خانه / دسته‌بندی نشده / تصاویر ماندگار از صعود لیگ یکی هـای اصیل به همراه توضیحات

تصاویر ماندگار از صعود لیگ یکی هـای اصیل به همراه توضیحات

تصاویر ماندگار از صعود لیگ یکی هـای اصیل ، معرفی غذاهـای اصیل و سنتی استان کرمانشاه+ تصاویر ، خوشمزه‌هـایی از دیار شعر و ادب/۱۰ غذای اصیل و مشهور شهر شیراز را بشناسید+تصاویر ، ونگر، رهبر فراموش‌نشدنی و ماندگارِ آرسنال ، اسب هـای اصیل ژاپنی در عکس روز نشنال جئوگرافیک +عکس ، طرز تهیه هویج پلوی اصیلِ شیرازی .
ورزش سه: در هفته پایانی رقابت هـای لیگ دسته اول فوتبال کشور، تیم هـای نفت مسجد سلیمان و نساجی مازندران با قرارگرفتن در رده هـای اول و دوم جدول به لیگ برتر صعود کردند. بعد از پایان ایـن  بازی ها هواداران دو تیم در شهرهـای خودشان دست به جشن و پایکوبی …

تصاویر ماندگار از صعود لیگ یکی هـای اصیل

ورزش سه: در هفته پایانی رقابت هـای لیگ دسته اول فوتبال کشور، تیم هـای نفت مسجد سلیمان و نساجی مازندران با قرارگرفتن در رده هـای اول و دوم جدول به لیگ برتر صعود کردند. بعد از پایان ایـن  بازی ها هواداران دو تیم در شهرهـای خودشان دست به جشن و پایکوبی زدند.

 

همه چیز در مورد حاضر درمان سرماخوردگی
مرنام جشن قهرمانی نفت مسجد سلیمان

 

تصاویر بازی نفت مسجد سلیمان و مس رفسنجان:

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره تصاویر ماندگار از صعود لیگ یکی هـای اصیل

 

در حاشیه جشن و پایکوبی کـه در بین فوتبالیستان و هواداران تیم نفت در ورزشگاه شهید بهنام محمدی برپا شده بود، اتفاق جالبی افتاد و چند خانم فرصت ایـن را پیدا کردند کـه وارد چمن ورزشگاه بشوند.

رخ دادن ایـن اتفاق در لیگ دسته یک آن‌ هم در روزهـایی کـه سکوهـای مهمترین ورزشگاه هـای کشور در بازی هـای لیگ برتر شاهد حضور زنان با پوشش مردانه است، در نوع خود جالب بود.

توضیحات بیشتر در موردحاضر درمان سرماخوردگی

 

شمـا مطلب تصاویر ماندگار از صعود لیگ یکی هـای اصیل را می خوانید .

 

حاضر درمان سرماخوردگی

 

 

ایـن مطلب در مورد حاضر درمان سرماخوردگی می باشد .

 

تصاویر ماندگار از صعود لیگ یکی هـای اصیل

 

حاضر, درمان, سرماخوردگی

 

 

 

 

 

تصاویر شادی هواداران نساجی :

 

 

 

 

 

 

 

 

منابع
سایت برترینها

گردآوری توسط توسط مجله سرگرمی خبری
پارس پرتو

استفاده سردار آزمون از موبایل در زمان نیمکت نشینی! عکس

صعود پاشازاده با شاهین بوشهر به لیگ یک

ورزش سه:  شاهین شهرداری بوشهر با برتری شش گله در بازی امروز صعود زودهنگام خود به لیگ دسته اول را جشن گرفت.
مهدی پاشازاده، سرمربی سابق نساجی مازندران در نیم فصل هدایت ایـن تیم جنوبی و پرهوادار را برعهده گرفت و امروز با پیروزی ۶ بر یک مقابل پالایش آبادان توانست جواز صعود به لیگ دسته اول را به دست بیاورد.
پاشازاده کـه پیش از ایـن سابقه صعود با دو تیم مختلف (آلومینیوم اراک و پارس جنوبی) به لیگ دسته اول را در کارنامه داشت، اکنون سومین صعود به لیگ آزادگان را با بوشهری‌ها جشن گرفت.
علیپور: دوست دارم نساجی به لیگ برتر صعود کند

ایسنا:  علی علیپور مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس کـه برای دیدن بازی نساجی مقابل راه آهن به ورزشگاه تختی آمده بود، بعد از پیروزی نساجی در نیمه اول اظهار کرد: هر دو تیم خوب بازی می‌کـنند. راه آهن اگر از ابتدای فصل ایـن گونه بازی می‌کرد سقوط نمی‌کرد. خدا را شکر نساجی با دو گل جلو است. صعود به لیگ برتر لیاقت همه مردم قائم‌شهر است. من خودم هم دوست دارم نساجی به لیگ برتر صعود کند چون خودم در ایـن تیم بازی می‌کردم ولی فوتبال است و هزار اتفاق.
او ضمن ابراز خوشحالی از پیروزی نساجی در نیمه اول ادامه داد: به نظرم پنالتی دوم کـه تبدیل به گل نشد، در ادامه‌اش دوباره روی فوتبالیست نساجی خطای پنالتی انجام شد. در ۱۰ دقیقه اول یکی دو صحنه دیگر هم مشکوک به پنالتی بود. …
مجیدی: نساجی لیاقت صعود به لیگ برتر را داشت

طعنه خانم گل فوتسال ایران به استقلال (عکس)

 خبرگزاری تسنیم: فرزاد مجیدی، سرپرست تیم فوتبال نساجی قائمشهر پس از صعود ایـن تیم به لیگ برتر گفت: ایـن شور و هیجان بایـد به لیگ برتر می‌آمد. حیف ایـن مردم بود و به نظرم حضور آن‌ها لیگ را قشنگ‌تر می‌کند.
وی در پاسخ به ایـن سؤال کـه چه برنامه‌ای برای سال آینده دارند، اظهار داشت: اجازه بدهید خوشحالی کنیم. بعد از یک فصل بسیار سخت و فراز و نشیب داشت و اکنون بایـد خوشحالی کنیم. ایـن تیم لیاقت صعود به لیگ برتر را داشت.
مجتبی روشنگر، دروازه‌بان نساجی نیز گفت: به همه مردم و آن‌هـایی کـه در ورزشگاه هست اند، تبریک می‌گویم. حق مردم مازندران داشتن یک تیم در لیگ برتر بود. ما از ابتدای فصل تلاش‌مان را کردیم و با حضور جواد نکونام هم همه چیز بهتر شد. آن‌قدر خوشحالم کـه اکنون نمی‌دانم چه بگویم. …

درمان سرماخوردگی

در حال حاضر هیچ دارو یا درمان گیاهی کـه اثبات شده باشد دوره بیماری را کوتاه می کند به وجود نیامده است.به همین دلیل درمان بیماری شامل تسکین و بهبود بخشیدنعلائم آن‌ می شـود.استراحت کافی، نوشیدن مایعات برای حفظ آب بدن، و قرقره با آب ولرم و نمک اقداماتی است کـه از گذشته انجام می شده و می تواند مفید باشد.با ایـن حال اکثر اقدامات درمانی مربوط به اثر شبه دارو است.
به گزارش خبرنگار سایت پزشکان بدون مرز، بهبود خود به خودی در عرض ۱۰-۷ روز در صورتی کـه هیچ عارضه ای رخ ندهد. اگر عارضه ای رخ دهد، درمان با آن‌تی بیوتیک اغلبً ضروری است ، و بهبود ممکن است ۶-۳ هفته به درازا انجامد. مصرف دارو حتما بایـد با صلاحدید و تجویز پزشک انجام شـود.
اقدامات درمانی اولیه:
اقدامات زیر برای کاهش علائم و بهبود بیماری موثر است:
– استراحت در منزل بویژه در هنگام تب: بهترین درمان برای آن‌فلوانزا استراحت …

  • دسته‌بندی نشده
  • تصاویر ماندگار از صعود لیگ یکی هـای اصیل


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *