خانه / فوتبال / معنوی‌نژاد: هرجا نیاز باشد خدمت می‌کنم به همراه توضیحات

معنوی‌نژاد: هرجا نیاز باشد خدمت می‌کنم به همراه توضیحات

خبرگزاری فارس: محمدجواد معنوی‌نژاد درمورد مصدومیتش در اردوی تیم ملی والیبال ایران اظهار داشت: از وقتی که به ایران آمده‌ام به صورت مجزا تمرین می‌کنم، البته دکتر افروزی شرایط مرا زیر نظر دارد. امیدوارم از هفته‌های آینده تیم ملی بتوانم به جمع سایر بازیکنان تیم ملی اضافه شوم.

وی ادامه داد: زمانی که بازی‌های ما در ایتالیا تمام شد و به ایران آمدم کمی از ناحیه کمر درد داشتم و رفته‌رفته این درد بیشتر شد. طبق دستورات پزشک تیم ملی تمرینات جداگانه‌ای را دنبال کردم. زمانی که در هفته‌های ابتدایی تیم به مسابقات اعزام می‌شود هم من در ایران خواهم بود و تمریناتم را انجام می‌دهم. البته هنوز مشخص نیست تمریناتم زیر نظر چه کسی انجام خواهد شد.

دریافت کننده تیم ملی والیبال ایران گفت: زمانی که در ایتالیا بودم دردی نداشتم. بازی آخر هم برای تیم باشگاهی‌ام بازی کردم و همه چیز عالی بود، اما فکر می‌کنم در پرواز و به دلیل خستگی دردهایم شروع و رفته‌رفته بیشتر هم شد.

معنوی‌نژاد درخصوص اینکه گفته می‌شود فدراسیون تصمیم دارد تا از وی در تیم ملی «ب» استفاده کند تا بتواند در صورت قهرمانی در بازی‌های آسیایی به عنوان سرباز قهرمان به کار خود ادامه دهد، تصریح کرد: هنوز که چیزی در این خصوص به ما اعلام نشده است. فعلاً هدف ما موفقیت در لیگ ملت‌ها است. من سرباز تیم ملی هستم و هرجا که نیاز باشد خدمت خواهم کرد.

منابع
سایت برترینها

گردآوری توسط توسط مجله سرگرمی خبری
پارس پرتو


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *