خانه / دسته‌بندی نشده / راه پله‌های شگفت انگیز در فضای باز به همراه توضیحات

راه پله‌های شگفت انگیز در فضای باز به همراه توضیحات

راه پله‌های شگفت انگیز در فضای باز ، تزیین شگفت انگیز و زیبای درخت کریسمس ، دشت لوت | جلوه شگفت انگیز طبیعت ، عنکبوت با ۳ قدرت شگفت انگیز (فیلم) ، گشتی در طبیعت لاستان | جلوه های شگفت انگیز بهار ، گشتی در طبیعت سوئیس | تماشای مناظری شگفت انگیز .
برترین‌ها: آسانسورها، پله‌های برقی و رمپ‌ها، پله‌های معمولی را بیشتر به یک گزینه ورزشی تبدیل کرده اند تا یک ضرورت. اما راه رفتن روی خیلیی از پله‌ها لذتبخش اسـت، به خصوص ایـن پله‌ها که‌ از مناظر طبیعی یا شهری شگفت انگیز عبور می‌کنند. حتی اگر نفس کم بیاورید، ایـن مسافرت تلاش …

راه پله‌های شگفت انگیز در فضای باز

برترین‌ها: آسانسورها، پله‌های برقی و رمپ‌ها، پله‌های معمولی را بیشتر به یک گزینه ورزشی تبدیل کرده اند تا یک ضرورت. اما راه رفتن روی خیلیی از پله‌ها لذتبخش اسـت، به خصوص ایـن پله‌ها که‌ از مناظر طبیعی یا شهری شگفت انگیز عبور می‌کنند. حتی اگر نفس کم بیاورید، ایـن مسافرت تلاش ارزشمندی خواهد بود.
 
راه پله های شگفت انگیز در فضای باز
راه پله شلاسبرگ (Schlossberg)، اتریش
ایـن راه پله در اتریش قرار دارد و از یک تپه شیبدار به صورت زیگزاگی بالا می‌رود. پله و نرده‌های ایـن راه پله سنگی استند و در نهایت به برج ساعتی می‌رسد که‌ سنگین‌ترین زنگ شهر در ان آویزان اسـت و کوهنوردان در حال بالا رفتن از ان از مناظر زیبای اطراف لذت می‌برند.
 
راه پله های شگفت انگیز در فضای باز
 

راه پله غار باتو، مالزی
غار باتو در چند کیلومتری کوالالامپور قرار دارد و برای رسیدن به ان باید از ۲۷۲ پله بالا بروید. بالا رفتن از ایـن پله‌ها در هوای همیشه مرطوب پایتخت مالزی دشوار اسـت. مجسمه‌ای به وزن ۲۵۰ تن در کنار ایـن پله‌ها قرار دارد که‌ با بیش از ۸۰ گالن رنگ طلایی پوشیده شده اسـت. باتو مکان مهمی برای هندو‌ها اسـت، اما همـه افـراد می‌توانند از ایـن غار دیدن کنند.
 
راه پله های شگفت انگیز در فضای باز
 

پله‌های های‌کو (Hai’ku)، هاوایی
راه‌پله «های‌کو» یا «پله‌هایی به سوی بهشت» در دامنه رشته کوه کولائو قرار دارد. ایـن پله‌ها ابتدا از چوب ساخته شده بودند ولی اکنون بخش‌های خاصی از ان با فلز مقاوم شده اسـت و در کل ۳۹۲۱۲ پله دارد. متاسفانه امروزه ایـن پله‌ها به روی بازدیدکنندگان بسته استند، اما هنوز هم خیلی‌ها بدون توجه به تابلو‌ها و ممنوعیت‌ها از ان بالا می‌روند.
راه پله های شگفت انگیز در فضای باز
 

پله‌های موزاییکی سانفرانسیسکو
پله‌های موزاییکی خیابان شانزدهم به عنوان یک پروژه هنری مردمی شروع شد، اما امروزه یکی از زیباترین پله‌های وست‌کاسـت اسـت و تنها ۱۵ دقیقه با پارک گلدن گیت فاصله دارد.

همـه چیز در مورد انگیز ایتالیا راه روایت شگفت انگیز فضای
راه پله های شگفت انگیز در فضای باز
 

راه‌پله سرالون (Selaron)، برزیل
ایـن راه‌پله رنگی نامش را از هنرمند شیلیایی سازنده‌اش «سارلون» گرفته اسـت. او در سال ۱۹۹۰ شروع به پوشاندن پله‌های کثیف و شکسته نزدیک خانه اش با کاشی‌های رنگارنگ کرد و با فروش نقاشی و کمک‌های مالی اطرافیان توانست ۲۵۰ پله را با کاشی، سرامیک، شیشه و آینه تزئین کند.

روحانی: با گرفتن یقه مردم و نبرد و دعوا که‌ امر به معروف نمی‌شـود
راه پله های شگفت انگیز در فضای باز
 

پایلون دل دیابلو (Pailon del Diablo) ، اکوادور
پایلون دل دیابلو به معنای «کتری شیطان» اسـت. ایـن مجموعه‌ پله‌های سنگی می‌توانند شما را به منظره تماشایی آبشار بلندی که‌ در نبردل اکوادور از صخره‌ها داخل یک برکه‌ می‌ریزد، نزدیک کنند. ایـن پله‌ها به خاطر آبشار همیشه لغزنده استند.

جزییات مطلب انگیز و ایتالیا و راه و روایت و شگفت انگیز و فضای را میخوانید .
راه پله های شگفت انگیز در فضای باز
 

پله‌های پوتمکین (Potemkin)، اوکرایـن
ایـن پله‌ها در اصل ورودی اصلی شهر اودسا در اوکرایـن بودند و طوری ساخته شده اند که‌ طولانی‌تر به نظر برسند. تعداد ایـن پله‌ها تنها ۱۹۲ عدد اسـت. طول پله بالایی فقط ۱۲ متر و طول پله پایینی ۲۱ متر اسـت. به همین علت ایـن توهم ایجاد می‌شـود که‌ عمق و تعداد پله‌ها بیشتر اسـت. همچنین از بالا نمی‌توانید همـه پله‌ها را ببینید.
 
راه پله های شگفت انگیز در فضای باز
 

گازتلوگتکس (Gaztelugatxe)، اسپانیا
گازتلوگتکس جزیره‌ای در اسپانیاسـت. در قرن یازدهم صومعه‌ای در گازتلوگتکس ساخته شده که‌ ۲۳۷ پله دارد. گردشگران خیلی در تابستان از ایـن پله‌ها بازدید می‌کنند.
 
راه پله های شگفت انگیز در فضای باز
اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره راه پله‌های شگفت انگیز در فضای باز

راه پله لیژ (Liege)، بلژیک
ایـن راه پله در یکی از قدیمی‌ترین بخش‌های شهر بلژیکی لیژ قرار داشته و ۳۷۴ پله دارد. ساختمان آجری قدیمی که‌ در دو طرف ایـن پله‌ها قرار دارند منظره زیبایی تشکیل داده اند. بقایای یک قلعه را هم می‌توان در بالای تپه دید، هرچند بیشتر مردم برای دیدن منظره شهر از ایـن پله‌ها بالا می‌روند.
 
راه پله های شگفت انگیز در فضای باز

منابع
سایت برترینها

گردآوری توسط توسط مجله سرگرمی خبری
پارس پرتو

توضیحات بیشتر در موردانگیز ایتالیا راه روایت شگفت انگیز فضای

یک راه حل ساده و شگفت انگیز برای جلوگیری از پرخوری!

خیلیی از افـرادی که‌ با کاهش وزن یا ثابت نگه داشتن وزن‌شان مشکل دارند، معتقد اند که‌ پرخوری، مایه‌ی شکست هر رژیم غذایی اسـت. تعداد خیلی از مردم با زیر نظر گرفتن چیزهایی که‌ می‌خورند، متوجه می‌شوند که‌ بخاطر پرخوری‌شان نمی‌توانند وزن کم کنند. با ایـن حال تحقیق جدیدی نشان می‌دهد که‌ ایـن مشکل با یک تکنیک ساده براحتی قابل حل اسـت.

افزایش سقف وام خرید مسکن

از بشقاب‌ها و قاشق‌های کوچکتر اسـتفاده کـنید.
با توجه به تحقیقی که‌ توسط پروفسور برایان وانسینک انجام شد، اسـتفاده از بشقاب‌ها و قاشق‌های کوچکتر می‌تواند یک راه ساده برای جلوگیری از پرخوری و افزایش وزن باشد.
ایـن محققان قصد داشتند «گرایش ادراکی انسان» برای قضاوت در مورد اندازه‌ی سهم‌ها را بررسی کنند. تیم تحقیقاتی از یک گروه ۸۵ نفره از کارشناسان تغذیه دعوت کردند که‌ به مهمانی صرف بستنی بیایـند.
تصور می‌شد که‌ با توجه به زمینه‌ی تخصص شرکت‌کنندگان ایـن مطالعه، انها در تخمین کالری‌ها و اونس‌ها دقیق‌تر از افـراد معمولی باشند. …
بهترین راه کاهش کلسترول/ خواص شگفت انگیز لیموترش/ تاثیر ورزش


اغلب از لیمو ترش به عنوان منبع غنی ویتامین C و داروی سرما خوردگی یاد می‌کنند، با ایـن وجود بهتر اسـت بدانید که‌ لیمو ترش خواص دیگری هم دارد.
به گزارش خبرنگار حوزه کلینیک گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران؛ حوزه کلینیک در نظر دارد تازه‌ترین دانستنی‌های پزشکی را در اختیار کاربران قرار دهد.
راهی برای کاهش کلسترول 
متخصصان تغذیه معتقدند افـرادی که‌ با کلسترول خون بالا مواجه اند باید چربی‌های گیاهی را جایگزین چربی‌های اشباع در رژیم غذایی خود کنند.
از چربی‌های گیاهی می‌توان به روغن کنجد، روغن زیتون و روغن بادام اشاره کرد، جایگزینی ایـن روغن‌ها و استفاده ان‌ها در یک بازه زمانی دو ماهه می‌تواند سطح کلسترول خون را به میزان چشمگیری کاهش دهد. 

رفع حالت تهوع با لیموترش 
اغلب از لیمو ترش به عنوان منبع غنی ویتامین C و داروی سرما خوردگی یاد می‌کنند، با ایـن وجود بهتر اسـت بدانید که‌ لیمو ترش خواص دیگری هم دارد.
لیمو ترش را باید یک ماده مفید برای …
اثر شگفت انگیز جوش شیرین/ تصورات غلط در خصوص لاغر شدن/ چرا ب

خواص شگفت انگیز قرار دادن پا در آب داغ


سوزاندن کالری به ورزش کردن با معده خالی ارتباطی ندارد.
به گزارش خبرنگار  حوزه کلینیک گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران؛  حوزه کلینیک در نظر دارد تازه‌ترین دانستنی‌های پزشکی را در اختیار کاربران قرار دهد.
اثر جوش شیرین در چاقی صورت
برخی از افـراد به خاطر داشتن چهره لاغر و اسـتخوانی ناراضی استند و ترجیح می‌دهند کمی صورتشان چاق به نظر برسد؛ برخی از ماسک‌ها می‌توانند علاوه بر شفاف کردن پوست صورت چهره را بازتر و چاق‌تر نشان دهد. با ایـن وجود استفاده شیر خشک در مقایسه با ماسک‌های موجود تأثیر بیشتری دارد.
ویتامین‌ها و مواد مقوی موجود در شیر خشک موجب حفظ رطوبت پوست می‌شـود یک را هکار موثر برای چاق شدن صورت اسـت.
باور‌های غلط درمورد لاغر شدن
دغدغه خیلیی از افـراد اضافه وزن و چاقی اسـت تا جایی که‌ برخی از انان به انجام روش‌های غلط یا استفاده دارو‌ها یا مواد غذایی ناسالم برای کاهش وزن روی می‌آورند. از سوی دیگر برخی باور‌های غلط برای کاهش وزن …

«پوست»؛ روایت طنزآمیز ناجی‌گری آمریکایی‌ها در ایتالیا

سالنامه شرق – علی شروقی: «پوست»، رمان مشهور کورتزیو مالاپارته، ایتالیایی را نخستین بار بهمن محصص سال ها پیش ترجمه کرد. اکنون ترجمه ای دیگر از ایـن رمان چاپ شده اسـت که‌ مترجم ان قلی خیاط اسـت. ایـن ترجمه دوباره را نشر نگاه منتشر کرده اسـت و انتشاران علت گفتگویی اسـت که‌ اکنون می خوانید. وقایع «پوست» در دوران نبرد جهانی دوم و اشغال ایتالیا توسط متفقین اتفاق می افتد.
درباره ایـن رمان و جهان بینی و وجوه ادبی و زیبایی شناختی اش و هر ان چه باعث می شـود «پوست» از گزند زمانه ایمن بماند و از پسِ ایـن همـه سال که‌ از نوشته شدنش می گذرد، همچنان حرفی داشته باشد برای مخاطب امروز و همچنین درباره ترجمه اش، در متن گفتگو خواهید خواند. ایـنک مختصری درباره مترجم ایـن رمان، قلی خیاط، زاده تبریز اسـت و ساکن فرانسه. پزشکای ادبیات تطبیقی …

  • دسته‌بندی نشده
  • راه پله‌های شگفت انگیز در فضای باز


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *