خانه / وب‌گردی / کهنسال ترین و قدیمی ترین حیوانات کره زمین/آبروریزی کروز‌های آمریکایی در مقابل ساختمان‌های خالی و پدافند قوی/۱۰ هیولای واقعی دنیای خودرو/شهری که در آن به کوکائین زودتر از پیتزا دسترسی پیدا می‌کنید!

کهنسال ترین و قدیمی ترین حیوانات کره زمین/آبروریزی کروز‌های آمریکایی در مقابل ساختمان‌های خالی و پدافند قوی/۱۰ هیولای واقعی دنیای خودرو/شهری که در آن به کوکائین زودتر از پیتزا دسترسی پیدا می‌کنید!

کهنسال ترین و قدیمی ترین حیوانات کره زمین/آبروریزی کروز‌های آمریکایی در مقابل ساختمان‌های خالی و پدافند قوی/۱۰ هیولای واقعی دنیای خودرو/شهری که در آن به کوکائین زودتر از پیتزا دسترسی پیدا می‌کنید! , اگر درونگرا هستید چگونه می‌توانید عشق واقعی‌تان را پیدا کنید؟ , ۹ عادت روزانه‌ای که باید هر چه زودتر ترک کنید , گوشی ال جی جی ۷ ThinQ در دنیای واقعی , عکس جدید وان پلاس ۶ در دنیای واقعی منتشر شد , (ویدیو) ربات تیر انداز روسیه ترمیناتوری در دنیای واقعی .
به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان،در این بسته خبری، گلچینی از پربازدیدترین اخبار گروه وبگردی را مشاهده می‌کنید.
کهنسال ترین و قدیمی ترین حیوانات کره زمین+تصاویراگرچه عمر طولانی برای انسان ها ویژگی خاصی محسوب می شود اما حقیقت آن است در بسیاری از گونه های حیوانات صد ساله شدن امری طبیعی است.

آبروریزی کروز‌های آمریکایی در مقابل ساختمان‌های خالی و پدافند قوی/ نسخه یواشکی «بیل کلینتون» برای ترامپ چه بود؟ +عکسهیچ‌کدام از اهداف موردنظر، زیرزمین یا به صورت حفاظت‌ شده ساخته نشده بودند که این خود نکته مبهم برای استفاده از این حجم از موشک بر علیه اهداف است.

۱۰ هیولای واقعی دنیای خودرو+ تصاویراولین مشخصه …

به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان،در این بسته خبری، گلچینی از پربازدیدترین اخبار گروه وبگردی را مشاهده می‌کنید.


کهنسال ترین و قدیمی ترین حیوانات کره زمین+تصاویر
اگرچه عمر طولانی برای انسان ها ویژگی خاصی محسوب می شود اما حقیقت آن است در بسیاری از گونه های حیوانات صد ساله شدن امری طبیعی است.

همه چیز در مورد آمریکایی ترین حیوانات خالی زمین قدیمی قوی کره کهنسال مقابل


آبروریزی کروز‌های آمریکایی در مقابل ساختمان‌های خالی و پدافند قوی/ نسخه یواشکی «بیل کلینتون» برای ترامپ چه بود؟ +عکس
هیچ‌کدام از اهداف موردنظر، زیرزمین یا به صورت حفاظت‌ شده ساخته نشده بودند که این خود نکته مبهم برای استفاده از این حجم از موشک بر علیه اهداف است.

جزییات مطلب آمریکایی و ترین و حیوانات و خالی و زمین و قدیمی و قوی و کره و کهنسال و مقابل را میخوانید .

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره کهنسال ترین و قدیمی ترین حیوانات کره زمین/آبروریزی کروز‌های آمریکایی در مقابل ساختمان‌های خالی و پدافند قوی/۱۰ هیولای واقعی دنیای خودرو/شهری که در آن به کوکائین زودتر از پیتزا دسترسی پیدا می‌کنید!


۱۰ هیولای واقعی دنیای خودرو+ تصاویر
اولین مشخصه بارز هیولا خودروها، لاستیک‌های بسیار بزرگ این خودروهاست، هیولا خودروها برای نابودی ساخته شده‌اند و به کمک لاستیک‌های بزرگ و موتور قدرتمندی که دارند به‌راحتی می‌توانند سایر خودروها را زیر دست‌وپا له کنند.


شهری که در آن به کوکائین زودتر از پیتزا دسترسی پیدا می‌کنید!/ بازار اصلی موادمخدر اروپا کجاست؟
نزدیک به سه سال است که شهر لندن به‌ عنوان مرکز اصلی کوکائین در اروپا محسوب می‌شود.

توضیحات بیشتر در موردآمریکایی ترین حیوانات خالی زمین قدیمی قوی کره کهنسال مقابل


معضلی به نام «ادامه زندگی مشترک» میان اقشار پردرآمد/ جدال بر سر پنت هاوس!
سال‌ها گفته می‌شد شرایط سخت زندگی، بیکاری و نداشتن اولاد عامل جدایی زوجین بوده است، اما امروزه آمارها نشان می‌دهد رفاه‌زدگی به دلیلی برای این مکروه‌ترین حلال خدا تبدیل شده است.

شما مطلب کهنسال ترین و قدیمی ترین حیوانات کره زمین/آبروریزی کروز‌های آمریکایی در مقابل ساختمان‌های خالی و پدافند قوی/۱۰ هیولای واقعی دنیای خودرو/شهری که در آن به کوکائین زودتر از پیتزا دسترسی پیدا می‌کنید! را می خوانید .

 

سناتور آمریکایی: باید به ایران پیام محکم بفرستیم

آمریکایی ترین حیوانات خالی زمین قدیمی قوی کره کهنسال مقابل


ابداع واکسنی که تومور‌های سرطانی را تار و مار می‌کند
گروهی از پژوهشگران دانشگاه‌های آمریکا و سوئیس در همکاری با یکدیگر، واکسنی ابداع کرده‌اند که شاید در آینده به درمان شخصی‌سازی شده تومور‌های سرطانی منجر شود.


هزینه عجیب واردات «لوبیا چیتی»! +جدول
آمار مقدماتی گمرک از تجارت خارجی ۱۱ ماهه سال ۹۶، نشان می‌دهد که در این مدت بیش از ۴۱ هزار و ۵۰۴ تن لوبیا چیتی از کشور‌های مختلف جهان وارد ایران شده است.

این مطلب در مورد آمریکایی ترین حیوانات خالی زمین قدیمی قوی کره کهنسال مقابل می باشد .

رشوه میلیونى یک تیم پولدار به بازیکنان حریف
منابع خبری فاش کردند یک تیم پولدار و پرحاشیه به بازیکنان حریف مستقیم خود پیشنهاد مالی داده است تا سوتی بدهند.

کهنسال ترین و قدیمی ترین حیوانات کره زمین/آبروریزی کروز‌های آمریکایی در مقابل ساختمان‌های خالی و پدافند قوی/۱۰ هیولای واقعی دنیای خودرو/شهری که در آن به کوکائین زودتر از پیتزا دسترسی پیدا می‌کنید!

سموم خانگی خطرناکی که هرروز با آن‌ها سر و کار دارید!
بسیاری از پاک کننده هایی که برای تمیز کردن خانه از آنها استفاده می کنیم به ظاهر بدون ضرر هستند ولی در باطن یک سم خطرناک محسوب می شوند.

آمریکایی, ترین, حیوانات, خالی, زمین, قدیمی, قوی, کره, کهنسال, مقابل

۵ راهکار ساده و طلایی برای تقویت حافظه بلند مدت
تفکر مثبت یا مثبت اندیشی یکی از راه‌هایی است که به تقویت حافظه بلند مدت کمک می‌کند نگهداری خاطرات و داشتن آلبوم خاطرات هم در بهبود قدرت حافظه موثر است.

انتهای پیام/

اخبارپربازدید  وبگردی

کهنسال ترین و قدیمی ترین حیوانات کره زمین+تصاویر

به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان، در این خبر با  ۱۰ مورد از کهنسال ترین حیواناتی که روی کره ی خاکی زندگی کرده اند آشنا می‌شوید.
۱- مرجان های شاخ گوزنی

آیا می دانید که مرجان های دریایی گیاه نیستند؟ آن ها در حقیقت تجمعی از موجودات بی مهره ی بسیار کوچکی به نام «پُلیپ» هستند و بر خلاف گیاهان که غذای خود را تولید می کنند، مرجان ها غذای خود را شکار می کنند. محققان تخمین می زنند مرجان های شاخ گوزنی ایالت فلوریدا و دریای کارائیب احتمالا بیش از ۵ هزار سال قدمت دارند.
۲- نهنگ های سر گنده
شاید شناخت زیادی درباره ی این گونه از نهنگ ها وجود نداشته باشد اما دو نکته ی مهم در مورد آن ها وجود دارد. اول آنکه، بزرگ ترین دهان در میان تمامی حیوانات متعلق به نهنگ های سر گنده است، به طوری که دهان یک نهنگ بالغ یک سوم اندازه ی …

آبروریزی کروز‌های آمریکایی در مقابل ساختمان‌های خالی و پدافن

به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان؛ تهاجم موشکی بامداد شنبه از طرف ۳ کشور آمریکا، انگلیس و فرانسه به سوریه که به بهانه حمله شیمیایی بدون سند و مدرک صورت گرفت، یکی از تحولات مهم ماه‌های اخیر از جنبه دخالت مستقیم ارتش‌های خارجی در این کشور محسوب می‌شد که با گذشت حدود ۲۴ ساعت از آن، فعلا دارای نقاط ابهام و علامت سوال‌های فراوانی است که با گذشت زمان، جوانب آن بهتر و بیشتر آشکار خواهد شد.
مهمترین نکته در خصوص این حملات فاقد تاثیر که به نظر می‌رسد برای راضی کردن برخی عابربانک‌های منطقه برای دوشیده شدن بیشتر است، آن است که طرف‌های درگیر در این ماجرا هر کدام روایت‌های بسیار متفاوتی از نتایج این حملات موشکی را اعلام کرده اند که نکته مشترک آن، عدم تاثیر راهبردی و طولانی مدت این حملات بوده است که در این گزارش سعی می‌کنیم به همه آن‌ها بپردازیم.فاجعه مشکوک در دوما؛ اسم …

۱۰ تا از بزرگ‌ترین انفجار های تاریخ در کره زمین!

به نقل از سایت عجیب ترین و به گزارش پارس ۱۰ تا از بزرگ‌ترین انفجار های تاریخ در کره زمین! و این گزارش تصویری به یادآوری بزرگ‌ترین خطراتی می‌پردازد که تاکنون زمین و حیات روی آن‌را تهدید کرده‌اند، از برخورد سیارک‌ها گرفته تا انفجار بمبهای هیدروژنی و فوران سهمگین آتشفشان. آیا زمین در مقابل سلاح‌های هسته‌ای هم دوام می‌آورد؟۱۰- رویداد تونگاسکابیش از ۸۰ میلیون درخت در این انفجار ریشه کن شدندیکی از هولناک‌ترین اتفاقات تاریخ بشر، رأس ساعت ۷ و ۱۴ دقیقه ۳۰ ژوئن ۱۹۰۸ رخ داده است. در این لحظه انفجار مهیبی در کنار رودخانه تونگاسکا در سیبری، روسیه به وقوع پیوست. موج حاصل از این ضربه، تنه درختان منطقه‌ای به مساحت ۲۰۰۰ کیلومترمربع را شکست و ساکنان مناطقی ده‌ها کیلومتر دورتر را از ترس میخکوب کرد.قدرت این انفجار معادل قدرت تخریب ۱۵ میلیون تن تی.ان.تی برآورد شده است. این مقدار تقریباً به اندازه قدرت انفجار هسته‌ای-حرارتی موسوم …

  • وب‌گردی

  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *