خانه / ورزش / این موضوع باعث می شود محسن مسلمان در پرسپولیس بماند!

این موضوع باعث می شود محسن مسلمان در پرسپولیس بماند!

این موضوع باعث می شود محسن مسلمان در پرسپولیس بماند! , محسن مسلمان: دوست دارم در پرسپولیس بمانم مگر اینکه..! , حضور محسن مسلمان بازیکن پرسپولیس در اکران خصوصی فیلم لونه زنبور , پست اینستاگرامی عجیب از محسن مسلمان /عکس , پست معنا دار محسن مسلمان در اینستاگرام؛ مسلمان رفتنی شد! عکس , واکنش محسن مسلمان به قراردادی که با استقلال بست؛ زوری بود! .
محسن مسلمان بخاطر تجربه دوستش پیام صادقیان که پس از ترک کردن پرسپولیس دیگر به دوران اوج خود بازنگشت, تصمیم به ترک کردن پرسپولیس نگرفته است!محسن مسلمان در پرسپولیس می ماندمجتبی محرمی می گوید بعید می دانم محسن مسلمان از تیم پرسپولیس جدا شود.واقعیت هم این چنین است. محسن مسلمان برنامه ای برای جدایی از تیم پرسپولیس ندارد با وجود پیشنهادات خوبی که به او شده است. از جمله از سوی تیم سپاهان.برانکو گفته محسن مسلمان را می خواهد. هم چنین منشاء را. اما این دو برای بازگشت به ترکیب اصلی تیم باید بیشتر تلاش کنند و اگر نسبت به …

محسن مسلمان بخاطر تجربه دوستش پیام صادقیان که پس از ترک کردن پرسپولیس دیگر به دوران اوج خود بازنگشت, تصمیم به ترک کردن پرسپولیس نگرفته است!

محسن مسلمان در پرسپولیس می ماند

مجتبی محرمی می گوید بعید می دانم محسن مسلمان از تیم پرسپولیس جدا شود.

همه چیز در مورد پرسپولیس

واقعیت هم این چنین است. محسن مسلمان برنامه ای برای جدایی از تیم پرسپولیس ندارد با وجود پیشنهادات خوبی که به او شده است. از جمله از سوی تیم سپاهان.

برانکو گفته محسن مسلمان را می خواهد. هم چنین منشاء را. اما این دو برای بازگشت به ترکیب اصلی تیم باید بیشتر تلاش کنند و اگر نسبت به این اتفاق بی تفاوت باشند باز هم نیمکت نشینی اشان ادامه خواهد داشت.

جزییات مطلب پرسپولیس را میخوانید .

برای محسن مسلمان سخت است در ایران در تیمی غیر از پرسپولیس بازی کردن بعد از اینکه بازی در این تیم را تجربه کرد. این همان اتفاق بدی بود که برای همبازی محسن رخ داد. پیام صادقیان. پیام بعد از جدایی از پرسپولیس هیچ گاه به خواسته های خود نرسید و در نهایت هم ترجیح داد برای ادامه بازی به لیگ برتر ترکیه برود. در حالی که اگر او در تیم پرسپولیس به بازی خود ادامه می داد به موفقیت های بیشتری دست می یافت.

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره این موضوع باعث می شود محسن مسلمان در پرسپولیس بماند!

گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: خبرورزشی

توضیحات بیشتر در موردپرسپولیس

پرسپولیس برانکو به این دلیل در اوج است!

کدام بازیکن جانشین ربیع خواه در پرسپولیس می شود؟

پرسپولیس فردا و در استادیوم آزادی به مصاف السد قطر خواهد رفت و به نظر می رسد که سیامک نعمتی بازیکن اصلی پرسپولیس در این دیدار باشد.سیامک نعمتی جانشنین محسن ربیع خواهبا توجه به مصدومیت محسن ربیع‌خواه ترکیب پرسپولیس دچار تغییر خواهد و نتیجه این اتفاق به احتمال زیاد بازی کردن سیامک نعمتی در ترکیب اصلی است.در آخرین تمرین پرسپولیس قبل از بازی با السد که امروز در ورزشگاه آزادی برگزار شد به نظر می‌رسید آن‌ها که با کاور تمرین می‌کنند بازیکنان نیمکت نشین و آن‌ها که با گرمکن تمرین می‌کنند بازیکنان اصلی در بازی فردا باشند.یکی از بازیکنانی که با گرمکن تمرین کرد سیامک نعمتی بود. او بر خلاف بازیکنانی مثل محسن مسلمان، بشار رسن و فرشاد احمدزاده در تیم اصلی بازی کرد و به نظر می‌رسد شانس بالایی برای حضور در ترکیب اصلی پرسپولیس در بازی فردا دارد.نمایش فوق‌العاده ضعیف احمد نوراللهی در بازی با پارس جنوبی جم …

  • ورزش

  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *