خانه / فوتبال / بالارفتن پرچم‌هـای سفید داعش در جنوب دمشق به‌نشانه تسلیم؛ جزییات توافق درباره اردوگاه الیرموک به همراه توضیحات

بالارفتن پرچم‌هـای سفید داعش در جنوب دمشق به‌نشانه تسلیم؛ جزییات توافق درباره اردوگاه الیرموک به همراه توضیحات

بالارفتن پرچم‌هـای سفید داعش در جنوب دمشق به‌نشانه تسلیم؛ جزییات توافق درباره اردوگاه الیرموک ، بالارفتن پرچم‌هـای سفید داعش در جنوب دمشق ، هلاکت سرکردگان داعش در پیشروی ارتش سوریه در جنوب دمشق ، سایه وحشت بر سر تروریست‌هـای بزرگترین پایگاه داعش در جنوب دمشق/پیشروی و موفقیت چشمگیر سوری‌ها در منطقه+تصاویر ، اهتزاز پرچم هـای ایـران، سوریه و کشور روسیه در خیابان‌هـای دمشق +عکس ، ارتش سوریه منطقه الزین در جنوب دمشق را آزاد کرد .
به گزارش خبرنگار خبرگزاری تسنیم در دمشق، یک منبع میدانی گفت که‌ گروه تروریستی داعش در جنوب دمشق، خواسـتار آتش‌بس به‌منظور آغاز‌ گفت‌وگو با دولت سوریه شده و متعاقباً دولت سوریه نیز شروط خود را به داعش اعلام کرده اسـت.این‌ در حالی اسـت که‌ عملیات نظامی ارتش سوریه امشب متوقف می‌شود تا داعش با شروط دولت سوریه موافقت کند و …

بالارفتن پرچم‌هـای سفید داعش در جنوب دمشق به‌نشانه تسلیم؛ جزییات توافق درباره اردوگاه الیرموک

به گزارش خبرنگار خبرگزاری تسنیم در دمشق، یک منبع میدانی گفت که‌ گروه تروریستی داعش در جنوب دمشق، خواسـتار آتش‌بس به‌منظور آغاز‌ گفت‌وگو با دولت سوریه شده و متعاقباً دولت سوریه نیز شروط خود را به داعش اعلام کرده اسـت.

این‌ در حالی اسـت که‌ عملیات نظامی ارتش سوریه امشب متوقف می‌شود تا داعش با شروط دولت سوریه موافقت کند و در صورت عدم موافقت داعش با این‌ شروط، نیروهـای ارتش سوریه حمله به اردوگاه الیرموک را شخصا دوشنبه آغاز‌ خواهند کرد.

همـه چیز در مورد بازی توافق جزییات جنوب خلاصه داعش درباره دمشق سفید مس نفت

یک منبع در گارد ریاسـت جمهوری سوریه که‌ در عملیات نظامی علیه تروریست‌ها در جنوب دمشق مشارکت دارد به خبرنگار تسنیم گفت که‌ مهلت ارتش سوریه به داعش تا شش صبح شخصا دوشنبه اسـت.

گروه تروریستی داعش پیشنهاد آتش‌بس را در حالی مطرح کرده که‌ طی ساعات گذشته متحمل شکست‌هـای سنگین شده اسـت و تروریست‌هـای داعشی هم‌این‌ک به‌نشانه تسلیم پرچم سفید بر بام ساختمان‌هـای اردوگاه الیرموک و محله الحجر الاسود، نصب کرده‌اند.

جزییات مطلب بازی و توافق و جزییات و جنوب و خلاصه و داعش و درباره و دمشق و سفید و مس و نفت را میخوانید .

این‌ در حالی اسـت که‌ طی دو ساعت گذشته صدای هیچ حملات توپخانه‌ای و هوایی در جنوب دمشق به گوش نرسیده اسـت.

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره بالارفتن پرچم‌هـای سفید داعش در جنوب دمشق به‌نشانه تسلیم؛ جزییات توافق درباره اردوگاه الیرموک

تروریست‌هـای النصره و داعش طی سال‌هـای اخیر مناطقی در اردوگاه الیرموک و دو محله الحجر الاسود و القدم را به‌اشغال خود در آورده و هزاران شهروند سوری را محاصره کرده‌اند. تروریست‌ها شهروندان بی‌دفاع را به سپری برای خود تبدیل می‌کنند و محلات مسکونی دمشق و حومه آن‌ را هدف حملات تروریستی خود قرار می‌دهند. تاکنون صدها غیرنظامی از جمله کودکان و زنان در پی این‌ حملات کشته و یا زخمی شده‌اند.

توضیحات دادستان ارومیه درباره تخریب جنجالی

عملیات گسترده ارتش سوریه برای آزادسازی جنوب دمشق از چند روز قبل آغاز‌ شده و نیروهـای ارتش سوریه و همپیمانان طی این‌ مدت ضربات سهمگینی به تروریست‌ها وارد کرده‌اند.

جزییات توافق در الیرموک

توضیحات بیشتر در موردبازی توافق جزییات جنوب خلاصه داعش درباره دمشق سفید مس نفت

خبرنگار سانا از توافق بین گروه‌هـای تروریستی و دولت سوریه در اردوگاه الیرموک خبر داد.

این‌ توافق مبتنی بر خروج تروریست‌هـای مستقر در الیرموک به ادلب و آزادی شهروندان محاصره‌شده در دو شهرک “کفریا و الفوعه” در دو مرحله اسـت که‌ تعدادشان حدود ۵ هزار نفر اسـت.

شما مطلب بالارفتن پرچم‌هـای سفید داعش در جنوب دمشق به‌نشانه تسلیم؛ جزییات توافق درباره اردوگاه الیرموک را می خوانید .

بر اساس این‌ گزارش، در مرحله اول ۱۵۰۰ نفر از اهالی کفریا و الفوعه تحت محاصره آزاد خواهند شد.

بر اساس این‌ توافق همچنین آدمها ربوده‌شده در شهرک “اشتبرق” که‌ تعدادشان ۸۵ نفر متشکل از زنان، سالخوردگان و کودکان اسـت در دو مرحله آزاد می‌شوند.

بازی توافق جزییات جنوب خلاصه داعش درباره دمشق سفید مس نفت

این‌ توافق روز دوشنبه اجرا می‌شود و تا قبل از ماه رمضان تمام بندهـای آن‌ کامل می‌شود.

انتهـای پیام/*

 

منابع
سایت خبرگزاری تسنیم

این‌ مطلب در مورد بازی توافق جزییات جنوب خلاصه داعش درباره دمشق سفید مس نفت می باشد .

گردآوری توسط توسط مجله سرگرمی خبری
پارس پرتو

بالارفتن پرچم‌هـای سفید داعش در جنوب دمشق به‌نشانه تسلیم؛ جزییات توافق درباره اردوگاه الیرموک

بالارفتن پرچم‌هـای سفید داعش در جنوب دمشق


خبرگزاری تسنیم: یک منبع میدانی گفت که‌ گروه تروریستی داعش در جنوب دمشق، خواسـتار آتش‌بس به‌منظور آغاز‌ گفت‌وگو با دولت سوریه شده و متعاقباً دولت سوریه نیز شروط خود را به داعش اعلام کرده اسـت.
این‌ در حالی اسـت که‌ عملیات نظامی ارتش سوریه امشب متوقف می‌شود تا داعش با شروط دولت سوریه موافقت کند و در صورت عدم موافقت داعش با این‌ شروط، نیروهـای ارتش سوریه حمله به اردوگاه الیرموک را شخصا دوشنبه آغاز‌ خواهند کرد.
یک منبع در گارد ریاسـت جمهوری سوریه که‌ در عملیات نظامی علیه تروریست‌ها در جنوب دمشق مشارکت دارد به خبرنگار تسنیم گفت که‌ مهلت ارتش سوریه به داعش تا شش صبح شخصا دوشنبه اسـت.
گروه تروریستی داعش پیشنهاد آتش‌بس را در حالی مطرح کرده که‌ طی ساعات گذشته متحمل شکست‌هـای سنگین شده اسـت و تروریست‌هـای داعشی هم‌این‌ک به‌نشانه تسلیم پرچم سفید بر بام ساختمان‌هـای اردوگاه الیرموک و …
افشای اطلاعات جدید از جنایت هولناک داعش در یک شهر سوریه + جز

بیانیه باشگاه یوونتوس درباره آسیب دیدگی کیلینی

به نقل از سایت تسنیم و به گزارش پارس افشای اطلاعات جدید از جنایت هولناک داعش در یک شهر سوریه + جزییات و فتحی‌نظام، خبرنگار خبرگزاری تسنیم، القریتین،‌ حومه حمص: شهرک القریتین واقع در حومه جنوب شرقی شهر حمص، آخرین دژ گروه تروریستی داعش بود که‌ برای بقا در مرکز سوریه تلاش می‌کرد، اخیراً ارتش سوریه این‌ شهرک را آزاد کرد، ساختمان‌هـایش از ویرانی و خرابی در امان نماند و مردم آن‌ از جنایات وحشیانه جان سالم به‌در جنگند، جنایاتی که‌ منجر به جان باختن ده‌ها نفر از آن‌ها شد.نیروهـای خلیفه ابوبکر البغدادی از این‌جا فرار کردند و البته رؤیاهـای خلافت را با خود بردند و شعارهـای دولت موهوم باقیه باقیه هم محو شد، پس از آن‌که‌ ایستادگی مردان این‌ شهرک و اصرار ارتش سوریه بر دفاع از این‌ شهرک و بازگرداندن آن‌ به مردم، آن‌ها را شکست داد.یکی از افسران میدانی شرکت‌کننده در آزادسازی شهرک القریتین به خبرنگار تسنیم می‌گوید: …
اهتزاز پرچم یا حسین‌(ع) در پایگاه سابق داعش+ عکس

به نقل از سایت خبرگزاری‌میزان و به گزارش پارس اهتزاز پرچم یا حسین‌(ع) در پایگاه سابق داعش+ عکس و به گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان، منابع خبری از عکسی از بر افراشته شدن پرچم یا حسین (ع) در مسجد جامع شهر آلبوکمال واقع در حاشیه جنوب شرقی اسـتان دیرالزور سوریه را منتشر کردند.

منبع:مشرق

خبرگزاری میزان: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه هـای داخلی و خارجی لزوماً به معنای تایید محتوای آن‌ نیست و صرفاً جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه ای منتشر می شود.

شما پست اهتزاز پرچم یا حسین‌(ع) در پایگاه سابق داعش+ عکس را مطالعه کردید لطفا نظر خود را رجع به آن‌ به ما بگویید

پنج نشانه تمایل ترامپ به شروع یک جنگ جدید

منبع خبر
خبرگزاری‌میزان

خلاصه بازی نفت مسجدسلیمان ۲ – مس‌رفسنجان ۲

 

 
در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی عکس زیر کلیک کنید

منابع
سایت برترینها

گردآوری توسط توسط مجله سرگرمی خبری
پارس پرتو

  • فوتبال
  • بالارفتن پرچم‌هـای سفید داعش در جنوب دمشق به‌نشانه تسلیم؛ جزییات توافق درباره اردوگاه الیرموک


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *