خانه / اخبار اجتماعی / سعادت بازنشستگی با پاداش ۶۰۰ میلیونی نصیب چه کسانی در سال ۹۶ شد؟ به همراه توضیحات

سعادت بازنشستگی با پاداش ۶۰۰ میلیونی نصیب چه کسانی در سال ۹۶ شد؟ به همراه توضیحات

سعادت بازنشستگی با پاداش ۶۰۰ میلیونی نصیب چه کسانی در سال ۹۶ شد؟ ، داستانی پاداش ۷۰۰ میلیونی بازنشستگی به برخی مدیران صحت دارد؟ ، داستانی پاداش ۷۰۰ میلیونی بازنشستگی برخی مدیران صحت دارد؟ ، بازنشستگی ۱۲مدیر دولتی با پاداش نجومی بالای ۶۰۰میلیون در سال ۹۶ ، چه کسانی از طلاق سودهـای میلیونی می‌برند؟ ، جزییات وام هـای ۵۰ میلیونی آموزش و پرورش به فرهنگیان در سال ۹۷ .
بعد از مصوبه مجلس در بودجه ۹۷ در خصوص تعیین سقف پاداش پایان خدمت، حدود ۱۲ نفر از مدیران ارشد دولتی در پایان سال ۹۶ با حقوق بالای ۶۰۰ میلیون تومان بازنشست شدند. بازنشستگی ۱۲مدیر دولتی با پاداش نجومی بالای ۶۰۰میلیون در سال ۹۶نمایـندگان مجلس شورای اسلامی در بهمن ماه سال ۹۶ در قالب بودجه سنواتی مصوب کردند، سقف پاداش پایان …

سعادت بازنشستگی با پاداش ۶۰۰ میلیونی نصیب چه کسانی در سال ۹۶ شد؟

بعد از مصوبه مجلس در بودجه ۹۷ در خصوص تعیین سقف پاداش پایان خدمت، حدود ۱۲ نفر از مدیران ارشد دولتی در پایان سال ۹۶ با حقوق بالای ۶۰۰ میلیون تومان بازنشست شدند.

 بازنشستگی ۱۲مدیر دولتی با پاداش نجومی بالای ۶۰۰میلیون در سال ۹۶

نمایـندگان مجلس شورای اسلامی در بهمن ماه سال ۹۶ در قالب بودجه سنواتی مصوب کردند، سقف پاداش پایان خدمت در دستگاههـای اجرایی ۷ برابر حداقل حقوق میباشد. به ایـن ترتیب هر مدیر یا کارمندی کـه در سال ۹۷  بازنشست شـود نمی‌تواند پاداش پایان خدمت بیش از ۲۶۰ میلیون تومان دریافت کنند.

همـه چیز در مورد آموزش آموزش و پرورش پرورش جایگاه چه روزنامه زنان سال مدیریت میلیونی نقش

به همین علت  تعدادی از مدیران ارشد دولتی برای استفاده از مزایا و پاداش پایان خدمت و دریافت ارقامی بیش از ۲۶۰ میلیون تومان، در پایان سال ۹۶ تصمیم به بازنشستگی گرفتند. بر ایـن اساس ۱۲ نفر از مدیران ارشد در ۲ وزارت خانه‌ و یک نهاد ارشد دولتی با پاداش پایان خدمت نزدیک به ۶۰۰ میلیون تومان بازنشست شده‌اند.

ایـن در حالی است کـه تعدادی از مدیران در دستگاهها  و وزارت خانه هـای دیگر نیز با حقوقهـای بالای ۳۰۰ میلیون و کمتر از ۶۰۰ میلیون در پایان سال ۹۶ بازنشست شده اند. بر اساس اطلاعات موجود و اعلام برخی نمایـندگان مجلس شورای اسلامی تعدادی از ایـن بازنشست شده ها بعد از شروع سال ۹۷ مجددا به صورت قراردادی در دستگاههـای اجرایی مشغول به کار شده‌اند.

جزییات مطلب آموزش و آموزش و پرورش و پرورش و جایگاه و چه و روزنامه و زنان و سال و مدیریت و میلیونی و نقش را میخوانید .

محمد حسینی، عضو کمیسیون برنامه و بودجه در همین خصوص گفته بود، در پایان سال ۹۶ و قبل از اجرایی شدن قانون بودجه سال ۹۷، تعداد خیلی از آدمهـای کـه حقوق‌هـای آن‌‌چنانی دریافت می‌کردند درخواست بازنشستگی کردند، به ویژه در یک نهاد ارشد دولتی کـه متأسفانه معاونان آن‌ از ارقام نجومی بالای ۸۰۰ میلیون تومان از پاداش پایان خدمت و مانده مرخصی خودشان را دریافت کردند و عجیب ایـن است کـه در ابتدای سال ۹۷ ایـن آدمها باز مجدد به کار خودشان ادامه دادند.

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره سعادت بازنشستگی با پاداش ۶۰۰ میلیونی نصیب چه کسانی در سال ۹۶ شد؟

با توجه به حکم تبصره ۱۲ قانون بودجه سال ۹۷ کـه در رابطه با پرداخت پاداش پایان خدمت کارکنان است، دولت سقفی را مشخص کرده بود تا در ارتباط با بازنشستگی آدمهـای کـه حقوق‌ و پاداشهـای بالا می‌گیرند تعادل برقرار شـود.

برترین شاسی‌بلندها و پیکاپ‌هـای سال ۲۰۱۸

گفتنی است، بر اساس ماده ۲۹ قانون برنامه ششم توسعه دولت موظف شد تا اطلاعات کلیه دریافتی‌هـای مدیران دستگاههـای اجرایی را از ابتدای سال ۹۷ در قالب یک سامانه در اختیار عموم مردم قرار دهد تاکنون خبری از بهره برداری از ایـن سامانه شنیده نشده است.

انتشار گزینشی آمار اقتصادی باب فساد را باز نگه‌می‌دارد/ چرا دریافتی مدیران را شفاف نمی‌کـنید؟

توضیحات بیشتر در موردآموزش آموزش و پرورش پرورش جایگاه چه روزنامه زنان سال مدیریت میلیونی نقش

ایـن در حالی است کـه اخیرا خزانه داری کل کشور اقدام به انتشار گزارشی از پرداختی به دستگاههـای محتلف با دو سرفصل حقوق و هزینه هـای اجتناب ناپذیر کرده است.  برخی نمایـندگان مجلس معتقدند انتشار گزینشی اطلاعات مالی و در یک کلام شفافیت گزینشی باب فساد را در کشور باز نگه می‌دارد.


شما مطلب سعادت بازنشستگی با پاداش ۶۰۰ میلیونی نصیب چه کسانی در سال ۹۶ شد؟ را می خوانید .

گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: tasnimnews.com


آموزش آموزش و پرورش پرورش جایگاه چه روزنامه زنان سال مدیریت میلیونی نقش

منابع
سایت سیمرغ

گردآوری توسط توسط مجله سرگرمی خبری
پارس پرتو

روز زن و مادر سال ۹۶ |تاریخ دقیق روز زن و مادر سال ۹۶ چه روز

روز زن و مادر سال ۹۶ |تاریخ دقیق روز زن و مادر سال ۹۶ چه روزی است؟
روز مادر سال ۹۶ مصادف با جمعه ۱۸ اسفندماه است کـه سال روز میلاد حضرت فاطمه زهرا «س» می‌باشد و جشنی درایـن روز برپا است. تاریخ روز مادر و روز زن درسال ۱۳۹۶ مصادف است با جمعه ۱۸ اسفند برابر با ۹ مارچ ۲۰۱۸ میلادی. ۱۸ اسفند ، مصادف است با ولادت حضرت فاطمه زهرا درود الله علیها و روز مادر « روز زن ». در ادامه ایـن پست با ما همراه باشید با کارت پستال ولادت امامان و تاریخ دقیق روز مادر و زن درسال ۱۳۹۶٫

مواد غذایی‌هـایی برای کاهش وزن/ ایـن نوزادان بیشتر چاق می‌شوند/ درمان دیالیز چه زمانی ضروری است؟/ گیاهی برای افزایش اشتها

تاریخچه روز مادر در ایـران
پیش از انقلاب ۵۷ ودر دوران شاهنشاهی محمدرضا پهلوی، ۲۵ آذر زادروز فریده قطبی مادر فرح دیبا بعنوان روز مادر گرامی داشته می شد. پس از انقلاب ۱۳۵۷ تاریخ ایـن روز تغییر کرد. برخی معتقدند ایـن تغییر، برای پیش گیری از حرکت هاي جنبش زنان …
آغاز‌ ثبت نام طرح جریمه مشمولان غایب در سال ۹۷ چه زمانی است؟


طرح جریمه مشمولان غایب در سال ۹۷ آغاز‌ شد و مشمولانی کـه دارای هشت سال تمام غیبت از خدمت سربازی استند، می‌توانند با شرکت در ایـن طرح، وضعیت خدمتی خود را تعیین تکلیف کنند.ثبت‌نام طرح جریمه مشمولان غایب در سال ۹۷ آغاز‌ شدسرانجام انتظار به پایان رسید و ثبت‌نام طرح جریمه مشمولان غایب در سال ۹۷ آغاز‌ شد.ثبت‌نام در ایـن طرح با توجه به ابلاغ قانون بودجه سال ۹۷ از سوی دولت و همچنین ابلاغ شیوه‌نامه اجرایی جریمه مشمولان غایب از سوی ستاد کل نیروهـای مسلح به سازمان نظام وظیفه عمومی ناجا آغاز‌ شده است.به ایـن ترتیب مشمولانی کـه دارای هشت سال تمام غیبت از خدمت سربازی استند می‌توانند با ثبت‌نام در ایـن طرح وضعیت خدمتی خود را تعیین تکلیف کنند.در سال جدید هم شیوه پرداخت جریمه سربازی کماکان به دو صورت نقدی و اقساطی است؛ در روش اول شخص می‌تواند جریمه را به صورت نقدی پرداخت کرده و تقاضای …
طرح ترافیک سال ۹۶ تا ۱۵ اردیبهشت ماه اعتبار دارد


رئیس مرکز صدور آرم طرح ترافیک گفت: طرح ترافیک سال گذشته تنها تا ۱۵ اردیبهشت امسال اعتبار دارد.ورود اطلاعات سهمیه بگیران به سامانه طرح ترافیکمصطفی قنبرنژاد رئیس مرکز صدور آرم طرح ترافیک با بیان ایـنکـه سهمیه‌بگیران در حال ورود اطلاعات خود به سامانه طرح ترافیک استند، گفت: به دنبال ایـن استیم تا در ۱۵ اردیبهشت طرح ترافیک جدید اجرایی شـود.به گفته قنبرنژاد، آژانس‌ها، پزشکان و سایر سهمیه‌بگیران در حال ورود اطلاعات استند.وی در خصوص ایرادات سامانه ثبت‌نام گفت: در حال حاضر سامانه ایرادی ندارد و آدمها به راحتی در حال ورود اطلاعات استند.گردآوری: گروه خبر سیمرغseemorgh.com/newsمنبع: farsnews.com

ارسال سامانه «اس ۴۰۰» به ترکیه از سال ۲۰۲۰

نقش و جایگاه زنان در مدیریت آموزش و پرورش

روزنامه اعتماد نوشت: تابستان سال ٩٤ زماني كه حرف از اين بود كه در تهران تعداد معلمان زن از مردان بيشتر است و اين موضوع سبب نگراني آموزش و پرورش شده بود، در نشست مديران كل آموزش و پرورش در پايتخت، تعداد زنان حاضر، تنها يكي دو رديف از سالن همايش را پر كرده بود.
همان زمان علي‌اصغر فاني، وزير وقت آموزش و پرورش در پاسخ به پرسشی در مورد اينكه چرا حساسيتي كه نسبت به تعداد معلمان زن وجود دارد در مورد موضوع مديريت آن‌ها نشان داده نمي‌شـود، گفت: «همين حالا در شهر تهران در مقطع متوسطه ٢ هزار و ٣٠٠ همكار فرهنگي زن مازاد بر نياز داريم و بايد در استخدام‌هاي جديد يك جوري تورم را كاهش دهيم و كمبودهاي خود را جبران كنيم.
چون الان در تامين معلم مرد براي مقطع دبيرستان‌هاي پسرانه واقعا مشكل داريم، شهر تهران ٨١ درصد …

  • اخبار اجتماعی
  • سعادت بازنشستگی با پاداش ۶۰۰ میلیونی نصیب چه کسانی در سال ۹۶ شد؟


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *