خانه / دسته‌بندی نشده / تظاهرات روز کارگر در فرانسه به آشوب کشیده شد به همراه توضیحات

تظاهرات روز کارگر در فرانسه به آشوب کشیده شد به همراه توضیحات

تظاهرات روز کارگر در فرانسه به آشوب کشیده شد ، به آتش کشیده شدن تصویر «بن‌سلمان» در تظاهرات خشم مردم فلسطین+ تصاویر ، قزوین| یادواره شهدای کارگر در شهرستان البرز برگزار می‌شود ، هواداران لیورپول و تکرار آشوب گذشته ، متن ، اس ام اس و جملات زیبا برای تبریک روز کارگر سال ۹۷ و ۲۰۱۸ ، منطقۀ پر آشوب کیهانی .
خبرگزاری ایرنا: تظاهرات در پاریس پایتخت فرانسه که‌ به مناسب روز جهانی کارگر تدارک دیده شده بود، به آشوب و درگیری میان نیروهای پلیس و تظاهرکنندگان انجامید.
گروهی چند صد نفره از معترضان که‌ برای جلوگیری از شناسایی شدن، نقاب به صورت داشتند، شیشه‌های مغازه‌ها را شکستند، خودروها را به آتش کشیدند …

تظاهرات روز کارگر در فرانسه به آشوب کشیده شد

خبرگزاری ایرنا: تظاهرات در پاریس پایتخت فرانسه که‌ به مناسب روز جهانی کارگر تدارک دیده شده بود، به آشوب و درگیری میان نیروهای پلیس و تظاهرکنندگان انجامید.

گروهی چند صد نفره از معترضان که‌ برای جلوگیری از شناسایی شدن، نقاب به صورت داشتند، شیشه‌های مغازه‌ها را شکستند، خودروها را به آتش کشیدند و به سمت نیروهای پلیس سنگ پرتاب کردند.

همه چیز در مورد آشوب این‌فوگرافیک تظاهرات خون رنگ روز شکوه شهید شهید حججی فرانسه کارگر لاس وگاس وداع

این‌ حادثه پس از انتشار فراخوان گروه‌های چپ افراطی در شبکه‌‌های اجتماعی رخ داد که‌ از حامیان خود خواسته بودند سه شنبه را به «روزی انقلابی» تبدیل کنند.

مقام‌های فرانسوی شمار حامیان این‌ گروه‌ها را که‌ در تظاهرات روز سه شنبه با لباس‌های تمام مشکی حاضر شده بودند، نزدیک به یکه‌زار و ۲۰۰ نفر تخمین می‌زنند. مجموع آدمها شرکت کننده در این‌ تظاهرات هم در مجموع بین ۲۰ تا ۵۰ هزار نفر تخمین زده می شود.

جزییات مطلب آشوب و این‌فوگرافیک و تظاهرات و خون و رنگ و روز و شکوه و شهید و شهید حججی و فرانسه و کارگر و لاس وگاس و وداع را میخوانید .

معترضان که‌ شعارهای ضدفاشیست سر می‌دادند و برخی پرچم شوروی به دست داشتند، برخی از راه‌های مواصلاتی را مسدود کردند و پلیس برای متفرق کردن آن‌‌ها از ماشین‌های آبپاش و گاز اشک آور استفاده کرد.

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره تظاهرات روز کارگر در فرانسه به آشوب کشیده شد

تغییرات کلان در حوزه اقتصاد که‌ از جمله وعده‌های «امانوئل مکرون» رئیس جمهوری فرانسه در رقابت های انتخاباتی بوده، اکنون با مخالفت اتحادیه‌ها و گروه‌های کارگری مواجه شده است.

این‌ کشور در ماه‌های گذشته صحنه اعتصاب صنف‌های مختلف کارگری از جمله کارکنان ناوگان‌های ریلی و هوایی و حوزه انرژی بوده است.

بهترین کادو و هدیه برای روز معلم

منابع
سایت برترینها

توضیحات بیشتر در موردآشوب این‌فوگرافیک تظاهرات خون رنگ روز شکوه شهید شهید حججی فرانسه کارگر لاس وگاس وداع

گردآوری توسط توسط مجله سرگرمی خبری
پارس پرتو

شما مطلب تظاهرات روز کارگر در فرانسه به آشوب کشیده شد را می خوانید .

حراج ۷۰ درصدی فرانسه را به آشوب کشید!

به نقل از سایت فرارو و به گزارش پارس حراج ۷۰ درصدی فرانسه را به آشوب کشید! و تخفیف هفتاد درصدی «نوتلا» در یک فروشگاه های زنجیره‌ای فرانسه به آشوب و دعوا و در برخی موارد مداخله پلیس انجامید.
به گزارش یورونیوز، در پی تبلیغات حراج یک فروشگاه زنجیره برای تخفیف فروش شیشه‌های ۹۵۰ گرمی نوتلا به قیمت ۱/۴۱ یورو، صبح روز پنجشنبه علاقمندان به این‌ شکلات در مقابل سوپر مارکت‌های زنجیره‌ای، صف‌های طولانی تشکیل دادند.
با باز شدن در فروشگاه صحنه‌های عجیبی شکل گرفت. در برخی از شهرها ژاندارمری و پلیس مجبور به مداخله برای آرام کردن مشتریان مشتاق شد.
در شهرستان «اوآز»، «پا دو کاله» و چندین شهر جنوبی فرانسه، فروشندگان شاهد دعوا و درگیری میان مشتریان بودند.
ظاهرا شبکه‌ های اجتماعی نقش اصلی را در ایجاد این‌ «جنون خرید نوتلا» ایجاد کردند. امیرا، دختر جوان ساکن پاریس در توئیتر خود اتبلیغ ین فروشگاه برای حراج را منتشر کرد. مطلب …
کارگر هندی در عکس روز نشنال جئوگرافیک

به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ پایگاه نشنال جئوگرافی یکی از مشهورترین وب سایت های منتشر کننده عکس و فیلم در حوزه طبیعت، حیات وحش و محیط زیست به شمار می رود که‌ هر روز تصویری را به عنوان عکس روز در فضای مجازی به اشتراک می گذارد.
این‌ بار عکس روز نشنال جئوگرافیک به تصویری از  یک کارخانه آجر در هند اختصاص یافت. در این‌ تصویر یک کارگر هندی را در حال حمل تعدادی آجر مشاهده خواهید کرد.
در ادامه با ما همراه باشید تا عکس روز نشنال جئوگرافیک را مشاهده نمایید.

رابطه خانم مدیر ۴۱ ساله با کارگر ۲۱ ساله اش! | کیارش را دوست داشتم اما….

انتهای پیام/
متن ، اس ام اس و جملات زیبا برای تبریک روز کارگر سال ۹۷ و ۲۰

متن ، اس ام اس و جملات زیبا برای تبریک روز کارگر سال ۹۷ و ۲۰۱۸

اشعار تبریک روز کارگر
کار خیلی هنـــر را بنیاد
همت ای اهل هنــر بار دگر
تا شــــود کل وطن خرم وشاد
هنر کارگران است که‌ ایران آباد
روز کارگر گرامی باد

اس ام اس زیبای روز کارگر
کار مایه حیات زندگـی است
چشمه سار زلال زندگـی با کار جلا و روشنی می یابد
و کارگران پیشگامان این‌ حیات بدیع و نشاط آفرینند
روز جهانی کار و کارگر مبارک باد

پیام رسمی تبریک روز کارگر
کارگران از شریف ترین طبقه اجتماع هـستند
زیرا چرخش دست و بازوی آن‌ها باعث چرخش چرخه های زندگـی جامعه
و امتداد رگه های حیات در مجاری هـستی است
روز جهانی کار و کارگر خجسته باد..

اس ام اس طنز و جالب روز کارگر
بنده یک کارگر و این‌ همه کار سَرَم
زاده ی درد و عذاب و عاشق همسرم
دِلی دریایی دارم و مسافرته ام باز ِ باز
لـَب ِ من در همه حال مشغوله راز و نیاز
روز جهانی کار و …

وداع با شکوه با شهید حججی/ لاس وگاس رنگ خون گرفت+ این‌فوگرافیک

به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان؛ با وزش باد پاییزی در کشور، وزش خبرهای ریز و درشت هم آغاز‌ شد ،از همه پرسی اقلیم کردستان گرفته تا پیروزی آن‌گلا مرکل به عنوان صدر اعظم آلمان ، صدور فرمان مهاجرتی ترامپ و لغو آن‌ از سوی یک قاضی فدرال تا سخنرانی ضد ایرانی وی ،و شهادت غمبار شهید حججی همه و همه از اتفاقات مهم اولین ماه فصل پاییز بود.
ادامه واکنش های بین المللی به رونمایی از پدیده جدید موشکی ایران
رونمایی از جدیدترین دستاورد موشکی وزارت دفاع جمهوری اسلامی ایران با نام موشک خرمشهر در آخرین روز شهریور باعث شد که‌ مقامات آمریکایی و اروپایی اول مهر ماه نسبت به این‌ توان دفاعی نظامی ایران واکنش نشان دهند و آن‌را خلاف قطعنامه ۲۲۳۱ شورای امنیت سازمان ملل بدانند این‌ ادعا در حالی بود که‌ بر اساس این‌ قطعنامه ، آزمایش موشک هایی که‌ برای حمل کلاهک هـسته ای طراحی …

  • دسته‌بندی نشده
  • تظاهرات روز کارگر در فرانسه به آشوب کشیده شد


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *