خانه / دسته‌بندی نشده / درد زیر ناف در بارداری، طبیعیه یا نه؟ به همراه توضیحات

درد زیر ناف در بارداری، طبیعیه یا نه؟ به همراه توضیحات

درد زیر ناف در بارداری، طبیعیه یا نه؟ ، دل درد پریودی در بارداری، طبیعیه؟ ، درد عضلانی در بارداری، طبیعیه؟ ، ترشحات در ماه پنجم بارداری، آیا طبیعیه؟ ، جواب آزمایش تیتر بتا، ایـن عدد طبیعیه؟ ، درد دور ناف در بارداری، دلیلش چیه؟ .
سوال مخاطب نی‌نی‌بان: هفته ۲۷ بارداریم هر از گاهی وقتی خمیازه میکشم زیر نافم سمت چپ یه تیر کشیدن خفیفی داره علت چیه؟و ایـنکـه یبوستم خیلی شدیده و بعد دفع شکمم درد میگیره تا چند ساعت ایـنا طبیعیه؟  پاسخ دکتر فریبا الماسی، متخصص زنان، اسـتاد دانشگاه و فلوشیپ جراحی لاپاراسکوپی:درد شمـا ارتباطی به خمیازه ندارد درد زیر دل ناشی …

درد زیر ناف در بارداری، طبیعیه یا نه؟

سوال مخاطب نی‌نی‌بان: هفته ۲۷ بارداریم هر از گاهی وقتی خمیازه میکشم زیر نافم سمت چپ یه تیر کشیدن خفیفی داره علت چیه؟و ایـنکـه یبوستم خیلی شدیده و بعد دفع شکمم درد میگیره تا چند ساعت ایـنا طبیعیه؟

 

پاسخ دکتر فریبا الماسی، متخصص زنان، اسـتاد دانشگاه و فلوشیپ جراحی لاپاراسکوپی:
درد شمـا ارتباطی به خمیازه ندارد درد زیر دل ناشی از عفونت، کیست تخمدان و یا گاهی شروع دردهـای زایمانی اسـت. یبوست هم می تواند علت زیر دل درد باشد.
همـه چیز در مورد باید چه خشک درد شیر ناف

منابع
سایت نینی بان

گردآوری توسط توسط مجله سرگرمی خبری
پارس پرتو

جزییات مطلب باید و چه و خشک و درد و شیر و ناف را میخوانید .
اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره درد زیر ناف در بارداری، طبیعیه یا نه؟

درد دور ناف در بارداری، دلیلش چیه؟

سوال مخاطب نی‌نی‌بان: من در هفته ۲۸ بارداری استم چند روز اسـت کـه دور ناف م درد می کنه لطفا راهنمایی ام کـنید کـه دلیلش می تونه برای چی باشه؟  پاسخ دکتر مرجان قاجار، جراح و متخصص زنان، زایمان و نازایی:بدون معایـنه نمیتوان نظر داد. دلایل مختلف شامل کشش طبیعی پوست، فتق ناف، مشکلات گوارشی، دردهـای زایمانی، عفونت و‌‌‌… مطرح اسـت
درد دور ناف در بارداری، علت و درمان

بانوان در طول بارداری دردهـای مختلفی را تجربه می کنند کـه می توان گفت درد دور ناف در بارداری یکی از ایـن دردهـای ناخوشایـند و آزار دهنده می باشد.در دوران بارداری بدن تغییرات زیادی را از لحاظ ظاهری و هورمنی تجربه می کند و گاها درد هـای عجیب و غربی کـه تا به حال احساس نکرده اسـت را در خود می بیند و باعث نگرانی مادر می شود. درد دور ناف در بارداری مخصوصا در سه ماهه دوم و سوم با بزرگ شدن شکم در بعضی خانم ها خود را بروز می دهد کـه ما در ادامه از علل ان می گوییم. همراهمان باشید.علت درد دور ناف در بارداری چیست؟درد دور ناف در بارداری بسته به شکل بدن، ماهی کـه در ان قرار دارید و کشیدگی پوست شمـا متفاوت اسـت و قبل از هر چیزی باید ذکر کنیم کـه خطری ندارد و بعد از زایمان از بین می رد …
علت درد دور ناف در بارداری و نحوه درمان ان

علل درد سمت راسـت قفسه سينه

اشتراک گذاری در Facebook

اشتراک گذاری در Twitter

اشتراک گذاری در Google+

اشتراک گذاری در Reddit

اشتراک گذاری در Pinterest

اشتراک گذاری در Linkedin

بانوان در طول بارداری دردهـای مختلفی را تجربه می کنند کـه می توان گفت درد دور ناف در بارداری یکی از ایـن دردهـای ناخوشایـند و آزار دهنده می باشد.

در دوران بارداری بدن تغییرات زیادی را از لحاظ ظاهری و هورمنی تجربه می کند و گاها درد هـای عجیب و غربی کـه تا به حال احساس نکرده اسـت را در خود می بیند و باعث نگرانی مادر می شود. درد دور ناف در بارداری مخصوصا در سه ماهه دوم و سوم با بزرگ شدن شکم در بعضی خانم ها خود را بروز می دهد کـه ما در ادامه از علل ان می گوییم. همراهمان باشید.

علت درد دور ناف در بارداری چیست؟
درد دور ناف در بارداری بسته به شکل بدن، ماهی کـه در ان قرار دارید و کشیدگی پوست شمـا متفاوت اسـت و …

پسرم شیر خشک نمیخوره، باید چه کنم؟

سوال مخاطب نی‌نی‌بان: با سلام نوزاد پسر ۶ ماهه دارم با وزن شش کیلو چهارصد گرم وزن تولد دو کیلو نهصدو پنجاه پزشک خودش گفته کـه کمبود وزن دارد و شیرخشک تجویز کرده ولی پسرم فقط از شیر خودم کـه به گفته پزشک کافی نیست تغذیه میکنه و یکی دو وعده فرنی و حریره بادام هم بهش میدم با توجه به ایـنکـه به هیچ عنوان شیرخشک نمیخوره و کمبود وزن داره خیلی نگرانم در ضمن پزشک تاکید کرده به هر شکل ممکن دو سه وعده شیرخشک بخوره ولی متاسفانه اصلا نمیخوره لطف میکـنید راهنماییم کـنید ممنونم  پاسخ دکتر محمد زنوزی راد، متخصص بچه ها:دوست عزیز باتوجه به روند وزن گیری باید تکنیک شیردهی بررسی شود. ولی ایـنکـه چه شیر بخورد را باید با پزشک معالج مشورت کـنید. غذای کمکی جای شیر را نمی گیرد. حتما نیاز به شیرخشک است.  

  • دسته‌بندی نشده
  • درد زیر ناف در بارداری، طبیعیه یا نه؟


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *