خانه / سرویس های دیگر / اهتمام بر تحقق مطالبات مقام معظم رهبری در حوزه تربیت معلم به همراه توضیحات

اهتمام بر تحقق مطالبات مقام معظم رهبری در حوزه تربیت معلم به همراه توضیحات

اهتمام بر تحقق مطالبات مقام معظم رهبری در حوزه تربیت معلم به همراه توضیحات و حوزه,رهبری,معلم,مقام

اهتمام بر تحقق مطالبات مقام معظم رهبری در حوزه تربیت معلم به همراه توضیحات

اهتمام بر تحقق مطالبات مقام معظم رهبری در حوزه تربیت معلمبه گزارش حوزه آموزش و پرورش گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛ حسین خنیفر رئیس دانشگاه فرهنگیان طی نامه‌ای از حضور مقام معظم رهبری در دانشگاه فرهنگیان و رهنمودهایی ارزشمند در حوزه تعلیم و تربیت تشکر کرد که متن این نامه به شرح زیر است:

باسمه تعالی

محضر مبارک رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله خامنه‌ای (ادام الله وجوده)

سلام علیکم

با آرزوی توفیق، سلامتی و بهروزی برای حضرتعالی
در هفته پاسداشت مقام معلم در سال مزین به شعار زیبا و بسیار هوشمندانه «حمایت از کالای ایرانی» و در ایام گهر بار ماه پاکی‌ها «شعبان المعظم» نظام آموزش و پرورش و دانشگاه‌های فرهنگیان و شهید رجایی شاهد اتفاق بسیار مبارک قدوم حضرتعالی به دانشگاه فرهنگیان به منظور تفقد، تجلیل و تکریم «روز و مقام معلم» بوده است.

این رویداد زیبا و امید بخش در فصل بهار، دل‌های هزاران معلم، استاد، دانشجومعلم، دانش آموز، همکار و مدیر را بهارینه کرد و بهار تعلیم و تربیت را معطر نمود.

ارشادات، تحلیل ها، استماع دقیق سخنان همکاران و بیانات راهگشای معظم له ما را به وجد و عزت متزاید رساند.

مطالبات به حق و اشارات قویم و سدید حضرتعالی در ارتقای کیفیت آموزش و پرورش و معلمان و پاسخگویی به نیاز تربیت معلم در دانشگاه‌های فرهنگیان و شهید رجایی، تأکید بر عملیاتی نمودن سند تحول بنیادین و تصریح در حمایت همه جانبه دولت، مجلس و مدیران سازمان‌های برنامه و بودجه و امور اداری و استخدامی و کمیسیون‌های آموزشی و شورا‌های دست اندر کار در حمایت از دستگاه آموزش و پرورش و دانشگاه‌های فرهنگیان و شهید رجایی را به فال نیک می‌گیریم و ان شاءالله با عنایت به سنگین شدن وظیفه ما و با دعای حضرتعالی و مساعدت دستگاه‌های ذیربط به حول و قوه الهی در دیدار‌های بعدی کارنامه‌ای فرایندی از برنامه‌های در حال اجرا وفق مطالبات به حق و داهیانه آن رهبر فرهنگی و وسیع النظر ارائه نماییم.

بنده به عنوان معلمی خدمتگزار در نظام تعلیم و تربیت و به نیابت از مجموعه شریف دانشگاه فرهنگیان (دانشگاه جامع تربیت معلم) مجددا مراتب تقدیر و تشکر خویش را از این حضور پر ثمر و مملو از خیر و برکت ابراز و برای سلامتی و طول عمر شریفتان دست نیاز و انابت به درگاه احدیت بلند می‌کنم.

همچنین شایسته است سپاس خود را نسبت به حمایت و همراهی‌های برادر فرهیخته و مخلص جناب آقای بطحایی وزیر محترم آموزش و پرورش و همچنین جناب آقای دکتر غلامی وزیر محترم علوم، تحقیقات و فناوری و مدیریت محترم بیت معظم له اعلام دارم.

رهبرا و مقتدای ما:
حمایت و هدایت و حضورتان در دانشگاه فرهنگیان و دستگاه آموزش و پرورش در بهار ۱۳۹۷ و هفته بزرگداشت مقام معلم، فصلی جدید و برگی زرین و جاودان در اذهان حاضران و مخاطبان و ناظران و آیندگان به جای گذاشت.

تداوم این حمایت ارزشمند و نگاه بی همتا به آموزش و پرورش تا تحقق اهداف بلند و فاخر و شایسته و طراز نظام مقدس جمهوری اسلامی موجب امتنان است..

ایدکم الله بفضله و نصره

و من الله التوفیق و علیه التکلان

انتهای پیام/

پیام تشکر رئیس دانشگاه فرهنگیان از مقام معظم رهبری

اهتمام بر تحقق مطالبات مقام معظم رهبری در حوزه تربیت معلم به همراه توضیحات

منابع
سایت خبرگزاری جوان

گردآوری توسط توسط مجله سرگرمی خبری
پارس پرتو


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *