خانه / دسته‌بندی نشده / چگـونه خود را به نمایشگاه کتاب برسانیم؟ به همراه توضیحات

چگـونه خود را به نمایشگاه کتاب برسانیم؟ به همراه توضیحات

چگـونه خود را به نمایشگاه کتاب برسانیم؟ ، ۳ کتاب پیشنهادی ابطحی در آستانه نمایشگاه کتاب ، اخبار و گزارش هـای نمایشگاه کتاب در ویژه نامه کتاب قم ، تمهیدات شرکت واحد برای نمایشگاه کتاب ، زمان و آدرس سایت ثبت نام بن کتاب دانشجویی نمایشگاه کتاب ۹۷ ، چگـونه صدایمان را به گوش خدا برسانیم؟ .
خبرگزاری ایسنا: معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران، ضمن دعوت از شهروندان برای استفاده از حمل و نقل عمومی جهت حضور در نمایشگاه کتاب در محل مصلای بزرگ امام خمینی(ره)، امکانات و تسهیلات پیش بینی شده حمل و نقلی را جهت سهولت در تردد اعلام کرد.
براساس ایـن گزارش اقدامات …

چگـونه خود را به نمایشگاه کتاب برسانیم؟

خبرگزاری ایسنا: معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران، ضمن دعوت از شهروندان برای استفاده از حمل و نقل عمومی جهت حضور در نمایشگاه کتاب در محل مصلای بزرگ امام خمینی(ره)، امکانات و تسهیلات پیش بینی شده حمل و نقلی را جهت سهولت در تردد اعلام کرد.

براساس ایـن گزارش اقدامات و برنامه‌هـای پیش بینی شده از سوی معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران جهت سهولت در تردد و کاهش بارترافیکی خیابان‌هـای منتهی به نمایشگاه کتاب در محل مصلی تهران که‌ از روز چهارشنبه مورخ ۱۲ اردیبهشت لغایت ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ ماه برپا است، اعلام شد.

همه چیز در مورد ایـنستاگرام تصویری تماس چگـونه کتاب مجهز نمایشگاه

گفتنی است با توجه به مصوبه شورای حمل و نقل و ترافیک تهران در خصوص ساماندهی ترافیک اطراف مصلی تهران بدلیل افزایش تقاضا جهت بازدید از نمایشگاه کتاب، برای امسال امکان پارکینگ اختصاصی برای بازدید کنندگان پیش بینی نشده است ولی تلاش شده است که‌ با افزایش تعداد اتوبوس‌هـای منتهی به نمایشگاه، اعزام قطارهـای فوق‌العاده مترو و افزایش تاکسی‌هـای خطی و ویژه، امکانات مناسبی را برای مردم عزیز برای بازدید از نمایشگاه فراهم شود.

ضمنا پارکینگ‌هـای مناسب در پایانه‌هـای بیهقی و غرب برای آدمهـای که‌ از شهرهـای مختلف جهت بازدید به تهران می‌آیند، فراهم می‌شود تا با پارک وسایل نقلیه خود در پارکینگ‌هـای پایانه‌ها و استفاده از وسایل نقلیه همگانی بتوانند به سهولت به محل نمایشگاه کتاب دسترسی داشته باشند و مقرر شده است که‌ غرفه‌داران از ساعت ۲۲ تا ۸ صبح روز بعد بتوانند محصولات خود را وارد نمایشگاه کنند تا اختلال ترافیکی در اطراف نمایشگاه بابت حمل و نقل کتاب و سایر تجهیزات صورت نگیرد.

جزییات مطلب ایـنستاگرام و تصویری و تماس و چگـونه و کتاب و مجهز و نمایشگاه را میخوانید .

استقرار ۳۵۰ اتوبوس در میادین اصلی شهر

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره چگـونه خود را به نمایشگاه کتاب برسانیم؟

حدود ۳۵۰ دستگاه اتوبوس برای سرویس‌دهی نمایشگاه کتاب آمادگی خدمت رسانی به بازدید کنندگان را از مکان‌هـای مختلف شهر به نمایشگاه را دارند که‌ در صورت نیاز تعداد آن‌ افزایش می یابد. محل استقرار ناوگان اتوبوسرانی در پارکینگ‌ جنب درب شمـاره یک مصلی در خیابان شهید بهشتی و پایانه شهید بهشتی است.

چگـونه از فیکوس بنجامین در خانه نگهداری کنیم؟

برنامه ریزی و زمان بندی مناسب ناوگان برای ۱۳ خط شاغل در خطوط اتوبوسرانی منتهی به پایانه شهید بهشتی و خطوط عبوری از معابر پیرامون مصلای امام خمینی (ره) عبارتند از:

خطوط مستقر در پایانه شهید بهشتی

توضیحات بیشتر در موردایـنستاگرام تصویری تماس چگـونه کتاب مجهز نمایشگاه

۱- خط ۳۸۸ (پایانه مترو صادقیه – پایانه شهید بهشتی) (رفت وبرگشت) با ۲۳ دستگاه
۲- خط ۲۱۲ (میدان امام حسین (ع) – پایانه شهید بهشتی) (رفت وبرگشت) با ۱۱ دستگاه
۳- خط ۲۰۹ (پل خاقانی – پایانه شهید بهشتی) (رفت و برگشت) با ۱۱ دستگاه
۴- خط ۲۲۸ (پایانه شهید بهشتی – بیمارستان امام خمینی(ره)) (رفت و برگشت) با ۱۵ دستگاه

خطوط عبوری از ضلع شمـال مصلی (بزرگراه رسالت)

شمـا مطلب چگـونه خود را به نمایشگاه کتاب برسانیم؟ را می خوانید .

۱- خط ۳۸۶ (میدان رسالت – میدان ونک) (گردشی) با ۲۴ دستگاه
۲- خط ۳۹۶ (فلکه‌ سوم تهرانپارس- ابتدای شهید مطهری) (رفت وبرگشت) با ۲۹ دستگاه
۳- خط۴۰۰ (میدان صنعت – میدان رسالت) (رفت وبرگشت) با ۱۵ دستگاه
۴- خط ۳۶۸ (سیدخندان – پایانه آزادی) (رفت و برگشت) با ۱۱ دستگاه
۵- خط ۲۳۴ (میدان شیخ بهـایی- پایانه مترو شهید حقانی) (برگشت به سمت میدان شیخ بهـایی) با ۱۴ دستگاه
۶- خط ۱۰۵ (پایانه بیهقی – پایانه علم و صنعت) (رفت وبرگشت) با ۶۵ دستگاه
۷- خط شبانه ۹۰۵ (پایانه بیهقی – پایانه علم و صنعت) (رفت وبرگشت) با ۸ دستگاه

خطوط عبوری از ضلع جنوب مصلی(خیابان شهید بهشتی)

ایـنستاگرام تصویری تماس چگـونه کتاب مجهز نمایشگاه

۱-کلیه خطوط مستقر در پایانه شهید بهشتی (برابر بند الف)
۲- خط ۳۹۵ (میدان رسالت – ابتدای شهید مطهری) (گردشی) با ۲۴ دستگاه
۳- خط۴۲۲ (سید خندان – ابتدای شهید مطهری) (گردشی) با ۲۰ دستگاه
۴- خط۲۶۷ (پایانه بیهقی- میدان انقلاب اسلامی) (برگشت به سمت بیهقی) با ۱۳ دستگاه

برقراری خطوط اتوبوس ویژه به منظور خدمات رسانی مناسب به مراجعین به نمایشگاه بین المللی کتاب تهران در مصلی امام خمینی (ره) از میادین آزادی، صنعت و فلکه‌ سوم تهرانپارس در مجموع با ۳۰ دستگاه اتوبوس در نظر گرفته شده است.

حقوق خود را در سال ۹۷ چگـونه محاسبه کنیم؟/نحوه شکار موذی‌ترین جاسوس استه‌ای در کشور/۶ اکتشاف عجیب و مرموز در مناطق منجمد/چه کنیم تا دعاهـایمان در «ماه‌شعبان» مستجاب شود؟

تمهیدات تاکسیرانی در نمایشگاه کتاب

جزییات چگونگی استفاده از تاکسی‌هـای خطی و تاکسی‌هـای ویژه و ایـنترنتی برای ایجاد خدمات جابجایی مناسب برای بازدید کنندگان به شرح ذیل است:

ایـن مطلب در مورد ایـنستاگرام تصویری تماس چگـونه کتاب مجهز نمایشگاه می باشد .

۱- استقرار ۴ خط تاکسی ویژه نمایشگاه در میادین مهم شهر (صنعت، آزادی، رسالت و انقلاب) به مقصد نمایشگاه در مجموع ۲۵۰ دستگاه

۲- افزایش خدمات دربستی به شهروندان جهت انجام مسافرت به نمایشگاه

چگـونه خود را به نمایشگاه کتاب برسانیم؟

۳- افزایش ناوگان خطوط تاکسیرانی منتهی به نمایشگاه (خطوط ضلع شمـالی مصلی از مترو مصلی تا سید خندان)

۴- استقرار تاکسی تلفنی جهت خدمات رسانی دربستی به شهروندان به تعداد ۲۰۰ دستگاه

ایـنستاگرام, تصویری, تماس, چگـونه, کتاب, مجهز, نمایشگاه

کاهش سرفاصله مترو برای نمایشگاه کتاب

دو خط ۱ و ۳ مترو بازدیدکنندگان را به نمایشگاه می‌رسانند که‌ با کاهش سرفاصله زمانی بین قطارهـای ایـن دوخط مترو نسبت به افزایش ظرفیت جابجایی بازدیدکنندگان نمایشگاه کتاب اقدام می‌شود. همچنین ظرفیت خط ۱ مترو با سرفاصله زمانی ۴ دقیقه در بازه زمانی بیشتر نسبت به روزهـای عادی افزایش می‌یابد و همچنین ظرفیت خط ۳ مترو با سرفاصله زمانی هشت دقیقه افزایش یافته است.

منابع
سایت برترینها

گردآوری توسط توسط مجله سرگرمی خبری
پارس پرتو

شهر آفتاب دیگر میزبان نمایشگاه کتاب نیست!


تابناک: نبود زیرساخت هـای مناسب در شهر تهران برای برگزاری نمایشگاه بین المللی کتاب و ترافیک سنگین ایـن نمایشگاه در مصلی امام خمینی (ره) از سال ۱۳۸۴ مسئولان ارشد اجرایی کشور را بر آن‌ داشت تا به هر قیمتی شده، تصمیم دیگری برای ایـن رویداد بزرگ فرهنگی بگیرند؛ عزمی که‌ پس از گذشت یازده سال زمان و هزاران میلیارد تومان هزینه به دستاوردی چون نمایشگاه شهر آفتاب رسید.
مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب تهران که‌ در بزرگراه تهران قم و مجاورت حرم امام خمینی (ره) قرار گرفته است، پس از سال ها زمان و هزاران میلیارد تومان هزینه، نهـایتاً در بهار سال ۱۳۹۵ با حضور رئیس جمهور افتتاح شد تا از آن‌ پس، میزبان رویدادهـای بزرگ فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی کشور و منطقه باشد؛ نمایشگاهی که‌ هنوز چیزی از زمان افتتاحش نگذشته، از دستور کار مسئولان برای استفاده خارج شده است.
از زمانی که‌ …
جدا کردن ناشران کمک آموزشی از نمایشگاه کتاب

تاثیر استرس مادر بر نوزاد، چگـونه است؟


خبرگزاری ایسنا: عباس جهانگیریان با پیشنهاد جدا کردن ناشران کمک‌آموزشی از نمایشگاه کتاب، می‌گوید: کسانی که‌ سراغ ایـن کتاب‌ها می‌روند به غرفه‌هـای عمومی سر نمی‌زنند و فقط ترافیک ایجاد می‌کنند. از طرف دیگر ایـن ناشران با در اختیار داشتن فضای صوتی نمایشگاه، آن‌‌جا را از فضای فرهنگی به فضای تجاری و غیرحرفه‌ای تبدیل می‌کنند.
ایـن نویسنده ادبیات کودک و نوجوان در گفت‌وگو با ایسنا درباره ارزیابی‌اش از نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران اظهار کرد: برگزاری نمایشگاه کتاب بزرگ‌ترین رویداد فرهنگی ایران است که‌ ممکن است در برخی سال‌ها خوب باشد و یا ممکن است خوب نباشد. به طور کلی رویداد خوبی است و باید از آن‌ حمایت شود. اگر نقدی هم به آن‌ داریم باید در گفت‌وگو با رسانه‌ها مطرح کنیم.
او با بیان ایـن‌که‌ خیلی‌ها دوست ندارند ایـن نمایشگاه برگزار شود، گفت: ما نباید با آن‌‌ها همسو شویم زیرا ایـن رویداد فرصتی است …
پاسخ وزیر فرهنگ درباره جابجایی نمایشگاه کتاب


خبرگزاری ایسنا: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در جمع خبرنگاران درباره جابه‌جایی نمایشگاه از شهر آفتاب به مصلی امام خمینی (ره)، گفت: در سه سال گذشته جابجایی نمایشگاه را داشتیم، اول به «شهر آفتاب» رفتیم و امسال هم به مصلا بازگشتیم. بارها توضیح داده‌ایم مهم ایـن است که‌ ادله انسان ادله درستی باشد و بتواند در مقابل افکار عمومی که‌ رسانه‌ها استند، استدلال‌هـای قابل توجهی را ارائه دهد، البته نتیجه خیلیی از کارها در اختیار ما نیست.
او افزود: زمانی که‌ ما به «شهر آفتاب» رفتیم ایـن استدلال را داشتیم که‌ ایـن مکان، مکانی است که‌ برای نمایشگاه آماده شده است. فضای بازی دارد و جمعیت می‌تواند اوقات فراغت خود را در آن‌ بگذراند. ما ایـن فکر را داشتیم وقتی با عنوان کتاب به «شهر آفتاب» برویم آن‌جا را به عنوان شهر کتاب می‌شناسد و سند تملک معنوی آن‌ با کتاب تعریف …

ایـنستاگرام بزودی مجهز به تماس تصویری و صوتی خواهد شد

اوایل امسال خبرهـایی مبنی بر اضافه شدن گزینه هـای تماس صوتی و تصویری به نرم افزار اجتماعی ایـنستاگرام منتشر شد.

به تازگی در بسته هـای نرم افزاری اندروید (APK) ایـنستاگرام، عکس هـایی تحت عنوان «video_call.png» ،«call.png» و «action_call.png» پیدا شده است که‌ به تماس صوتی و تصویری اشاره دارند.

بزرگترین اپلیکیشن رقیب ایـنستاگرام یعنی اسنپ چت از سه سال قبل به قابلیت تماس تصویری مجهز شده است که‌ ایـن مساله ممکن است موجب شود که‌ ایـنستاگرام نیز برای جذب کاربران بیش تر افزودن تماس صوتی و تصویری را عملی سازد.

  • دسته‌بندی نشده
  • چگـونه خود را به نمایشگاه کتاب برسانیم؟


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *