خانه / دسته‌بندی نشده / یاسوج|زلزله ۵٫۲ ریشتری یاسوج ۳۰ مصدوم بر جای گذاشت به همراه توضیحات

یاسوج|زلزله ۵٫۲ ریشتری یاسوج ۳۰ مصدوم بر جای گذاشت به همراه توضیحات

یاسوج|زلزله ۵٫۲ ریشتری یاسوج ۳۰ مصدوم بر جای گذاشت ، ۳۰ مصدوم بر اثر زلزله ۵٫۲ ریشتری در سی‌ سخت ، ۳۷ مصدوم در پی زلزله ۵.۳ ریشتری در کرمانشاه/ اعزام ۵ تیم ارزیاب به منطقه ، یاسوج | زلزله ۵٫۲ریشتری سی‌سخت و یاسوج را لرزاند+مشخصات ، زلزله ۴٫۴ ریشتری کرمان را لرزاند ، زلزله ۴٫۴ دهم ریشتری سومار را لرزاند .
عزیز فیلی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در یاسوج، اظهار داشت: طبق گزارش‌های رسیده زلزله یاسوج و سی سخت تاکنون ۳۰ مصدوم برجای گذشاته کـه برخی به صورت سرپایی مداوا شده و برخی نیز بستری شده‌اند.وی با بیان این‌کـه زلزله ۵٫۲ ریشتری یاسوج و سی سخت تلفات جانی نداشت، افزود: منازل زیادی در دو شهرستان بویراحمد و دنا دچار ترک …

یاسوج|زلزله ۵٫۲ ریشتری یاسوج ۳۰ مصدوم بر جای گذاشت

عزیز فیلی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در

یاسوج، اظهار داشت: طبق گزارش‌های رسیده زلزله یاسوج و سی سخت تاکنون ۳۰ مصدوم برجای گذشاته کـه برخی به صورت سرپایی مداوا شده و برخی نیز بستری شده‌اند.

وی با بیان این‌کـه زلزله ۵٫۲ ریشتری یاسوج و سی سخت تلفات جانی نداشت، افزود: منازل زیادی در دو شهرستان بویراحمد و دنا دچار ترک خوردگی‌ شده‌اند ولی هنوز امار دقیقی در این‌ زمینه نداریم.

همـه چیز در مورد اپل اپل واچ اختراع ثبت ریشتری زلزله شکایت مصدوم نقض یاسوج

فیلی از آمادگی کامل نیروهای امدادی خبر داد و افزود: تیم‌های ارزیاب به مناطق مختلف دو شهرستان بویراحمد و دنا اعزام شدند.

انتهای پیام/ش

جزییات مطلب اپل و اپل واچ و اختراع و ثبت و ریشتری و زلزله و شکایت و مصدوم و نقض و یاسوج را میخوانید .

 

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره یاسوج|زلزله ۵٫۲ ریشتری یاسوج ۳۰ مصدوم بر جای گذاشت

منابع
سایت خبرگزاری تسنیم

گردآوری توسط توسط مجله سرگرمی خبری
پارس پرتو

توضیحات بیشتر در مورداپل اپل واچ اختراع ثبت ریشتری زلزله شکایت مصدوم نقض یاسوج

مصدوم یا فوتی تا این‌ لحظه از زلزله ۶٫۱ ریشتری کرمان گزارش نش

به نقل از سایت تسنیم و به گزارش پارس مصدوم یا فوتی تا این‌ لحظه از زلزله ۶٫۱ ریشتری کرمان گزارش نشده اسـت و به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمان، سید محمد صابری در پی وقوع زلزله ۶٫۱ ریشتری در هجدک اسـتان کرمان، با تاکید براین‌کـه هیچ مصدوم یا فوتی ناشی از زلزله تا این‌ لحظه گزارش نشده اسـت، اظهار داشت: تاکنون تنها خرابی دیوارهای قدیمی و تلفات دامی گزارش شده اسـت.رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمان از اعزام تیم‌های ارزیاب به مناطق زلزله‌زده خبر داد و افزود: روستاهای هجدک، هروز، گورک، دوران، هرجند، ده قاضی، بخش کوهساران از توابع راور، روستاهای مناطق کوهپایه، اندو هجرد و روستاهای مناطق شهداد و گلبافت، همچنین شهرهای گلبافت و شهداد، توسط ۸ تیم ارزیاب اعزامی به‌طور کامل بازدید شده و مصدوم یا فوتی تا این‌ لحظه گزارش نشده اسـت.به گزارش تسنیم، زمین‌لرزه ‌۶٫۱ ریشتری ‌ساعت ۶ و ۲ دقیقه و ۴۴ ثانیه و در عمق ۱۰ …
۳۷ مصدوم در پی زلزله ۵.۳ ریشتری در کرمانشاه/ اعزام ۵ تیم ارز

زلزله ۴ ریشتری کرمانشاه را لرزاند


مجتبی خالدی سخنگوی اورژانس کشور در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛ اظهار کرد: به علت عمق کم زلزله ۵.۳ ریشتری در شهر سرپل ذهاب پنج تیم ارزیاب به همراه نیروهای امدادی سریعا به منطقه اعزام شده‌اند.
وی یاد آور شد: طبق آخرین اطلاعات دریافتی ۴ مصدوم به بیمارستان الزهرا گلانغرب، ۵ مصدوم به بیمارستان ابوالفضل عباس قصر شیرین، ۲۸ مصدوم به بیمارستان شهدای سرپل منتقل و درمان سرپایی شدند.
گفتنی اسـت؛ زلزله‌ای ۵٫۳ ریشتری حوالی سرپل ذهاب در اسـتان كرمانشاه را در عمق ۸ کیلومتر زمین لرزاند.
انتهای پیام/
آخرین اخبار از زلزله سرپل‌ذهاب
۳۰ مصدوم بر اثر زلزله ۵٫۲ ریشتری در سی‌ سخت

به گزارش جام جم انلاین‌ از فارس، شاهرخ کناری گفت: زلزله ۵٫۲ ریشتری صبح امروز تاکنون ۳۰ مصدوم برجای گذاشته اسـت کـه برخی از مصدومان دانش‌آموزانی هست اند کـه برای اردو به منطقه تنگه گنجه‌ای رفته بودند.

وی تصریح کرد: بیمارستان‌های شهر یاسوج و سی‌ سخت و همچنین دستگاه‌های خدمات‌رسان آمادگی کامل خود را برای رساندن کمک به مصدومان و حادثه‌دیدگان اعلام کرده‌اند.

فرماندار اسـتان کـهگیلویه وبویراحمد با اشاره به این‌کـه به دیگر مناطق و محورهای این‌ شهر نیز خساراتی وارد شده اسـت، افزود: بر اثر این‌ زلزله، کوهی در محور کاکان و سی‌ سخت ریزش کرده اسـت.

منابع
سایت جام جم

گردآوری توسط توسط مجله سرگرمی خبری
پارس پرتو

شکایت از اپل برای نقض ثبت اختراع در اپل واچ

خبرانلاین‌: اپل ثبت اختراع کمپانی Omni MedSci در زمینه فناوری ضربان سنج را نقض کرده و باید به همین خاطر در دادگاه حاضر شود.
این‌ کمپانی با اقامه دعوای رسمی ادعا کرد اپل ۳ ثبت اختراع این‌ کمپانی را در اپل واچ خود بدون اجازه اسـتفاده کرده اسـت.
اپل و کمپانی Omni MedSci بین سال‌های ۲۰۱۴ تا ۲۰۱۶ هم زمان با توسعه اپل واچ سری ۱ و ۲ درباره فناوری ضربان سنج مذاکره کردند اما هرگز به توافق رسمی دست پیدا نکردند. در طول این‌ سال‌ها هر دو کمپانی اعلام کرده بودند کـه در حال مشارکت با یکدیگر در این‌ زمینه هست اند اما در نهایت اپل از بستن قرارداد با این‌ کمپانی خودداری کرد.
کمپانی Omni MedSci متعلق به «محمد اسلام» اسـت کـه وی در مجموع با ثبت ۱۵۰ اختراع در ۶ کمپانی ، فرد معتبری اسـت کـه با حضور در دادگاهی در تگزاس …

  • دسته‌بندی نشده
  • یاسوج|زلزله ۵٫۲ ریشتری یاسوج ۳۰ مصدوم بر جای گذاشت


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *