خانه / دکوراسیون / اختلاف اصلاح‌طلبان بر سر انتخاب شهردار تهران به همراه توضیحات

اختلاف اصلاح‌طلبان بر سر انتخاب شهردار تهران به همراه توضیحات

اختلاف اصلاح‌طلبان بر سر انتخاب شهردار تهران ، «اختلاف اصلاح‌طلبان بر سر انتخاب شهردار تهران» ، شهرداری تهران و اختلاف میان اصلاح طلبان ، گزارش| دستور برکناری شهردار تهران از اتاق فکر اصلاح‌طلبان صادر شد ، شهردار تهران ۲۳ اردیبهشت انتخاب می‌شـود ، انتخاب شهردار تهران طی روز‌های آینده .
محمد نیشابوری سخنگوی حزب اسلامی کار در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری تسنیم، با اشاره به جلسه اخیر شورای مرکزی ایـن حزب گفت: در جلسه اخیر درباره مهمترین مسایل روز کشور به ویژه انتخاب شهردار تهران بحث‌ها و گفت‌وگو شد. بیشتر بخوانیداعتراض عضو فراکسیون «اصلاح‌طلبان» مجلس به تعلل شورای شهر در انتخاب شهردار تهرانوی افزود: حزب اسلامی کار درباره گزینه‌های مطرح …

اختلاف اصلاح‌طلبان بر سر انتخاب شهردار تهران

محمد نیشابوری سخنگوی حزب اسلامی کار در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری تسنیم، با اشاره به جلسه اخیر شورای مرکزی ایـن حزب گفت: در جلسه اخیر درباره مهمترین مسایل روز کشور به ویژه انتخاب شهردار تهران بحث‌ها و گفت‌وگو شد. 

 • بیشتر بخوانید

  اعتراض عضو فراکسیون «اصلاح‌طلبان» مجلس به تعلل شورای شهر در انتخاب شهردار تهران

  وی افزود: حزب اسلامی کار درباره گزینه‌های مطرح شده برای شهرداری تهران اظهارنظری نمی‌کند و ایـن اعضای شورای شهر استند که‌ باید با در نظر گرفتن مصالح ملی و مسایل کلان  تهران در نهایت بهترین گزینه را برای شهرداری تهران انتخاب کنند. 

  سخنگوی حزب اسلامی کار با بیان ایـنکه‌  تهران همواره به عنوان یک الگو در مدیریت شهری مطرح بوده گفت: به همین خاطر انتخاب شهردار برای تهران همواره به عنوان یک چالش بزرگ برای اعضای شوراهای شهر مطرح بوده است. توصیه‌ ما به اعضای شورای شهر ایـن است که‌ در انتخاب شهردار از نگاه‌های حزبی دوری کرده و بهترین گزینه را چه از نظر کارنامه اجرایی و چه از نظر ارتباط با حاکمیت انتخاب کنند.

  جزییات مطلب اختلاف و انتخاب و تهران و چیدمان و سری و شهردار و عروس و عکس و مبلمان و منزل و نو را میخوانید .

  وی  با اشاره به اختلافاتی که‌ میان گروه‌ها و احزاب اصلاح طلب بر سر انتخاب شهردار وجود دارد، گفت:  آن‌ چیز که‌ تا به حال قابل مشاهده بوده اختلاف نظراتی است که‌ در بحث انتخاب شهردار وجود دارد و ایـن گروه‌ها هنوز به  گزینه واحدی نرسیده‌اند.

  اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره اختلاف اصلاح‌طلبان بر سر انتخاب شهردار تهران

  سخنگوی حزب اسلامی کار ادامه داد: ابتدا باید ۷ کاندیدای انتخاب شده در صحن شورا به بیان برنامه‌های خود بپردازند و پس از آن‌ بدون در نظر گرفتن مسایل سیاسی و تنها با اولویت قرار دادن مصالح شهر تهران تصمیم نهایی گرفته شـود. 

  امکان تردد در اتوبان قم – تهران و جاده قدیم وجود ندارد

  وی با بیان ایـنکه‌  اشخاص  صاحب نظر حزبی و سیاسی  تنها می‌توانند نظرات شخصی خود را بیان کنند و حق فشار آوردن به اعضای شورای شهر را ندارند، خاطر نشان کرد:‌ الزامی برای اضافه شدن شخص جدیدی به گزینه‌های نهایی شهردای وجود ندارد ولی  در عین حال راه  ورود آدمها جدید به لیست کاندایدای شهرداری نیز هنوز امکان‌پذیر است.

  نیشابوری با بیان ایـنکه‌ هر شخصی که‌ خارج از دایره اعضای شورا درباره گزینه‌های احتمالی شهرداری تهران صحبتی می‌کند، نظر شخصی خود را می‌دهد، گفت: در مجموعه احزابی که‌ نمایـنده‌ای در شورای شهر دارند، اختلاف نظراتی برای رسیدن به یک گزینه واحد وجود دارد که‌ نشان ایـن موضوع نشان می‌دهد نگاه اعضای شورای شهر برای انتخاب شهردار صرفا حزبی نیست اما از آن‌جا که‌ مشاهده می‌شـود نگاه سیاسی در حال غالب شدن به نگاه کارشناسی است، همین موضوع باعث شده تا اتفاق نظر بر سر گزینه نهایی به تاخیر بیفتد. 

  توضیحات بیشتر در مورداختلاف انتخاب تهران چیدمان سری شهردار عروس عکس مبلمان منزل نو

  به گزارش تسنیم، حزب اسلامی کار یکی از احزاب عضو شورای هماهنگی جبهه اصلاحات و شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان است که‌ دبیرکلی آن‌ را حسین کمالی برعهده دارد.

  انتهای پیام/

  شمـا مطلب اختلاف اصلاح‌طلبان بر سر انتخاب شهردار تهران را می خوانید .

  منابع
  سایت خبرگزاری تسنیم

  گردآوری توسط توسط مجله سرگرمی خبری
  پارس پرتو

  اختلاف انتخاب تهران چیدمان سری شهردار عروس عکس مبلمان منزل نو

  «اختلاف اصلاح‌طلبان بر سر انتخاب شهردار تهران»

  محمد نیشابوری سخنگوی حزب اسلامی کار در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری تسنیم، با اشاره به جلسه  hodv شورای مرکزی ایـن حزب گفت: در جلسه اخیر درباره مهمترین مسایل روز کشور به ویژه انتخاب شهردار تهران بحث‌ها و گفت‌وگو شد. بیشتر بخوانیداعتراض عضو فراکسیون «اصلاح‌طلبان» مجلس به تعلل شورای شهر در انتخاب شهردار تهرانوی افزود: حزب اسلامی کار درباره گزینه‌های مطرح شده برای شهرداری تهران اظهارنظری نمی‌کند و ایـن اعضای شورای شهر استند که‌ باید با در نظر گرفتن مصالح ملی و مسایل کلان  تهران در نهایت بهترین گزینه را برای شهرداری تهران انتخاب کنند. سخنگوی حزب اسلامی کار با بیان ایـنکه‌  تهران همواره به عنوان یک الگو در مدیریت شهری مطرح بوده گفت: به همین خاطر انتخاب شهردار برای تهران همواره به عنوان یک چالش بزرگ برای اعضای شورای شوراهای شهر مطرح بوده است. توصیه‌ ما به اعضای شورای شهر ایـن است که‌ در انتخاب شهردار از نگاه‌های حزبی دوری کرده و بهترین گزینه را چه …
  انتخاب شهردار تهران طی روز‌های آینده

  اختتامیه هفتمین جشنواره بازی‌های رایانه‌ای تهران برگزار شد

  خبرگزاری فارس: عضو هیات رئیسه شورای شهر تهران گفت: اطمینان می دهیم که‌ شورا منسجم و یکپارچه طی روزهای آینده با روند تعیین شده به انتخاب شهردار آینده خواهد پرداخت.
  سیدحسن رسولی در جلسه علنی امروز شورای شهر تهران از محسن هاشمی برای تداوم حضورش در شورای شهر تشکر کرد و گفت: اطمینان می دهم که‌ اعضای شورای شهر تهران تا انتها، در شورای شهر به صورت یکپارچه و منسجم عمل خواهند کرد.
  وی با بیان ایـنکه‌ صبح امروز در جلسه هم اندیشی صمیمانه اعضای شورای شهر به مرحله تعیین مصادیق اولیه شهردار آینده تهران پرداختیم، اظهار کرد: خوشبختانه انسجام بسیار خوبی میان اعضای شورا وجود دارد.
  رسولی گفت:‌به موکلین خود اطمینان می دهم که‌ مصمم استیم تا انتها شورایی را که‌ به صورت یکپارچه تشکیل داده ایم، همچنان به صورت منسجم نگه داریم و در خدمت شهروندان باشیم.
  ایـن عضو شورا گفت: از طرفداران …
  داستانی جنجالی انتخاب شهردار تهران

  به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان؛۲۱ عضو شورای شهر تهران با رأی مردم ایـن شهر وظیفه تعیین شهردار را دارند؛ ۲۱ عضوی که‌ سوگند یاد کردند منافع شهر و شهروندان در صدر برنامه‌هایشان باشد. در جریان انتخاب شهردار انتظار چنین بود که‌ ایـن موارد را مورد توجه قرار دهند و از لابی‌های بی‌فایده برای شهر پرهیز کنند، اما ظاهرا برخی هدف‌های سیاسی را در اولویت قرار می‌دهند و پروژه مخالفت با هاشمی‌ها را در شورای شهر در دستور کار دارند
   آن‌‌ها در حالی به جایگاه و تجارب محسن هاشمی برای جلوس بر کرسی شهردار بی‌توجهی کردند که‌ پس از آن‌ مورد نکوهش فعالان سیاسی و شهری قرار گرفتند. حسن رهامی، فعال سیاسی اصلاح‌طلب با اشاره به محاسن انتخاب محسن هاشمی به‌عنوان شهردار تهران گفت: «محسن هاشمی با ارتباطاتی که‌ با بزرگان، دولت و مجلس دارد، می‌تواند به‌عنوان آورده برای شهرداری باشد.» دیگران نیز چنین گفتند. در راستای بررسی انتخاب شهردار …

  بولتون فقط زبان زور را می‌فهمد!

  عکسهای منزل نو عروس سری دوم (چیدمان ، مبلمان ، آشپزخانه و … )

  در دومین مطلب عکسهای منزل نو عروس های عزیز و خوشبخت ایـنبار عکسهای از نوعروس خوشبختمان از ارومیه برای شمـا عزیزان قرار داده ایم.
  عکسهای منزل نو عروس با دکوراسیون به رنگ روشن
    
  دکوراسیون آشپزخانه منزل نوعروس

  نمای پذیرایی نوعروس

  دکوراسیون پذیرایی منزل نو عروس

  چیدمان و دکوراسیون خانه نوعروس

  آشپزخانه خانه نوعروس

  چیدمان و مدل رختخواب عروس

  مدل تخت خواب منزل عروس

  کنسول آرایش نوعروس

  نمای کامل پذیرایی منزل نو عروس

     
  بخوانید :   عکسهای منزل نو عروس ۱ (چیدمان ، مدل مبل و … )

 • دکوراسیون
 • اختلاف اصلاح‌طلبان بر سر انتخاب شهردار تهران


 • دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *