خانه / دسته‌بندی نشده / برنامه ویژه برانکو برای نقل و انتقالات پرسپولیس به همراه توضیحات

برنامه ویژه برانکو برای نقل و انتقالات پرسپولیس به همراه توضیحات

برنامه ویژه برانکو برای نقل و انتقالات پرسپولیس ، صحبت هـای خواندنی و جالب برانکو در ویژه برنامه عید نوروز: زن ذلیل استم ، تذکر برانکو به فوتبالیستان پرسپولیس تبدیل به تهدید شد/ معلولان ذهنی میهمان ویژه تمرین سرخپوشان + عکس ، باشگاه پرسپولیس در انتظار برنامه برانکو ، سه تصمیم برانکو برای دربی ۸۶ و یک سورپرایز ویژه ، برنامه ویژه برای علی کریمی در آزادی .
کادرفنی پرسپولیس که‌ برای نقل و انتقالات هجدهمین دوره رقابت هـای لیگ برتر با مشکل محرومیت مواجه است، تدابیر ویژه ای را برای ایـن تیم در نظر گرفته تا دستش خالی نباشد.پرسپولیس برای نقل و انتقالات چه برنامه ای دارد؟باشگاه پرسپولیس با توجه به حکم کمیته انضباطی فدراسیون بین المللی فوتبال نمی‌تواند در فصل نقل و انتقالاتی تابستان سال جاری …

برنامه ویژه برانکو برای نقل و انتقالات پرسپولیس

کادرفنی پرسپولیس که‌ برای نقل و انتقالات هجدهمین دوره رقابت هـای لیگ برتر با مشکل محرومیت مواجه است، تدابیر ویژه ای را برای ایـن تیم در نظر گرفته تا دستش خالی نباشد.

پرسپولیس برای نقل و انتقالات چه برنامه ای دارد؟

باشگاه پرسپولیس با توجه به حکم کمیته انضباطی فدراسیون بین المللی فوتبال نمی‌تواند در فصل نقل و انتقالاتی تابستان سال جاری شرکت کند. با ایـن حال تلاش هـایی که‌ طی ماه هـای گذشته صورت گرفته ایـن امیدواری را برای سرخپوشان به وجود آورده که‌ ایـن محرومیت برداشته شود.

همـه چیز در مورد اسلامی برانکو برنامه پرسپولیس نبرد نبرد نرم پرسش نرم ویژه

با ایـن حال هنوز مشخص نیست که‌ دادگاه بین المللی ورزش محرومیت سرخپوشان از فصل نقل و انتقالات را برخواهد داشت یا سرخ ها همچنان محروم استند. از ایـن رو کادر فنی پرسپولیس ناچار است تا صدور حکم قطعی توسط دادگاه بین المللی ورزش با فوتبالیستان فعلی به کار خود ادامه دهد.

هر چند شانس بخشش محرومیت پرسپولیس زیاد عنوان شده است، با ایـن حال برانکو ایوانکوویچ نمی خواهد سهمیه بزرگسالان خود را بطور کامل پر کند تا در نیم فصل آینده برای جذب فوتبالیست مدنظرش دچار مشکل شود.

جزییات مطلب اسلامی و برانکو و برنامه و پرسپولیس و نبرد و نبرد نرم و پرسش و نرم و ویژه را میخوانید .

از ایـن رو سرمربی پرسپولیس تصمیم دارد چند فوتبالیست جوان را همچون سال هـای گذشته از امیدهـای ایـن باشگاه در اختیار بگیرد و برترین ها را جایگزین فوتبالیستان جوان خود در لیست فصل آینده سرخپوشان اضافه کند.

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره برنامه ویژه برانکو برای نقل و انتقالات پرسپولیس

برای ایـنکه‌ جا برای ایـن جوانان باز شود طبیعتا برانکو ناچار است برخی از فوتبالیستان جوان سال گذشته که‌ به سن بزرگسالی رسیده اند را از ترکیب سرخپوشان کنار بگذارد تا جا برای جوانان جدید باز شود.

افشاگری بی سابقه در برنامه نود؛ اعتراف فوتبالیستان پولی!

ضمن ایـنکه‌ امید عالیشاه در لیست بزرگسالان فصل آینده پرسپولیس حضور دارد و قرار است برای ایـن تیم در رقابت هـای لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا به میدان برود.

گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: mehrnews.com

توضیحات بیشتر در مورداسلامی برانکو برنامه پرسپولیس نبرد نبرد نرم پرسش نرم ویژه

منابع
سایت سیمرغ

شما مطلب برنامه ویژه برانکو برای نقل و انتقالات پرسپولیس را می خوانید .

گردآوری توسط توسط مجله سرگرمی خبری
پارس پرتو

اسلامی برانکو برنامه پرسپولیس نبرد نبرد نرم پرسش نرم ویژه

صحبت هـای خواندنی و جالب برانکو در ویژه برنامه عید نوروز: زن

برانکو ایوانکوویچ در ویژه برنامه عید نوروز شبکه‌ ۱ که‌ با اجرای علی ضیا برگزار می شد, شرکت کرد.برانکو: خیلی زن ذلیل استمبرانکو ایوانکوویچ که‌ به همراه رضا چلنگر مترجم خود در برنامه حاضر شد و با زبان فارسی نوروز را تبریک گفت. ضیا در ایـن بخش خطاب به برانکو گفت: دو سال پیش سفره هفت سین را برای من نقاشی کردید. نقاشی آقای برانکو خیلی خوب است.سرمربی پرسپولیس پاسخ داد: ایـن ماهیت من است؛ از انجایی که‌ بایـد فوتبالیستانم را در زمین نقاشی کنم، مدام در حال تمرین کردن استم.وی همچنین ایـن گفته ضیا که‌ شنیده ام خیلی زن ذلیل استید را تایید کرد و مترجم او نیز درباره خودش گفت: من وحشتناک زن ذلیل استم. همچنین برانکو ادامه داد: از وقتی به ایران آمدم، آرام استم زیرا در برابر زن ذلیل هـای ایرانی، وضعیت من بهتر است!سرمربی پرسپولیس همچنین موضوع ارسال درآمد به خانواده اش را تایید و …
تذکر برانکو به فوتبالیستان پرسپولیس تبدیل به تهدید شد/ معلولان

تکرار شیرین تاریخ برای پرسپولیس بعد از ۲۲ سال

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، تمرین نوبت عصر امروز (یکشنبه) پرسپولیس از ساعت ۱۶ در ورزشگاه شهید کاظمی شروع شد و سرخپوشان یک جلسه تمرین نسبتاً پرفشار را زیر نظر کادرفنی کروات خود پشت سر گذاشتند.* فوتبالیستان ملی‌پوش و خارجی تیم به همراه کمال کامیابی‌نیا و محمد انصاری که‌ از لیست تیم ملی خط خورده‌اند در تمرین امروز غایب بودند.* چند هوادار معلول ذهنی که‌ تعدادشان به ۱۵ نفر می‌رسید، میهمان ویژه تمرین امروز بودند که‌ از روی سکوها فوتبالیستان ایـن تیم را تشویق می‌کردند. برخورد فوتبالیستان و مربیان پرسپولیس با معلولان ذهنی خیلی صمیمی بود.* هواداران پرسپولیس امروز در ۳۰ دقیقه ابتدایی تمرین اجازه حضور در ورزشگاه را پیدا نکرده بودند که‌ همین مسئله باعث دلخوری انها شده بود. * فوتبالیستان خیلی بی‌انگیزه و بی‌رمق تمرین می‌کردند که‌ ایـن مسئله بارها با تذکرات برانکو همراه شد. او در نهـایت شاگردانش را تهدید کرد که‌ اگر با جدیت تمرین نکنند …
سرمربی پرسپولیس میهمان ویژه برنامه نود


ورزش سه: برانکو ایوانکوویچ که‌ روز شنبه با شکست پدیده، ۳ هفته مانده به پایان لیگ برتر موفق شد تیمش را قهرمان لیگ برتر کند، امشب میهمان برنامه نود خواهد بود و به پرسشات عادل شخصوسی پور پاسخ خواهد داد.
برانکو با دوبار قهرمانی پیاپی پرسپولیس در لیگ برتر هم اکنون موفق ترین مربی شاغل در لیگ ایران محسوب می شود و با توجه به بحث هـایی که‌ در مورد حضور او در تیم ملی به وجود آمده او احتمال پاسخ هـای جذاب و جنجالی به ایـن موضوع خواهد داد.
آخرین حضور برانکو در برنامه ۹۰ مربوط به زمانی می شود که‌ تیم ملی در دبی اردو داشت و اعتراضهـای تند او به کی روش باعث شد ملی پوشان پرسپولیس به تهران برگردند.

حضور جنجالی پریا عرب زاده, مدل ایرانی در ورزشگاه محل بازی پرسپولیس! عکس

حجاب، سنگر اول نبرد نرم برای زیر پرسش بردن ارزش‌هـای اسلامی

محمد زادمهر قائم مقام روابط عمومی اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه‌هـای سراسر کشوردر گفت‌وگو با خبرنگار  حوزه آموزش و پرورش گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛ در خصوص جایگاه حجاب در کشور با بیان ایـنکه‌ حجاب از پایه هـای اساسی اسلام و از عوامل مهم حفظ سلامت جامعه است، گفت: همین اهمیت موجب جلب توجه دشمن به ایـن موضوع شده و بحثی به نام تهاجم فرهنگی برعلیه کشور ما برنامه‌ریزی کرده‌اند.
مهم‌ترین مصادیق نبرد نرم
زادمهر با تاکید بر ایـن نکته که‌ مسلم است وقتی دشمن توان مبارزه نظامی با جمهوری اسلامی را نداشته باشد به نبرد نرم روی می آورد، گفت: یکی از مهم‌ترین مصادیق نبرد نرم ایجاد خلاء در باور هـای دینی و مذهبی جامعه است.
وی با اشاره به ایـنکه‌ طرح موضوع حجاب اجباری از جمله موارد نبرد نرمی است که‌ اخیرا شاهد ان استیم ،اظهار کرد: عمل چند خانم در برداشتن حجاب را می‌توان فریب خوردن از دشمن جهت انجام …

  • دسته‌بندی نشده
  • برنامه ویژه برانکو برای نقل و انتقالات پرسپولیس


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *