خانه / حوادث / بدهی ۳۷۰ میلیاردی” آموزش و پرورش” برای حق بیمه “معلمان” به همراه توضیحات

بدهی ۳۷۰ میلیاردی” آموزش و پرورش” برای حق بیمه “معلمان” به همراه توضیحات

بدهی ۳۷۰ میلیاردی” آموزش و پرورش” برای حق بیمه “معلمان” ، داستانی بدهی آموزش و پرورش به بیمه سلامت ، چرا در آموزش و پرورش از معلمان غیر رسمی استفاده می‌شـود؟ ، آیا آموزش و پرورش به شرکت آتیه‌سازان حافظ بدهی دارد؟ ، آموزش و پرورش: معلمان کلاس را تعطیل نکـنند ، آموزش و پرورش شرایط جذب سرباز معلمان برای سال تحصیلی جدید را اعلام کرد .

منابع
سایت جام جم

گردآوری توسط توسط مجله سرگرمی خبری
پارس پرتو

بدهی ۳۷۰ میلیاردی” آموزش و پرورش” برای حق بیمه “معلمان”

منابع
سایت جام جم

گردآوری توسط توسط مجله سرگرمی خبری
پارس پرتو

همه چیز در مورد آموزش آموزش و پرورش بچه بدهی بیمه پرورش دختر ساله قتل معلمان میلیاردی

داستانی بدهی آموزش و پرورش به بیمه سلامت

علی اللهیار معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار  حوزه آموزش و پرورش گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛ درباره بدهی آموزش و پرورش به بیمه سلامت عنوان کرد: بدهی ای کـه مسئولان بیمه سلامت از آن‌ یاد می کـنند در واقع به علت افزایش هفت درصدی تعرفه های ایـن بیمه در ابتدای سال است و تعابیری کـه مبنی بر دریافت وجه از فرهنگیان مطرح می شـود، تکذیب می کنیم.
‎وی ادامه داد: برنامه ریزی لازم برای پرداخت مابه التفاوت افزایش بیمه در نظر گرفته شده است کـه ناشی از مصوبه دولت مبنی بر افزایش بیمه سلامت است و مشکلی وجود ندارد، حتما بایـد بدانیم ایـن بدهی، بدهی دولت به دولت است و سهم کارفرماها و آموزش و پرورش در ایـن مورد دخیل نیست.
‎اللهیار درباره بیمه تکمیلی عنوان کرد: چون دولت به آموزش و پرورش اعتبارات رفاهی پرداخت نمی کند، بنابرایـن با شرکت های بیمه ای مرسوم نمی …
صدور مجوز برای جذب ۱۵ هزار نیرو در آموزش و پرورش/ دغدغه معیش

به گزارش خبرنگار حوزه آموزش و پرورش گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛  آموزش و پرورش در سالی کـه گذشت با فراز و نشیب‌ها و وعده و برنامه هایی خیلیی روبه رو بود کـه به طور متناوب اقدامات آن‌ را  ماه به ماه و به اجمال بررسی خواهیم کرد.
دغدغه معیشتی معلمان بایـد رفع شـود
فخرالدین احمدی دانش آشتیانی وزیر آموزش و پرورش عنوان کرد: در مسئله ملی جایگاه معلم خیلی رفیع و مرجع بوده و نقش آن‌ در سرمایه انسانی خیلی مهم است؛ در مقابل بحث دغدغه معیشت معلمان وجود دارد و نظر ما ایـن است کـه معلم ایـن دغدغه را نداشته باشد و طی چند سال اخیر حمایت‌های خوبی از معلمان‌ها انجام شده است.

داستانی بدهی ۴۵۰ میلیون پوندی لندن به تهران

وی افزود: با احتساب ۹۶ بیش از صد درصد حقوق معلمان در دولت تدبیر و امید افزایش یافته کـه نشان از توجه به قشر فرهیختگان است و معتقد هستم با نگاه درست می‌توانیم دغدغه معیشتی فرهنگیان را رفع …
۲.۶ میلیون متوسط حقوق معلمان/ بودجه ۴۶ میلیارد تومانی آموزش

به گزارش حوزه آموزش و پرورش گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛ منصور مجاوری مشاور وزیر آموزش و پرورش در برنامه تلویزیونی پرسشگر درباره موضوع اسکان نوروزی با بیان ایـنکـه در نظام آموزش و پرورش کشور، هیچگاه بودجه ای با عنوان رفاهیات در آستانه عید نداشتیم، عنوان کرد: بودجه رفاهی صرف بیمه تکمیلی، ستاد اسکان نوروزی و خانه معلم ها می‌شـود و اگر بودجه خوبی داشته باشیم، بستری فراهم می‌شـود کـه معلم ما بتواند از مراکز اقامتی بخش‌خصوصی بهره گیرد.
 
وی افزود: وقتی بودجه رفاهی نداریم، چرا بایـد بگوییم معلمان رفاهیات دارند؟ بایـد از شعارها خارج شویم امروز و در آستانه سال نو خیلیی معلمان حق التدریس ما حقوق نگرفته اند.
تنظیم نظام نامه رفاهی یکی از برنامه‌های عملیاتی وزیر آموزش و پرورش
مشاور وزیر آموزش و پرورش گفت: تنظیم نظام نامه رفاهی یکی از برنامه‌های عملیاتی وزیر است کـه درمان، معیشت، رفاه و… در آن‌ مورد تاکید قرار گرفته است.
 
مجاوری با اشاره به …

جزییاتی از قتل ‌دختر بچه ۵ ساله آق قلایی

به گزارش جام جم آن‌لایـن به نقل از ایسنا، سرهنگ مجید زائری اظهار کرد: بعد از ظهر ‌روز پنج شنبه ناپدید شدن دختر بچه‌ای ۵ ساله به نام سلاله در روستای گری از توابع شهرستان آق قلا به پلیس اطلاع داده شد.

وی افزود: بلافاصله جستجوی مامورین انتظامی برای یافتن دختر بچه آغاز‌ شد و در کمتر از دو ساعت شخصی ۴۰ ساله در مراتع اطراف روستا شناسایی و دستگیر شد.

زائری با اشاره به پیدا شدن جسد کودک در مراتع ایـن شهرستان، ‌تصریح کرد: شخص دستگیر شده در اعترافات اولیه به بزه انتسابی معترف و برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شد.

فرمانده انتظامی شهرستان آق قلا اظهار کرد: علت اولیه قتل خفگی تشخیص داده شده است. جزییات بیشتر درخصوص نحوه قتل پس از بررسی پزشک قانونی اعلام خواهد شد.

رامین نور قلی پور نمایـنده مردم غرب گلستان در مجلس …

  • حوادث
  • بدهی ۳۷۰ میلیاردی” آموزش و پرورش” برای حق بیمه “معلمان”


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *