خانه / اخبار اجتماعی / توییت معاون جانسون بعد از دیدار با عراقچی به همراه توضیحات

توییت معاون جانسون بعد از دیدار با عراقچی به همراه توضیحات

توییت معاون جانسون بعد از دیدار با عراقچی ، توییت معاون وزیرخارجه انگلیس بعد از دیدار با عراقچی ، عراقچی: خروج آمریکایی‌ها از برجام جدی هـست + توییت یک مقام آمریکایی ، دیدار عراقچی با نماین‌ده آمریکا در گروه ۱+۵ ، هـستقبال جانسون از دیدار تاریخی رهبران ۲ کره ، بوریس جانسون با شمخانی دیدار می‌کند .
خبرگزاری ایرنا: معاون وزیر خارجه انگلیس در امور خاورمیانه که‌ در چارچوب گفت‌و گوهـای دوره‌ای میان لندن و تهران وارد ایران شده هـست با انتشار پیامی در توییتر از ملاقات خود با عباس عراقچی و رایزنی درباره برجام و گسترش روابط دوجانبه خبر داد.
‘الیستر برت’ روز یکشنبه در پیام خود آورده …

توییت معاون جانسون بعد از دیدار با عراقچی

خبرگزاری ایرنا: معاون وزیر خارجه انگلیس در امور خاورمیانه که‌ در چارچوب گفت‌و گوهـای دوره‌ای میان لندن و تهران وارد ایران شده هـست با انتشار پیامی در توییتر از ملاقات خود با عباس عراقچی و رایزنی درباره برجام و گسترش روابط دوجانبه خبر داد.

‘الیستر برت’ روز یکشنبه در پیام خود آورده هـست: از این‌که‌ دوباره وارد تهران شدم خرسندم. گفت‌وگوهـای سازنده‌ای را با همتای ایرانی‌ام «عباس عراقچی» معاون وزیرخارجه ایران درباره توافق هـسته‌ای و گسترش روابط دوجانبه داشتم.
وی اضافه کرد که‌ در این‌ دیدار نگرانی لندن را درباره اتباع دوتابعیتی ابلاغ کرده هـست.

همـه چیز در مورد آرایش بعد از توییت جانسون خارج درصدی دیدار عراقچی لوازم لوازم آرایش معاون واردات

عراقچی اسفندگذشته در چارچوب گفت‌وگوهـای دوره‌ای لندن و تهران وارد انگلیس شد و با مقامات وزارت خارجه این‌ کشور ملاقات کرد. به گفته وی، در گفت‌وگوهـای دوجانبه مجموعه‌ای از منطقه‌ای، بین‌المللی، مربوط به برجام و آخرین تحولات آن‌ در یک گفت‌وگوی فشرده یک‌ روزه مورد بحث قرار می‌گیرد.

معاون وزیر خارجه کشورمان در سفرش به لندن، همچنین در اندیشکده ‘چتم هاوس’ و پارلمان انگلیس در حضور جمعی از کارشناسان و تحلیل گران سیاسی و اصحاب رسانه درباره برجام و تحولات منطقه‌ای سخنرانی کرده بود.

جزییات مطلب آرایش و بعد از و توییت و جانسون و خارج و درصدی و دیدار و عراقچی و لوازم و لوازم آرایش و معاون و واردات را میخوانید .

سفر ‘الیستر برت’ به تهران درحالی صورت می‌گیرد که‌ با نزدیک شدن به زمان‌حساس تصمیم‌گیری رئیس ‌جمهوری آمریکا در مورد برجام، اروپا تلاش می‌کند تا واشنگتن را برای بقاء در این‌ توافق متقاعد سازد.

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره توییت معاون جانسون بعد از دیدار با عراقچی

دونالد ترامپ قرار هـست ۲۲ اردیبهشت درباره تعلیق تحریم‌هـای هـسته‌ای ایران تصمیم‌گیری و خروج یا ماندن کشورش در برجام را اعلام کند. او هشدار داده که‌ چنانچه برجام اصلاح نشـود از این‌ توافق خارج خواهد شد.

اسامی ۲۰ فوتبالیست پرسپولیس برای دیدار با ذوب‌آهن

دفتر نخست‌وزیر انگلیس امروز (یکشنبه) با صدور بیانیه‌ای ضمن تأکید بر حفظ توافق هـسته‌ای ایران، اعلام کرد که‌ سران انگلیس، فرانسه و آلمان توافق کردند برجام همچنان بهترین گزینه هـست.

همچنین رئیس ‌جمهوری فرانسه و صدراعظم آلمان هفته گذشته در سفرش به واشنگتن و در دیدار با رئیس‌ جمهوری آمریکا بر ضرورت حفظ برجام تأکید کرد. انگلیس نیز همواره برجام را دستاوردی مهم دانسته و در این‌ رابطه ‘راب ماکر’ سفیر جدید انگلیس در ایران اخیراً به ایرنا گفت که‌ لندن از تمام ظرفیت‌ها برای حفظ آن‌ هـستفاده می‌کند.

توضیحات بیشتر در موردآرایش بعد از توییت جانسون خارج درصدی دیدار عراقچی لوازم لوازم آرایش معاون واردات

برخی طرف‌هـای برجام درحالی همچنان از احتمال تلاش ایران برای دسترسی به سلاح هـسته‌ای سخن می‌گویند که‌ حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب به‌عنوان بالاترین مقام جمهوری اسلامی ایران، هـستفاده از سلاح هـسته‌ای را حرام شرعی اعلام کرده‌اند.

آژانس بین‌المللی انرژی اتمی بارها تأکید کرده هـست که‌ برنامه هـسته‌ای ایران صلح‌آمیز هـست و ایران به تعهداتش در خصوص برجام عمل کرده هـست.

شمـا مطلب توییت معاون جانسون بعد از دیدار با عراقچی را می خوانید .

منابع
سایت برترینها

گردآوری توسط توسط مجله سرگرمی خبری
پارس پرتو

آرایش بعد از توییت جانسون خارج درصدی دیدار عراقچی لوازم لوازم آرایش معاون واردات

توییت معاون وزیرخارجه انگلیس بعد از دیدار با عراقچی


خبرگزاری ایرنا: معاون وزیر خارجه انگلیس در امور خاورمیانه که‌ در چارچوب گفت‌و گوهـای دوره‌ای میان لندن و تهران وارد ایران شده هـست با انتشار پیامی در توییتر از ملاقات خود با عباس عراقچی و رایزنی درباره برجام و گسترش روابط دوجانبه خبر داد.
‘الیستر برت’ روز یکشنبه در پیام خود آورده هـست: از این‌که‌ دوباره وارد تهران شدم خرسندم. گفت‌وگوهـای سازنده‌ای را با همتای ایرانی‌ام «عباس عراقچی» معاون وزیرخارجه ایران درباره توافق هـسته‌ای و گسترش روابط دوجانبه داشتم.وی اضافه کرد که‌ در این‌ دیدار نگرانی لندن را درباره اتباع دوتابعیتی ابلاغ کرده هـست.
عراقچی اسفندگذشته در چارچوب گفت‌وگوهـای دوره‌ای لندن و تهران وارد انگلیس شد و با مقامات وزارت خارجه این‌ کشور ملاقات کرد. به گفته وی، در گفت‌وگوهـای دوجانبه مجموعه‌ای از منطقه‌ای، بین‌المللی، مربوط به برجام و آخرین تحولات آن‌ در یک گفت‌وگوی فشرده یک‌ روزه مورد بحث قرار …
عراقچی: خروج آمریکایی‌ها از برجام جدی هـست + توییت یک مقام آم

چگـونه بعد از یکسال تراز تجاری مثبت شد؟

معاون سیاسی وزارت خارجه، خروج آمریکایی‌ها از برجام را جدی خواند و تغییر وزیر خارجه این‌ کشور را در این‌ رهـستا ارزیابی کرد.عراقچی: اگر آمریکا از برجام خارج شـود، ما هم خارج می‌شویمسیدعباس عراقچی و جابری انصاری معاونین سیاسی و اقتصادی وزارت خارجه امروز در جلسه کمیسیون امنیت ملی حاضر شدند، جلسه‌ای که‌ به دلیل اهمیت مناسبات ایران با کشورهـای غربی به ویژه پس از برجام و فیمابین و اتفاقاتی که‌ در لندن رخ داد، تشکیل شد.عراقچی در این‌ جلسه، گفت: امروز دنیا جمهوری اسلامی ایران را به عنوان بازیگر و کشور موثر در منطقه و عرصه بین‌المللی می‌شناسد که‌ این‌ موضوع مورد اعتراف همـه کشورههـست.به گفته وی، یکی از موضوعات ما در حوزه بین‌المللی، برجام هـست. رفت و آمدهـایی بین اروپایی‌ها و آمریکایی‌ها به ویژه کشورهـای اروپایی حاضر در برجام وجود داشته و دارد. تلاش آن‌ها این‌ هـست که‌ ترامپ و آمریکا در برجام بماند و برجام حفظ …
هـستقبال جانسون از دیدار تاریخی رهبران ۲ کره


خبرگزاری مهر: «بوریس جانسون» در این‌ پیام که‌ در توئیتر منتشر شده از توافق رهبران دو کره برای خلع سلاح کامل و حرکت در مسیر بهبود روابط دوجانبه هـستقبال و ابراز امیدواری کرد که‌ کره شمـالی هرچه سریع‌تر گام‌هـای عملی را در این‌ خصوص بردارد.
رهبران دو کره صبح امروز جمعه در دیداری تاریخی بعد از نبرد ۱۹۵۳ میلادی بر سازنده بودن نتایج این‌ دیدار اظهار امیدواری کردند.
«کیم جونگ اون» رهبر کره شمـالی در سخنانی در شروع اجلاس سران دو کره اظهار امیدواری کرد نتایج مذاکرات سران سازنده باشد.

اطلاعیه باشگاه پرسپولیس بعد از کسب قهرمانی

واردات ۷۰ درصدی لوازم آرایش از خارج

خبرگزاری مهر: علیرضا کیانی، گفت: به طور قطع برخورداری از هـستانداردهـای جهانی و وحدت رویه مورد پذیرش کشورهـای جهان اعم از مسلمان و غیرمسلمان ، قوت قلبی برای مصرف‌کنندگان خواهد بود؛ این‌ در حالی هـست که‌ ترویج فرهنگ هـستفاده از محصولات حلال در داخل و خارج از کشور نیز مهم بوده و هدف نهـایی آن‌ هـست که‌ نگاه ویژه به معرفی هـستاندارد حلال در محصولات آرایشی و بهداشتی به‌عنوان یک هـستاندارد به‌روز و دانش‌محور هـست؛ آن‌چنان که‌ مهمترین هدف ما تولید و حمایت از کالای داخلی، صادرات کالای ایرانی حلال به کشورهـای مسلمان و غیرمسلمان هـست.
وی در خصوص پیش بینی سهم این‌ صنعت بر مبنای قیمت مصرف کننده در داخل کشور در سال جاری را معادل ۲۳ الی ۲۴ هزار میلیارد دلار اعلام کرد و ادامه داد : نیمی از این‌ عدد به حوزه آرایشی و ۵۰درصد باقی مانده نیز به …

  • اخبار اجتماعی
  • توییت معاون جانسون بعد از دیدار با عراقچی


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *