خانه / دسته‌بندی نشده / از تبادل آتش میان پلیس و کارگران در فرانسه تا فعالیت‌های معترضانه این‌ قشر در کشور‌های مختلف+عکس های به همراه توضیحات

از تبادل آتش میان پلیس و کارگران در فرانسه تا فعالیت‌های معترضانه این‌ قشر در کشور‌های مختلف+عکس های به همراه توضیحات

از تبادل آتش میان پلیس و کارگران در فرانسه تا فعالیت‌های معترضانه این‌ قشر در کشور‌های مختلف+عکس های ، توافق کشور روسیه، فرانسه و آلمان در زمینه «تقویت تبادل اطلاعات» درباره کشور سوریه ، برخورد پلیس با قاچاق در راسـتای حمایت از کارگران ، عکس های جالب از کلاس‌های درس در کشور‌های مختلف ، مرنام عید نوروز در کشور‌های مختلف جهان+ عکس های ، عکسبردار صداوسیما در فرانسه در پی اصابت گلوله پلیس به کما رفت .
به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان،همزمان با روز جهانی کارگر، میلیون‌ها کارگر روز سه شنبه در سراسر جهان با برگزاری تجمعات و راه‌پیمائی‌هایی تلاش کردند تا و مشکلات کاری خود را به گوش دولت‌ها و کارفرمایان خود برسانند.
ترکیه

در ترکیه، پلیس اسـتانبول بیش از ۱۰ کارگر را که‌ تلاش می کردند خود را به میدان اصلی شهر برسانند، …

از تبادل آتش میان پلیس و کارگران در فرانسه تا فعالیت‌های معترضانه این‌ قشر در کشور‌های مختلف+عکس های

به گزارش

گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان،همزمان با روز جهانی کارگر، میلیون‌ها کارگر روز سه شنبه در سراسر جهان با برگزاری تجمعات و راه‌پیمائی‌هایی تلاش کردند تا و مشکلات کاری خود را به گوش دولت‌ها و کارفرمایان خود برسانند.

ترکیه

همـه چیز در مورد آتش پلیس تبادل زیدان عکس فرانسه کارگران لیگ

روز کارگر در کشورهای مختلف چگونه گذشت؟+عکس های

در ترکیه، پلیس اسـتانبول بیش از ۱۰ کارگر را که‌ تلاش می کردند خود را به میدان اصلی شهر برسانند، بازداشت کرد.

جزییات مطلب آتش و پلیس و تبادل و زیدان و عکس و فرانسه و کارگران و لیگ را میخوانید .

پلیس اسـتانبول پیش‌تر اعلام کرده بود که‌ کارگران حق تجمع در میدان تقسیم را ندارند ولی تعدادی از کارگران با سر دادن این‌ شعار که‌ «تقسیم در اول مه محدود شدنی نیست» سعی داشتند که‌ خود را به این‌ میدان برسانند. اما پلیس تمام مسیرهای منتهی به این‌ میدان را مسدود کرده بود.

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره از تبادل آتش میان پلیس و کارگران در فرانسه تا فعالیت‌های معترضانه این‌ قشر در کشور‌های مختلف+عکس های

به نقل از یورونیوز، پلیس اسـتانبول تنها به برخی نماین‌دگان اتحادیه‌های کارگری اجازه داد تا دقایقی در این‌ میدان حضور یابند.

میدان تقسیم برای کارگران ترک ارزش نمادین دارد. در مرنام روز جهانی کارگر در سال ۱۹۷۷ حدود ۳۴ نفر در پی شلیک گلوله از یکی از ساختمان‌های مشرف به این‌ میدان کشته شدند.


بیشتر بخوانید:

دستگیری بیش از ۲۰۰ نفر در تظاهرات معترضان به نظام سرمایه‌داری در فرانسه+ عکس های

توضیحات بیشتر در موردآتش پلیس تبادل زیدان عکس فرانسه کارگران لیگ

در انکارا نیز پلیس در نقاط مشخصی به نماین‌دگان اتحادیه‌های کارگری اجازه تجمع داد. به علت ادامه وضعیت فوق العاده در ترکیه که‌ پس از کودتای نافرجام دو سال پیش وضع شده، پلیس مانع از برگزاری هرگونه تجمع اعتراضی می‌شود.

نباید اجازه دهیم آتش تنشی جدید در منطقه شعله‌ور شود
فرانسه

شما مطلب از تبادل آتش میان پلیس و کارگران در فرانسه تا فعالیت‌های معترضانه این‌ قشر در کشور‌های مختلف+عکس های را می خوانید .
روز کارگر در کشورهای مختلف چگونه گذشت؟+عکس های

در پاریس هم تجمع گسترده اعضاء اتحادیه‌های کارگری به تخریب اموال عمومی و پرتاب اشیاء و بمب دستی آتش‌زا منتهی شد. در مقابل پلیس اقدام به پرتاب گاز اشک آور و اسـتفاده از ماشین‌های آب‌پاش کرد. وزارت کشور فرانسه ضمن محکوم کردن بروز خشونت در تجمع روز سه شنبه، اعلام کرد که‌ حدود هزار و ۲۰۰ نفر را که‌ انها را افرادی مشکوک عنوان کرده، شناسایی شده‌اند که‌ قصد برهم زدن نظم عمومی و ایجاد اختشاش را داشته‌اند.

آتش پلیس تبادل زیدان عکس فرانسه کارگران لیگ

به نوشته بی بی سی، در این‌ روز گروه های چپ افراطی هرج و مرج طلب موسوم به “بلوک سیاه” موفق شدند تظاهرات آرام علیه اصلاحات دولت امانوئل مکرون در بخش کارهای دولتی را تحت الشعاع قرار دهند.

تظاهرات کـنندگان سیاهپوش سعی کردند راهپیمایی را متوقف کـنند و بعدا شیشه مغازه ها را شکستند و یک شعبه مک‌دونالد را در نزدیک ایستگاه آسترلیتز آتش زدند.

اتحادیه‌های کارگری فرانسه طی ماه‌های گذشته بارها مخالفت خود را با سیاسـت‌های اقتصادی امانوئل ماکرون، رئیس جمهوری این‌ کشور اعلام کرده‌اند. رهبران اتحادیه‌های کارگری منتقد سیاسـت‌های آزادسازی اقتصادی دولت هستند.

کره جنوبی

این‌ مطلب در مورد آتش پلیس تبادل زیدان عکس فرانسه کارگران لیگ می باشد .
روز کارگر در کشورهای مختلف چگونه گذشت؟+عکس های

یکی از بزرگ‌ترین تجمعات روز سه شنبه از سئول کره جنوبی گزارش شده اسـت. بیش از ۱۰ هزار کارگر کره ای خواسـتار افزایش حداقل دستمزد و برقراری عدالت در پرداخت دستمزد شدند. همچنین کارگران کره ای خواسـتار بازگشت صنایع بزرگ این‌ کشور از جمله خودروسازی و کشتی‌سازی تحت مدیریت دولت شدند.

از تبادل آتش میان پلیس و کارگران در فرانسه تا فعالیت‌های معترضانه این‌ قشر در کشور‌های مختلف+عکس های
اندونزی

روز کارگر در کشورهای مختلف چگونه گذشت؟+عکس های

آتش, پلیس, تبادل, زیدان, عکس, فرانسه, کارگران, لیگ

در اندونزی نیز تجمع مشابهی برگزار شد. حدود ۱۰ هزار کارگر اندونزیایی ساکن شهرهای مختلف این‌ کشور با سفر به جاکارتا در نزدیکی کاخ ریاسـت جمهوری این‌ کشور تجمع کردند و از دولت خواسـتند تا ضمن افزایش دستمزدها از فعالیت کارگران خارجی در اندونزی جلوگیری کند.

پست مجتبی جباری قبل از ورود به ورزشگاه آزادی +عکس
کوبا

روز کارگر در کشورهای مختلف چگونه گذشت؟+عکس های

در هاوانا پایتخت کوبا نیز هزاران نفر از کارگران و خانواده‌های انها برای گرامیداشت روز جهانی کارگر به خیابان‌ها آمدند.

منبع:تسنیم

انتهای پیام/

روز کارگر در فرانسه با طعم آتش؛ کارگران از کره جنوبی تا کوبا به خیابان آمدند+عکس های

منابع
سایت خبرگزاری جوان

گردآوری توسط توسط مجله سرگرمی خبری
پارس پرتو

عکس های منتشر شده از کیمیا علیزاده در کشور فرانسه

سفیر ایـران از کیمیا علیزاده دعوت به عمل آورد تا به کشور فرانسه برود و در این‌ کشور در کنار دیگر ملی پوشان به تمرین بپردازد.

کیمیا علیزاده بانوی ورزشکار و جوان ایـران زمین اسـت که‌ با وجود سن پایینی که‌ داشت توانست در دوره های المپیک در رشته تکواندو مدال کسب کند و جزء جوان ترین مدال آوران نتریخ ایـران به حساب بیاید.

برف و باران در جاده‌های شمالی و غربی کشور

به نقل از سایت تسنیم و به گزارش پارس برف و باران در جاده‌های شمالی و غربی کشور و سرهنگ نادر رحمانی در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی خبرگزاری تسنیم، با اشاره به وضعیت جوی محورهای مواصلاتی کشور اظهار کرد: در حال حاضر عکس های دوربین‌های پلیس و گزارش‌های همکاران ما حاکی از بارش برف در محور خوی چالدران در اسـتان آذربایجان غربی و ارتفاعات کندوان هستیم.رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا افزود: همچنین بارش باران در اکثر محورهای مواصلاتی اسـتان‌های قزوین، همدان، گیلان و غرب مازندران ادامه دارد.وی خاطرنشان کرد: با توجه به نزولات جوی و بارش‌های اخیر لازم اسـت تا رانندگان با سرعت مطمئنه حرکت کـنند و به تجهیزات زمستانی در نقاط سردسیر و کوهستانی مجهز باشند.رحمانی در پایان خاطرنشان کرد: در تعطیلات پایانی این‌ هفتـه، محدودیت ترافیکی در محور کرج چالوس اعمال خواهد شد.انتهای پیام/

مدلهای زیبای مانتو دستباف خانم هاه و دخترانه

شما پست برف و باران در جاده‌های شمالی و غربی کشور …
رونمایی از (دی اس ۷) لوکس ترین خودرو DS در ایـران +عکس

به نقل از سایت ساتین و به گزارش پارس رونمایی از (دی اس ۷) لوکس ترین خودرو DS در ایـران +عکس و شرکت آرین موتور تابان  نماین‌ده رسمى دى اس فرانسه در ایـران  لوکس ترین کراس اور این‌ برند پریمیوم فرانسوى را  در نمایشگاه بین المللی خودروی تهران و در  جمع خبرنگاران رونمایى کرد.این‌ خودرو به عنوان سرشناس ترین خودرو لوکس و تشریفاتى فرانسوى ها شناخته مى شود که‌ دولت ان کشور از دى اس٧ در مرنام هاى رسمى اسـتفاده مى نماید.دى اس٧ بازار ایـران به موتور ١.۶ لیترى توربو ١۶۵ اسب بخار با گشتاور ٢۴٠ نیوتن متر مجهز اسـت. گیربکس ۶ سرعته توان موتور را به چرخ هاى جلوى دى اس ٧ مى رساند.غرفه دى اس و آرین موتور تابان در سالن A5 شهر آفتاب قرار دارد که‌ با دى اس ۵ ال اس، دى اس ۶ و دى اس ٧ تزئین شده اسـت. مطالب مرتبطسلاطین …

زیدان: از بردن لیگ خوشحال‌تر می‌شوم

خبرگزاری تسنیم: زین‌الدین زیدان در دو فصل مربیگری‌اش در تیم فوتبال رئال مادرید دو بار پیاپی فاتح لیگ قهرمانان اروپا شده در حالی که‌ او تنها در یکی از این‌ دو فصل لالیگا را فتح کرده اسـت. تیم او امسال هم شانسی برای فتح لالیگا ندارد اما جزو مدعیان اصلی قهرمانی در لیگ قهرمانان محسوب می‌شود که‌ این‌ موضوع برای خیلی‌ها جالب و البته برای خود او غیرقابل توضیح اسـت.
زیزو در کنفرانس خبری پیش از بازی شخصا شب (چهارشنبه) شاگردانش در خانه برابر یوونتوس در دور برگشت از مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا که‌ تنها یک باخت با حداقل ۳ گل اختلاف می‌تواند منجر به حذف که‌کشانی‌ها شود، به خبرنگاران گفت: نمی‌توانم توضیح دهم که‌ چرا قهرمانی‌های رئال تحت هدایت من در لیگ قهرمانان از قهرمانی‌هایش در لیگ بیشتر اسـت. من دوست دارم همـه جام‌ها را ببرم اما گاهی …

  • دسته‌بندی نشده
  • از تبادل آتش میان پلیس و کارگران در فرانسه تا فعالیت‌های معترضانه این‌ قشر در کشور‌های مختلف+عکس های


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *