خانه / دسته‌بندی نشده / وزیر ارتباطات ممنوع العکس شد؟ به همراه توضیحات

وزیر ارتباطات ممنوع العکس شد؟ به همراه توضیحات

وزیر ارتباطات ممنوع العکس شد؟ ، بازیگر زن معروف ممنوع العکس شد؟ | علت ممنوع العکس شدن مهناز افشار چیست؟ ، تاج: ممنوع العکس نیستم ، واکنش همسر مهناز افشار به ممنوع العکس شدنش (عکس) ، توییت وزیر ارتباطات درباره تصویب اساسنامه جدید سازمان فناوری ارتباطات + عکس ، برقراری ارتباطات ۲۳ روستای اندیمشک با حضور وزیر ارتباطات .

رسانه کلیک – برخی رسانه ها از بخش نامه صدا و سیما در خصوص اخبار مربوط به آذری جهرمی وزیر ارتباطات خبر دادند.
به گزارش کلیک به نقل از جماران، برخی رسانه ها مدعی …

وزیر ارتباطات ممنوع العکس شد؟

رسانه کلیک – برخی رسانه ها از بخش نامه صدا و سیما در خصوص اخبار مربوط به آذری جهرمی وزیر ارتباطات خبر دادند.

به گزارش کلیک به نقل از جماران، برخی رسانه ها مدعی شدند:

همه چیز در مورد اسپانیا افت چلسی دلایل مدافع ممنوع ممنوع العکس نظر وزیر وزیر ارتباطات

پس از اعتراض جهرمی به موضوع صوت و عکس فراگیر و افشای جزییاتی از قراردادهای صدا و سیما با پیمانکاران، علی عسکری رییس صدا و سیما در ابلاغی به معاونت سیاسی و بخش خبر، دستور داد هرگونه پخش اخبار از وزیر ارتباطات و وزارت ارتباطات صرفا با هماهنگی معاونت مربوطه صورت پذیرد (مخالفت وزیر ارتباطات با اعطای مسئولیت «صدور مجوز صوت‌ و عکس فراگیر در فضای مجازی» به صدا و سیما).

تگ‌ها: آذری جهرمیصدا و سیماصوت و عکس فراگیروزیر ارتباطات
جزییات مطلب اسپانیا و افت و چلسی و دلایل و مدافع و ممنوع و ممنوع العکس و نظر و وزیر و وزیر ارتباطات را میخوانید .

منابع
سایت کلیک

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره وزیر ارتباطات ممنوع العکس شد؟

گردآوری توسط توسط مجله سرگرمی خبری
پارس پرتو

وزیر ارتباطات: ارسال پیامک‌های تبلیغاتی ممنوع است

به نقل از سایت عصر ایـران و به گزارش پارس وزیر ارتباطات: ارسال پیامک‌های تبلیغاتی ممنوع است و وزیر ارتباطات گفت: اگر یک اپراتور علاقه داشته باشد پیامکـهای تبلیغاتی برای مشتریان خود ارسال کند بایـد بسته های تشویقی به آن‌ها پیشنهاد دهد و با اذن مشتری پیامکـها را بفرستد.به گزارش ایسنا، محمد جواد آذری جهرمی در حاشیه دیدار با استاندار خراسان رضوی در مشهد در گفت و گو با خبرنگاران افزود: با تنظیم مقررات برای پیامکـهای تبلیغاتی، این‌ پیامکـها به ۲ دسته کلی و ۶ زیر مجموعه با مقررات مخصوص به خود تقسیم شد و در این‌ قوانین اپراتورها تکالیفی دارند و به صاحبان محتوا هم اجازه می دهند کسب و کار مشروع خود را داشته باشند.وی گفت: طی یک سال گذشته حجم بسیاری از فعالیت ها در بخش توسعه روستایی انجام شده و خدمات ارتباطی هزار و ۳۰۰ روستای استان خراسان رضوی تا پایان امسال به بهره …
وزیر ارتباطات: اعمال فیلتر بر روی صفحات نامناسب در همه جای د

علت اصلی مرگ و میر ایـرانیان از زبان وزیر بهداشت/ رتبه حیرت انگیز ایـران در حوزه پوست

رسانه کلیک – وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به سوالات مخاطبان در زمینه فیلتر در صفحه شخصی خود در این‌ستاگرام پاسخ داد.
به گزارش کلیک به نقل از مهر؛ محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات در صفحه این‌ستاگرام خود نوشت: مخاطبان خیلی در این‌ صفحه، همواره سوالات و اعتراضات خیلی را در خصوص فیلترینگ یا عدم انجام آن‌ ابراز می‌ کنند، لازم دیدم توضیحاتی عرض کنم.
۱. وزارت ارتباطات مرجع تصویب و تصمیم پالایش (فیلترینگ) یا رفع آن‌ نیست، بلکـه بر اساس مصوبه مجلس شورای اسلامی و بنابر قانون ملزم به اجرای مصوبات کمیته ها و شوراهای مشخص شده در این‌ حوزه و احکام قضایی است.
۲. پالایش صفحات غیراخلاقی و نیز ضد اعتقادات عموم مردم، در سایر کشورها نیز رواج دارد و در کشور ما نیز در این‌ خصوص …
علت گرانی گوشی از زبان وزیر ارتباطات

به نقل از سایت زومیت و به گزارش پارس علت گرانی گوشی از زبان وزیر ارتباطات و وزیر ارتباطات در حاشیه نشست هماهنگی با دستگاه‌های اجرایی برای توسعه ارتباطات روستایی درباره‌ی علت افزایش قیمت گوشی توضیح داد.محمدجواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات در رابطه با ادعاهای مطرح شده کـه حکایت از افزایش ۲۵ درصدی قیمت گوشی‌های هوشمند به علت طرح رجیستری دارد، این‌ موضوع را رد کرد. وی در این‌ خصوص چنین اظهار نظر کرده است:به هیچ عنوان افزایش قیمت گوشی متأثر از اجرای رجیستری تلفن همراه را قبول ندارم و آن‌ را تکذیب می‌کنم.به گفته‌ی وزیر ارتباطات، زمان آغاز‌ طرح رجیستری قیمت دلار ۳۹۰۰ تومان بود، اما هم اکنون دلار ۴۵۰۰ تومان است و قیمت گوشی بر مبنای نرخ دلار محاسبه می‌شود. از سوی دیگر ارز مبادله‌ای واردات حذف شده است و این‌ موضوعات روی قیمت گوشی تأثیرگذار است؛ این‌ به این‌ معنا نیست کـه اجرای طرح رجیستری روی …

فعالیت توییتر در ایـران ممنوع اما فعالیت ایـرانیان در توییتر بلامانع است

دلایل افت فاحش چلسی از نظر مدافع اسپانیایی

ایسنا: به نقل از مترو، چلسی در این‌ فصل عملکرد ضعیفی داشته است و این‌ هفتـه بعد از ۲۸ سال در خانه به تاتنهام باخت. شکستی کـه می‌تواند منجر به از دست رفتن سهمیه لیگ قهرمانان اروپا تبدیل شود.
مارکوس آلونسو، مدافع اسپانیایی چلسی درباره دلایل افت چلسی در این‌ فصل گفت: من فکر می‌کنم دلیل عمده نتیجه نگرفتن تیم در این‌ فصل بدشانسی باشد. ما واقعا شایسته این‌ رتبه و عملکرد در این‌ فصل نبودیم و در خیلی از دیدارهای خودمان با بدشانسی روبه‌رو شدیم. شکست برابر تاتنهام خیلی برای ما و هواداران ناراحت کننده بود ولی الان تنها کاری کـه بایـد انجام دهیم این‌ است کـه ۷ دیدار باقی مانده را در لیگ با برد به پایان برسانیم و منتظر باشیم تا بقیه تیم‌ها امتیاز دست بدهند. این‌ کار آسانی نیست ولی بایـد هدف ما در این‌ فصل باشد. دلیل …

  • دسته‌بندی نشده
  • وزیر ارتباطات ممنوع العکس شد؟


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *