خانه / اخبار سیاسی / بی تفاوتی سلبریتی های ایرانی به کشتار مردم غزه به همراه توضیحات

بی تفاوتی سلبریتی های ایرانی به کشتار مردم غزه به همراه توضیحات

برترین ها: شمار اندکی از چهره های سینما و موسیقی به جنایات بی رحمانه رژیم صهیونستی در نوار غزه که منجر به شهادت ده ها فلسطینی شده است، واکنش نشان دادند. البته واکنش هایی که در میان شور و هیجان چهره ها در پی صعود پرسپولیس گم و ناچیز بود.

بار ها شده که چهره های سینما، تئاتر، موسیقی و و البته ورزش کشورمان در مواجهه با اخبار تروریستی در سرتاسر جهان، صفحه سیاه کرده و با خانواده قربانیان همدردی کرده اند، نمونه اش اتفاقات تروریستی اخیر در فرانسه، لندن، ترکیه و … ولی هر گاه اتفاق مشابه و البته با تعداد قربانیان بسیار بیشتر از آن ها در کشورهای منطقه نظیر فلسطین، یمن، سوریه و عراق رخ می‌دهد، هیچ خبری از تسلیت و صفحه سیاه نیست!

فارغ از جهت گیری های سیاسی و فقط با معیار انسانیت، به نظر می آید به زعم سلبریتی های کشورمان خون مردم اروپا و آمریکا از خون مردم غزه و خاور میانه رنگین تر است. البته همواره هستند کسانی که به این جنایات بی تفاوت نبوده و نیستند، ولی تعدادشان آنقدر اندک است که به چشم نمی آید.

در ادامه واکنش محمد حسین مهدویان (کارگردان)، هادی حجازی فر (بازیگر) و امید نعمتی (خواننده) که به کشتار بی رحمانه روز گذشته مردم نوار غزه که منجر به شهادت و مجروح شدن بیش از ۲۰۰۰ نفر شده را شاهد خواهید بود.

بی تفاوتی سلبریتی ها به کشتار مردم غزه

 

بی تفاوتی سلبریتی ها به کشتار مردم غزه

 

بی تفاوتی سلبریتی ها به کشتار مردم غزه

منابع
سایت برترینها

گردآوری توسط توسط مجله سرگرمی خبری
پارس پرتو


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *