خانه / دسته‌بندی نشده / تحولات لیبی| حملات هوایی امارات به شهر “درنه”؛ نظر مقام دولتی درباره نامزدی پسر قذافی به همراه توضیحات

تحولات لیبی| حملات هوایی امارات به شهر “درنه”؛ نظر مقام دولتی درباره نامزدی پسر قذافی به همراه توضیحات

تحولات لیبی| حملات هوایی امارات به شهر “درنه”؛ نظر مقام دولتی درباره نامزدی پسر قذافی ، پسر قذافی نامزد انتخابات لیبی می‌شود ، لیبی ۷ سال پس از سقوط معمر قذافی + تصاویر ، تحولات سوریه| ارتش سوریه در آستانه آزادسازی «حموریة وجسرین»/ حملات هوایی ترکیه به «عفرین» ادامه دارد ، تبرئه پسر قذافی از سوی دستگاه قضائی لیبی ، تحولات آفریقا| احتمال مرگ مغزی “حفتر”؛ مغرب با تحریک آمریکا وارد خط تحولات لیبی می‌شود .
به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از روزنامه العربی الجدید، محمد طاهر سخنگوی گروه موسوم به “مجلس شورای مجاهدان درنه” وابسته به گروه تروریستی القاعده اعلام کرد که‌ مواضع ایـن گروه در اطراف شهر درنه هدف حملات هوایی امارات قرار گرفت.وی در صفحه خود در فیسبوک نوشت: ایـن حملات که‌ ساعت ۱۰:۳۰ دقیقه دوشنبه شب الی ۱ بامداد سه شنبه صورت …

تحولات لیبی| حملات هوایی امارات به شهر “درنه”؛ نظر مقام دولتی درباره نامزدی پسر قذافی

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از روزنامه العربی الجدید، محمد طاهر سخنگوی گروه موسوم به “مجلس شورای مجاهدان درنه” وابسته به گروه تروریستی القاعده اعلام کرد که‌ مواضع ایـن گروه در اطراف شهر درنه هدف حملات هوایی امارات قرار گرفت.

وی در صفحه خود در فیسبوک نوشت: ایـن حملات که‌ ساعت ۱۰:۳۰ دقیقه دوشنبه شب الی ۱ بامداد سه شنبه صورت گرفت، مراکز تجمع نیروهـای مجلس شورای مجاهدان درنه در مناطق “الظهر الحمر” و “الحیله” را هدف قرار داد.

همه چیز در مورد امارات پسر تحولات حملات درباره شهر عکس قذافی کوه مقام منتخب نامزد نامزدی نشنال جئوگرافیک نظر هوایی

ایـن عضو گروه شورای مجاهدان درنه گفت که‌ ایـن حملات به وسیله یک پهپاد از نوع Predator MQ.9 Reaper ساخت آمریکا صورت گرفت.

به گفته وی ایـن پهپاد با هدایت امارات، از فرودگاه “الخروبه” به پرواز در آمد و حملات هوایی تا ساعت ۱ بامداد سه شنبه ادامه یافت.

جزییات مطلب امارات و پسر و تحولات و حملات و درباره و شهر و عکس و قذافی و کوه و مقام و منتخب و نامزد و نامزدی و نشنال جئوگرافیک و نظر و هوایی را میخوانید .

بر اساس گزارش‌هـای منتشر شده، امارات یک پایگاه هوایی در منطقه الخروبه در جنوب شهر “المرج” دارد که‌ هم اکنون پایگاه نظامی نیروهـای تحت فرماندهی خلیفه حفتر فرمانده ارتش لیبی اسـت.

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره تحولات لیبی| حملات هوایی امارات به شهر “درنه”؛ نظر مقام دولتی درباره نامزدی پسر قذافی

شهر درنه در شرق لیبی حدود ۱۰۰ هزار نفر جمعیت دارد و ایـن شهر از حدود دو سال قبل در محاصره اسـت. نیروهـای خلیفه حفتر اخیرا در راسـتای آمادگی برای اجرای دستور فرمانده خود برای حمله به درنه و به کنترل درآوردن ایـن شهر حضور نظامی خود را گسترده‌تر کرده‌اند.

“احمد المسماری” سخنگوی ارتش ملی لیبی به فرماندهی خلیفه حفتر چندی قبل از آمادگی برای آغاز‌ حمله گسترده علیه گروه تروریستی القاعده در شهر درنه خبر داده بود.

اجرای طرح ترافیک از ۱۰ اردیبهشت

ایـن در حالی اسـت که‌ خلیفه حفتر چند روز قبل از اتاق عملیات “عمر المختار” برای آزادسازی شهر درنه بازدید کرد.

توضیحات بیشتر در موردامارات پسر تحولات حملات درباره شهر عکس قذافی کوه مقام منتخب نامزد نامزدی نشنال جئوگرافیک نظر هوایی

حفتر اخیرا گفته بود که‌  مهلت گروه‌هـای تروریستی در شهر درنه به پایان رسیده اسـت و عملیات آزادسازی ایـن شهر به‌زودی آغاز‌ خواهد شد.

نظر وزیر کشور لیبی درباره نامزدی سیف الإسلام

شمـا مطلب تحولات لیبی| حملات هوایی امارات به شهر “درنه”؛ نظر مقام دولتی درباره نامزدی پسر قذافی را می خوانید .

“محمد سیاله” وزیر کشور دولت وفاق ملی لیبی گفت که‌ سیف الإسلام قذافی پسر معمر قذافی حق نامزدی برای انتخابات ریاسـت‌جمهوری را دارد.

وی در یک مصاحبه تلویزیونی افزود: اگر سیف الإسلام در پرونده‌هـای قضایی محکوم نشده باشد، می‌تواند برای انتخابات نامزد شود ولی ایـن امر به دستگاه قضایی بستگی دارد.

امارات پسر تحولات حملات درباره شهر عکس قذافی کوه مقام منتخب نامزد نامزدی نشنال جئوگرافیک نظر هوایی

ایـن در حالی اسـت که‌ سیف الإسلام از چندی قبل تبلیغات انتخاباتی خود را با توزیع مجله‌ای با نام “ماندلای لیبی” در سرتاسر تونس آغاز‌ کرد.

سیف الإسلام ۴۵ ساله پسر معمر قذافی اسـت که‌ از سال ۱۹۷۹ الی ۲۰۱۱ میلادی در لیبی حکومت کرد. وی پس از سرنگونی پدرش، مدتی را در زندان سپری کرد و سپس به موجب قانون عفو عمومی آزاد شد.

انتهـای پیام/

منابع
سایت خبرگزاری تسنیم

ایـن مطلب در مورد امارات پسر تحولات حملات درباره شهر عکس قذافی کوه مقام منتخب نامزد نامزدی نشنال جئوگرافیک نظر هوایی می باشد .

گردآوری توسط توسط مجله سرگرمی خبری
پارس پرتو

تحولات لیبی| حملات هوایی امارات به شهر “درنه”؛ نظر مقام دولتی درباره نامزدی پسر قذافی

نکاتی درباره خرید انواع حلقه نامزدی

به نقل از سایت ستاره و به گزارش پارس نکاتی درباره خرید انواع حلقه نامزدی و خرید حلقه نامزدی یکی از مهمترین خریدهـای قبل از عروسی برای زوج هـای جوان اسـت. با انواع حلقه نامزدی و نکات مهم درباره قیمت و انتخاب حلقه نامزدی همراه ستاره باشید. حلقه نامزدی حلقه‌ای اسـت که‌ تا آخر عمر در انگشت شمـا خواهد بود و نمادی از ازدواج شمـا محسوب خواهد شد پس بهتر اسـت قبل از خرید، ان را از هر نظر بررسی کنید تا اسـتفاده از ان برای شمـا ساده و راحت باشد. اگر به دنبال یک حلقه لاکچری و خاص استید، ایـن مطلب را بخوانید تا بتوانید حلقه‌ای مناسب طبق سلیقه و بودجه موجود انتخاب کنید اما قبل از ان بهتر اسـت تفاوت بین حلقه و انگشتر را توضیح دهیم:
 
 

باسیلیکا سیسترن اسـتانبول | Basilica Cistern

 

فرق حلقه با انگشتر

انچه مسلم اسـت ایـن اسـت که‌ حلقه با انگشتر فرق دارد. انگشترهـای بزرگ و پرنگین …
تحولات سوریه| ارتش سوریه در آستانه آزادسازی «حموریة وجسرین»/

به گزارش خبرنگار خبرگزاری تسنیم در دمشق،‌ ارتش سوریه همچنان به عملیات نظامی خود در عمق غوطه شرقی ادامه می‌دهد به‌طوری که‌ توانست ۴۰ درصد شهرک «جسرین» را از لوث تروریست‌ها پاکسازی کند، حملات هوایی و توپخانه‌ای به مواضع گروه‌هـای تروریستی ادامه دارد.بر اساس ایـن گزارش، ارتش سوریه در آستانه آزادسازی شهرک «حموریة» پس از ورود به ان از محورهـای مختلف و پیشروی گسترده زمینی در ان قرار گرفت.نیروهـای ارتش همچنین امروز حمله تروریست‌هـای جبهه النصره به مواضع ارتش را دفع کردند، ایـن گروه تروریستی، پیش از حمله دسته‌جمعی، دست به حمله انتحاری زد. دست‌کم ۹ تروریست به‌هلاکت رسیدند که‌ چند عضو النصره از جمله هلاک‌شدگان اعلام شده‌اند.در همین راسـتا خروج شمـاری از افراد مسلح از غوطه در پی دستیابی به توافق با ارتش سوریه برای ساماندهی اوضاعشان آغاز‌ شد، همچنین شمـار خیلی از غیرنظامیان ساکن شهرک حوریه و چند شهرک دیگر از طریق گذرگاه‌هـای امن اختصاص‌یافته از سوی دولت …
اظهار نظر عادل الجبیر درباره تحولات اخیر سوریه


خبرگزاری ایسنا: وزیر خارجه سعودی گفت: با همپیمانان گزینه‌هـای ممکن برای واکنش نسبت به حمله دوما را بررسی کردیم.
 به نقل از اسکای نیوز عربی، عادل الجبیر، وزیر خارجه عربستان سعودی امروز (سه‌شنبه) تصریح کرد: باید عاملان حمله شیمیایی در سوریه مجازات شده و در مقابل عدالت قرار گیرند.
وی افزود: ما با همپیمانان گزینه‌هـای موجود برای واکنش نسبت به حمله دوما را بررسی کردیم.

پیگیری اهانت یکی از نمایـندگان به مقام زن

عکس منتخب نشنال جئوگرافیک | کوه برومو

عکس منتخب نشنال جئوگرافیک | کوه برومو

پنجشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۶ –
عکس روز,فیلم و عکس

  • دسته‌بندی نشده
  • تحولات لیبی| حملات هوایی امارات به شهر “درنه”؛ نظر مقام دولتی درباره نامزدی پسر قذافی


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *