، افسر اطلاعاتی سابق کشور روسیه و دخترش یولیا روز چهارم مارس برابر با ۱۳ اسفند در حالت بیهوشی در شهر سالزبوری انگلیس پیدا شدند. پس از ان اعلام شد کـه این‌ دو با نوعی ماده مورد استفاده در ساخت تسلیحات شیمیایی کـه توسط شوروی سابق برای مصارف نظامی تولیده می شده است، مسموم شده‌اند.
این‌ درحالی است کـه سرگئی لاوروف وزیر …

خروج ۸۶ هزار غیرنظامی از غوطه شرقی

مدیرعامل زیرساخت: افزایش ۳۰ برابری ظرفیت ترانزیت این‌ترنت

به نقل از سایت زومیت و به گزارش پارس مدیرعامل زیرساخت: افزایش ۳۰ برابری ظرفیت ترانزیت این‌ترنت و بر اساس گزارش مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت، تا پایان برنامه ششم توسعه، ظرفیت ترانزیت پهنای باند این‌ترنت بین‌الملل از مسیر ایـران به ۳۰ برابر رقم فعلی می‌رسد.صادق عباسی شاهکوه با اشاره به تکالیف شرکت ارتباطات زیرساخت مطابق با برنامه ششم توسعه، اعلام کرد کـه برمبنای این‌ تکالیف، باید شرکت ترانزیت ارتباطات بین‌الملل تشکیل شود.به گفته‌ی وی، اساسنامه این‌ شرکت در حال آماده‌سازی نهایی است و مطابق با دستور وزیر ارتباطات، ظرف یک‌ ماه آینده اساسنامه‌ی شرکت ملی ترانزیت ارتباطات برای ارائه به هیئت دولت آماده می‌شود تا در انجا به تصویب برسد.عباسی در ادامه با اشاره به این‌کـه شرکت زیرساخت نیز در شرکت ترانزیت بین‌الملل به‌عنوان سهامدار حضور خواهد داشت، گفت: «این‌کـه به چه نسبت و به چه شکلی در این‌ موضوع مشارکت داشته باشد، پس از تصویب نهایی اساسنامه مشخص …

  • دسته‌بندی نشده
  • جان بولتون: ترامپ درباره خروج از برجام تصمیم نگرفته


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *