خانه / دسته‌بندی نشده / برجام اولین پایه مهم برای اعتماد میان ایران و کشورهـای غربی است/ ایران هیچ محدودیتی را فرای تعهداتش نمی پذیرد به همراه توضیحات

برجام اولین پایه مهم برای اعتماد میان ایران و کشورهـای غربی است/ ایران هیچ محدودیتی را فرای تعهداتش نمی پذیرد به همراه توضیحات

برجام اولین پایه مهم برای اعتماد میان ایران و کشورهـای غربی است/ ایران هیچ محدودیتی را فرای تعهداتش نمی پذیرد ، هشدار ایران به کشورهـای مخرب در موضوع برجام ، اعتماد به ایران پیرامون برجام چه نتیجه ای در پی دارد؟ ، مرکل: برجام، اولین گام برای مهار ایران بود اما کافی نیست ، آمریکا علاوه بر نقض تعهداتش زیاده خواهی فراتر از برجام هم دارد ، اردوغان به کشورهـای غربی: بروید به جهنم! .

به گزارش جام جم آن‌لاین‌ به نقل از پایگاه اطلاع رسانی حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی عصر یکشنبه و در تماس تلفنی “امانوئل مکرون” ، با اشاره به این‌کـه ایران برای تحکیم روابط با فرانسه اهمیت ویژه ای قائل است، گفت: با توجه به ظرفیت هـای بسیار …

برجام اولین پایه مهم برای اعتماد میان ایران و کشورهـای غربی است/ ایران هیچ محدودیتی را فرای تعهداتش نمی پذیرد

به گزارش جام جم آن‌لاین‌ به نقل از پایگاه اطلاع رسانی حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی عصر یکشنبه و در تماس تلفنی “امانوئل مکرون” ، با اشاره به این‌کـه ایران برای تحکیم روابط با فرانسه اهمیت ویژه ای قائل است، گفت: با توجه به ظرفیت هـای بسیار خوب برای همکاری دو کشور در مسایل سیاسی ، فرهنگی ، اقتصادی و همچنین مسایل مرتبط با منطقه ، مصمم استیم روابط خود را با فرانسه در همه زمینه ها تقویت کنیم.

رئیس جمهور در این‌ گفت وگو کـه بیش از یک ساعت به طول انجامید، اظهارداشت: پایداری برجام موجب تحکیم امنیت و همکاری منطقه ای است. اساس روابط ما بر اعتماد است و برجام اولین پایه مهم برای اعتماد میان ایران و کشورهـای غربی است.

همه چیز در مورد افـراد اولین ایران برجام غربی کشور محلی مهم هواپیمای

روحانی با بیان این‌کـه مواضع آمریکایی ها علیه برجام صریحا ناقض توافق میان هفت کشور است ، گفت: ایران در روزهـای اخیر تصمیمات بسیار مهمی در زمینه روابط بانکی ، ارز و دیگر مسایل اقتصادی اتخاذ کرده است و برای هر تصمیمی کـه آمریکا در دوازدهم ماه می(۲۲ اردیبهشت) بگیرد ، اقدامات متنوعی را طراحی کرده ایم.

رئیس جمهور با بیان این‌کـه رفتار فعلی آمریکا، نقض برجام و ایجاد ترس و ابهام برای کشورهـای مختلف و بنگاه هـای اقتصادی برای رابطه با ایران است، تاکید کرد: حتی اگر در ۲۲ اردیبهشت( ۱۲ می) آمریکا اعلام کند در برجام می ماند و شرایط دو سال گذشته را بخواهد ادامه دهد، برای ما قابل قبول نیست.

جزییات مطلب افـراد و اولین و ایران و برجام و غربی و کشور و محلی و مهم و هواپیمای را میخوانید .

روحانی با تاکید بر این‌کـه آینده برجام بعد از ۲۰۲۵ را مقررات بین المللی تعیین می کند و ایران هیچ محدودیتی را فرای تعهداتش نمی پذیرد، گفت: برجام و هر موضوع دیگری به بهانه آن‌ ، به هیچ وجه قابل مذاکره نیست.

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره برجام اولین پایه مهم برای اعتماد میان ایران و کشورهـای غربی است/ ایران هیچ محدودیتی را فرای تعهداتش نمی پذیرد

رئیس جمهور همچنین به موضوع همکاری هـای منطقه ای اشاره و اظهارداشت:ایران همانگونه کـه تاکنون نشان داده ، آماده گفت و گو در جهت تامین ثبات و امنیت منطقه ای بویژه مبارزه با تروریسم است.

کاهش ۵۰ درصدی قاچاق کالا در کشور

رئیس جمهور فرانسه نیز در این‌ تماس تلفنی با تاکید مجدد بر ضرورت گسترش همکاری هـای تهران – پاریس در همه عرصه هـای مورد علاقه اظهارداشت: اتحادیه اروپا و بویژه فرانسه کاملا از برجام دفاع کرده و ما صددرصد در برجام باقی می مانیم.

“امانوئل مکرون” پایبندی به برجام را باعث تقویت اعتماد سازی و ثبات امنیت در منطقه دانست و گفت: موضع مشخص فرانسه و اروپایی ها باقی ماندن در چارچوب برجام است و از شما هم می خواهیم کـه در این‌ توافق بمانید .

توضیحات بیشتر در موردافـراد اولین ایران برجام غربی کشور محلی مهم هواپیمای

وی تاکید کرد: اتحادیه اروپا و فرانسه برجام را همان طور کـه است قبول دارند.

رئیس جمهور فرانسه افزود: فرانسه پیوسته خواهان خاورمیانه ای با ثبات است و معتقد است کـه برجام مدل مهمی برای حل مشکلات این‌ منطقه است و باید حفظ شده و همه طرفها به آن‌ پایبند بمانند و این‌ نکته مهمی بود کـه در کنگره آمریکا نیز صریحا آن‌ را اعلام کردم.

شما مطلب برجام اولین پایه مهم برای اعتماد میان ایران و کشورهـای غربی است/ ایران هیچ محدودیتی را فرای تعهداتش نمی پذیرد را می خوانید .

منابع
سایت جام جم

گردآوری توسط توسط مجله سرگرمی خبری
پارس پرتو

افـراد اولین ایران برجام غربی کشور محلی مهم هواپیمای

هشدار ایران به کشورهـای مخرب در موضوع برجام

خبرگزاری ایسنا: سخنگوی وزارت امورخارجه کشورمان، گفت:هیئت نظارت بر برجام در موقع لازم در ارتباط با هرگونه اقدام آمریکا در ارتباط با این‌ توافق بین‌المللی تدابیر و تصمیمات لازم را اتخاذ می‌کند و تاکنون در این‌ مورد از سوی این‌ هیات موضعی اعلام نشده است.
 بهرام قنامی در مورد مطالب منتشر شده در یکی از روزنامه‌هـای صبح امروز به نقل از وی مبنی بر این‌‌کـه او در نشست هفتگی خود اعلام کرده کـه یکی از گزینه‌هـای هیئت نظارت بر اجرای برجام، «برجام بدون آمریکا است»، اظهار کرد: بارها تاکید شده است کـه هیئت نظارت بر برجام در موقع لازم در ارتباط با هرگونه اقدام آمریکا در ارتباط با این‌ توافق بین‌المللی تدابیر وتصمیمات لازم را اتخاذ می‌کند و تاکنون در این‌ مورد موضعی از سوی این‌ هیات اعلام نشده است و قطعا بعد از هرگونه تصمیم گیری ، این‌ هیات از طریق …
بهره‌مندی ایران از توافق استه‌ای دلیل مخالفت آمریکا با برجام

اولین تمرین پرسپولیس در سال جدید

مناظره «برجام موشکی آری یا نه؟» با حضور احمد نقیب زاده و داریوش سجادی در دانشگاه آزاد واحد علوم و تحقیقات برگزار شد.
 
به گزارش خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛ احمد نقیب زاده استاد دانشگاه تهران در مناظره دانشگاه آزاد واحد علوم و تحقیقات پس از اکران مستند فروشنده ۲ با اشاره به دستاوردهـای انقلاب اسلامی گفت: باید برای حفظ این‌ دستاوردها به تقویت توانمندی هـای داخلی کشور توجه کنیم.
نقیب زاده با اشاره به این‌کـه کشورهـای مختلفی در برابر آمریکا شکست خوردند، گفت: چرا برخی از مسئولان گمان می کنند کـه ما شکست نمی‌خوریم، نبرد با امپریالیسم طبعا مشکلاتی را برای نظام اسلامی ایجاد می‌کند ، اگر به این‌ مشکلات رسیدگی نشـود طبیعی است کـه برای ما چالش‌هـایی ایجاد می کند.
استاد دانشگاه تهران با بیان این‌کـه دو گروه موافق و مخالف آمریکا در کشور وجود دارد، گفت: گروهی شیفته غرب استند و گروهی حاضرند مشکلات را بپذیرند اما همچنان …
ضرورت حفظ منافع ایران از برجام

به گزارش جام جم آن‌لاین‌ از خبرگزاری صدا و سیما، محمدجواد ظریف پس از پایان سفر دو روزه خود به تاجیکستان گفت: نشست وزرای خارجه کشور‌هـای عضو اکو فرصتی برای مرور فعالیت‌هـای سازمان همکاری اقتصادی بود.
ظریف کـه در جمع خبرنگاران سخن می‌گفت، افزود: در این‌ اجلاس نماین‌ده جمهوری اسلامی ایران بعنوان دبیرکل آینده اکو انتخاب شد.
وزیر امور خارجه ادامه داد: روش پرداخت سهمیه‌ها در سازمان و روش‌هـای تقویت نقش اکو بعنوان یک مجموعه مهم منطقه‌ای از دیگر موضوعاتی بود کـه بررسی شد چراکـه همگرایی منطقه‌ای نقش بسیار مهمی در پیشرفت همه کشور‌ها و ایجاد فضای مناسب برای مبارزه با افراط گرایی دارد.
وزیر امور خارجه با اشاره به دیدار روز گذشته خود با امامعلی رحمان رئیس جمهور تاجیکستان، گفت: در این‌ دیدار در خصوص روابط دو جانبه، مشکلات منطقه و مسایل مربوط به افراط گرایی و تروریسم بحث و …

واکنش یامین پور به تعرض به سفارت ایران در لندن

افـراد محلی تا دقایقی دیگر به لاشه هواپیمای ترکیه‌ای می‌رسند

مجتبی خالدی سخنگوی اورژانس کشور در گفت و گو با خبرنگار حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛ اظهار کرد: افـراد محلی تا حدود ده دقیقه دیگر به محل لاشه هواپیمای ترکیه‌ای می‌رسند و خوشبختانه هواپیما در مسیر کوهنوردان قرار دارد.
وی یادآور شد: آتش هواپیما در حال حاضر خاموش شده است و هیچ دودی از آن‌ بلند نمی‌شـود.
انتهـای پیام/
اظهارات سخنگوی اوژانس درباره هواپیمای ترکیه‌ای

  • دسته‌بندی نشده
  • برجام اولین پایه مهم برای اعتماد میان ایران و کشورهـای غربی است/ ایران هیچ محدودیتی را فرای تعهداتش نمی پذیرد


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *