خانه / دسته‌بندی نشده / توضیحات شایان مصلح از حاشیه‌سازی در تمرین به همراه توضیحات

توضیحات شایان مصلح از حاشیه‌سازی در تمرین به همراه توضیحات

توضیحات شایان مصلح از حاشیه‌سازی در تمرین ، خبر خوش شایان مصلح برای هوادارانش +عکس ، شعرخوانی شایان مصلح به مناسبت نیمه شعبان ، روایت جالب شایان مصلح از دوران دانشجویی ، سورپرایز در رونمایی کتاب شایان مصلح ، حاشیه‌های تمرین امروز پرسپولیس .
 

 
در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی عکس زیر کلیک کنید

منابع
سایت برترینها

گردآوری توسط توسط مجله سرگرمی خبری
پارس پرتو

توضیحات شایان مصلح از حاشیه‌سازی در تمرین

 

 

همه چیز در مورد آغاز‌ تمرین توضیحات جلسه عصر

در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی عکس زیر کلیک کنید

تبدیل اتومبیل به اسنوموبیل با Track N GO

جزییات مطلب آغاز‌ و تمرین و توضیحات و جلسه و عصر را میخوانید .

منابع
سایت برترینها

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره توضیحات شایان مصلح از حاشیه‌سازی در تمرین

گردآوری توسط توسط مجله سرگرمی خبری
پارس پرتو

عبداللهی: برای هستقلال حاشیه سازی می‌کنند


خبرگزاری تسنیم: نصرالله عبداللهی درباره برتری ۳ بر ۲ هستقلال مقابل پیکان، خداحافظی سیدحسین حسینی و … صحبت‌هایی را مطرح کرد که‌ در زیر می‌خوانید:
* از بازی با پیکان شروع کنیم.
وقتی شرایط تیم خوب باشد و تمرینات خوب برگزار شـود، نتیجه همین می‌شـود که‌ بازیکنان تا آخرین لحظه برای پیروزی تلاش می‌کنند.
* چرا سیدحسین حسینی پس از بازی پست عجیبی گذاشت و خداحافظی کرد؟
هر دروازه‌بانی که‌ گل می‌خورد، ناراحت می‌شـود. دیدید که‌ او پست خود را پاک کرد و همه چیز تمام شد.
* اما او می‌گوید تحت فشار هست.
نه، او تحت فشار نیست و فقط به خاطر گل خوردن ناراحت بود.
* برخی از بازیکنان از جمله وریا غفوری به خاطر پرداخت نشدن مطالبات‌شان ناراحت هست اند.
امروز ۱۰ درصد از قراردادها پرداخت شد و قرار هست مابقی نیز پرداخت شـود. ما بازی‌های مهمی داریم و برخی‌ها برای ما حاشیه درست می‌کنند. همه چیز …
دانشگاه محل نقد و اظهار نظر هست/ حاشیه سازی دانشگاه را از اه

به گزارش  حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛  آئین معارفه “جبارعلی ذاکری” به عنوان سرپرست دانشگاه علم و صنعت ایران و تقدیر از خدمات برخورداری، رئیس سابق ایـن دانشگاه، با حضور عبدالرضا باقری، قائم مقام وزیرعلوم و رئیس مرکز هیئت های امنا و هیئت ممیزه مرکزی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در محل ایـن دانشگاه برگزار شد.
در ایـن آئین  باقری قائم مقام وزیر علوم در سخنانی از برخورداری به عنوان سرمایه اجتماعی دانشگاه و شخصی با تجربه مدیریتی موفق طولانی نام برد.
وی از ویژگی های بارز برخورداری از جمله قانون‌مداری و قاعده مندی، حسن خلق، مدارا، مردمداری و صبوری نام برد و گفت: در کنار همه ایـن خصوصیات ممتاز، سابقه و تجربه ۵۰ سال فعالیت و مدیریت وی در آموزش عالی کشور از او یک شخصیت ممتاز و الگو ساخته هست.
باقری اظهار امیدواری کرد: در فرصتی مناسب، مرنامی در خور شان برخورداری برای تقدیر از زحمات و خدمات …
وضعیت سپرده گذاران موسسات مالی و اعتباری چه می شـود ؟

سویا از تاریخ سازی فاصله گرفت

به نقل از سایت سیمرغ و به گزارش پارس وضعیت سپرده گذاران موسسات مالی و اعتباری چه می شـود ؟ و معاون اقتصادی رییس جمهور اعلام کرد که‌ نگرانی و دغدغه جمع خیلی از سپرده گذاران موسسات مالی و اعتباری تا حدی برطرف شده هست.توضیحات معاون رییس‌جمهور درباره آخرین وضعیت سپرده‌گذاران موسسات مالی و اعتباریمحمد نهاوندیان در حاشیه جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران در پاسخ به پرسشی درباره اقدامات انجام شده در زمینه بازپرداخت بدهی مردم از موسسات مالی غیرمجاز گفت: همانطور که‌ دو هفته پیش در جلسه هیئت منتخب سران سه قوه مقرر شده بود، گفتم که‌ ظرف هفته آینده برای ایـن موسسه ها تعیین تکلیف می شـود که‌ خوشبختانه انجام شد و پرداخت ها در همین زمان که‌ با شمـا صحبت می کنم آغاز‌ شده و نگرانی و دغدغه جمع خیلی از مردم تا حدی برطرف شده هست.وی افزود: همچنین سپرده های انانی که‌ تا سقف …

آغاز‌ جلسه نوبت عصر امروز

خبرگزاری ایسنا: جلسه علنی نوبت اعصر امروز (سه‌شنبه) برای بررسی هستیضاح وزیر راه و شهرسازی آغاز‌ شد. جلسه علنی نوبت عصر امروز (سه‌شنبه) با حضور ۱۹۶ نمایـندگان و به ریهست پزشکیان آغاز‌ شد. نمایـندگان در جلسه نوبت صبح، هستیضاح علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی را در دستور کار داشتند که‌ ربیعی با اختلاف یک رای توانست مجددا از مجلس برای ادامه کار رای اعتماد بگیرد.

  • دسته‌بندی نشده
  • توضیحات شایان مصلح از حاشیه‌سازی در تمرین


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *