خانه / دسته‌بندی نشده / شنبه؛ اعلام گزارش نهایی سانحه سانچى به همراه توضیحات

شنبه؛ اعلام گزارش نهایی سانحه سانچى به همراه توضیحات

شنبه؛ اعلام گزارش نهایی سانحه سانچى ، زمان اعلام گزارش نهایی درباره سانحه پرواز یاسوج ، گزارش سانحه سانچی، هفتـه آینده اعلام می‌شود ، اعلام گزارش نهایی علت وقوع حادثه سانچی تا اواخر اردیبهشت ، انتشار گزارش نهایی حادثه سانچی تا چند روز آینده ، اعلام قیمت نهایی کوئیک تا ۲ هفتـه آینده .
باشگاه خبرنگاران جوان: به نقل از سازمان بنادر و دریانوردى، شنبه(۱۵ اردیبهشت) در نشستى با حضور محمد راسـتاد؛ مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردى نتایج رسیدگى به سانحه نفتکش سانچى و کشتى فله بر چینى کریستال تشریح می شود.
پس از سانحه سانچی کمیسیون بررسی این‌ حادثه کار خود را به طور جدی …

شنبه؛ اعلام گزارش نهایی سانحه سانچى

باشگاه خبرنگاران جوان: به نقل از سازمان بنادر و دریانوردى، شنبه(۱۵ اردیبهشت) در نشستى با حضور محمد راسـتاد؛ مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردى نتایج رسیدگى به سانحه نفتکش سانچى و کشتى فله بر چینى کریستال تشریح می شود.

پس از سانحه سانچی کمیسیون بررسی این‌ حادثه کار خود را به طور جدی شروع کرد و پس از پیدا شدن جعبه سیاه، برنامه‌ریزی‌ها برای رمزگشایی و نهایی شدن گزارش تصادم با حضور نماین‌دگانی از ایـران، چین، پاناما و هنگ کنگ شروع شد و حال بررسی ها به اتمام رسیده اسـت.

همه چیز در مورد ارز اعلام ربیعی سانحه سرعت قیمت کاهش نهایی وزیر

یادآور می‌شود، ١٦ دی ماه سال گذشته یک فروند نفتکش متعلق به شرکت ملی نفتکش ایـران و تحت پرچم کشور پاناما که‌ حامل ۱۱۴ هزار تن میعانات گازی و سوخت (۱۱۱ هزار تن بار و ۳ هزار تن سوخت سانچی) از مبدأ بندر عسلویه به کره جنوبی بود، در محدوده دریایی چین (۱۶۰ مایلی بندر شانگهای چین) با کشتی فله‌بر چینی(کریستال) تصادم کرد و بر اثر این‌ حادثه بسیار تلخ، نفتکش دچار انفجارهای متعدد و حریق شد و ۳۲ خدمه ان جان باختند.دمای بالا و انفجارهای پی در پی باعث شد امکان امدادرسانی به حادثه دیدگان این‌ کشتی به وجود نیاید تا سانچی پس از چند روز سوختن، در دریا غرق شود.

منابع
سایت برترینها

جزییات مطلب ارز و اعلام و ربیعی و سانحه و سرعت و قیمت و کاهش و نهایی و وزیر را میخوانید .

گردآوری توسط توسط مجله سرگرمی خبری
پارس پرتو

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره شنبه؛ اعلام گزارش نهایی سانحه سانچى

زمان اعلام گزارش نهایی درباره سانحه پرواز یاسوج

ترکیب رئال مادرید و بایرن مونیخ اعلام شد


خبرگزاری ایلنا: مدیرکل بررسی سوانح و حوادث سازمان هواپیمایی با بیان این‌که‌ علت وقوع سانحه بالگرد نفت فلات قاره تا دو هفتـه دیگر اعلام می‌شود، گفت: گزارش نهایی دلایل سقوط هواپیمای آسمان هشتم اردیبهشت منتشر خواهد شد.
حسن رضایی آخرین اطلاعات درباره علت وقوع سه سانحه اخیر هوایی؛ پرواز تهران- یاسوج، هواپیمای جت ترکیه‌ای و بالگرد شرکت نفت فلات قاره و زمان انتشار گزارش‌های نهایی این‌ سه سانحه را تشریح کرد.
**اعلام علت سانحه هلی کوپتر شرکت نفتی تا دو هفتـه دیگر
مدیرکل بررسی سوانح و حوادث سازمان هواپیمایی با اشاره به سانحه اخیر هلی کوپتر شرکت نفت فلات قاره که‌ به منجر به فوت دو تن از سرنشینان شد، اظهار داشت: خوشبختانه کمک خلبان این‌ هلی کوپتر در سانحه نجات پیدا کرده اسـت و می‌توان برای بررسی علت وقوع این‌ سانحه اطلاعات مورد نیاز را در اختیار کارشناسان سازمان هواپیمایی قرار داد.
وی ادامه …
گزارش سانحه سانچی، هفتـه آینده اعلام می‌شود


خبرانلاین‌: سازمان بنادر و دریانوردی، شنبه آینده، نتایج رسیدگی به سانحه نفتکش سانچی و کشتی فله بر چینی کریستال را اعلام می کند.
مقرر اسـت شنبه ۱۵ اردیبهشت در نشستی با حضور محمد راسـتاد مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی نتایج رسیدگی به سانحه نفتکش سانچی و کشتی فله بر چینی کریستال تشریح می شود.
پس از سانحه سانچی، کمیسیون بررسی این‌ حادثه کار خود را به طور جدی شروع کرد و پس از پیدا شدن جعبه سیاه، برنامه‌ریزی‌ها برای رمزگشایی و نهایی شدن گزارش تصادم با حضور نماین‌دگانی از ایـران، چین، پاناما و هنگ کنگ شروع شد و حال بررسی ها به اتمام رسیده اسـت.
شانزدهم دی ماه پارسال یک کشتی فله بر چینی حامل ۶۴ هزار تن گندم در سواحل شانگهای به نفتکش ایـرانی سانچی که‌ حامل بیش از ۱۳۰ هزار تن میعانات گازی بود، برخورد کرد.
در این‌ حادثه، نفتکش سانچی با ۳۰ …
اعلام گزارش نهایی سانچی، اواسط اردیبهشت

برانکو تمرینات پرسپولیس را تعطیل اعلام کرد


خبرگزاری مهر: معاون امور دریایی سازمان بنادر و دریانوردی با اشاره به اتمام بازخوانی هر دو FDR نفتکش سانحه دیده سانچی گفت: گزارش نهایی علل این‌ سانحه اواسط اردیبهشت ماه اعلام خواهد شد.
هادی حق شناس درباره آخرین وضعیت جعبه سیاه کشتی سانچی اظهار کرد: در اواسط اردیبهشت ماه آخرین جلسه از سلسله جلسات بررسی سانحه در شانگهای چین برگزار می شود و پس از ان گزارش نهایی از سوی سازمان بنادر و دریانوردی تهیه و اعلام خواهد شد.
وی افزود: در این‌ جلسه هر چهار کشور ذی نفع در پرونده شامل ایـران، کره جنوبی، چین و پاناما (به عنوان کشور صاحب پرچم) حضور خواهند داشت.
به گفته حق شناس از ایـران گروهی از معاونت فنی سازمان بنادر و دریانوردی نیز در این‌ جلسه حاضر می شود.
معاون امور دریایی سازمان بنادر و دریانوردی با اشاره به برگزار شدن مصاحبه هایی از سوی تیم ایـرانی …

ربیعی: قیمت ارز به سرعت کاهش می‌یابد

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: افزایش قیمت نرخ ارز هیچ منطق اقتصادی ندارد و به سرعت کاهش پیدا می‌کند.علی ربیعی در نشست هم اندیشی صندوق بازنشستگی با هلدینگ‌ها و شرکتهای تابعهعلی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی امروز (دوشنبه) در نشست هم اندیشی صندوق بازنشستگی کشوری با هلدینگ‌ها و شرکتهای تابعه در تهران، اظهار کرد: باید مدیریت‌داری را رها و بر سهام داری تاکید کنیم. زمینه فراهم شدن سلامت اداری و شفافیت را افزایش و در تمام امور، به ویژه انتصابات، بر اساس صلاح سازمان عمل شود.امسال را سال موفقیتها و کارهای کوچک نامیده‌ام تا به واسطه این‌ کارها و اقدامات کوچک که‌ قطعا تحولات کوچکی را هم به همراه خواهد داشت، زمینه اصلاح شرایط و کارهای بزرگ فراهم شود. رسالت ما تغییر در محیط پیرامون خودمان اسـت که‌ اگر این‌ اتفاق برای تک تک ما رخ دهد، در مجموع کل محیط پیرامونی تغییر می کند.ربیعی با …

  • دسته‌بندی نشده
  • شنبه؛ اعلام گزارش نهایی سانحه سانچى


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *