خانه / اخبار سیاسی / فریب کاربران تلگرام توسط یک برنامه جعلی/ برتری پیام‌رسان‌های داخلی از ناآشنای خارجی به همراه توضیحات

فریب کاربران تلگرام توسط یک برنامه جعلی/ برتری پیام‌رسان‌های داخلی از ناآشنای خارجی به همراه توضیحات

فریب کاربران تلگرام توسط یک برنامه جعلی/ برتری پیام‌رسان‌های داخلی از ناآشنای خارجی ، فریب کاربران تلگرام توسط یک برنامه جعلی ، افزایش ۱۰ درصدی کاربران پیام‌ رسان‌ های داخلی در پی خروج کانال مقام معظم رهبری از تلگرام ، افزایش ۱۰ برابری کاربران پیام‌رسان‌های داخلی ، تعرفه پیام رسان‌های داخلی یک سوم خارجی است ، مقایسه امکانات پیام‌رسان‌های داخلی و خارجی .
به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان؛ پس از ابلاغ حکم فیلتر شدن تلگرام در دهم اردیبهشت ۹۷، دسترسی به تلگرام روی این‌ترنت موبایل و برخی این‌ترنت ها ثابت (خانگی) از جمله شرکت مخابرات ایـران از دیروز قطع شده است.
در همین فاصله برنامه‌ای به نام Telegram DR بین برخی کاربران دست به دست می‌شـود که‌ از ان به عنوان تلگرام …

فریب کاربران تلگرام توسط یک برنامه جعلی/ برتری پیام‌رسان‌های داخلی از ناآشنای خارجی

فریب کاربران تلگرام توسط یک برنامه جعلیبه گزارش

 گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان؛ پس از ابلاغ حکم فیلتر شدن تلگرام در دهم اردیبهشت ۹۷، دسترسی به تلگرام روی این‌ترنت موبایل و برخی این‌ترنت ها ثابت (خانگی) از جمله شرکت مخابرات ایـران از دیروز قطع شده است.

در همین فاصله برنامه‌ای به نام Telegram DR بین برخی کاربران دست به دست می‌شـود که‌ از ان به عنوان تلگرام بدون فیلتر متعلق به شرکت تلگرام یاد شده و از این‌ طریق در صدد جلب اعتماد کاربران تلگرام و جذب کاربر است.

همـه چیز در مورد برتری برنامه تلگرام جعل جعلی خارجی داخلی شهرداری قدرت کاربران کیک

این‌ در حالی است که‌ انتشار این‌ برنامه رسما از سوی تلگرام اعلام نشده است، همچنین این‌ برنامه توسط Moonshot Group ثبت شده و در معرفی ان نیز از تصاویر صرفا فارسی استفاده شده که‌ سوالاتی را ایجاد کرده است.

بنابراین‌ بهتر است که‌ کاربران برای پیدا کردن جایگزین تلگرام صرفا بنابر معیار خارجی بودن به راحتی به هر برنامه‌ای اطمینان نکرده و نسبت به قراردادن اطلاعات خود در اختیار شرکت‌هایی که‌ هنوز هویت انها تایید نشده احتیاط کنند. مشابه چنین برنامه هایی تاکنون زیاد دیده شده و احتمالا از این‌ پس نیز بیشتر دیده خواهد شد.

جزییات مطلب برتری و برنامه و تلگرام و جعل و جعلی و خارجی و داخلی و شهرداری و قدرت و کاربران و کیک را میخوانید .

در حال حاضر پیام رسان‌های داخلی متعددی در کشور فعالیت می‌کنند که‌ هر کاربر می‌تواند با یک جست و جوی ساده از سابقه شرکت، مالک و تیم توسعه دهنده انها مطلع شـود و بنابر کیفیت سرویس و نوع خدمت پیام رسان مناسب و مورد علاقه خود را امتحان و در صورت علاقه از ان استفاده کند. زیرا همان طور که‌ مردم به برخی از پیام رسان های خارجی بیشتر تمایل نشان داده‌اند، هرگز اصراری وجود ندارد که‌ کاربران تمامی پیام رسان های داخلی را بپسندند.

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره فریب کاربران تلگرام توسط یک برنامه جعلی/ برتری پیام‌رسان‌های داخلی از ناآشنای خارجی

بی شک اکنون سرویس های بومی بسیاری در کشور ارایه می‌شـود که‌ مردم بدون حساسیت از انها استفاده می‌کنند و کاربر انها استند.

برگزاری جلسه ویژه درباره تلگرام در مجلس

در بین همین پیام رسان های داخلی نیز شرکت‌هایی استند که‌ در گذشته ارایه دهنده سرویس‌های مورد اطمینان و مورد استقبال همین کاربران بوده‌اند و اکنون تنها نوع سرویس را تغییر داده‌اند.

منبع: فارس
انتهای پیام/

توضیحات بیشتر در موردبرتری برنامه تلگرام جعل جعلی خارجی داخلی شهرداری قدرت کاربران کیک

برنامه Telegram DR جعلی است

منابع
سایت خبرگزاری جوان

شمـا مطلب فریب کاربران تلگرام توسط یک برنامه جعلی/ برتری پیام‌رسان‌های داخلی از ناآشنای خارجی را می خوانید .

گردآوری توسط توسط مجله سرگرمی خبری
پارس پرتو

برتری برنامه تلگرام جعل جعلی خارجی داخلی شهرداری قدرت کاربران کیک

فریب کاربران تلگرام توسط یک برنامه جعلی


پس از فیلتر شدن تلگرام برنامه‌ای به نام Telegram DR بین برخی کاربران دست به دست می‌شـود که‌ از ان به عنوان تلگرام بدون فیلتر شرکت تلگرام یاد شده و از این‌ طریق در صدد جلب اعتماد کاربران تلگرام است؛ اما واقعیت این‌ نیست.برتری پیام‌رسان‌های داخلی از ناآشنای خارجیپس از ابلاغ حکم فیلتر شدن تلگرام در دهم اردیبهشت ۹۷، دسترسی به تلگرام روی این‌ترنت موبایل و برخی این‌ترنت ها ثابت (خانگی) از جمله شرکت مخابرات ایـران از دیروز قطع شده است.در همین فاصله برنامه‌ای به نام Telegram DR بین برخی کاربران دست به دست می‌شـود که‌ از ان به عنوان تلگرام بدون فیلتر متعلق به شرکت تلگرام یاد شده و از این‌ طریق در صدد جلب اعتماد کاربران تلگرام و جذب کاربر است.این‌ در حالی است که‌ انتشار این‌ برنامه رسما از سوی تلگرام اعلام نشده است، همچنین این‌ برنامه توسط  Moonshot Group ثبت شده و در معرفی ان نیز …
اگر تلگرام فیلتر شـود تنها ۳۷.۹ درصد کاربران به پیام رسانه ها

شروع برنامه مراقبت تسکینی بیماران سرطانی از تیر ۹۷

رسانه کلیک – در صورتی که‌ اپلیکیشن تلگرام فیلتر شـود، تنها ۳۷٫۹ درصد کسانی که‌ از ان استفاده می‌ کنند، حاضر به جایگزینی این‌ شبکه‌ اجتماعی مجازی با پیام‌ رسان‌ های داخلی استند. 
به گزارش کلیک به نقل از عصر ایـران؛ طبق نظرسنجی نوروزی ملی مرکز افکار سنجی دانشجویان ایـران وابسته به جهاد دانشگاهی، ۵۹ درصد مردم ایـران از شبکه‌ اجتماعی تلگرام استفاده می‌ کنند و در صورتی که‌ تلگرام فیلتر شـود، تنها ۳۷.۹ درصد کسانی که‌ از ان استفاده می‌ کنند، حاضر به جایگزینی این‌ شبکه‌ اجتماعی مجازی به پیام‌ رسان‌ های داخلی استند. ۴۵.۴ درصد نیز از پیام‌ رسان‌ های داخلی استفاده نخواهند کرد.
عیسی علیزاده، معاون فرهنگی جهاددانشگاهی با توجه به این‌که‌ یکی از موضوعات مهم این‌ روزها در جامعه، موضوع فضای …
سرقت اطلاعات کاربران این‌ بار با اپلیکیشن‌های جعلی تلگرام


به گزارش  حوزه دنیای ارتباطات گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ سرهنگ دوم علی نیک‌نفس به کاربران هشدار داد: به هیچ عنوان فریب این‌ دست تبلیغات را نخورده و از نصب این‌ گونه نرم افزار‌ها و اپلیکیشن‌ها خودداری نماین‌د، چرا که‌ این‌ نرم افزار‌ها و اپلیکیشن‌ها بد‌افزار‌های مخرب و جاسوسی استند.
وی افزود: با دانلود و نصب این‌ اپلیکیشن‌ها سرقت اطلاعات ذخیره شده بر روی گوشی همراه یا سیستم‌ها صورت می‌گیرد، اطلاعاتی مثل عکس و یا اطلاعات بانکی ذخیره شده بر روی سیستم‌ها به راحتی از سوی مجرمان سایبری به سرقت می‌رود.
این‌ مقام ارشد انتظامی یادآور‌شد: متاسفانه برخی از این‌ اپلیکیشن‌ها و فایل‌ها قابلیت فعال کردن میکروفن سیستم‌ها از راه دور را نیز دارند که‌ در پی این‌ امر شاهد نقض حریم خصوصی آدمها از سوی مجرمان سایبری خواهیم بود.
رئیس مرکز تشخیص و پیشگیری پلیس فتا ناجا از کاربران خواست به هیچ عنوان فریب این‌ تبلیغات را نخورده و از …

حضور مدیران پیام رسان های داخلی در برنامه ثریا

شهرداری تهران؛ برش کیک قدرت در میان چپ‌ها

رویداد ۲۴ نوشت: با آشکار شدن اختلافات حزب کارگزاران سازندگـی با حزب اتحاد ملت بر سر ماندن یا رفتن محمدعلی نجفی از شهرداری تهران برخی از پشت پرده‌های اتاق فکر جریان اصلاح طلبی نیز از پستوهای این‌ جریان طلبی بیرون آمده است.
براساس اظهارات علی شکوری‌راد، دبیرکل حزب اتحاد ملت این‌ حزب که‌ فراکسیونی قوی در شورای شهر تهران دارد با رفتن محمدعلی نجفی از شهرداری تهران موافق نبوده و بر این‌ باور بوده که‌ دلیل رفتن نجفی از شهرداری تهران تنها بیماری وی نیست. این‌ در حالی است که‌ حزب کارگزاران سازندگـی به شکل‌های مختلف با ماندن نجفی در شهرداری تهران مخالف بوده و تلاش می‌کرده حرف خود را در اتاق فکر جریان اصلاح طلبی به کرسی بنشاند.
از سوی دیگر و براساس اظهارات غلامحسین کرباسچی، دبیرکل حزب کارگزاران سازندگـی که‌ عنوان کرده میثاق نامه شورای شهر تهران «وحی منزل» نیست، به …

  • اخبار سیاسی
  • فریب کاربران تلگرام توسط یک برنامه جعلی/ برتری پیام‌رسان‌های داخلی از ناآشنای خارجی


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *