خانه / دسته‌بندی نشده / اخطار هواشناسی در پی ورود سامانه بارشی جدید به همراه توضیحات

اخطار هواشناسی در پی ورود سامانه بارشی جدید به همراه توضیحات

اخطار هواشناسی در پی ورود سامانه بارشی جدید ، ورود سامانه بارشی از سمت شمال غرب ، ورود سامانه بارشی به کشور ، ورود سامانه بارشی از شخصا دوشنبه به کردستان ، سامانه جدید بارشی دوباره به ایران می‌آید ، ورود موج بارشی جدید از شخصا به کشور .
خبرگزاری ایسنا: سازمان هواشناسی با صدور اخطاریه‌ای نسبت به ورود سامانه بارشی جدید به کشور و وزش باد شدید و وقوع سیلاب در برخی مناطق هشدار داده است.
در ایـن اخطاریه آمده است:
«پیرو اطلاعیه شماره ۱۴ مورخ دیروز (۱۱ اردیبهشت) با توجه به شدت بارش در برخی مناطق کشور، طی شخصا (پنجشنبه) …

اخطار هواشناسی در پی ورود سامانه بارشی جدید

خبرگزاری ایسنا: سازمان هواشناسی با صدور اخطاریه‌ای نسبت به ورود سامانه بارشی جدید به کشور و وزش باد شدید و وقوع سیلاب در برخی مناطق هشدار داده است.

در ایـن اخطاریه آمده است:

همـه چیز در مورد بارش بارشی جدید سامانه معرفی نسخه هواشناسی ورود

«پیرو اطلاعیه شماره ۱۴ مورخ دیروز (۱۱ اردیبهشت) با توجه به شدت بارش در برخی مناطق کشور، طی شخصا (پنجشنبه) و جمعه، وضعیت هوا به شرح زیر پیش‌بینی می‌شـود:

شخصا (پنجشنبه ۱۳ اردیبهشت) : از بعد از ظهر رگبار باران، رعد و برق و وزش باد شدید موقت در نیمه شمالی آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی، کردستان، همدان، نیمه جنوبی مرکزی، نیمه غربی اصفهان، غرب یزد و ارتفاعات مرکزی البرز.

جزییات مطلب بارش و بارشی و جدید و سامانه و معرفی و نسخه و هواشناسی و ورود را میخوانید .

روز جمعه (۱۴ اردیبهشت) : رگبار و رعد و برق، وزش باد شدید موقت در نیمه شمالی آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اردبیل، زنجان، کردستان، همدان، نیمه جنوبی مرکزی، نیمه شرقی لرستان، غرب و جنوب اصفهان، غرب یزد.»

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره اخطار هواشناسی در پی ورود سامانه بارشی جدید

در پایان ایـن اخطاریه‌آمده است: «شایان توجه است که‌ ویژگی سامانه‌های فصل بهار، وقوع بارش‌های رگباری همراه با رعد و برق است که‌ به سبب بارش شدید موقت در بازه زمانی کوتاه، منجر به روان آب و سیلاب ناگهانی در مناطق مستعد از جمله در رودخانه‌های فصلی و دره‌های کواستانی پرشیب می‌شـود. همچینن احتمال وقوع رعد و برق بویژه در ارتفاعات و بارش تگرگ نیز وجود دارد. بنابرایـن توصیه می‌شـود تا تمهیدات لازم جهت کاهش خسارات احتمالی در نظر گرفته شـود.»

منابع
سایت برترینها

شناسایی اختلالات تکاملی ۳۰ درصد کودکان پیش از ورود به مدرسه/ جای خالی غربالگری تکاملی برای کودکان

گردآوری توسط توسط مجله سرگرمی خبری
پارس پرتو

توضیحات بیشتر در موردبارش بارشی جدید سامانه معرفی نسخه هواشناسی ورود

ورود سامانه جدید بارشی به کشور


خبرگزاری ایسنا: مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از ورود یک سامانه بارشی از سمت شمال غرب کشور خبر داد.
احد وظیفه درباره وضعیت آب و هوایی کشور طی سه روز آینده اظهارکرد: بر اساس تحلیل آخرین نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی، امروز( ۱۳ فروردین ماه) در مناطقی از خراسان جنوبی و جنوب خراسان رضوی بارش پراکنده گاهی همراه با رعد و برق و وزش باد پیش‌بینی می‌شـود. همچنین امروز بخش‌هایی از سیستان و بلوچستان و هرمزگان غبارآلود است و در برخی ساعات به سبب وزش باد همراه با گرد و خاک پیش‌بینی می‌شـود. در مناطق جنوبی کشور در استان‌های خوزستان و بوشهر نیز افزایش ابر، وزش باد و احتمال رعد و برق قابل پیش‌بینی است. در سایر مناطق کشور جوی آرام را انتظار داریم.
وی افزود: از اواخر روز سه‌شنبه (۱۴ فروردین ماه) با نزدیک شدن یک سامانه بارشی از سمت شمال غرب، …
ورود سامانه بارشی جدید به کشور از سه شنبه


خبرگزاری ایسنا: مدیر کل پیش‌بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی با اشاره به تداوم بارش در غالب نقاط کشور، از ورود سامانه جدید بارشی از روز سه‌شنبه (۲۱ فروردین) خبر داد.
احد وظیفه اظهار کرد: سامانه بارشی امروز (۱۹ فروردین) در برخی نقاط استان‌های واقع در غرب ، مرکز، دامنه‌های مرکزی و جنوبی ز اگرس، شمال شرق، شرق، جنوب شرق، ‌استان‌های واقع در دامنه‌های شمالی و جنوبی البرز غربی، مرکزی و شرقی سبب رگبار باران و باد شدید خواهد شد.
وی با بیان ایـنکه‌ امروز شرق خلیج فارس مواج پیش‌بینی می‌شـود، گفت: شخصا (۲۰ فروردین) ایـن وضعیت در بخش‌هایی از غرب، مرکز، دامنه‌های مرکزی و جنوبی زاگرس، برخی نقاط شرق، جنوب شرق، دامنه‌های شمالی و جنوبی البرز غربی و مرکزی رخ خواهد داد.
مدیر کل پیش‌بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی با اشاره به ایـنکه‌ در ساعات بعد از ظهر سه‌شنبه (۲۱ فروردین) در برخی نقاط …
اخطاریه هواشناسی در پی ورود سامانه بارشی

هواشناسی: سیلاب و آبگرفتگی در راه است


خبرگزاری ایسنا: سازمان هواشناسی با صدور اخطاریه‌ای نسبت به ورود سامانه بارشی به کشور و احتمال سیلابی شدن مسیل‌ها، وزش باد شدید و رعد و برق در برخی مناطق کشور هشدار داد.
اخطاریه سازمان هواشناسی آمده است: «با توجه به ورود سامانه بارشی، شدت بارش در مناطق مختلف کشور به شرح زیر پیش‌بینی می‌شـود: شخصا (۲۲ فروردین) بارش باران گاهی به شکل رگبار، رعد و برق و وزش باد شدید همراه با آبگرفتگی معابر و احتمال سیلابی شدن مسیل‌ها و رودخانه‌ها در کردستان، کرمانشاه، ایلام و شمال و غرب خوزستان رخ می‌دهد.»
ایـن اخطاریه می‌افزاید: «روز پنج‌شنبه (۲۳ فروردین) بارش باران گاهی به شکل رگبار، رعد و برق و وزش باد شدید همراه با آبگرفتگی معابر و احتمال سیلابی شدن مسیل‌ها و رودخانه‌ها در چهارمحال و بختیاری، که‌گیلویه و بویراحمد، نیمه جنوبی آذربایجان غربی و برخی مناطق آذربایجان شرقی، رگبار و رعد و …

نسخه نوربرگ‌رینگ آلفارومئو جولیا و استلویو معرفی شد

  • دسته‌بندی نشده
  • اخطار هواشناسی در پی ورود سامانه بارشی جدید


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *