خانه / فناوری ایران / ۴ هزار گوشی مسافری تا یک ماه دیگر قطع می شود

۴ هزار گوشی مسافری تا یک ماه دیگر قطع می شود

۴ هزار گوشی مسافری تا یک ماه دیگر قطع می شود , ۴ هزار گوشی مسافری تا ۱ ماه دیگر قطع می‌شوند , گوشی های هوشمند ۵ سال دیگر چه شکلی می شوند؟ , گوشی های هوشمند تا ۵ سال دیگر دستخوش چه تغییراتی می‌شوند؟ , آغاز طرح رجیستری گوشی های سامسونگ , رجیستری مچ اولین واردکننده متخلف گوشی های موبایل را گرفت! .

رسانه کلیک – کمیته رجیستری از شناسایی تخلف خلاف‌ اظهاری ۴ هزار دستگاه تلفن همراه در سامانه ثبت گوشی مسافری خبر داد و اعلام کرد: این گوشی‌ ها حداکثر تا ۳۰ روز آینده قطع خواهند شد.
به گزارش کلیک به نقل از مهر؛ کمیته راهبری طرح رجیستری (همتا) در اطلاعیه ای با اشاره به شناسایی تخلف خلاف‌ اظهاری ۴ هزار دستگاه تلفن همراه در سامانه ثبت گوشی مسافری اعلام کرد: «با توجه به بررسی‌ …

رسانه کلیک – کمیته رجیستری از شناسایی تخلف خلاف‌ اظهاری ۴ هزار دستگاه تلفن همراه در سامانه ثبت گوشی مسافری خبر داد و اعلام کرد: این گوشی‌ ها حداکثر تا ۳۰ روز آینده قطع خواهند شد.

به گزارش کلیک به نقل از مهر؛ کمیته راهبری طرح رجیستری (همتا) در اطلاعیه ای با اشاره به شناسایی تخلف خلاف‌ اظهاری ۴ هزار دستگاه تلفن همراه در سامانه ثبت گوشی مسافری اعلام کرد: «با توجه به بررسی‌ های صورت گرفته، متاسفانه مشاهده شده برخی از متقاضیان در اعلام برند و مدل تلفن همراه در سامانه ثبت گوشی‌ های مسافری خلاف‌ اظهاری داشته و حقوق و عوارض گمرکی متناسب با برند و مدل تلفن همراه خود را پرداخت نکرده‌ اند.

همه چیز در مورد قطع گوشی ماه مسافری هزار

درصورت مسجل شدن خلاف‌ اظهاری در سامانه ثبت گوشی‌ های مسافری، از ثبت شناسه تلفن همراه مذکور ممانعت به عمل ‌آمده و هزینه پرداخت شده نیز تحت هیچ عنوانی به شخص عودت داده نخواهد شد. لازم به ذکر است این اقدام (خلاف‌ اظهاری) از مصادیق بارز تخلفات گمرکی محسوب شده و مطابق با قوانین گمرک جمهوری اسلامی ایران با آن برخورد خواهد شد.

در هفته گذشته خلاف اظهاری ۴ هزار دستگاه تلفن همراه مسافری در سامانه گمرک شناسایی شد که درخواست ثبت این گوشی‌ ها در سامانه همتا بلافاصله لغو شده و این گوشی‌ ها حداکثر تا ۳۰ روز آینده قطع خواهند شد و تحت هیچ عنوانی امکان دریافت خدمات از شبکه‌ های اپراتوری را نخواهند داشت.

جزییات مطلب قطع و گوشی و ماه و مسافری و هزار را میخوانید .

تمامی افرادی که قصد خرید تلفن همراه نو را دارند، دقت داشته باشند، چنانچه در متن پیامک استعلام اصالت متوجه شدند تلفن همراهی که قصد خرید آن را دارند بصورت مسافری وارد کشور شده، از خرید آن صرف نظر کنند یا از فروشنده بخواهند در فاکتور فروش شناسه (IMEI) گوشی را درج و قید کند که عوارض گمرکی گوشی خریداری شده بصورت صحیح پرداخت شده است. فاکتور باید ممهور به مهر رسمی فروشنده باشد.

بی‌ارتباطی ماه گرفتگی با زلزله

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره ۴ هزار گوشی مسافری تا یک ماه دیگر قطع می شود

توضیحات بیشتر در موردقطع گوشی ماه مسافری هزار

۴ هزار گوشی مسافری تا ۱ ماه دیگر قطع می‌شوند

خبرگزاری مهر: کمیته رجیستری از شناسایی تخلف خلاف‌اظهاری ۴ هزار دستگاه تلفن همراه در سامانه ثبت گوشی مسافری خبر داد و اعلام کرد: این گوشی‌ها حداکثر تا ۳۰ روز آینده قطع خواهند شد.
کمیته راهبری طرح رجیستری (همتا) در اطلاعیه ای با اشاره به شناسایی تخلف خلاف‌اظهاری ۴ هزار دستگاه تلفن همراه در سامانه ثبت گوشی مسافری، اعلام کرد: «با توجه به بررسی‌های صورت گرفته، متاسفانه مشاهده شده برخی از متقاضیان در اعلام برند و مدل تلفن همراه در سامانه ثبت گوشی‌های مسافری خلاف‌اظهاری داشته و حقوق و عوارض گمرکی متناسب با برند و مدل تلفن همراه خود را پرداخت نکرده‌اند.
درصورت مسجل شدن خلاف‌اظهاری در سامانه ثبت گوشی‌های مسافری، از ثبت شناسه تلفن همراه مذکور ممانعت به عمل ‌آمده و هزینه پرداخت شده نیز تحت هیچ عنوانی به شخص عودت داده نخواهد شد. لازم به ذکر است این اقدام (خلاف‌اظهاری) از مصادیق …

احتمال رونمایی از گوشی هوشمند گلکسی نوت ۹ در تیر ماه

رسانه کلیک – سامسونگ اغلب در ماه آگوست از محصولات سری نوت خود رونمایی می کند. با این وجود گزارشی جدید به احتمال معرفی گوشی هوشمند گلکسی نوت ۹ در ماه جولای (تیر ماه) اشاره دارد.

به نظر می رسد مدت زمان انتظار برای معرفی گوشی هوشمند گلکسی نوت ۹ کاهش پیدا خواهد کرد (مشخصات احتمالی گلکسی نوت ۹ سامسونگ در نتایج بنچمارک لو رفت؛ اسنپدراگون ۸۴۵ و ۶ گیگابایت رم). بر اساس گزارش جدیدی که توسط The Investor منتشر شده است این دستگاه زودتر از محصولات قبلی این سری معرفی خواهد شد. 
بنابر این گزارش سامسونگ از گوشی هوشمند گلکسی نوت ۹ در ماه جولای (تیر ماه) و یا اوایل ماه آگوست (مرداد ماه) رونمایی می کند (گلکسی نوت ۹ احتمالا به باتری …

واردات قانونی بیش از ۳ میلیون و ۲۲۴ هزار دستگاه گوشی تلفن هم

رسانه کلیک – بر اساس آمار گمرک ایران، واردات موبایل طی سال ۹۶ به ۳ میلیون و ۲۲۴ هزار و ۶۱۷ دستگاه گوشی تلفن همراه رسیده است.
به گزارش کلیک به نقل از فارس؛ گمرک ایران از رشد ۱۰۸٫۵۶ درصدی واردات موبایل طی سال ۹۶ خبر داد و اعلام کرد: طی سال ۹۶ تعداد ۳ میلیون و ۲۲۴ هزار و ۶۱۷ دستگاه گوشی تلفن همراه به ارزش ۵۱۸ میلیون و ۲۶۵ هزار دلار به کشور وارد شده است (۱۱۹۰ میلیارد تومان گوشی همراه تا دی ماه وارد کشور شد).
گمرک ایران از امکانات و قابلیت های سامانه جامع گمرکی و پنجره واحد تجارت فرامرزی در اجرای طرح رجیستری خبر داد و اعلام کرد: با کمک بانک اطلاعاتی سامانه جامع گمرکی و پنجره واحد تجارت …

  • فناوری ایران

  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *