خانه / دسته‌بندی نشده / مسافران سرگردان+ویدئو به همراه توضیحات

مسافران سرگردان+ویدئو به همراه توضیحات

مسافران سرگردان+ویدئو ، هجوم سرمایه‌هـای سرگردان به بازار سکـه ، آخرین آمار مسافران در مراکز اسکان نوروزی فرهنگیان ، سرگردانی مسافران نجف در فرودگاه امام (ره) ، اتفاقی کـه مسافران یک اتوبوس را غافلگیر کرد +فیلم ، شناسایی پیکر ۴۲ نفر از مسافران هواپیمایی آسمان .

بیگ بنگ: بشر تا کجا به اکتشاف ادامه خواهد داد؟ در ایـن ویدیو کـه با صدای کارل سیگن میباشد تلفیقی از تصاویر واقعی و عکسسازی فضایی را مشاهده خواهید کرد کـه بر طبق ان بشر حداقل منظومه‌ی شمسی را بصورت کامل جست‌وجو خواهد کرد و به کشف ان خواهد پرداخت.

ترجمه زیرنویس: حمید شکری / بیگ بنگ —- دانلود ویدئو با …

مسافران سرگردان+ویدئو

بیگ بنگ: بشر تا کجا به اکتشاف ادامه خواهد داد؟ در ایـن ویدیو کـه با صدای کارل سیگن میباشد تلفیقی از تصاویر واقعی و عکسسازی فضایی را مشاهده خواهید کرد کـه بر طبق ان بشر حداقل منظومه‌ی شمسی را بصورت کامل جست‌وجو خواهد کرد و به کشف ان خواهد پرداخت.

همـه چیز در مورد آلمان ایـران تازه تحریم رایزنی علیه علیه ایـران مسافران

ترجمه زیرنویس: حمید شکری / بیگ بنگ —-

دانلود ویدئو با حجم ۱۰ مگابایت

برخی از نما‌هـای شگفت انگیز ایـن ویدیو انسان را در حال کاوش، میان حلقه‌هـای زحل، جستجو در نزدیکی مشتری از یک فضاپیما و پرش از روی صخره‌ای بلند بر یکی از قمرهـای اورانوس کـه گرانش اندکی دارد، نشان می‌دهد. اگرچه هیچ کس از آینده اطلاعی ندارد. اما جست و جو و کاوش فراتر از مرزهـای شناخته شده، چه فیزیکی، چه ذهنی، یکی از خصوصیات و مشخصه هـای بشر هست، کـه در گذشته نیز به‌خوبی به بشر کمک رسانده هست.

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره مسافران سرگردان+ویدئو

 سایت علمی بیگ بنگ منبع: apod

منابع
سایت بیگ بنگ

گردآوری توسط توسط مجله سرگرمی خبری
پارس پرتو

توضیحات بیشتر در موردآلمان ایـران تازه تحریم رایزنی علیه علیه ایـران مسافران

واردات موبایل مسافران ۱۶ درصد عوارض گمرکی دارد!

رایزنی آلمان برای اعمال تحریم تازه علیه ایـران

به نقل از سایت برترینها و به گزارش پارس رایزنی آلمان برای اعمال تحریم تازه علیه ایـران و خبرگزاری فارس: نشریه آلمانی اشپیگل نوشت کـه اطلاعاتی در دست دارد کـه نشان می‌دهد، آلمان در نظر دارد تحریم‌هـای جدیدی علیه ایـران اعمال کند.بر طبق اطلاعاتی کـه اشپیگل از مقامات دیپلماتیک در بروکسل به دست آورده هست، آلمان «مصمم» هست با متهم کردن ایـران به «اقدامات ثبات‌زدا» در منطقه از جمله حمایت از دولت کشور سوریه و حزب‌الله لبنان، اروپا را به تحریم ایـران ترغیب کند.علاوه بر ایـن برلین قصد دارد تا شرکای اروپایی خود را تشویق کند کـه برنامه موشکی ایـران را بیش از انچه تاکنون مورد توجه بود، مدنظر قرار دهند.اشپیگل نوشته هست: «آلمان، بریتانیا و فرانسه می‌خواهند با ایـن تحریم‌هـای جدید نشان دهند کـه اعتراضات “دونالد ترامپ” رئیس‌جمهور ایالات متحده به رژیم ایـران را جدی گرفته و در برابر اقدامات …

  • دسته‌بندی نشده
  • مسافران سرگردان+ویدئو


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *