خانه / اجتماعی / پیشنهاد شیرین کردن آب دریای خزر برای کشاورزی به همراه توضیحات

پیشنهاد شیرین کردن آب دریای خزر برای کشاورزی به همراه توضیحات

پیشنهاد شیرین کردن آب دریای خزر برای کشاورزی ، استیضاح وزیر کشاورزی|وقفچی:در وزارت جهاد کشاورزی بازنشستگان به کار گرفته می‌شوند ، جانوران عجیب و اُستوره ای یا افسانه ای خلیج فارس و دریای پارس (دریای عرب/ مکران) ، استارتاپ هـای کشاورزی راهی برای نجات بحران آب در کشور ، ۱۴ پیشنهاد برای تمیز کردن آشپزخانه ، پیشنهاد نایب‌ رئیس مجلس به کشورهـای اسلامی برای زمین‌گیر کردن آمریکا .
خبرگزاری خانه ملت به نقل از یک عضو کمیسیون کشاورزی مجلس، نوشت: بایـد اجازه داده شـود تا با استفاده از تکنولوژی روز، بحث، تحقیق، برنامه‌هـای به‌روز و شیرین کردن آب از منابع آبی دریاهـای خزر، عمان و خلیج فارس استفاده کنیم.
جواد کاظم نصب الباحی در خصوص اجرای طرح نکاشت در برخی …

پیشنهاد شیرین کردن آب دریای خزر برای کشاورزی

خبرگزاری خانه ملت به نقل از یک عضو کمیسیون کشاورزی مجلس، نوشت: بایـد اجازه داده شـود تا با استفاده از تکنولوژی روز، بحث، تحقیق، برنامه‌هـای به‌روز و شیرین کردن آب از منابع آبی دریاهـای خزر، عمان و خلیج فارس استفاده کنیم.

جواد کاظم نصب الباحی در خصوص اجرای طرح نکاشت در برخی از استان‌هـای کشور، اظهارداشت: ضمن ایـنکـه طرح نکاشت باتوجه به کمبود منابع آب عمل درستی است اما بایـد از سوی دیگر قشر عظیم کشاورزان را نیز در نظر داشته باشیم اگر دولت بتواند معوض به کشاورزان پرداخت کند می‌تواند در ایـن زمینه اقداماتی را داشته باشد.

همه چیز در مورد آب اجتماعی پسر پیشنهاد خبرنگار شیرین کشاورزی

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی با بیان ایـنکـه باران‌هـای اخیر باعث شد تا خیلیی از کشاورزان متضرر شوند،گفت: با توجه به خسارات ناشی از بارندگی‌ها اخیر، اعلام ممنوعیت کشت تابستانه برنج برای کشاورزان معضل بزرگی را به‌وجود می‌آورد کـه بایـد سیاست‌هـای مناسبی در ایـن زمینه گرفت.

نمایـنده مردم اهواز و باوی در مجلس شورای اسلامی درخصوص ایـنکـه برخی اعتقاد دارند در تعدادی از استان‌ها صنایع به منظور اشتغالزایی کشاورزان مستقر شوند، اظهار داشت: ایـن اقدام با توجه به رشد بیکاری امکان پذیر نیست و صنایع هر روز در حال ورشکستگی استند، اگر ایـن امکان وجود دارد بایـد کارگران شرکت‌هـای در حال تعطیلی را حفظ کـنند.

جزییات مطلب آب و اجتماعی و پسر و پیشنهاد و خبرنگار و شیرین و کشاورزی را میخوانید .

ایـن نمایـنده مردم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به ایـنکـه تخصص ایـن کشاورزان در زمینه کشاورزی است، ادامه داد: نمی‌توان کشاورزان را در کارخانجات فولاد به‌کارگیری کرد زیرا نسل‌هـای قبل ایـن افراد نیز کشاورز بوده‌اند و به ایـن شغل علاقه دارند.

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره پیشنهاد شیرین کردن آب دریای خزر برای کشاورزی

وی با بیان ایـنکـه کشاورزان زمین در اختیار دارند و لازم به ایجاد اشتغال برای آن‌ها نیست، تصریح کرد: زمین ایـن کشاورزان را آباد و مدیریت توزیع عادلانه آب را ایجاد کـنید تا ایـنگونه نباشد کـه یک استان آب زیادی را برداشت کند اما استان دیگر آب کشاورزی لازم در اختیار نداشته باشد.

«بندازش وسط آب بمیره»

عضو کمیسیون کشاورز، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی در پایان با تاکید بر ایـنکـه بایـد اجازه داده شـود تا با استفاده از تکنولوژی روز، بحث، تحقیق، برنامه‌هـای به‌روز و شیرین کردن آب از منابع آبی دریاهـای خزر، عمان و خلیج فارس استفاده کنیم، خاطرنشان کرد: عربستان سعودی با انجام برخی اقدامات در شرایطی کـه آب شیرین ندارد توانسته اقتصاد کشاورزی خود را ارتقاء دهد و در زمینه تولید گوجه فرنگی و گندم حرفی برای گفتن داشته باشد.

منابع
سایت برترینها

توضیحات بیشتر در موردآب اجتماعی پسر پیشنهاد خبرنگار شیرین کشاورزی

گردآوری توسط توسط مجله سرگرمی خبری
پارس پرتو

شما مطلب پیشنهاد شیرین کردن آب دریای خزر برای کشاورزی را می خوانید .

استارتاپ هـای کشاورزی راهی برای نجات بحران آب در کشور

فعالیت هـای استارتاپی در حوزه کشاورزی در ایـران با وجود ارزش میلیاردی ایـن صنعت در کشور، تاکنون تنها در سطح برگزاری چند استارتاپ ویکند در اقصی نقاط ایـران بوده و فعالیت متمرکز و خاصی روی کشاورزی صورت نگرفته است. با توجه به صحبت‌هـای ماه گذشته وزیر کشاوری، «محمود حجتی» کـه درباره اهمیت حضور استارتاپ‌ها در ایـن حوزه گفته بود، فراخوانی صورت گرفته کـه در آن‌ ایده‌هـای استارتاپی افراد جمع آوری شده و سه عدد از برترین‌هـای آن‌ان با حمایت مالی از سال آینده کار خود را آغاز‌ خواهند کرد.
شرکت سروش باران پاسارگاد با سابقه ۱۰ ساله فعالیت خود در زمینه کشاورزی وارد میدان شده و «عطا دانشی»، مدیرعامل ایـن شرکت در نشست خبری امروز صبح خود با اصحاب رسانه از طرح دریافت ایده‌هـای استارتاپی ایـن شرکت از سوی ایده‌پردازان رونمایی کرد. او اعتقاد دارد کـه نتیجه ایـن فراخوان می‌تواند نقش بسزایی در اعتلای صنعت کشاورزی و همچنین راه چاره‌ای برای …
۱۰ لاک‌پشت آب شیرین در معرض انقراض!

پیشنهاد شگفت انگیز منچستریونایتد برای جذب نیمار


لاک‌پشتها به عنوان یک شاخص مهم در وضعیت سلامت آبهـای شیرین روی زمین به شمار می‌روند. به همین منظور «پیتر پل فن دیک» مدیر برنامه محافظت از لاک‌پشتهـای آب‌هـای شیرین، ۱۰ لاک‌پشت کمیاب در معرض خطر انقراض را معرفی و طبقه بندی کرده است.براساس گزارش National Geographic، وی در ایـن خصوص توضیح داد: «مشکل کلیدی ایـن جانوران تغییرات زیستگاه آن‌ها است. ایـن تغییرات به خصوص به علت سدهـایی است کـه در مسیر رودخانه‌ها زده می‌شـود. بیش از ۴۰ درصد از گونه‌هـای لاک‌پشتهـای آب‌هـای شیرین زمین در معرض خطر انقراض قرار دارند.»کاهش زیستگاه طبیعی ایـن گونه‌ها همراه با شکار و تجارت غیرقانونی آن‌ها موجب شده خیلیی از ایـن گونه‌ها با تهدید جدی مواجه شوند.۱۰- (Batagur Kachuga)به نظر می‌رسد کـه ایـن لاک‌پشت گونه «باتاگور کاچوگا» لبخند می زند. ایـن گونه زمانی در هند، بنگلادش و نپال خیلی دیده می‌شد اما پس از شکار ایـن لاک‌پشتها برای استفاده از گوشت آن‌ها و همچنین …
انجماد بزرگ‌ترین منبع آب شیرین جهان


خبرگزاری فارس: دریاچه بایکال دریاچه‌ای در جنوب سیبری در کشور روسیه، میان استان ایرکوتسک و جمهوری بوریاتیا است.
ایـن دریاچه هفتمین دریاچه بزرگ جهان است و در فهرست میراث جهانی قرار دارد. دریاچه بایکال، حاصل فروافتادگی زمین است.
دریاچه بایکال بزرگ‌ترین منبع آب شیرین جهان به شمار می‌آید؛ تقریباً ۲۰ درصد تمام آب شیرین غیر منجمد سطحی روی کره زمین در ایـن دریاچه قرار دارد.
دریاچه بایکال هم‌چنین دارای زلال‌ترین آب در میان دریاچه‌هـای جهان است و با قدمتی ۲۵ میلیون ساله، قدیمی‌ترین دریاچه جهان نیز به‌شمار می‌آید.
حجم آب شیرین دریاچه بایکال از مجموع آب‌هـای دریاچه‌هـای بزرگ در آمریکا نیز بیشتر است.
همچنین ایـن دریاچه با عمق یک هزار و ۶۴۲ متر عمیق‌ترین دریاچه جهان است.
تصاویری از انجامد ایـن دریاچه کـه توسط یک عکاسی روسی تهیه شده است را در زیر مشاهده می‌کـنید:

پیشنهاد کارآفرینان مشهور برای مقابله با شکست

سنگ‌اندازی اصلاح‌طلبان برای پسر آیت‌الله

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، همزمان با انتخاب شهردار تهران در مرداد، بحث‌هـایی در میان اصلاح‌طلبان شکل گرفت کـه محسن هاشمی با توجه به تجربه بیش از یک دهه‌ای کـه در مدیرعاملی متروی تهران داشته می‌تواند گزینه مناسبی در پست شهردار باشد ولی دلایلی مانع از خروج وی از شورای شهر و نشستن در طبقه ۷ ساختمان شهرداری شد.از جمله ایـن دلایل را می‌توان میثاق نامه‌ای نامید کـه هیچ گاه رسانه‌‌ای نشد. شورای عالی سیاستگذاری اصلاح طلبان و برخی از زعمای اصلاح طلب اعلام کردند کـه بر اساس میثاق نامه‌ای کـه نامزدهـای اصلاح طلب لیست امید آن‌ را امضا کرده‌اند، آن‌ها حق ندارند تا پایان دوره برای در دست گرفتن منصب دیگری در دولت یا شهرداری و … از شورا استعفا دهند.اما مهمترین علت را بایـد به حضور اعضای علی‌البدل بعد از هر استعفای در شورای شهر دانست. ۱۰ عضو علی‌البدل در شورای شهر تمامی اصولگرا استند کـه اکثر …

  • اجتماعی
  • پیشنهاد شیرین کردن آب دریای خزر برای کشاورزی


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *