خانه / بین الملل / مدیر پیام رسان آی گپ دریافت وام ۵ میلیاردی را تکذیب کرد به همراه توضیحات

مدیر پیام رسان آی گپ دریافت وام ۵ میلیاردی را تکذیب کرد به همراه توضیحات

مدیر پیام رسان آی گپ دریافت وام ۵ میلیاردی را تکذیب کرد ، ۳ پیام‌رسان بومی وام ۵۰۰ میلیاردی دریافت کردند ، مدیر پیام رسان سروش: تحت فشار درخوهست‌هـای امنیتی بودیم ، لزوم دریافت مجوز برای نقل و انتقال پول در پیام رسان‌ها ، امکان انتقال هیستوری پیام‌ها به پیام‌رسان سروش/’کانال’ در کل پیام‌رسان‌هـای دنیا ابداع بیسفون بود ، مدیر تلگرام ماهیت ضد ایرانی‌اش را نشان داد/ هستوری همسر شهید محمد بلباسی در روز پاسدار/ کانال ‘باشگاه خبرنگاران جوان’ در پیام‌رسان سروش ۲۰۰ هزارتایی شد .
به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ در روزهـای اخیر اخباری منتشر شد مبنی بر ایـنکه‌  به برخی پیام‌رسان‌هـای داخلی وام ۵ میلیاردی دولت تعلق گرفته هست. اما از آن‌جا که‌ از ایـن پیام‌رسان‌هـای دریافت‌کننده وام نامی برده نشده هست، محمدرسول کاظمی، مدیر آی‌گپ را بر آن‌ داشت تا در ایـن رابطه پستی را …

مدیر پیام رسان آی گپ دریافت وام ۵ میلیاردی را تکذیب کرد

به گزارش خبرنگار

حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ در روزهـای اخیر اخباری منتشر شد مبنی بر ایـنکه‌  به برخی پیام‌رسان‌هـای داخلی وام ۵ میلیاردی دولت تعلق گرفته هست. اما از آن‌جا که‌ از ایـن پیام‌رسان‌هـای دریافت‌کننده وام نامی برده نشده هست، محمدرسول کاظمی، مدیر آی‌گپ را بر آن‌ داشت تا در ایـن رابطه پستی را در توییتر به اشتراک بگذارد.

کاظمی بنیانگذار پیام‌رسان ایرانی آی‌گپ  در توییتر خود نوشت:

همـه چیز در مورد پیام پیام رسان تکذیب جدیدی دریافت دفاعی دمشق سامانه مدیر میلیاردی وام

“من مدیر پیام رسان آی گپم هیچ وامی تا امروز نگرفتیم اگر وابسته به جایی بودیم ضامن معتبر داشتیم که‌ بتونیم وام رو بگیریم، ولی نه ضامن داریم نه میتونیم تو سه سال ۶ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان پس بدیم.لطفا بی مستندات چیزی نگیم.”

گفتنی هست؛  پیام رسان ” آی گپ” از جمله نرم افزارهـایی هست که‌ پس از فیلتر شدن تلگرام مورد توجه کاربران قرار گرفت. ایـن نرم افزار، یک پیام رسان ایرانی هست که‌  حدود دوسال از آغاز‌ کارش می‌گذرد.

جزییات مطلب پیام و پیام رسان و تکذیب و جدیدی و دریافت و دفاعی و دمشق و سامانه و مدیر و میلیاردی و وام را میخوانید .

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره مدیر پیام رسان آی گپ دریافت وام ۵ میلیاردی را تکذیب کرد

انتهـای پیام/

منابع
سایت خبرگزاری جوان

توضیحات بیشتر در موردپیام پیام رسان تکذیب جدیدی دریافت دفاعی دمشق سامانه مدیر میلیاردی وام

گردآوری توسط توسط مجله سرگرمی خبری
پارس پرتو

شمـا مطلب مدیر پیام رسان آی گپ دریافت وام ۵ میلیاردی را تکذیب کرد را می خوانید .

۳ پیام‌رسان بومی وام ۵۰۰ میلیاردی دریافت کردند


خبرگزاری مهر: معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به مدل حمایتی ایـن وزارتخانه از پیام‌رسان‌هـای بومی گفت: طبق آخرین بررسی‌ها،سه پیام‌رسان بومی موفق به دریافت وام۵۰۰میلیاردی از ایـن وزارتخانه شدند.
رسول سرائیان در نشست خبری امروز آخرین اقدامات و برنامه‌هـای سازمان فناوری اطلاعات ایران برای سال ۹۷ را تشریح کرد.
وی با بیان ایـنکه‌ موضوع حمایت از پیام‌رسان‌هـای داخلی مطابق با مصوبه شورای عالی فضای مجازی در دستور کار چند دستگاه قرار گرفته و برای آن‌ تقسیم کار شده هست، گفت: بحث ارائه تسهیلات به ایـن کسب و کارها، ارائه پهنای باند و امکانات زیرساختی بر عهده شرکت ارتباطات زیرساخت قرار گرفته هست و سازمان فناوری اطلاعات از نظر فنی در ایـن زمینه همکاری می‌کند.
معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اضافه کرد: بخشی از امکانات مراکز داده (دیتا سنتر) سازمان فناوری اطلاعات در اختیار پیام‌رسان‌هـای بومی قرار گرفته هست و در …
لزوم دریافت مجوز برای نقل و انتقال پول در پیام رسان‌ها

شرط اعتماد مردم به پیام رسان‌هـای داخلی


به گزارش حوزه دنیای ارتباطات گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ علی دیواندری در در آستانه برگزاری ششمین همایش تجاری و بانکی ایران و اروپا در زمینه قانونگذاری مشخص برای پرداخت از طریق پیام رسان ها اظهارداشت: پژوهشکده پولی و بانکی هنوز اقدامی را در ایـن زمینه انجام نداده هست.
وی با بیان ایـنکه‌ پیام رسان هـای داخلی زیر چتر بانک ها از طریق هستارتاپ ها مجوز برخی کارها را دارند، افزود: پیام رسان ها، فین تک ها و هستارتاپ ها به طور طبیعی و مستقل مجاز نبودند تا نقل و انتقال پولی انجام دهند، مگر ایـنکه‌ از بانک مرکزی مجوز داشته باشند.
ششمین همایش تجاری و بانکی ایران _ اروپا در روزهـای ۸ و ۹ اردیبهشت با حضور مدیران ارشد نظام بانکی و اقتصادی و کشور و مدیرانی از کشورهـای اروپایی در تهران برگزار می شود. 
انتهـای پیام/
مدیر پیام رسان سروش: از همـه پوزش می طلبیم


هکری توانست شمـاره ادمین برخی از کانال‌هـای ایـن پیام‌رسان از جمله ادمین کانال وزیر ارتباطات را به نمایش بگذارد.توضیح مدیر «سروش» درباره نمایش شمـاره ادمین کانال‌هاپس از آن‌که‌ هکری اقدام به بررسی امنیت شبکه‌ پیام‌‌رسان «سروش» کرد و توانست شمـاره ادمین برخی از کانال‌هـای ایـن پیام‌رسان از جمله ادمین کانال وزیر ارتباطات را به نمایش بگذارد،سید میثم سید صالحی یکی از مسئولان ایـن پیام‌رسان  در توئیتر خود نوشت: ” مشکل ادمین‌ها حل شد. اعتماد در خانواده سروش قیمت خودش را دارد! و بهـای آن‌ فقط و فقط صداقت هست. نمایش شمـاره ادمین کانال، به معنای هک شدن نیست؛ اما در فرهنگ کاربران عزیز ایرانی، یک ایراد مهم هست که‌ بابت آن‌ از همـه پوزش می طلبیم.”گردآوری: گروه خبر سیمرغseemorgh.com/newsمنبع: ilnanews.com / asriran.com

پیام کی‌روش بعد از بازی با سیرالئون

مسکو: سامانه‌هـای دفاعی جدیدی به دمشق می‌دهیم

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از روسیاالیوم،  ژنرال سرگئی رودسکوی، رئیس اداره‌کل عملیات ستادکل نیروهـای مسلح کشور روسیه گفت که‌ مسکو به‌زودی سامانه‌هـای دفاعی جدیدی تقدیم کشور سوریه خواهد کرد.وی افزود: سامانه‌هـای دفاع هوایی کشور سوریه در پی تحلیل نتایج حملات اخیر غرب به ایـن کشور، تعدیل شده هست.آمریکا و فرانسه و انگلیس بامداد شنبه بیست و پنجم فروردین با نقض حاکمیت کشور سوریه و قوانین بین المللی، اهدافی را در خاک کشور سوریه هدف قرار دادند. ایـن حملات پس از آن‌ صورت گرفت که‌ غرب به رهبری آمریکا و برخی از ابزارهـای منطقه‌ای ایـن کشور، به دروغ نظام کشور سوریه را به هستفاده از سلاح‌هـای شیمیایی در دوما واقع در غوطه شرقی متهم کردند.انتهـای پیام/

  • بین الملل
  • مدیر پیام رسان آی گپ دریافت وام ۵ میلیاردی را تکذیب کرد


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *