خانه / دسته‌بندی نشده / دولت روحانی با تغییر وزرا، اصولگراتر می‌شود؟ به همراه توضیحات

دولت روحانی با تغییر وزرا، اصولگراتر می‌شود؟ به همراه توضیحات

دولت روحانی با تغییر وزرا، اصولگراتر می‌شود؟ ، تغییر در دولت به معنای تغییر وزرا نیست ، مُبلغ: بوی تغییر در دولت روحانی به مشام می‌رسد ، چرا روحانی از برخی وزرا خواسـت دولت را ترک کنند؟ ، سؤال نماین‌دگان مجلس از روحانی درباره حقوق وزرا و معاونین دولت+ جزییات ، امیری: اعضای دولت مخالف اسـتیضاح وزرا بودند .
نامه نیوز: همواره از زمان ریاسـت جمهوری روحانی، دو جناح سیاسی انتظار داشتند او در سال دوم یا سوم دولت دست به تغییراتی بزند و با جابه جایی یا برکناری برخی اعضای کابینه روح جدیدی را به کالبد قوه مجریه بدمد.
این‌ اتفاق در سال پایانی دولت یازدهم با تغییر در معاونت …

دولت روحانی با تغییر وزرا، اصولگراتر می‌شود؟

نامه نیوز: همواره از زمان ریاسـت جمهوری روحانی، دو جناح سیاسی انتظار داشتند او در سال دوم یا سوم دولت دست به تغییراتی بزند و با جابه جایی یا برکناری برخی اعضای کابینه روح جدیدی را به کالبد قوه مجریه بدمد.

این‌ اتفاق در سال پایانی دولت یازدهم با تغییر در معاونت هـای حقوقی و پارلمانی، وزارتخانه‌هـای «آموزش و پرورش»، «فرهنگ و ارشاد اسلامی» و «ورزش و جوانان» افتاد کـه برخی این‌ تغییرات را دیرهنگام و با هدف کسب رضایت اصلاح طلبان توصیف کردند اما در زمان چینش کابینه دوازدهم روحانی چرخش به راسـت نشان داد و این‌ مسئله گلایه هـای اصلاح‌طلبان را درپی داشت.

همـه چیز در مورد آموزش تغییر خانه خوشمزه دار دولت روحانی طبیعی طرز تهیه کامل گاز ماسـت

امروز بعد از گذشت نزدیک به یک سال از انتخابات ریاسـت جمهوری دوازدهم دوباره صحبت هـایی درباره اعمال تغییراتی در کابینه با هدف تزریق روحیه امید به اعضای دولت بیان می شود اما این‌ تغییرات کابینه را راسـت‌گراتر می کند یا چپ‌گراتر.

کابینه اعتدالگراتر می‌شود

جزییات مطلب آموزش و تغییر و خانه و خوشمزه و دار و دولت و روحانی و طبیعی و طرز تهیه و کامل و گاز و ماسـت را میخوانید .

حمیدرضا ترقی در پاسخ به این‌ سئوال نامه نیوز کـه درصورت ترمیم کابینه، دولت دوازدهم اصلاح طلب تر می شود یا اصولگراتر گفت: برخی وزرا مثل آقایان آخوندی و قاضی زاده هاشمی به دلیل مشکلات بودجه ای و اعتباری یا اختلاف نظر با روحانی در مسایل اجرایی مدتی اسـت، بحث اسـتعفا و کنارگیری از دولت را مطرح کردند. طبیعتا به نظر می رسد اگر تغییری بخواهد در ترکیب اعضای کابینه صورت گیرد در چارچوب معیارهـای قبلی خواهد بود.

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره دولت روحانی با تغییر وزرا، اصولگراتر می‌شود؟

وی افزود: یقینا اصولگراها در شرایط کنونی کـه دولت برای خود مشکلات عدیده ای را بوجود آورده و در حوزه هـایی همچون اقتصاد و فرهنگ به بن بست هـای متعددی خورده، رغبتی در پذیرش مسئولیت هـای کلان اجرایی ندارند و مسئولیت اجرایی نمی پذیرند چون نمی خواهند بار ناکارآمدی ها به گردن جریان اصولگرایی بیفتد.

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه یادآور شد: تغییراتی کـه در کابینه دولت دوازدهم اتفاق می افتد از داخل جریان اعتدال خواهد بود. به عبارت دیگر هرچند نوعا گرایش دولت دوازدهم به اصلاح طلبان بیشتر اسـت اما آن‌چه روحانی تأکیدش به عدم وابستگی صریح و روشن آدمها کابینه به جناح هـای موجود کشور اسـت.

چگونه چهره خود را تغییر دهیم؟

وی ادامه داد: تقریبا آقای روحانی تا الان سعی کرده از نیروهـای معتدل سیاسی در دولت خود اسـتفاده کند، نیروهـایی کـه گرایش شان به جناح هـای موجود کشور کمتر باشد و حساسیتی روی آن‌ها نباشد بنابراین‌ همین خط و مشی را برای آینده رعایت خواهد کرد.

توضیحات بیشتر در موردآموزش تغییر خانه خوشمزه دار دولت روحانی طبیعی طرز تهیه کامل گاز ماسـت

این‌ فعال سیاسی اصولگرا اظهار کرد: البته بایـد دید با این‌ ویژگی ها شخصی مناسب برای تغییرات در کابینه پیدا می شود یا اصلا آن‌ آدمها آماده همکاری با دولت دوازدهم در وضعیت کنونی استند یا خیر؟ در مجموع این‌ دو مسئله مقداری کار انتخاب را برای آقای روحانی مشکل باشد ولی در عین حال او از سیاسـت خودش عدول نخواهند کرد.

روحانی برای جبران ناکارآمدی‌هـای دولت به سمت اصولگراها می‌آید

شمـا مطلب دولت روحانی با تغییر وزرا، اصولگراتر می‌شود؟ را می خوانید .

برخلاف حمیدرضا ترقی، حسین ابراهیمی معتقد اسـت کـه روحانی در زمان ترمیم کابینه، دولت را به سمت اصولگراها سوق می دهد. او درباره این‌کـه گرایش روحانی در تغییرات احتمالی دولت دوازدهم به سمت کدامیک از جناح هـای کشور خواهد بود؟ گفت: هرچند اصلاح طلبان و جمعیت خاکستری کشور در رأس حمایت از آقای روحانی بودند اما آقای روحانی خودش ذاتا اصولگرا اسـت و فلزی اصولگرا دارد چه به زمین برود چه به آسمان او اصولگراسـت.

وی افزود: دولت نخست آقای روحانی عمدتا از نیروهـای اصلاح طلب به همراه تعدادی از اصولگرایان تشکیل شد اما تجربه ثابت کرد کـه موفق نبودند و آن‌چه آقای روحانی انتظار داشت محقق نشد بنابراین‌ دولت دوم او مقداری به سمت اصولگراها رو کرد، هر چند همچنان فرمان دست اصلاح طلبان اسـت.

آموزش تغییر خانه خوشمزه دار دولت روحانی طبیعی طرز تهیه کامل گاز ماسـت

عضو جامعه روحانیت مبارز تهران اظهار کرد: هم اکنون دولت دوازدهم با مشکلاتی مواجه اسـت چون کابینه نتوانست مشکلات فراوان جامعه اعم از معیشت، بیکاری، اقتصاد و گرانی را حل کند لذا آقای روحانی از طرح آن‌ گلایه شاید چند هدف داشته باشد، یکی آن‌کـه چون کارایی دولتش محدود و کم بود، ممکن اسـت بخواهد تغییر وضعیت دهد و آدمهـای شجاع تر، کارآمدتر و سخت‌کوش تر بیاورد کـه مبادا کار تا خاتمه ریاسـت جمهوری اش خراب بماند.

هجوم کاربران به صفحه روحانی در این‌ستاگرام

وی افزود: هدف دوم آن‌کـه روحانی متوجه شده، دارد مردم را از دست می دهد و برای نگه داشتن مردم با دولت، می خواهد بخشی از ناکارآمدی ها را به دوش برخی وزرا بیاندازد.

ابراهیمی بیان کرد: نکته سوم آن‌کـه روحانی بنا را بر جبران ناکارآمدی هـای دولت جبران گذاشت، به همین خاطر می داند کـه بی وفایی اصلاح طلبان در طول تاریخ ثابت شده اسـت و آن‌ها با خودشان هم کنار نمی آیند نمونه اش را در موضوع انتخاب شهردار تهران اسـت بنابراین‌ به سمت اصولگراها خواهد رفت.

منابع
سایت برترینها

این‌ مطلب در مورد آموزش تغییر خانه خوشمزه دار دولت روحانی طبیعی طرز تهیه کامل گاز ماسـت می باشد .

گردآوری توسط توسط مجله سرگرمی خبری
پارس پرتو

دولت روحانی با تغییر وزرا، اصولگراتر می‌شود؟

مُبلغ: بوی تغییر در دولت روحانی به مشام می‌رسد


اعتمادآن‌لاین‌: حسن روحانی امروز برای دومین بار در یک هفته اخیر از مدیران ارشد کابینه‌اش گلایه کرده اسـت؛ او هفته پیش هشدار بود مدیرانی کـه توانایی ایستادگی در برابر فشارها را ندارند جایشان را به آدمها دیگری بدهند. بعد از این‌ اظهارات او بود کـه چهره‌هـای مختلف سیاسی از اصلاح‌طلب تا اصولگرا روحانی را مورد خطاب قرار دادند و گفتند او بایـد مدیران ناکارامد دولتش را هرچه زودتر برکنار کند.
اما چند روزی از این‌ اعتراض روحانی نگذشته اسـت کـه امروز او باز هم از وزرایی کـه ناامید استند گلایه کرد و گفت سعی می‌کند کمتر به صحبت‌هـای وزرای ناامیدش گوش بدهد.
مرتضی مبلغ، معاون سیاسی وزارت کشور در دولت اصلاحات معتقد اسـت از سخنان رئیس‌جمهوری بوی تغییرات به مشام می رسد.
او با بیان این‌کـه از همان دوره اول دولت روحانی همواره این‌ تذکر و هشدار داده می‌شد کـه تحقق برنامه‌ها، وعده‌ها و …
کنایه‌هـای قالیباف به دولت روحانی

روحانی صدای مطهری را هم درآورد/سکوت امام جمعه ایلام درباره حواشی پرادو سوار شدنش/واکنش کرباسچی به داسـتانی کارخانه جنجالی/احمد خاتمی: منتظر شهادت استم


خبرگزاری مهر: عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: بزرگترین مشکل ما بحران مدیریتی در کشور و عدم پاسخ گویی نسبت به تعهدات اسـت.
محمد باقر قالیباف در اولین یادواره روحانی پاسدار شهید سید عباس موسوی قوچانی کـه در مسجد ابوالفضلیه قوچان برگزار شد اظهار کرد: زندگـی این‌ روحانی مبارز واین‌ شهید گرانقدر نه تنها مایه افتخار قوچان بلکـه موجب افتخار کشور، اسلام و روحانیت اسـت.
وی افزود: در طول هشت سال دفاع مقدس کـه همـه اقشار در جنگ حضور داشتند بیشترین حضور در میدان و بیشترین شهید را روحانیت دادند.
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام بیان کرد: زمانی کـه انقلاب با رهبری امام راحل هدایت شد روحانیت متعهد و انقلابی این‌ مسیر را طی کردند و حرکت ناجوانمردانه ضد انقلاب از ابتدا تا کنون روحانیت را مورد تهاجم قرار داده اسـت.
قالیباف گفت: جنگ را نمی خواهیم مقدس کنیم خودمان نیز قبول داریم کـه جنگ …
شکل و شمـایل دولت آینده تغییر می‌کند؟


روزنامه اعتماد؛ داريوش ناماعيلي، نماينده اصلاح‌طلب سروستان و نايب‌رييس كميسيون مشترك اصلاح ساختار دولت درباره تغییرات احتمالی در دولت آینده گفتگویی انجام داده اسـت.
آقاي ناماعيلي، در تذكرتان در جلسه چهارشنبه هفته پيش، نسبت به قرارگرفتن طرح يك‌فوريتي تشكيل وزارت ميراث فرهنگي و گردشگري و صنايع دستي در دستوكار صحن اعتراض كرديد؛ لطفا در اين رابطه توضيح دهيد؟
البته بنده از جزييات اين طرح اطلاعي ندارم اما آن‌چنان كه خبر دارم طرحي با عنوان تشكيل وزارت ميراث فرهنگي، گردشگري و صنايع‌دستي در كميسيون اجتماعي به تصويب رسيد كه در هفته گذشته نيز در دستوركار صحن قرار گرفت كه بنده به‌دليل همپوشاني و موازي‌كاري با اقداماتي كه در كميسيون مشترك اصلاح ساختار دولت در حال انجام اسـت، نسبت به قرار گرفتن آن‌ طرح بدون هماهنگي با كميسيون مشترك تذكر دادم. كميسيون مشترك اصلاح ساختار دولت از مدتي پيش با عضويت نمايندگاني از كميسيون‌هاي مختلف …

آموزش کامل طرز تهیه دوغ گاز دار طبیعی و خوشمزه با ماسـت در خانه

آموزش کامل طرز تهیه دوغ گاز دار طبیعی و خوشمزه با ماسـت در خانه

آموزش دستور تهیه و مواد لازم دوغ گاز دار سالم و خوشمزه در منزل
مواد لازم دوغ گاز دار
ماسـت :•: به میزان دلخواه
آب :•: دو برابر ماسـت
قند :•: ۲ حبه
نمک :•: به میزان کافی

آموزش دستور تهیه و مواد لازم دوغ گاز دار سالم و خوشمزه در منزل
طرز تهیه دوغ گاز دار
برای آماده کردن دوغ گاز دار ابتدا بایـد ماسـت ترش داشته باشیم . اگر ماسـت تان ترش نیست آن‌ را ۲ روز در بیرون از یخچال بگذارید تا ترش شود.
ماسـت ترش را تا جایی هم میزنیم کـه کاملا شکل براقی به خود بگیرد. سپس ۲ برابر ماسـت به آن‌ آب اضافه میکنید و هر مقدار کـه دوست دارید داخل آن‌ نمک بریزید.
برای گازدار شدن دوغ خانگی تنها نیاز اسـت به ۲ حبه قند ، کـه به آن‌ می افزاییم . به هیچ وجه برای بیشتر …

  • دسته‌بندی نشده
  • دولت روحانی با تغییر وزرا، اصولگراتر می‌شود؟


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *