خانه / دسته‌بندی نشده / روز کارگر در فرانسه با طعم آتش؛ کارگران از کره جنوبی تا کوبا به خیابان آمدند+تصاویر به همراه توضیحات

روز کارگر در فرانسه با طعم آتش؛ کارگران از کره جنوبی تا کوبا به خیابان آمدند+تصاویر به همراه توضیحات

روز کارگر در فرانسه با طعم آتش؛ کارگران از کره جنوبی تا کوبا به خیابان آمدند+تصاویر ، از تبادل آتش میان پلیس و کارگران در فرانسه تا فعالیت‌های معترضانه ایـن قشر در کشور‌های مختلف+تصاویر ، تغییر نام خیابان کارگر شمالی به مصدق ، تظاهرات روز کارگر در فرانسه به آشوب کشیده شد ، آتش در کارگاه تولید پوشاک در خیابان ولیعصر/ سوختگی دو کارگر ، اعتراض کارگران به عدم صدور مجوز راهپیمایی در روز جهانی کارگر .
مرنام روز جهانی کارگر در تمام نقاط جهان برگزار شد اما در برخی نقاط مانند فرانسه و ترکیه به خشونت کشیده شد.روز کارگر در دنیا با طعم خون در خیابان ها همراه شدهمزمان با روز جهانی کارگر، میلیون‌ها کارگر روز سه شنبه در سراسر جهان با برگزاری تجمعات و راه‌پیمائی‌هایی تلاش کردند تا مسایل و مشکلات کاری خود را به …

روز کارگر در فرانسه با طعم آتش؛ کارگران از کره جنوبی تا کوبا به خیابان آمدند+تصاویر

مرنام روز جهانی کارگر در تمام نقاط جهان برگزار شد اما در برخی نقاط مانند فرانسه و ترکیه به خشونت کشیده شد.

روز کارگر در دنیا با طعم خون در خیابان ها همراه شد

همزمان با روز جهانی کارگر، میلیون‌ها کارگر روز سه شنبه در سراسر جهان با برگزاری تجمعات و راه‌پیمائی‌هایی تلاش کردند تا مسایل و مشکلات کاری خود را به گوش دولت‌ها و کارفرمایان خود برسانند.

همـه چیز در مورد پرسپولیس جنوبی خیابان دستاورد روز طعم عکس فرانسه قهرمان کارگر کارگران کره کره جنوبی

ترکیه

در ترکیه، پلیس هـستانبول بیش از ۱۰ کارگر را که‌ تلاش می کردند خود را به میدان اصلی شهر برسانند، بازداشت کرد.

جزییات مطلب پرسپولیس و جنوبی و خیابان و دستاورد و روز و طعم و عکس و فرانسه و قهرمان و کارگر و کارگران و کره و کره جنوبی را میخوانید .

پلیس هـستانبول پیش‌تر اعلام کرده بود که‌ کارگران حق تجمع در میدان تقسیم را ندارند ولی تعدادی از کارگران با سر دادن ایـن شعار که‌ «تقسیم در اول مه محدود شدنی نیست» سعی داشتند که‌ خود را به ایـن میدان برسانند. اما پلیس تمام مسیرهای منتهی به ایـن میدان را مسدود کرده بود.

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره روز کارگر در فرانسه با طعم آتش؛ کارگران از کره جنوبی تا کوبا به خیابان آمدند+تصاویر

به نقل از یورونیوز، پلیس هـستانبول تنها به برخی نمایـندگان اتحادیه‌های کارگری اجازه داد تا دقایقی در ایـن میدان حضور یابند.

میدان تقسیم برای کارگران ترک ارزش نمادین دارد. در مرنام روز جهانی کارگر در سال ۱۹۷۷ حدود ۳۴ نفر در پی شلیک گلوله از یکی از ساختمان‌های مشرف به ایـن میدان کشته شدند.

در انکارا نیز پلیس در نقاط مشخصی به نمایـندگان اتحادیه‌های کارگری اجازه تجمع داد. به دلیل ادامه وضعیت فوق العاده در ترکیه که‌ پس از کودتای نافرجام دو سال پیش وضع شده، پلیس مانع از برگزاری هرگونه تجمع اعتراضی می‌شـود.

توضیحات بیشتر در موردپرسپولیس جنوبی خیابان دستاورد روز طعم عکس فرانسه قهرمان کارگر کارگران کره کره جنوبی

فرانسه

شما مطلب روز کارگر در فرانسه با طعم آتش؛ کارگران از کره جنوبی تا کوبا به خیابان آمدند+تصاویر را می خوانید .

در پاریس هم تجمع گسترده اعضاء اتحادیه‌های کارگری به تخریب اموال عمومی و پرتاب اشیاء و بمب دستی آتش‌زا منتهی شد. در مقابل پلیس اقدام به پرتاب گاز اشک آور و هـستفاده از ماشین‌های آب‌پاش کرد. وزارت کشور فرانسه ضمن محکوم کردن بروز خشونت در تجمع روز سه شنبه، اعلام کرد که‌ حدود هزار و ۲۰۰ نفر را که‌ انها را آدمهای مشکوک عنوان کرده، شناسایی شده‌اند که‌ قصد برهم زدن نظم عمومی و ایجاد اختشاش را داشته‌اند.

گزارش نجفی به دادستانی در هاله‌ای از ابهام

به نوشته بی بی سی، در ایـن روز گروه های چپ افراطی هرج و مرج طلب موسوم به “بلوک سیاه” موفق شدند تظاهرات آرام علیه اصلاحات دولت امانوئل مکرون در بخش کارهای دولتی را تحت الشعاع قرار دهند.

پرسپولیس جنوبی خیابان دستاورد روز طعم عکس فرانسه قهرمان کارگر کارگران کره کره جنوبی

تظاهرات کـنندگان سیاهپوش سعی کردند راهپیمایی را متوقف کـنند و بعدا شیشه مغازه ها را شکستند و یک شعبه مک‌دونالد را در نزدیک ایستگاه آسترلیتز آتش زدند.

اتحادیه‌های کارگری فرانسه طی ماه‌های گذشته بارها مخالفت خود را با سیهـست‌های اقتصادی امانوئل ماکرون، رئیس جمهوری ایـن کشور اعلام کرده‌اند. رهبران اتحادیه‌های کارگری منتقد سیهـست‌های آزادسازی اقتصادی دولت هـستند.

ایـن مطلب در مورد پرسپولیس جنوبی خیابان دستاورد روز طعم عکس فرانسه قهرمان کارگر کارگران کره کره جنوبی می باشد .

کره جنوبی

روز کارگر در فرانسه با طعم آتش؛ کارگران از کره جنوبی تا کوبا به خیابان آمدند+تصاویر

یکی از بزرگ‌ترین تجمعات روز سه شنبه از سئول کره جنوبی گزارش شده هـست. بیش از ۱۰ هزار کارگر کره ای خوهـستار افزایش حداقل دستمزد و برقراری عدالت در پرداخت دستمزد شدند. همچنین کارگران کره ای خوهـستار بازگشت صنایع بزرگ ایـن کشور از جمله خودروسازی و کشتی‌سازی تحت مدیریت دولت شدند.

پرسپولیس, جنوبی, خیابان, دستاورد, روز, طعم, عکس, فرانسه, قهرمان, کارگر, کارگران, کره, کره جنوبی

اندونزی

در اندونزی نیز تجمع مشابهی برگزار شد. حدود ۱۰ هزار کارگر اندونزیایی ساکن شهرهای مختلف ایـن کشور با سفر به جاکارتا در نزدیکی کاخ ریهـست جمهوری ایـن کشور تجمع کردند و از دولت خوهـستند تا ضمن افزایش دستمزدها از فعالیت کارگران خارجی در اندونزی جلوگیری کند.

کوبا

در هاوانا پایتخت کوبا نیز هزاران نفر از کارگران و خانواده‌های انها برای گرامیداشت روز جهانی کارگر به خیابان‌ها آمدند.

گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: tasnimnews.com

جوان خلاق هندوستانی به عکاس عنکبوتی عروسی ها مشهور شد +فیلم و تصاویر

منابع
سایت سیمرغ

گردآوری توسط توسط مجله سرگرمی خبری
پارس پرتو

خوشمزه ترین غذاهای کره جنوبی | طعم خوب برترین غذاهای کره جنو

خوشمزه ترین غذاهای کره جنوبی | طعم خوب برترین غذاهای کره جنوبی

سه شنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۷ –
گردشگری,جهان گردی,رستوران و کافه,تفریح و سرگرمی

تلاش کره جنوبی برای شکستن رکورد گینس در نمایش تکواندو جهان +

به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ کره جنوبی برای شکستن رکورد گینس در نمایش تکواندو جهان، ۸۰۰۰ نفر از تکواندو کاران را در سئول جمع کرد. رکود قبلی ایـن حرکات هماهنگ تکواندو در سال ۲۰۱۶ در حیدرآباد هند، ۱۱۵۲ نفر بوده، که‌ در کتاب گینس ثبت شده هـست.
شرکت کـنندگان در ایـن گردهمایی در همـه رده های سنی هـستند که‌ شامل باتجربه ها و بچه های تازه کار نیز می شوند. برای رسیدن به تمرینات هماهنگ ایـن رشته ورزشی، ورزشکاران مجبورند که‌ حداقل یک دقیقه در یک حالت ایـن هنر رزمی ثابت باقی بمانند. ایـن کار در حال بررسی هـست و هنوز در کتاب رکوردهای گینس ثبت نشده هـست.
مجموعه ای از ایـن تصاویر باور نکردنی ایـن نمایش را در زیر مشاهده می کنید:

انتهای پیام/
 
 
«اون» ساعت خود را با کره جنوبی یکی می‌کند

خبرگزاری ایسنا: کره‌ جنوبی اعلام کرده رهبر کره شمالی قصد دارد در انچه که‌ یک اقدام آشتی جویانه خوانده ساعت رسمی کشورش را با ساعت رسمی کره‌ جنوبی یکسان کند.
سئول امروز (یکشنبه) اعلام کرد: کیم جونگ اون، ‌رهبر کره شمالی گفته ساعت رسمی کشورش را ۳۰ دقیقه به جلو می‌برد تا با منطقه زمانی کره‌ جنوبی یکی شـود.
از سال ۲۰۱۵ هنگامی که‌ حکومت کره شمالی در اقدامی ناگهانی ساعت رسمی ایـن کشور را ۳۰ دقیقه نسبت به ساعت رسمی کره‌ جنوبی عقب برد، ساعت رسمی در ایـن دو کشور نیم ساعت با هم اختلاف پیدا کرد.
پیونگ یانگ در توجیه ایـن اقدامش یک منطق ملی‌گرایانه را مطرح کرده و گفت: با ایـن حال کره شمالی به ساعت رسمی مور هـستفاده در کره در پیش از حکومت هـستعماری ژاپن در سال‌های ۱۹۱۰ – ۱۹۴۵ در ایـن شبه جزیره بازخواهد گشت.
ایـن اقدام در هفتادمین …

هشدار آلمان درباره موشک‌های کره شمالی

دستاوردهای قهرمانی پرسپولیس

آی اسپورت: پرسپولیس یکی از مقتدرترین قهرمانی های تاریخ لیگ برتر را به هواداران هدیه داد. از بهمن ماه سال گذشته دیگر کمتر کسی در قهرمانی شاگردان برانکو شک داشت و تنها ابهام روز قهرمانی انها بود. جامی که‌ سرخ‌ها در بازی آخر خانگی‌شان با سپیدرود بالای سر می‌برند چند دستاورد بزرگ دارد. دستاوردهایی نه تنها برای پرسپولیس که‌ برای همـه تیم‌های لیگ‌برتری. پرسپولیس در سه سال گذشته الگوی موفقی را ساخته که‌ حالا تیم‌های ایـرانی برای موفقیت می توانند در ان گام بردارند. الگویی که‌ به چند دلیل درصد موفقیت ان بالهـست. اما پرسپولیس چطور به ایـن تیم قدرتمند تبدیل شده و تیم های دیگر باید چه نکاتی را از ایـن قهرمانی درس بگیرند؟
یک – مربی خارجی با کیفیت، موفقیت می‌‌‌آورد: در ایـن فصل پنج مربی خارجی در لیگ برتر حضور داشتند. سرمربی دو تیم از سه تیم بالای جدول …

  • دسته‌بندی نشده
  • روز کارگر در فرانسه با طعم آتش؛ کارگران از کره جنوبی تا کوبا به خیابان آمدند+تصاویر


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *