خانه / مراقبتهای بارداری / مصرف آموکسی سیلین در بارداری، هفته ششم ضرر داره؟

مصرف آموکسی سیلین در بارداری، هفته ششم ضرر داره؟

مصرف آموکسی سیلین در بارداری، هفته ششم ضرر داره؟ , نکاتی که برای مصرف آموکسی سیلین در بارداری باید بدانید , علائم بارداری هفته اول چیست؟ (اتفاقات هفته اول بارداری) , هفته سی و شش بارداری | تغییرات مادر و جنین در هفته ۳۶ , روغن ماهی در بارداری، چه فوایدی داره؟ , رابطه در دوران بارداری، ضرر داره؟ .
سوال مخاطب نی‌نی‌بان: من هفته ۶ بارداری هستم سرما خوردم و گلوم عفونت داره. میخواستم ببینم مصرف آموکسی سیلین در حد یک بسته آیا ضرر داره یا خیر؟ پاسخ دکتر مرجان قاجار، جراح و متخصص زنان، زایمان و نازایی:ضرر ندارد. حتما باید اگر تشخیص عفونت وجود دارد طبق نظر پزشک دارو را کامل مصرف کنید چون عدم درمان عفونت خودش باعث سقط و زایمان زودرس هست.

سوال مخاطب نی‌نی‌بان: من هفته ۶ بارداری هستم سرما خوردم و گلوم عفونت داره. میخواستم ببینم مصرف آموکسی سیلین در حد یک بسته آیا ضرر داره یا خیر؟

پاسخ دکتر مرجان قاجار، جراح و متخصص زنان، زایمان و نازایی:
ضرر ندارد. حتما باید اگر تشخیص عفونت وجود دارد طبق نظر پزشک دارو را کامل مصرف کنید چون عدم درمان عفونت خودش باعث سقط و زایمان زودرس هست.

همه چیز در مورد ضرر مصرف هفته

سری گوشی های میت ۱۰ به مناسبت هفته «تکنولوژی هوش مصنوعی» در

به نقل از سایت کلیک و به گزارش پارس سری گوشی های میت ۱۰ به مناسبت هفته «تکنولوژی هوش مصنوعی» در تهران رونمایی شد و
رسانه کلیک – همزمان با هفته تکنولوژی هوش مصنوعی سری گوشی های میت ۱۰ در تهران رونمایی شد.
هواوی با ایجاد فضای مناسبی در طبقه هفتم بازار چارسو، فرصت تجربه نزدیک کاربران و لمس فناوری های به کار رفته در گوشی های Mate 10 را در اختیار آنها قرار داده و برای اولین بار همراه با مصرف کنندگان و در کنار آنها از گوشی های جدید خود رونمایی کرد.
در این مراسم که با حضور مدیران شرکت هواوی در ایران برگزار شد، از گوشی های میت ۱۰، میت ۱۰ پرو، میت ۱۰ پورش دیزاین و میت ۱۰ …

هواوی میت ۱۰ توسط مصرف کنندگان در هفته تکنولوژی هوش مصنوعی

به نقل از سایت زوم تک و به گزارش پارس هواوی میت ۱۰ توسط مصرف کنندگان در هفته تکنولوژی هوش مصنوعی هوآوی رونمایی می شود و
هوآوی رویداد هفته تکنولوژی هوش مصنوعی خود را آغاز کرد. در این رویداد که همراه با رونمایی از گوشی های سری Mate 10 این برند برگزار می شود، هوآوی با ایجاد فضای مناسبی در طبقه هفتم بازار چارسو، فرصت تجربه نزدیک کاربران و لمس فناوری های به کار رفته در گوشی های Mate 10 را در اختیار آنها قرار داده و برای اولین بار همراه با مصرف کنندگان و در کنار آنها از گوشی های جدید خود رونمایی می کند. به این ترتیب همه مصرف کنندگان می توانند با حضور در محل، ضمن برخورداری از جوایز ارزنده در رونمایی از سری گوشی های Mate 10 با هوآوی همراه باشند.
پیش از …

مصرف رازیانه در شیردهی، ضرر یا منفعت

سوال مخاطب نی‌نی‌بان: سلام خسته نباشید. من نوزاد ۲ ماهه (دختر) دارم. روزی ۶ لیوان دم کرده رازیانه میخورم برای افزایش شیرم. شنیدم رازیانه باعث زردی در نوزاد میشه؟ درسته؟من اگه رازیانه نخورم شیرم خیلی کم‌میشه. میترسم هم‌ با مصرف و هم‌ با قطع مصرف رازیانه بچم اذیت بشه. لطفا راهنماییم کنید پاسخ دکتر علی اصغر حلیمی، متخصص اطفال: رازیانه تاثیری بر زردی نوزاد ندارد. برای افزایش شیر مادر می توانید از قرص های شیر افزا هم استفاده کنید. شیر دادن در شب هم باعث تولید بیشتر شیر در پستان می شود.

نتایج هفته چهاردهم لیگ برتر: تساوی ناامید کننده استقلال مقابل تیم ۱۰ نفره
  • مراقبتهای بارداری

  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *