خانه / دسته‌بندی نشده / با یک ساعت تمرین روزانه نابغه شوید به همراه توضیحات

با یک ساعت تمرین روزانه نابغه شوید به همراه توضیحات

با یک ساعت تمرین روزانه نابغه شوید ، با سیرالئون حریف ناشناس تیم ملی فوتبال آشنا شوید + ساعت برگزاری بازی ، با استفاده روزانه ۵ میوه، چاق نمی‌شوید! ، تغییر ساعت رسمی کشور از ساعت ۲۴ اول فروردین ، ساعت لحظه تحویل سال ۱۳۹۷ ،ساعت ،دقیقه و ثانیه ، تغییر ساعت رسمی کشور از ساعت ۲۴ امشب .

منابع
سایت ایـنفو

گردآوری توسط توسط مجله سرگرمی خبری
پارس پرتو

با یک ساعت تمرین روزانه نابغه شوید

منابع
سایت ایـنفو

گردآوری توسط توسط مجله سرگرمی خبری
پارس پرتو

همـه چیز در مورد تمرین خانواده خوردن روزانه ساعت غذا نابغه

کاهش افسردگی با پیاده روی روزانه

 افرادی کـه در هفتـه بیش از ۴ ساعت پیاده روی می کنند نشانه هـای افسردگی کمتری نشان می دهند.بهبود طبیعی افسردگی با پیاده رویمطالعاتی کـه در مجله آمریکایی روانشناسی منتشر شده است، نشان داده افرادی کـه بیش از چهار ساعت در هفتـه‌ پیاده روی می‌کنند، ۴۴ درصد نشانه‌هـای افسردگی کمتری دارند. در ایـن مطالعات ۲۲ هزار نفر مورد بررسی قرار گرفتند. مطالعات مختلف نشان داده است کـه ورزش به اندازه داروهـای ضد افسردگی تاثیرگذار است.یکی از محققان دانشگاه میشیگان در ایـن‌باره می‌گوید: هنوز کاملا علت ایـن کـه ورزش نشانه‌هـای افسردگی را کاهش می‌دهد، مشخص نیست اما ورزش تغییراتی در مغز ایجاد می‌کند کـه می‌تواند بر نشانه‌هـای افسردگی تاثیرگذار باشد. ورزش همچنین کیفیت زندگـی افرادی کـه مبتلا به افسردگی استند را نیز افزایش می‌دهد. با وجود تاثیرات مثبت ورزش برای بیماران مبتلا به افسردگی یکی از چالش‌ها برای ایـن بیماران ایـن است کـه نمی‌توانند انگیزه برای ورزش پیدا کنند. یکی از نشانه‌هـای …
پرورش خلاقیت با انجام ۱۰ تمرین ساده روزانه

به نقل از سایت چطور و به گزارش پارس پرورش خلاقیت با انجام ۱۰ تمرین ساده روزانه و
داشتن ذهنی خلاق و پی بردن به راز موفقیت خلاق‌ترین ذهن‌ها تقریبا خواسته‌ی همـه‌ی ماست. آیا تا کنون به ایـن موضوع فکر کرده‌اید چرا دقیقا زمانی‌کـه به خلاقیت نیاز دارید، از شمـا فرار می‌کند؟ احتمالا بارها برای‌تان اتفاق افتاده است کـه به ساعات پایانی روز رسیده‌اید، اما هنوز هیچ‌کدام از کارهـایتان تمام نشده است. اما واقعا علت آن‌ چیست؟ علت آن‌ پرورش‌نیافتن خلاقیت است. واقعیت ایـن است کـه خلاقیت هرگز در زمان‌هـایی کـه عجله دارید و کاری را با شتاب انجام می‌دهید، خودش را نشان نمی‌دهد. استراتژی هـای خلاق تر شدن خیلیند. برای پرورش خلاقیت بایـد تمرین کنید. در ایـن مطلب، به ۱۰ مورد از روش‌هـای پرورش خلاقیت اشاره خواهیم کرد.

تغییر ساعت نوروزی باعث بیماری می شـود!!

۱. به خودتان یادآوری کنید کـه خلاقیت فرایـندی آاسته است
افراد خلاق برای زندگـی به هوش و قوه‌ی ابتکارشان نیاز دارند. در …
نشانه هـای انسان هـای نابغه

۸ فایده غذا خوردن در کنار خانواده

امروزه، ایدۀ غذا خوردن در کنار خانواده به سرعت در حال محو شدن است. ایـن روزها همـه درگیر زندگـی خود استند و ترجیح می دهند غذا را یا در حال کار یا جلوی لپ تاپ خود میل کنند. اما اکنون، وقت آن‌ است کـه در ایـن برنامه هـای شلوغ خود کمی تغییر ایجاد کنید و برای غذا خوردن با خانواده زمان بگذارید.
شاید بپرسید کـه چرا؟ خب، چه شمـا به تازگی ازدواج کرده اید، والدین چند تا بچۀ قد و نیم قد استید یا ایـنکـه با پدر و مادر خود زندگـی می کنید، خوب است کـه به ایـن مزایای غذا خوردن با خانواده دقت کنید:

به اعضای خانواده نزدیک تر شوید

ایـن یکی از فواید غذاهـای خانوادگی بخصوص برای زنان تازه عروس کـه با خانوادۀ همسر خود زندگـی می کنند به حساب می آید. زنان، دقت کنید چرا کـه ایـن زمان …

  • دسته‌بندی نشده
  • با یک ساعت تمرین روزانه نابغه شوید


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *